Program for Neptuniaden
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 68, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 227 | Altman Elias | 1998 | SALTSJB | AH6998 | 25 m | 2:16.40 | |
2 | 24 | Grnyi Karl Gustav | 1999 | DANDERYD | AG9599 | 25 m | 2:19.32 | |
3 | 788 | Falk Martin | 1999 | POLISEN | AC1199 | 25 m | 2:24.39 | |
4 | 359 | Sjblom Ahlstrm Daniel | 1998 | SPRVGEN | AR0798 | 50 m | 2:27.12 | |
5 | 423 | Brandt Erik | 1999 | SDERTLJE | AD5999 | 50 m | 2:30.02 | |
6 | 384 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 2:30.47 | |
7 | 864 | Kuusisto Elias | 1999 | AUi | 50 m | 2:31.49 | ||
8 | 703 | Widholm Anton | 1999 | VSBY SS | AE6199 | 25 m | 2:32.09 | |
9 | 44 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 50 m | 2:32.95 | |
10 | 850 | Fellman Jonas | 1999 | IF | 99B052 | 25 m | 2:36.25 | |
11 | 446 | Wernqvist Fredric | 1998 | SDERTLJE | AH8398 | 50 m | 2:36.36 | |
12 | 569 | Alin Isak | 1999 | TBY SIM | AP0799 | 50 m | 2:36.43 | |
13 | 111 | strand Emil | 1998 | JRFLLA S | AB2598 | 25 m | 2:38.07 | |
14 | 559 | Skld Olle | 1999 | TYRES SS | AK4599 | 25 m | 2:39.05 | |
15 | 270 | Johnsson Christopher | 1998 | SKURU IK | AG2198 | 25 m | 2:39.20 | |
16 | 583 | Hger Edwin | 1999 | TBY SIM | AQ9999 | 50 m | 2:39.39 | |
17 | 496 | Wikell Emil | 1999 | SDERTRN | AK5799 | 25 m | 2:40.67 | |
18 | 688 | Postlind Henrik | 1998 | VSBY SS | AO2998 | 25 m | 2:41.19 | |
19 | 695 | Sundberg Max | 1999 | VSBY SS | AS5399 | 25 m | 2:42.17 | |
20 | 232 | Forsstrm Erik | 1999 | SANDVIKEN | AO9399 | 25 m | 2:42.76 | |
21 | 685 | Nyblom Niklas | 1999 | VSBY SS | AK2999 | 25 m | 2:43.69 | |
22 | 106 | Swedenborg Gustav | 1998 | JRFLLA S | AD7598 | 50 m | 2:48.86 | |
23 | 443 | Tellgren Sebastian | 1998 | SDERTLJE | AI5198 | 50 m | 2:52.24 | |
24 | 124 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 25 m | 2:54.20 | |
25 | 601 | Nu Daniel | 1999 | TBY SIM | AE9999 | 50 m | 2:54.56 | |
26 | 261 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 50 m | 2:55.51 | |
27 | 353 | Ottosson Erik | 1999 | SPRVGEN | AM9799 | 25 m | 2:58.35 | |
28 | 868 | Nordquist Oskar | 1999 | AUi | 50 m | 3:01.23 | ||
29 | 582 | Holmerin Sebastian | 1998 | TBY SIM | AJ4998 | 50 m | 3:07.95 | |
30 | 681 | Moradi Kian | 1999 | VSBY SS | AG9399 | 25 m | 3:09.24 | |
31 | 86 | Fridsj Viktor | 1998 | JRFLLA S | AO4798 | 50 m | 3:14.56 | RES |
32 | 145 | Gutierrez Mateo | 1998 | SK NEPTUN | AX3398 | 50 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.20.00 | Utskriftsdatum | 19 maj 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 14:59 |