Program for Neptuniaden
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 40, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 415 | Skagius Johannes | 1995 | SUNDSVALL | AH8595 | 25 m | 51.07 | |
2 | 815 | Nilsson Martin | 1993 | POLISEN | AL6793 | 50 m | 52.07 | |
3 | 171 | Magnusson Linus | 1990 | SK NEPTUN | AB4790 | 50 m | 52.56 | |
4 | 420 | Wikblom Carl | 1987 | SUNDSVALL | AC6387 | 25 m | 52.64 | |
5 | 458 | Hagström Marcus | 1991 | SÖDERTÖRN | AQ5191 | 50 m | 52.67 | |
6 | 228 | Bergman Fabian | 1994 | SALTSJÖB | AQ2194 | 25 m | 52.91 | |
7 | 461 | Hvalgren Joakim | 1993 | SÖDERTÖRN | AD8793 | 50 m | 53.66 | |
8 | 400 | Schönning Erik | 1993 | SKK | AW9793 | 25 m | 53.75 | |
9 | 781 | Björk Jesper | 1993 | POLISEN | AU5793 | 50 m | 53.92 | |
10 | 820 | Q Hammarlind Joakim | 1993 | POLISEN | AM7593 | 50 m | 53.96 | |
11 | 709 | Blomquist Anton | 1995 | ÅKERSBERGA | AK1995 | 25 m | 54.62 | |
12 | 245 | Lindberg Benjamin | 1995 | SKELLEFTEÅ | AJ6195 | 25 m | 54.65 | |
13 | 711 | Edlund Andreas | 1989 | Ö-VIKS ASS | AB6989 | 25 m | 54.73 | |
14 | 365 | Thorstrand Gustav | 1994 | SPÅRVÄGEN | AL2994 | 50 m | 55.12 | |
15 | 385 | Gudehn Felix | 1995 | SKK | AR1195 | 25 m | 55.15 | |
16 | 170 | Lutula Antonio | 1993 | SK NEPTUN | BC8793 | 50 m | 55.26 | |
17 | 69 | Lindblom Robert | 1995 | HARNÄS SKU | AP6395 | 25 m | 55.49 | |
18 | 150 | Hökfelt Gustav | 1994 | SK NEPTUN | AS1594 | 50 m | 55.57 | |
19 | 537 | Helander Kim | 1992 | TYRESÖ SS | AF2392 | 50 m | 55.58 | |
20 | 240 | Gilliusson Emil | 1993 | SKELLEFTEÅ | AZ2193 | 50 m | 55.63 | |
21 | 187 | Salomonsson Joel | 1993 | SK NEPTUN | AP1193 | 50 m | 55.71 | |
22 | 470 | Lund Simon | 1989 | SÖDERTÖRN | AM1389 | 50 m | 55.71 | |
23 | 184 | Ridell Patric | 1993 | SK NEPTUN | AJ7393 | 50 m | 55.80 | |
24 | 141 | Frank Simon | 1990 | SK NEPTUN | AS2590 | 50 m | 55.90 | |
25 | 169 | Lusys Dominykas | 1995 | SK NEPTUN | BC4795 | 25 m | 56.01 | |
26 | 229 | Ekhult Anton | 1991 | SALTSJÖB | AH8191 | 25 m | 56.44 | |
27 | 636 | Granelli Jakob | 1995 | UPSALA S | AY7995 | 25 m | 56.92 | |
28 | 490 | Stridfäldt Marcus | 1995 | SÖDERTÖRN | AY9195 | 50 m | 57.33 | |
29 | 489 | Stolt Marcus | 1995 | SÖDERTÖRN | AQ3595 | 25 m | 57.93 | |
30 | 545 | Martinez Bryan | 1991 | TYRESÖ SS | AZ3391 | 25 m | 57.94 | |
31 | 175 | Mcpheat Lachlan | 1994 | SK NEPTUN | AT3994 | 50 m | 58.41 | |
32 | 260 | Falk Jesper | 1994 | SKURU IK | AN3394 | 50 m | 58.52 | |
33 | 584 | Inde Niklas | 1993 | TÄBY SIM | AG0593 | 50 m | 58.83 | |
34 | 625 | Björkgren Christian | 1990 | UPSALA S | AZ6990 | 25 m | 59.91 | |
35 | 9 | Altzar Oskar | 1992 | BORLÄNGE | AX7792 | 25 m | 1:00.03 | |
36 | 246 | Lindmark Andreas | 1995 | SKELLEFTEÅ | AU0395 | 25 m | 1:00.71 | |
37 | 268 | Jansson Patrik | 1995 | SKURU IK | AV3395 | 50 m | 1:01.93 | |
38 | 696 | Swahn Daniel | 1995 | VÄSBY SS | AW7995 | 25 m | 1:04.00 | |
Skapad av WinGrodan 1.20.00 | Utskriftsdatum | 19 maj 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:52 |