Program for Neptuniaden
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 54, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 872 | Männistö Saara | 2000 | AUi | 50 m | 1:09.83 | ||
2 | 758 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 25 m | 1:10.75 | |
3 | 392 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 1:11.56 | |
4 | 871 | Roman Vilma | 2000 | AUi | 50 m | 1:12.40 | ||
5 | 441 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 50 m | 1:13.83 | |
6 | 874 | Rantakokko Reetta | 2000 | AUi | 50 m | 1:14.08 | ||
7 | 736 | Eriksson Mathilda | 2001 | SS04 | AE2201 | 25 m | 1:14.62 | |
8 | 609 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 50 m | 1:14.93 | |
9 | 256 | Croneborg Alba | 2000 | SKURU IK | AE6200 | 25 m | 1:15.01 | |
10 | 83 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC1800 | 25 m | 1:15.11 | |
11 | 585 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | AG6800 | 50 m | 1:16.00 | |
12 | 414 | Persson Wilma | 2001 | SUNDSVALL | AC0401 | 25 m | 1:16.33 | |
13 | 94 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 25 m | 1:16.86 | |
14 | 258 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 1:17.18 | |
15 | 291 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | 1:17.27 | |
16 | 93 | Larsson Linneá | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR3600 | 25 m | 1:17.58 | |
17 | 579 | Franks Julia | 2000 | TÄBY SIM | AR5400 | 25 m | 1:19.00 | |
18 | 233 | Humling Agnes | 2000 | SANDVIKEN | AV2400 | 25 m | 1:19.19 | |
19 | 311 | Engström Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 25 m | 1:19.71 | |
20 | 509 | Kolokythas Sofia | 2000 | TUREBERG | AC1600 | 25 m | 1:20.27 | |
21 | 870 | Merenluoto Kristiina | 2000 | AUi | 50 m | 1:20.39 | ||
22 | 515 | Stille Olivia | 2000 | TUREBERG | AJ7600 | 25 m | 1:20.47 | |
23 | 841 | Alpergin Mina | 2001 | UPSALA S | ao2401 | 50 m | 1:20.59 | |
24 | 497 | Zerne Rebecca | 2001 | SÖDERTÖRN | AS8401 | 25 m | 1:20.74 | |
25 | 873 | Reini Lida | 2000 | AUi | 50 m | 1:21.13 | ||
26 | 891 | Bogdanoff Minea | 2001 | UKK | 50 m | 1:21.17 | ||
27 | 153 | Johansson Evelina | 2000 | SK NEPTUN | BG2400 | 25 m | 1:21.23 | |
28 | 107 | Södersten Elin | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI5800 | 25 m | 1:21.47 | |
29 | 503 | Eriksson Astrid | 2001 | TUREBERG | AD1201 | 25 m | 1:21.74 | |
30 | 92 | Larsson Cassandra | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR5600 | 25 m | 1:22.41 | |
31 | 17 | Bhat Manjiri | 2000 | DANDERYD | AI4600 | 25 m | 1:23.12 | |
32 | 352 | Onno Astrid | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA5600 | 25 m | 1:23.19 | |
33 | 633 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 25 m | 1:23.21 | |
34 | 486 | Shahmalekpour Tina | 2001 | SÖDERTÖRN | AI6601 | 25 m | 1:23.37 | |
35 | 52 | Hellgren Emelie | 2001 | FAGERSTA | BC5601 | 25 m | 1:23.59 | |
36 | 520 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 25 m | 1:23.74 | |
37 | 121 | Andersson Sara | 2000 | SK NEPTUN | AO6600 | 50 m | 1:24.10 | |
38 | 519 | Wijk Tyra | 2001 | TUREBERG | AY5201 | 25 m | 1:24.56 | |
39 | 895 | Kilpinen Emmi | 2000 | UKK | 50 m | 1:24.93 | ||
40 | 553 | Orr Josefine | 2000 | TYRESÖ SS | AJ4400 | 25 m | 1:25.05 | |
41 | 332 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 25 m | 1:25.12 | |
42 | 747 | Kjellin Elsa | 2001 | SS04 | BD3201 | 25 m | 1:25.17 | |
43 | 2 | Klang Alva | 2000 | BOLLNÄS SS | AS5800 | 25 m | 1:25.27 | |
44 | 255 | Carlson Claudia | 2001 | SKURU IK | AM4601 | 25 m | 1:25.58 | |
45 | 309 | Dagberg Rebecka | 2000 | SPÅRVÄGEN | BI9600 | 25 m | 1:25.69 | |
46 | 375 | Öberg Elin | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA6600 | 25 m | 1:26.25 | |
47 | 1 | Amundsson Sara | 2000 | BOLLNÄS SS | AZ9200 | 25 m | 1:26.85 | |
48 | 900 | Pitkäranta Essi | 2000 | UKK | 50 m | 1:27.19 | ||
49 | 483 | Sande Viktoria | 2001 | SÖDERTÖRN | AO7801 | 25 m | 1:27.21 | |
50 | 757 | Zaalouk Hannah | 2001 | SS04 | AM1601 | 25 m | 1:27.87 | |
51 | 807 | Kylberg Paola | 2002 | POLISEN | AV6602 | 25 m | 1:27.88 | |
52 | 139 | Flora Isabelle | 2000 | SK NEPTUN | AY2200 | 25 m | 1:27.94 | |
53 | 342 | Lindqvist Linnea | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE7801 | 25 m | 1:28.17 | |
54 | 361 | Sundqvist Clara | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU4801 | 25 m | 1:28.81 | |
55 | 780 | Billgren Maja | 2000 | POLISEN | AK4200 | 25 m | 1:29.37 | |
56 | 126 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 25 m | 1:29.60 | |
57 | 30 | Rosenqvist Sophia | 2000 | DANDERYD | BA7200 | 25 m | 1:29.66 | |
58 | 131 | Ehn Rebecka | 2000 | SK NEPTUN | AO7600 | 25 m | 1:30.19 | |
59 | 318 | Gardelin Josefin | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE6801 | 25 m | 1:30.85 | |
60 | 340 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 25 m | 1:30.99 | |
61 | 840 | Lindhe Maya | 2000 | SÖDERTÖRN | bk3800 | 50 m | 1:31.96 | |
62 | 770 | Amouri Mirjam | 2000 | POLISEN | AX8400 | 50 m | 1:32.12 | |
63 | 832 | Johnsson Julia | 2000 | HÄRJEDALEN | AW1200 | 25 m | 1:32.30 | |
64 | 166 | Lindé Hanna | 2001 | SK NEPTUN | BM8401 | 25 m | 1:32.68 | |
65 | 181 | Nykvist Clara | 2000 | SK NEPTUN | BC2600 | 25 m | 1:32.92 | |
66 | 7 | Åkerman Nelli | 2000 | BOLLNÄS SS | AT6200 | 25 m | 1:33.41 | |
67 | 144 | Gustafsson Rebecca | 2003 | SK NEPTUN | AB5203 | 25 m | 1:33.54 | |
68 | 22 | Casserfelt Alice | 2000 | DANDERYD | AT4200 | 25 m | 1:33.73 | |
69 | 217 | Kårehagen Elin | 2001 | NYKÖPING | AG7601 | 50 m | 1:33.93 | |
70 | 852 | Lindholm Jessica | 2001 | IFÅ | 01B019 | 25 m | 1:33.95 | |
71 | 901 | Rantala Milja | 2001 | UKK | 50 m | 1:34.17 | ||
72 | 769 | Alem Hermella | 2000 | POLISEN | AK1600 | 50 m | 1:34.25 | |
73 | 899 | Penttilä Pinja | 2001 | UKK | 50 m | 1:34.73 | ||
74 | 363 | Svensson Linda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8200 | 25 m | 1:34.93 | |
75 | 122 | Aronsson Sunanda | 2002 | SK NEPTUN | AQ7802 | 25 m | 1:35.19 | |
76 | 64 | Björkbacka Hannah | 2000 | HARNÄS SKU | BF1400 | 50 m | 1:35.20 | |
77 | 334 | Jansson Kristin | 2001 | SPÅRVÄGEN | BC4601 | 25 m | 1:36.07 | |
78 | 298 | Arnarsdottir Rannveig | 2001 | SPÅRVÄGEN | AX9601 | 25 m | 1:36.20 | |
79 | 18 | Bodén Vera | 2000 | DANDERYD | AT5200 | 25 m | 1:36.58 | |
80 | 118 | Albinzon Alice | 2000 | SK NEPTUN | AY1200 | 25 m | 1:36.65 | |
81 | 822 | Sjöblom Siri | 2001 | POLISEN | AR1201 | 50 m | 1:36.96 | RES |
82 | 897 | Koskinen Olga | 2002 | UKK | 50 m | 1:37.14 | RES | |
83 | 162 | Lennér Tuva | 2000 | SK NEPTUN | BA4800 | 25 m | 1:37.45 | RES |
84 | 136 | Ericson Ella | 2000 | SK NEPTUN | BG9400 | 25 m | 1:37.99 | RES |
85 | 21 | Bygdeson Hedvig | 2001 | DANDERYD | AU5401 | 25 m | 1:38.39 | RES |
86 | 130 | Ehn Filippa | 2001 | SK NEPTUN | AP6201 | 25 m | 1:38.40 | RES |
87 | 730 | Berndtson Frida | 2000 | SS04 | BC3600 | 50 m | 1:38.46 | RES |
88 | 327 | Hedström Mikaela | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK4403 | 25 m | 1:38.51 | RES |
89 | 203 | Wåhlén Sophia | 2001 | SK NEPTUN | AP0201 | 25 m | 1:40.27 | RES |
90 | 292 | Öberg Erica | 2001 | SKURU IK | AL7801 | 25 m | 1:40.67 | RES |
91 | 266 | Hjelmborn Ottilia | 2001 | SKURU IK | BE3801 | 25 m | 1:43.07 | RES |
92 | 302 | Berhanu Leia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BI8600 | 25 m | 1:44.56 | RES |
93 | 159 | Köhler Hjördis | 2001 | SK NEPTUN | BM6401 | 25 m | 1:44.69 | RES |
94 | 842 | Mohimani Svärdell Roya | 2001 | SK NEPTUN | bc5201 | 50 m | 1:46.59 | RES |
95 | 201 | Wrembicki Stefanie | 2001 | SK NEPTUN | AT1201 | 25 m | 1:46.63 | RES |
96 | 189 | Sandberg Hensch Noa | 2000 | SK NEPTUN | BN4800 | 50 m | RES | |
97 | 561 | Stråhle Emma | 2002 | TYRESÖ SS | AI4802 | 50 m | RES | |
98 | 774 | Arnqvist Therese | 2001 | POLISEN | BI8401 | 50 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.20.00 | Utskriftsdatum | 19 maj 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:52 |