Program for ENA-Cupen
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Pass 1
Gren 2, 50m Frisim Pojkar C-D |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 73 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 28.61 | |
2 | 118 | Thungren Andreas | 2002 | HK SIM | AL1502 | 25 m | 30.44 | |
3 | 16 | Jakobsson Leo | 2002 | BÅLSTA SK | AG4302 | 25 m | 32.29 | |
4 | 157 | Hansen Olle | 2001 | SK ENA | AE9101 | 25 m | 32.33 | |
5 | 71 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 33.49 | |
6 | 204 | Sandberg Hugo | 2001 | UPPLANDS-B | AN3301 | 25 m | 33.85 | |
7 | 186 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 25 m | 35.08 | |
8 | 17 | Jonsson Eskil | 2003 | BÅLSTA SK | AA5303 | 25 m | 36.33 | |
9 | 137 | Khabarov Peter | 2002 | KÖPINGS SS | AM6302 | 25 m | 36.40 | |
10 | 82 | Engman Daniel | 2001 | GIMO SS | AD8501 | 25 m | 36.45 | |
11 | 2 | Hedberg Wille | 2001 | AVESTA SS | AD7901 | 25 m | 36.94 | |
12 | 61 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 50 m | 37.30 | |
13 | 13 | Frykman Hampus | 2002 | BÅLSTA SK | AC5502 | 25 m | 37.62 | |
14 | 50 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 37.95 | |
15 | 140 | Thorsén Axel | 2003 | KÖPINGS SS | AH6503 | 25 m | 37.95 | |
16 | 79 | Östlund Albin | 2004 | GÄVLE SS | AC1304 | 25 m | 38.04 | |
17 | 168 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 50 m | 38.20 | |
18 | 56 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 25 m | 38.78 | |
19 | 172 | Ankarling Erik | 2004 | STRÄNGNÄS | AG4104 | 50 m | 38.91 | |
20 | 18 | Jonsson Evert | 2003 | BÅLSTA SK | AA0303 | 25 m | 39.14 | |
21 | 51 | Meeker Jakob | 2001 | ESKILSTUNA | AI5301 | 25 m | 39.32 | |
22 | 101 | Demo Albin | 2001 | HK SIM | AR0901 | 25 m | 39.52 | |
23 | 181 | Karlsson Fredrik | 2004 | STRÄNGNÄS | AK4904 | 50 m | 39.97 | |
24 | 38 | Dumanyan Arman | 2002 | ESKILSTUNA | AR1702 | 50 m | 40.34 | |
25 | 183 | Lord Max | 2004 | STRÄNGNÄS | AH1504 | 25 m | 41.13 | |
26 | 100 | Bergstrand Linus | 2003 | HK SIM | AN0703 | 25 m | 41.17 | |
27 | 198 | Haider Anton | 2001 | UPPLANDS-B | AJ8501 | 25 m | 42.03 | |
28 | 206 | Wällstedt Anton | 2003 | UPPLANDS-B | AG5103 | 25 m | 42.73 | |
29 | 165 | Sedin Edwin | 2003 | SK ENA | AE7503 | 25 m | 44.18 | |
30 | 45 | Heikinniemi Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AH0503 | 25 m | 44.24 | |
31 | 141 | Thorsén Gustav | 2004 | KÖPINGS SS | AI4104 | 25 m | 54.20 | |
32 | 143 | Thorsén Olle | 2006 | KÖPINGS SS | AA6706 | 25 m | 1:01.29 | |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 | Utskriftsdatum | 31 augusti 2014 |
Licensierad till: Simklubben Ena | Utskriftstid | 20:17 |