2019-05-20   04:42:02
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för DM/JDM Skåne

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

2_J
Gren 2, 200m Frisim Herrar Junior 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
285  Lundin Anton  1994  SK TRITON  AD0394  25 m  1:53.52   
163  Schön Enzo  1996  HS  AN1396  25 m  1:53.64   
230  Troell Max  1995  SIM ENGELH  AA4395  25 m  1:56.36   
84  Nord Nicolas  1994  MKK  AL4194  25 m  1:57.65   
171  Wallin Pontus  1996  HS  AC0396  25 m  1:58.18   
333  Svendsen Marcus Krøyer  1997  KVIK  9787AB  50 m  1:58.20   
44  Strömberg Oskar  1994  SK LÖDDE  AM5194  25 m  1:59.09   
250  Christiansson Johan  1996  YSTADS SS  AD4396  25 m  1:59.11   
118  Christensen Cebastian  1998  TRELLEBORG  AE7798  25 m  1:59.48   
10  63  Bivesand Filip  1997  MKK  AH6597  25 m  2:00.18   
11  257  Lienau-Petersson Alexander  1993  YSTADS SS  AR5393  25 m  2:00.79   
12  147  Llupa Cruiz  1997  HS  AG9397  25 m  2:01.05   
13  308  Fredriksson Petter  1997  SK HAJEN  AJ4197  50 m  2:02.35   
14  144  Karlsborn Magnus  1998  HS  AJ3398  25 m  2:02.38   
15  229  Troell Isac  1997  SIM ENGELH  AB3597  25 m  2:02.44   
16  85  Olsen David  1998  MKK  AR3798  25 m  2:03.35   
17  123  Lloyd Victor  1996  TRELLEBORG  AH8796  25 m  2:03.74   
18  307  Christerson Per  1995  SK HAJEN  AG3995  25 m  2:03.80   
19  83  Nilsson Johan  1994  MKK  AW9794  25 m  2:04.78   
20  334  Meng Oliver  1997  KVIK  9731AM  50 m  2:05.09   
21  127  Almeida Sundell Alexander  1997  HS  AH3597  25 m  2:05.40   
22  309  Jönsson Johan  1995  SK HAJEN  AG1995  25 m  2:05.69   
23  336  Nerving Frederik  1997  KVIK  9771AP  50 m  2:06.55   
24  312  Rogmark Martin  1996  SK HAJEN  AI0196  25 m  2:06.72   
25  60  Andersson Anton  1997  MKK  AI4997  50 m  2:08.24   
26  210  Persson Hampus  1997  VELLINGE-N  AI3997  25 m  2:08.63   
27  61  Andersson Arvidsson Marcus  1996  MKK  AF8996  25 m  2:08.66   
28  78  Lindblom William  1998  MKK  AN7798  25 m  2:09.53   
29  107  Hansson Petter  1995  POSEIDON  AA4995  25 m  2:09.89   
30  252  Flodfält Axel  1995  YSTADS SS  AT0395  25 m  2:10.29   
31  224  Schollin Eric  1997  HÖGANÄS SS  AF2597  50 m  2:10.38   
32  216  Fernström Ian  1995  HÖGANÄS SS  AQ2795  50 m  2:10.57   
33  318  Hangård Tom  1996  SS IDEN  AL3796  50 m  2:10.90   
34  109  Östlund Gustav  1997  POSEIDON  AM8797  50 m  2:10.96   
35  317  Ekstrand Julius  1998  SS IDEN  AJ9798  25 m  2:11.31   
36  327  Wejfeldt Filip  1997  SS IDEN  AF3797  50 m  2:17.04   
37  155  Olofsson Fredrik  1994  HS  AG2194  25 m  1:56.76  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.21.01  Utskriftsdatum  07 juni 2013 
Licensierad till: Simklubben Sydsim  Utskriftstid  12:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner