Program för Neptuniaden
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 13
|
Tävling |
Neptuniaden |
|
Utskriftsdatum |
18 maj 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
12:38 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
18 maj 2013 |
|
|
|
|
Gren 13, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
160 |
1 |
Laura Lajunen |
1992 |
CG2692 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
851 |
2 |
Ida Jansson |
1995 |
95B221 |
IFÅ |
|
25m |
1:32.62 |
10 |
3 |
Kajsa-Stina Häggqvist |
1994 |
BX5294 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:30.30 |
771 |
4 |
Desirée Andersson |
1990 |
AU3890 |
POLISEN |
|
50m |
1:22.65 |
591 |
5 |
Christine Korssell |
1995 |
BJ0495 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:23.76 |
838 |
6 |
Maja Reichard |
1991 |
ci0291 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:30.31 |
63 |
7 |
Margareta Rainer |
1949 |
AA0249 |
GÄVLE SS |
|
50m |
1:41.00 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
57 |
0 |
Ellen Lindefelt |
1994 |
BA5694 |
FALUN |
|
25m |
1:21.37 |
589 |
1 |
Emma Karell |
1994 |
AZ0694 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:18.05 |
487 |
2 |
Caroline Speiner |
1994 |
AZ0294 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:16.36 |
5 |
3 |
Jennie Sveronius |
1994 |
BG0694 |
BOLLNÄS SS |
|
50m |
1:16.17 |
756 |
4 |
Julia Thurfjell |
1994 |
BG3894 |
SS04 |
|
25m |
1:15.32 |
12 |
5 |
Amanda Rosberg |
1992 |
BG0692 |
BORLÄNGE |
|
50m |
1:15.40 |
689 |
6 |
Julia Robertsson |
1995 |
AM9295 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:16.35 |
308 |
7 |
Frida Cedergårdh |
1995 |
BG6695 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:16.82 |
799 |
8 |
Lovisa Heldring |
1995 |
BL3695 |
POLISEN |
|
50m |
1:19.28 |
718 |
9 |
Maria Lundholm |
1994 |
AE2694 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:21.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
241 |
0 |
Linda Holmgren |
1993 |
AR3293 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
1:14.49 |
749 |
1 |
Carolina Nordin |
1987 |
AL9287 |
SS04 |
|
25m |
1:13.83 |
231 |
2 |
Anna Hammar |
1968 |
AA2668 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:12.64 |
653 |
3 |
Lina Westerlund |
1995 |
BD5295 |
UPSALA S |
|
25m |
1:09.84 |
700 |
4 |
Sara Thydén |
1989 |
AL9289 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:08.27 |
691 |
5 |
Nadja Salomonsson |
1992 |
AD2892 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:09.26 |
128 |
6 |
Jonna Dahlberg |
1995 |
AP9895 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:12.44 |
707 |
7 |
Emelie Åkerström |
1995 |
AM6295 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:12.85 |
546 |
8 |
Vendela Norrman |
1995 |
AQ4495 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
1:14.05 |
383 |
9 |
Sara Finati |
1992 |
BR3892 |
SKK |
|
25m |
1:14.51 |
Skapad av WinGrodan 1.20.00 |
Utskriftsdatum |
18 maj 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
12:38 |
|