Program for Neptuniaden
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 12, 200m Brstsim Herrar |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 604 | Risnen Daniel | 1999 | TBY SIM | AE0199 | 50 m | 2:36.52 | |
2 | 24 | Grnyi Karl Gustav | 1999 | DANDERYD | AG9599 | 25 m | 2:39.87 | |
3 | 46 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 2:42.31 | |
4 | 55 | Antlv Filip | 1998 | FALUN | AE5998 | 25 m | 2:42.60 | |
5 | 115 | Linnr Simon | 1999 | MOTALA SS | AE1999 | 25 m | 2:43.42 | |
6 | 91 | Kubat Alexander | 1998 | JRFLLA S | AJ5998 | 25 m | 2:43.93 | |
7 | 866 | Menp Vilho | 1998 | AUi | 50 m | 2:44.06 | ||
8 | 455 | Filinau Alexej | 1998 | SDERTRN | AL3998 | 25 m | 2:45.19 | |
9 | 105 | Swanepoel Hugo | 1998 | JRFLLA S | AW5198 | 25 m | 2:48.98 | |
10 | 44 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 50 m | 2:49.47 | |
11 | 378 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 2:50.23 | |
12 | 75 | Norn Vosfeldt Petter | 1999 | HRNSAND | AH9599 | 25 m | 2:50.47 | |
13 | 27 | Hambraeus Joel | 1998 | DANDERYD | AL8198 | 25 m | 2:51.24 | |
14 | 668 | Frylmark Karl | 1999 | VSBY SS | AK6599 | 25 m | 2:52.34 | |
15 | 615 | Zarrabi Mattin | 1998 | TBY SIM | AJ9998 | 25 m | 2:53.97 | |
16 | 869 | Ahjosaari Eetu | 1999 | AUi | 50 m | 2:55.16 | ||
17 | 685 | Nyblom Niklas | 1999 | VSBY SS | AK2999 | 25 m | 2:56.35 | |
18 | 864 | Kuusisto Elias | 1999 | AUi | 50 m | 2:57.36 | ||
19 | 660 | Bergfeldt Andreas | 1999 | VSBY SS | AK7599 | 25 m | 2:59.82 | |
20 | 430 | Hareskog Ludwig | 1998 | SDERTLJE | AH5398 | 50 m | 3:00.16 | |
21 | 354 | Peschel Alex | 1998 | SPRVGEN | AM5398 | 25 m | 3:00.73 | |
22 | 86 | Fridsj Viktor | 1998 | JRFLLA S | AO4798 | 25 m | 3:01.99 | |
23 | 695 | Sundberg Max | 1999 | VSBY SS | AS5399 | 25 m | 3:02.94 | |
24 | 583 | Hger Edwin | 1999 | TBY SIM | AQ9999 | 50 m | 3:04.75 | |
25 | 98 | Olsson Fredrik | 1999 | JRFLLA S | AI2399 | 25 m | 3:05.23 | |
26 | 4 | Rowinski Jasiek | 1999 | BOLLNS SS | AF9599 | 25 m | 3:05.42 | |
27 | 868 | Nordquist Oskar | 1999 | AUi | 50 m | 3:05.46 | ||
28 | 111 | strand Emil | 1998 | JRFLLA S | AB2598 | 25 m | 3:06.99 | |
29 | 124 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 50 m | 3:12.08 | |
30 | 81 | Bengtsson Emil | 1999 | JRFLLA S | AT1599 | 25 m | 3:13.75 | |
31 | 230 | Gipperth Simon | 1998 | SALTSJB | AF1798 | 25 m | 3:13.75 | |
32 | 82 | Bladin Samuel | 1999 | JRFLLA S | AO4399 | 25 m | 3:16.93 | |
33 | 849 | Eriksson Eddie | 1999 | IF | 99B051 | 25 m | 3:28.83 | |
34 | 475 | Murmester Mathias | 1998 | SDERTRN | AW6798 | 25 m | 3:35.54 | |
35 | 463 | Jndel Simon | 1998 | SDERTRN | AU7798 | 50 m | 3:36.52 | |
36 | 106 | Swedenborg Gustav | 1998 | JRFLLA S | AD7598 | 50 m | 3:36.87 | |
37 | 23 | Ekblom Adam | 1998 | DANDERYD | AT3398 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.20.00 | Utskriftsdatum | 19 maj 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:52 |