Program för Neptuniaden
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 15
|
Tävling |
Neptuniaden |
|
Utskriftsdatum |
18 maj 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
12:38 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
18 maj 2013 |
|
|
|
|
Gren 15, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
498 |
0 |
Josefin Öster |
1997 |
AT0297 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:35.65 |
186 |
1 |
Amanda Rönn |
1997 |
BE4697 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:34.00 |
722 |
2 |
Julia Åhlen |
1997 |
BO6497 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:32.90 |
726 |
3 |
Diana Bagheri |
1997 |
AZ9697 |
SS04 |
|
50m |
1:32.35 |
884 |
4 |
Emilia Eloranta |
1997 |
|
Cetus |
|
50m |
1:31.11 |
495 |
5 |
Julia Widmark |
1997 |
AS8897 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:31.76 |
798 |
6 |
Hanna Hansson |
1997 |
BF3297 |
POLISEN |
|
50m |
1:32.41 |
542 |
7 |
Malin Klingre |
1997 |
BC9897 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:33.06 |
732 |
8 |
Josefin Dufva |
1997 |
BH5697 |
SS04 |
|
50m |
1:34.90 |
263 |
9 |
Sofia Glabik |
1997 |
BF4897 |
SKURU IK |
|
50m |
1:36.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
271 |
0 |
Nathalie Johnsson |
1996 |
BS0296 |
SKURU IK |
|
25m |
1:30.10 |
236 |
1 |
Fanny Eriksson |
1997 |
BA4497 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
1:29.44 |
67 |
2 |
Felicia Forslund |
1997 |
BP9897 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:28.89 |
357 |
3 |
Mikaela Sigvardsson |
1996 |
AV5496 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:26.75 |
317 |
4 |
Erika Gardelin |
1997 |
AU1497 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:24.18 |
705 |
5 |
Lisa Wiklund |
1996 |
BJ1496 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:24.71 |
341 |
6 |
Saskia Kuhlins |
1996 |
BA4496 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:27.59 |
512 |
7 |
Anna Olsson |
1997 |
AU6297 |
TUREBERG |
|
25m |
1:29.33 |
249 |
8 |
Felicia Nilsson |
1997 |
AH8697 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
1:29.46 |
95 |
9 |
Linda Lidström |
1997 |
AD7497 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:30.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
114 |
0 |
Ronja Isaksson |
1997 |
AW8297 |
MOTALA SS |
|
25m |
1:20.88 |
592 |
1 |
Pauline Korssell |
1997 |
AI8897 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:20.16 |
698 |
2 |
Elin Taraldsson |
1997 |
AY8897 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:19.77 |
697 |
3 |
Elin Talback |
1997 |
AN0897 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:19.21 |
33 |
4 |
Emma Varga |
1997 |
AE1897 |
DANDERYD |
|
25m |
1:18.43 |
310 |
5 |
Ida Edin |
1996 |
AS8896 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:18.74 |
250 |
6 |
Linnea Olofsson |
1996 |
AD0496 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
1:19.74 |
694 |
7 |
Tove Sparrman |
1996 |
AQ3296 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:20.16 |
425 |
8 |
Erica Christensen |
1997 |
AO5897 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:20.22 |
68 |
9 |
Emelie Hansson |
1997 |
AY4897 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:22.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
679 |
0 |
Josefin Lantz |
1996 |
AW5696 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:17.03 |
344 |
1 |
Lovisa Malmgren |
1997 |
AN4297 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:16.86 |
674 |
2 |
Jaqueline Hippi |
1996 |
AJ8496 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:15.14 |
165 |
3 |
Linnea Lindberg |
1996 |
AL7696 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:14.10 |
690 |
4 |
Milana Salih |
1997 |
AX4697 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:11.63 |
586 |
5 |
Emelie Johansson |
1996 |
AN2496 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:13.41 |
360 |
6 |
Fanny Strömstedt |
1996 |
AK4696 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:14.57 |
883 |
7 |
Rebecca Wahlstedt |
1997 |
|
Cetus |
|
50m |
1:16.23 |
152 |
8 |
Ida Jaraquemada |
1996 |
AT2896 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:17.01 |
112 |
9 |
Angelica Damberg |
1996 |
BK1696 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:17.03 |
Skapad av WinGrodan 1.20.00 |
Utskriftsdatum |
18 maj 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
12:38 |
|