Program för DM/JDM Skåne
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
DM/JDM |
|
Utskriftsdatum |
07 juni 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Burlöv |
|
Utskriftstid |
16:05 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Sydsim & Skånesim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 juni 2013 |
|
|
|
|
Gren 1, 100m Frisim Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
261 |
1 |
Amanda Strömberg |
1998 |
AR7698 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:04.40 |
32 |
2 |
Sandra Engberg |
1995 |
AH9695 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:03.48 |
182 |
3 |
Emilia Christiansen |
1999 |
AL8499 |
S 71 |
|
25m |
1:03.34 |
262 |
4 |
Marie Topphem |
1995 |
AF9295 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:03.09 |
238 |
5 |
Sofia Heimsten |
1997 |
AT8697 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:03.33 |
236 |
6 |
My Grewell |
1998 |
BE2698 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:03.46 |
184 |
7 |
Jessica Jönsson |
1998 |
AQ8298 |
S 71 |
|
25m |
1:04.15 |
324 |
8 |
Natalie Varady |
1997 |
AU8897 |
SS IDEN |
|
50m |
1:05.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
248 |
1 |
Désirée Andersson |
1994 |
AX8694 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:02.85 |
34 |
2 |
Johanna Holmberg |
1993 |
BH9693 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:02.74 |
179 |
3 |
Emilia Andreasson |
1996 |
AC4296 |
S 71 |
|
25m |
1:02.64 |
151 |
4 |
Emma Nilsson |
1995 |
BA7895 |
HS |
|
50m |
1:02.35 |
30 |
5 |
Karin Ademar |
1993 |
AG9493 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:02.60 |
166 |
6 |
Johanna Söderberg |
1999 |
AE6899 |
HS |
|
50m |
1:02.66 |
205 |
7 |
Rebecca Håkansson |
1996 |
AV3296 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:02.78 |
21 |
8 |
My Rydgren |
1999 |
AT5699 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:02.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
187 |
1 |
Knar Mikael |
1999 |
AQ2299 |
S 71 |
|
25m |
1:02.13 |
195 |
2 |
Lina Hinderup |
1994 |
BM9294 |
SK RAN |
|
50m |
1:01.70 |
180 |
3 |
Rebecca Berggren-Nylund |
1999 |
AI1899 |
S 71 |
|
25m |
1:01.47 |
292 |
4 |
Alma Dahlberg |
1996 |
AI0896 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:00.98 |
290 |
5 |
Alexandra Volkova |
1996 |
AK4896 |
SK TRITON |
|
25m |
1:01.43 |
305 |
6 |
Annie Lindström |
1996 |
AJ3696 |
KSLS |
|
50m |
1:01.66 |
330 |
7 |
Hannah Nissen |
1997 |
9754AD |
KVIK |
|
50m |
1:01.88 |
314 |
8 |
Cecilia Boman |
1996 |
AV3696 |
SS IDEN |
|
50m |
1:02.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
38 |
1 |
Elin Mähl |
1994 |
AC4294 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:00.78 |
159 |
2 |
Lisa Rigby |
1994 |
AG3294 |
HS |
|
25m |
1:00.53 |
256 |
3 |
Eljena Knutsson |
1992 |
AE2892 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:00.46 |
255 |
4 |
Dinah Jönsson |
1998 |
AN6498 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:00.15 |
277 |
5 |
Felicia Sandström |
1997 |
AG1497 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:00.18 |
286 |
6 |
Johanna Nilsson |
1996 |
AD0696 |
SK TRITON |
|
25m |
1:00.48 |
220 |
7 |
Ida Liljeqvist |
1999 |
AR4499 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
1:00.68 |
311 |
8 |
Julia Olsson |
1993 |
AO2293 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:00.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
331 |
1 |
Iben Grundtvig |
1997 |
9762AK |
KVIK |
|
50m |
59.74 |
47 |
2 |
Jenny Tärnhuvud |
1994 |
AN8494 |
SK LÖDDE |
|
25m |
59.39 |
119 |
3 |
Hanna Cronqvist |
1996 |
AD5496 |
TRELLEBORG |
|
25m |
58.90 |
153 |
4 |
Rebecca Nilsson |
1996 |
AH5696 |
HS |
|
25m |
57.93 |
288 |
5 |
Moa Ståhl |
1995 |
AV4695 |
SK TRITON |
|
25m |
58.12 |
19 |
6 |
Sara Linné |
1997 |
AT5297 |
LANDSKRONA |
|
25m |
59.27 |
172 |
7 |
Matilda Weiler |
1998 |
AF0898 |
HS |
|
25m |
59.52 |
332 |
8 |
Josephine Holm |
1999 |
9982AA |
KVIK |
|
50m |
59.94 |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 |
Utskriftsdatum |
07 juni 2013 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim |
Utskriftstid |
16:05 |
|