2019-03-22   13:27:58
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Umestänket 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

7_S
Gren 7, 100m Bröstsim Damer 13 OÄ 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
50  Häggblad Alva  1999  Ö-VIKS ASS  AK8899  25 m  1:22.10   
154  Erixon Miriam  1993  UMEÅ SS  BR5693  25 m  1:22.40   
160  Ångström Molly  1997  UMEÅ SS  BL6697  25 m  1:23.57   
48  Öberg Victoria  1999  SOLLEFTEÅ  AY0899  25 m  1:25.08   
43  Sandberg Emmy  1999  SANDVIK  AQ7899  25 m  1:25.29   
33  Stenberg Sanna  1999  PITEÅ SIM  AZ1299  25 m  1:25.95   
95  Hedman Clara  1999  UMEÅ SS  AR2699  25 m  1:26.00   
145  Sandström Saga  2000  UMEÅ SS  AJ8200  25 m  1:26.54   
157  Wikström Ronja  1996  UMEÅ SS  BQ0696  25 m  1:28.56   
10  60  Nilsson Sara  1996  IKSU  AS2696  25 m  1:29.04   
11  158  Magnusson Elvira  1996  UMEÅ SS  AI9896  25 m  1:30.87   
12  40  Larsson Elsa  1997  SANDVIK  BC1697  25 m  1:32.64   
13  90  Eriksson JohannaLouise  2000  UMEÅ SS  AJ0400  25 m  1:32.81   
14  Nyström Josefine  1998  BUREÅ SS  AI5698  25 m  1:32.95   
15  155  Sandberg Elin  1997  UMEÅ SS  AN4497  25 m  1:32.99   
16  97  Khasjimdsjanov Leila  1998  UMEÅ SS  BI9298  25 m  1:33.52   
17  91  Granström Thea  2000  UMEÅ SS  AJ5200  25 m  1:35.32   
18  165  Goncalves-Palmieri Gabriella  1998  UMEÅ SS  BK3698  25 m  1:35.65   
19  49  Arnlund Linn  2000  Ö-VIKS ASS  AM5800  25 m  1:36.40   
20  102  Nilsson Linn  1999  UMEÅ SS  AR4699  25 m  1:37.32   
21  148  Isaksson Angelina  1997  BYSKE  BR5897  25 m  1:37.38   
22  162  Dahlbom Martina  1998  HÄRNÖSAND  BI6298  25 m  1:38.23  EFT 
23  18  Nilsson Alva  2000  BURTRÄSK  AT9200  25 m  1:38.37   
24  85  Boström Emelia  2000  Ö-VIKS ASS  AT9899  25 m  1:39.65  EFT 
25  96  Jiang Julia  2000  UMEÅ SS  BF9400  25 m  1:39.68   
26  76  Johansson Elisabeth  1998  LYCKSELE  BI4298  25 m  1:42.20   
27  63  Arnqvist Amanda  2000  Ö-VIKS ASS  BE3200  25 m  1:44.69   
28  107  Svedberg Stella  2000  UMEÅ SS  BB5400  25 m  1:46.13   
29  147  Dahlberg Jennifer  1997  BYSKE  BS0497  25 m  1:50.33   
30  161  Whyte Krenchel Amy  2000  UMEÅ SS  BK6800  25 m  1:53.51   
31  15  Lindgren Åsen Emelie  2000  BURTRÄSK  AT1400  25 m  1:54.15   
32  78  Lundmark Tina  1997  LYCKSELE  BR7897  25 m  1:55.00   
33  16  Lindström Erika  2000  BURTRÄSK  AI0400  25 m  1:55.33   
34  151  Wolming Natasja  1997  BYSKE  BR8697  25 m  1:58.72   
35  80  Nilsson Monika  1998  LYCKSELE  BI8298  25 m  1:59.57   
36  113  Lövgren Linnea  2000  NORDMALING  AK6800  25 m  2:01.16  EFT 
37  23  Kranenbarg Femke  2000  HÄRNÖSAND  AT2400  25 m  2:03.18   
38  149  Johanssen Emmy  1999  BYSKE  BN2499  25 m  2:03.68   
39  139  Englund Tuva  2000  UMEÅ SS  BM4200  25 m  2:07.20   
40  77  Karlsson Amanda  1996  LYCKSELE  BV2296  25 m  2:11.41   
41  112  Eriksson Cassandra  1999  NORDMALING  BQ1699  25 m  2:13.28  EFT 
42  111  Arvidsson Emelie  2000  NORDMALING  BN7200  25 m  2:16.34  EFT 
43  37  karlsson jenny  1998  SANDVIK  BO8898  25 m     
44  55  Gaied Neila  1992  IKSU  CH1292  25 m     
45  87  Blomqvist Edith  1985  UMEÅ SS  AL4485  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  24 maj 2013 
Licensierad till: Umeå Simsällskap  Utskriftstid  15:55 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner