Ohjelma Vest Ã…rgangs Mesterskaber Gruppe 1
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lørdag kl. 10.00
Seedede heat Løb 11
|
Stævne navn |
Vest Årgang Gruppe 1 |
|
Udskriftsdato |
25 maj 2013 |
|
|
Stævne by |
Nyborg |
|
Udskriftstidspunkt |
08:57 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
24 maj 2013 |
|
|
|
|
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer |
Finaler (9) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
262 |
1 |
Anette Poulsen |
1999 |
9928AG |
THISTED |
|
25m |
3:09.61 |
45 |
2 |
Ane Wildenschild |
2000 |
0024AC |
ESBJERG |
|
25m |
1:25.96 |
91 |
3 |
Lærke Højbjerg |
1999 |
9986AO |
KOLDING |
|
25m |
1:24.00 |
109 |
4 |
Camilla Ottesen |
2000 |
0032AE |
NORD |
|
25m |
1:25.46 |
226 |
5 |
Mie Mellerup |
2000 |
0018AH |
AALBORG |
|
25m |
1:28.92 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
39 |
1 |
Nanette Nikolajsen |
2000 |
0004AK |
ESBJERG |
|
25m |
1:21.31 |
60 |
2 |
Mette Høgild Svane |
2000 |
0002AF |
HERNING |
|
25m |
1:19.36 |
178 |
3 |
Caroline Christensen |
1999 |
9962AR |
SMUT |
|
25m |
1:19.01 |
171 |
4 |
Josefine Bladt Wichmann |
2000 |
0076AQ |
SKANDERBOR |
|
25m |
1:19.05 |
260 |
5 |
Celina G Winther |
1999 |
9938AU |
NEPTUN |
|
25m |
1:19.96 |
247 |
6 |
Olivia Jensen |
2000 |
0038AX |
TRITON V |
|
25m |
1:22.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
261 |
1 |
Anna Mathiasen |
2000 |
0066AP |
THISTED |
|
25m |
1:18.67 |
221 |
2 |
Sine Johansen |
2000 |
0098AH |
AALBORG |
|
25m |
1:17.99 |
101 |
3 |
Katrine Jørgensen |
2000 |
0044AU |
LYSENG |
|
25m |
1:17.79 |
27 |
4 |
Katrine Bukh Villesen |
2000 |
0042AL |
DURUP |
|
25m |
1:17.89 |
90 |
5 |
Fie Holzmann |
2000 |
0034AU |
KOLDING |
|
25m |
1:18.51 |
135 |
6 |
Line Bremer Mortensen |
2000 |
0044AB |
OSK |
|
25m |
1:18.93 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
86 |
1 |
Cathrine E Carstensen |
1999 |
9908AU |
KOLDING |
|
25m |
1:17.47 |
66 |
2 |
Freya Bloch Johnson |
2000 |
0074AB |
HOBRO |
|
25m |
1:16.84 |
156 |
3 |
Nicoline Bredahl |
2000 |
0034AY |
SILKEBORG |
|
25m |
1:16.32 |
245 |
4 |
Johanne A. Christiansen |
2000 |
0074AO |
TRITON V |
|
25m |
1:16.56 |
48 |
5 |
Freja Nicholas |
2000 |
0084AN |
FREM |
|
25m |
1:17.41 |
104 |
6 |
Anna Sofie Lomholt |
2000 |
0002AZ |
LYSENG |
|
25m |
1:17.58 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
121 |
1 |
Cecilie Dalgas |
2000 |
0014AI |
ODDER |
|
25m |
1:15.90 |
194 |
2 |
Sarah Andersen |
1999 |
9974AT |
THISTED |
|
25m |
1:15.41 |
56 |
3 |
Trine Guldberg |
1999 |
9946AD |
HERNING |
|
25m |
1:15.16 |
1 |
4 |
Katrine Lund Hansen |
1999 |
9918AV |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
1:15.31 |
230 |
5 |
Maria M. Porsmose |
2000 |
0062AN |
AALBORG |
|
25m |
1:15.79 |
213 |
6 |
Ella Christensen Blanch |
2000 |
0058AE |
AALBORG |
|
25m |
1:16.09 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
235 |
1 |
Camilla Strandqvist |
2000 |
0058AM |
AALBORG |
|
25m |
1:14.88 |
201 |
2 |
Louise Sørensen |
2000 |
0012AP |
THISTED |
|
25m |
1:14.50 |
160 |
3 |
Celia Erikstad |
1999 |
9992AH |
SILKEBORG |
|
25m |
1:12.60 |
65 |
4 |
Anna Bonde |
1999 |
9906AC |
HOBRO |
|
25m |
1:13.86 |
14 |
5 |
Julie Pavon Friis |
1999 |
9978AL |
AGF |
|
25m |
1:14.85 |
238 |
6 |
Line Thomsen |
2000 |
0022AP |
AALBORG |
|
25m |
1:14.94 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
93 |
1 |
Stine Knudsen |
1999 |
9918AI |
KOLDING |
|
25m |
1:11.71 |
188 |
2 |
Anna Emilie Hansen |
1999 |
9998AI |
TEMPO |
|
25m |
1:10.86 |
146 |
3 |
Anna Hertzog |
1999 |
9966AJ |
RINGE |
|
25m |
1:10.83 |
255 |
4 |
Laura Blendstrup |
1999 |
9922AG |
NEPTUN |
|
25m |
1:10.84 |
127 |
5 |
Johanne Skovgaard Terp |
1999 |
9914AO |
ODDER |
|
25m |
1:11.18 |
126 |
6 |
Lykke K. Nielsen |
1999 |
9916AM |
ODDER |
|
25m |
1:12.32 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
172 |
1 |
Nanna Kibsgaard Madsen |
2000 |
0026AA |
STRUER |
|
25m |
1:13.95 |
111 |
2 |
Therese Hovgaard Jensen |
2000 |
0058AL |
NYBORG |
|
25m |
1:13.61 |
15 |
3 |
Natascha Alexandra Green |
2000 |
0062AQ |
AGF |
|
25m |
1:08.53 |
165 |
4 |
Klaudia W. Mogensen |
2000 |
0008AC |
SILKEBORG |
|
25m |
1:12.57 |
64 |
5 |
Snæfridur Sol |
2000 |
0082AL |
HEI |
|
25m |
1:13.73 |
211 |
6 |
Emma A Andersen |
2000 |
0034AH |
AALBORG |
|
25m |
1:14.10 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
219 |
1 |
Caroline Hauritz Jensen |
1999 |
9976AV |
AALBORG |
|
25m |
1:10.76 |
17 |
2 |
Anna Sommer Harrits |
1999 |
9948AP |
AGF |
|
25m |
1:08.69 |
12 |
3 |
Emma H. Christiansen |
1999 |
9988AO |
AGF |
|
25m |
1:08.12 |
61 |
4 |
Stinne Sørensen |
1999 |
9934AD |
HERNING |
|
25m |
1:08.31 |
118 |
5 |
Sofia Zachariassen |
1999 |
9988an |
OSLF |
|
25m |
1:09.63 |
78 |
6 |
Amalie Bach Nielsen |
1999 |
9942AG |
HORSENS |
|
25m |
1:10.79 |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 |
Udskriftsdato |
25 maj 2013 |
Licens til Nyborg Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:57 |
|