2019-05-22   07:35:45
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för DM/JDM Skåne

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

22_J
Gren 22, 200m Frisim Damer Junior 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
91  Tran Cassandra  1997  MKK  AN5697  25 m  2:04.32   
142  Idoffsson Agnes  1994  HS  BK9694  25 m  2:04.85   
194  Dollmayer Wanda  1996  SK RAN  AL6696  50 m  2:05.13   
288  Ståhl Moa  1995  SK TRITON  AV4695  25 m  2:05.81   
86  Olsson Linnéa  1994  MKK  BX0494  25 m  2:07.35   
119  Cronqvist Hanna  1996  TRELLEBORG  AD5496  25 m  2:07.91   
287  Olsson Ellen  1995  SK TRITON  AA3695  25 m  2:08.41   
153  Nilsson Rebecca  1996  HS  AH5696  25 m  2:08.55   
64  Börnfors Frida  1994  MKK  AP9494  25 m  2:09.00   
10  332  Holm Josephine  1999  KVIK  9982AA  50 m  2:09.21   
11  47  Tärnhuvud Jenny  1994  SK LÖDDE  AN8494  25 m  2:11.33   
12  331  Grundtvig Iben  1997  KVIK  9762AK  50 m  2:11.69   
13  286  Nilsson Johanna  1996  SK TRITON  AD0696  25 m  2:12.71   
14  172  Weiler Matilda  1998  HS  AF0898  25 m  2:13.33   
15  34  Holmberg Johanna  1993  SK LÖDDE  BH9693  25 m  2:13.51   
16  180  Berggren-Nylund Rebecca  1999  S 71  AI1899  25 m  2:13.58   
17  330  Nissen Hannah  1997  KVIK  9754AD  50 m  2:14.01   
18  271  Andersson Elinor  1994  SJÖBO SS  BH0894  25 m  2:14.85   
19  284  Hanson Marie  1997  SK TRITON  AE5297  25 m  2:14.88   
20  195  Hinderup Lina  1994  SK RAN  BM9294  50 m  2:15.46   
21  290  Volkova Alexandra  1996  SK TRITON  AK4896  25 m  2:15.59   
22  77  Liljegren Hanna  1998  MKK  AM7898  25 m  2:16.38   
23  238  Heimsten Sofia  1997  SK SYDSIM  AT8697  50 m  2:16.61   
24  65  Granborg Amanda  1999  MKK  AE7699  25 m  2:16.80   
25  236  Grewell My  1998  SK SYDSIM  BE2698  50 m  2:17.17   
26  89  Skog Hannah  1997  MKK  AK3297  25 m  2:17.20   
27  179  Andreasson Emilia  1996  S 71  AC4296  25 m  2:17.70   
28  321  Nilsson Sara  1998  SS IDEN  AF3498  50 m  2:17.84   
29  166  Söderberg Johanna  1999  HS  AE6899  50 m  2:18.43   
30  21  Rydgren My  1999  LANDSKRONA  AT5699  25 m  2:22.45   
31  314  Boman Cecilia  1996  SS IDEN  AV3696  50 m  2:24.43   
32  278  Sjöholm Lina  2000  SJÖBO SS  AD7200  25 m  2:24.53   
33  262  Topphem Marie  1995  YSTADS SS  AF9295  25 m  2:24.59   
34  14  Bergkvist Amanda  1996  LANDSKRONA  AN0896  25 m  2:26.10   
35  150  Möller Josefine  1996  HS  AN5296  50 m  2:26.77   
36  207  Karlsson Julia  1997  VELLINGE-N  AT3697  25 m  2:28.04   
37  219  Jöhncke Thelma  1999  HÖGANÄS SS  BM6299  50 m  2:29.55   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.21.01  Utskriftsdatum  07 juni 2013 
Licensierad till: Simklubben Sydsim  Utskriftstid  12:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner