2019-03-22   13:58:30
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för DM/JDM Skåne

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

6_J
Gren 6, 100m Fjärilsim Herrar Junior 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
165  Steen Fabian  1996  HS  AH9596  25 m  57.50   
133  Dolk Filip  1996  HS  AG5996  25 m  58.18   
84  Nord Nicolas  1994  MKK  AL4194  25 m  59.00   
147  Llupa Cruiz  1997  HS  AG9397  25 m  59.23   
16  Christensson Alfred  1998  LANDSKRONA  AH0398  25 m  59.34   
230  Troell Max  1995  SIM ENGELH  AA4395  25 m  59.57   
171  Wallin Pontus  1996  HS  AC0396  25 m  59.60   
223  Persson Mika  1998  HÖGANÄS SS  AM7798  50 m  1:00.18   
297  Knutsson Joel  1997  ÄNGELHOLM  AK5197  25 m  1:00.24   
10  71  Hinderup Eric  1998  MKK  AH4798  25 m  1:00.49   
11  69  Hellqvist Gustav  1995  MKK  AG3595  25 m  1:01.43   
12  250  Christiansson Johan  1996  YSTADS SS  AD4396  25 m  1:01.85   
13  336  Nerving Frederik  1997  KVIK  9771AP  50 m  1:02.06   
14  211  Rohde Adam  1993  VELLINGE-N  AV6593  50 m  1:02.91   
15  75  Karlsson Simon  1997  MKK  AK4397  25 m  1:02.96   
16  105  Cedervall Hugo  1997  POSEIDON  AA0197  25 m  1:03.07   
17  123  Lloyd Victor  1996  TRELLEBORG  AH8796  25 m  1:03.23   
18  333  Svendsen Marcus Krøyer  1997  KVIK  9787AB  50 m  1:03.77   
19  83  Nilsson Johan  1994  MKK  AW9794  25 m  1:04.07   
20  152  Nilsson Oskar  1997  HS  AH4597  50 m  1:04.18   
21  294  Jörgensen Pontus  1994  ÄNGELHOLM  AB9794  25 m  1:05.14   
22  341  Olsson Jesper  1998  SS IDEN  AJ2798  25 m  1:05.61   
23  335  Jørgensen Jacob  1997  KVIK  9737AB  50 m  1:05.73   
24  234  Cerutti Marcos  1997  SK SYDSIM  AG2797  50 m  1:05.83   
25  275  Olsson Oscar  1999  SJÖBO SS  AK2199  25 m  1:05.83   
26  173  Williamsson Olle  1998  HS  AH4198  50 m  1:05.91   
27  18  Hoff Oskar  1998  LANDSKRONA  AH0198  25 m  1:06.26   
28  144  Karlsborn Magnus  1998  HS  AJ3398  25 m  1:06.95   
29  307  Christerson Per  1995  SK HAJEN  AG3995  25 m  1:07.06   
30  210  Persson Hampus  1997  VELLINGE-N  AI3997  25 m  1:09.50   
31  272  Larsson Isak  2000  SJÖBO SS  AF4900  25 m  1:09.70   
32  325  Vasilijevic Marko  1999  SS IDEN  AH1999  25 m  1:19.37   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.21.01  Utskriftsdatum  07 juni 2013 
Licensierad till: Simklubben Sydsim  Utskriftstid  12:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner