Program för Neptuniaden
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 11
|
Tävling |
Neptuniaden |
|
Utskriftsdatum |
18 maj 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
12:38 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
18 maj 2013 |
|
|
|
|
Gren 11, 200m Bröstsim Damer |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
237 |
1 |
Fanny Forsberg |
1998 |
BC1498 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
3:34.36 |
748 |
2 |
Saga Kjellin |
1999 |
AX3499 |
SS04 |
|
25m |
3:27.57 |
865 |
3 |
Hertta Pieniniemi |
1998 |
|
AUi |
|
50m |
3:20.62 |
892 |
4 |
Susanna Ellonen |
1999 |
|
UKK |
|
50m |
3:16.50 |
54 |
5 |
Amanda Lundin-Bornström |
1998 |
AB8698 |
FAGERSTA |
|
50m |
3:16.70 |
894 |
6 |
Saana Isola |
1999 |
|
UKK |
|
50m |
3:23.97 |
915 |
7 |
Agnes Gabrielsson |
1998 |
bg8298 |
SK NEPTUN |
|
50m |
3:32.85 |
225 |
8 |
Linnéa Palmqvist |
1998 |
AG3698 |
SALA SS |
|
50m |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
32 |
0 |
Lina Sundman |
1998 |
AZ8898 |
DANDERYD |
|
25m |
3:13.91 |
753 |
1 |
Tiffani Segerbrand |
1999 |
AI0699 |
SS04 |
|
50m |
3:12.61 |
297 |
2 |
Wilma Andersson |
1998 |
AR7298 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:10.18 |
762 |
3 |
Amanda Hyllbrant |
1999 |
AY6899 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
3:09.37 |
590 |
4 |
Caroline Korssell |
1999 |
AE0499 |
TÄBY SIM |
|
50m |
3:08.60 |
393 |
5 |
Ebba Nylander |
1998 |
AV7898 |
SKK |
|
25m |
3:08.62 |
88 |
6 |
Isabelle Hanson |
1998 |
AB4298 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
3:09.47 |
293 |
7 |
Lise Öberg |
1998 |
AT4498 |
SKURU IK |
|
25m |
3:12.18 |
104 |
8 |
Ebba Steen |
1999 |
BC3699 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
3:13.83 |
765 |
9 |
Adina Nyström |
1999 |
BD3699 |
SK STRÄNGN |
|
50m |
3:14.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
102 |
0 |
Emma Rotstam |
1998 |
AF7498 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
3:05.54 |
499 |
1 |
Josephine Andreasson |
1999 |
AP7299 |
TUREBERG |
|
25m |
3:01.97 |
219 |
2 |
Sofia Ander |
1998 |
BE1898 |
SALA SS |
|
25m |
3:01.23 |
573 |
3 |
Mikaela Bergh |
1999 |
AK5299 |
TÄBY SIM |
|
50m |
3:00.86 |
672 |
4 |
Cecilia Gabrielsson |
1999 |
AG9899 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:59.94 |
386 |
5 |
Louise Hagström |
1998 |
AZ1898 |
SKK |
|
25m |
3:00.11 |
156 |
6 |
Nora Jomaa |
1999 |
AW7499 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:01.08 |
178 |
7 |
Alexandra Nilsson |
1998 |
AJ5498 |
SK NEPTUN |
|
50m |
3:01.40 |
595 |
8 |
Zhanna Kuhry |
1998 |
BF4698 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:03.69 |
78 |
9 |
Josefine Almvret |
1999 |
AA0699 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
3:08.11 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
376 |
0 |
Carolina Andersson |
1998 |
AZ7698 |
SKK |
|
25m |
2:57.72 |
58 |
1 |
Sandra Lundqvist |
1998 |
AH4898 |
FALUN |
|
25m |
2:57.05 |
79 |
2 |
Malin Atran |
1998 |
AN7698 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:56.64 |
877 |
3 |
Sini Koivu |
1999 |
|
Cetus |
|
50m |
2:49.30 |
702 |
4 |
Emma Wahlund |
1998 |
AB5298 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:36.92 |
881 |
5 |
Minni Kotka |
1998 |
|
Cetus |
|
50m |
2:45.90 |
875 |
6 |
Ella Aalto |
2000 |
|
Cetus |
|
50m |
2:52.09 |
867 |
7 |
Roosa Mört |
1999 |
|
AUi |
|
50m |
2:56.80 |
348 |
8 |
Julia Nilsson |
1999 |
AM0699 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:57.54 |
876 |
9 |
Lyydia Kalenius |
2000 |
|
Cetus |
|
50m |
2:59.33 |
Skapad av WinGrodan 1.20.00 |
Utskriftsdatum |
18 maj 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
12:38 |
|