Startliste for Neptuniaden
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 50, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 674 | Hippi Jaqueline | 1996 | VÄSBY SS | AJ8496 | 25 m | 2:16.24 | |
2 | 704 | Wiiand Agnes | 1997 | VÄSBY SS | AM1497 | 25 m | 2:21.31 | |
3 | 883 | Wahlstedt Rebecca | 1997 | Cetus | 50 m | 2:22.03 | ||
4 | 33 | Varga Emma | 1997 | DANDERYD | AE1897 | 25 m | 2:24.50 | |
5 | 694 | Sparrman Tove | 1996 | VÄSBY SS | AQ3296 | 25 m | 2:27.35 | |
6 | 692 | Sjösten Emma | 1996 | VÄSBY SS | AG2496 | 25 m | 2:27.66 | |
7 | 305 | Billquist Jessica | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV1496 | 50 m | 2:28.28 | |
8 | 586 | Johansson Emelie | 1996 | TÄBY SIM | AN2496 | 50 m | 2:28.67 | |
9 | 855 | Thurin Julia | 1996 | IFÅ | 96A121 | 25 m | 2:28.83 | |
10 | 885 | Elovirta Salla | 1997 | Cetus | 50 m | 2:29.26 | ||
11 | 677 | Kjellberg Isabell | 1997 | VÄSBY SS | AR7497 | 25 m | 2:30.94 | |
12 | 679 | Lantz Josefin | 1996 | VÄSBY SS | AW5696 | 25 m | 2:31.71 | |
13 | 690 | Salih Milana | 1997 | VÄSBY SS | AX4697 | 25 m | 2:32.54 | |
14 | 784 | Burt Ayleen | 1997 | POLISEN | BB5497 | 25 m | 2:33.16 | |
15 | 84 | Eriksen Ida | 1997 | JÄRFÄLLA S | AD4497 | 50 m | 2:34.13 | |
16 | 719 | Näsén Karolina | 1996 | SK ÄGIR | AO0296 | 25 m | 2:34.66 | |
17 | 273 | Kimander Amanda | 1997 | SKURU IK | AQ3497 | 50 m | 2:35.59 | |
18 | 344 | Malmgren Lovisa | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN4297 | 50 m | 2:36.06 | |
19 | 110 | Åström Karin | 1996 | JÄRFÄLLA S | AI8896 | 50 m | 2:36.78 | |
20 | 370 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 50 m | 2:36.85 | |
21 | 860 | Kolu Nea | 1997 | AUi | 50 m | 2:36.93 | ||
22 | 146 | Hedgren-Rylander Ellinor | 1997 | SK NEPTUN | BL9897 | 25 m | 2:36.99 | |
23 | 117 | Thor Ellen | 1997 | MOTALA SS | AE0497 | 50 m | 2:37.35 | |
24 | 360 | Strömstedt Fanny | 1996 | SPÅRVÄGEN | AK4696 | 50 m | 2:38.78 | |
25 | 152 | Jaraquemada Ida | 1996 | SK NEPTUN | AT2896 | 50 m | 2:38.79 | |
26 | 606 | Sangfelt Hanna | 1997 | TÄBY SIM | AC4497 | 50 m | 2:39.70 | |
27 | 705 | Wiklund Lisa | 1996 | VÄSBY SS | BJ1496 | 25 m | 2:41.09 | |
28 | 698 | Taraldsson Elin | 1997 | VÄSBY SS | AY8897 | 25 m | 2:41.54 | |
29 | 213 | Rüdén Rebecca | 1997 | NORRTÄLJE | AW3497 | 25 m | 2:43.37 | |
30 | 728 | Bergström Rebecka | 1997 | SS04 | AH1297 | 50 m | 2:45.28 | |
31 | 341 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 50 m | 2:48.51 | RES |
32 | 317 | Gardelin Erika | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU1497 | 50 m | 2:49.07 | RES |
33 | 165 | Lindberg Linnea | 1996 | SK NEPTUN | AL7696 | 50 m | 2:50.13 | RES |
34 | 95 | Lidström Linda | 1997 | JÄRFÄLLA S | AD7497 | 50 m | 2:51.95 | RES |
35 | 357 | Sigvardsson Mikaela | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV5496 | 50 m | 2:52.80 | RES |
36 | 713 | Augustsson Jennifer | 1997 | SK ÄGIR | BO5497 | 25 m | 2:55.80 | RES |
37 | 722 | Åhlen Julia | 1997 | SK ÄGIR | BO6497 | 25 m | 2:56.79 | RES |
38 | 498 | Öster Josefin | 1997 | SÖDERTÖRN | AT0297 | 50 m | 3:00.04 | RES |
39 | 772 | Andersson Elvira | 1997 | POLISEN | BB3497 | 50 m | 3:01.84 | RES |
40 | 634 | Gille Sara | 1997 | UPSALA S | BR7497 | 25 m | 3:03.12 | RES |
41 | 134 | Engström Boij Martha | 1997 | SK NEPTUN | BN1497 | 25 m | 3:04.31 | RES |
42 | 243 | Johansson Sofia | 1997 | SKELLEFTEÅ | BA6497 | 25 m | 3:05.08 | RES |
43 | 854 | Söderberg Mikaela | 1996 | IFÅ | 96A964 | 25 m | 3:11.37 | RES |
44 | 848 | Eker Nicole | 1996 | IFÅ | 96B098 | 25 m | 3:18.57 | RES |
45 | 263 | Glabik Sofia | 1997 | SKURU IK | BF4897 | 50 m | 3:19.06 | RES |
46 | 741 | Helleberg Elina | 1996 | SS04 | BT6696 | 50 m | 3:35.56 | RES |
47 | 294 | Österberg Elin | 1997 | SKURU IK | BI7697 | 50 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.20.00 | Utskriftsdatum | 19 maj 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:52 |