Program för Neptuniaden o kval till Nordiska Ungdomsmästerskapen 2008
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 5
|
Tävling |
Neptuniaden o Kval till NUM 20 |
|
Utskriftsdatum |
17 May 2008 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:24 |
|
|
Arrangör |
SK Neptun |
|
|
|
|
Gren 5, 200m Frisim Fl A |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
510 |
3 |
Erika Engstrand |
1990 |
AQ5890 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
2:22.73 |
354 |
4 |
Pernilla Lundin |
1991 |
BQ2691 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:22.24 |
203 |
5 |
Johanna Söderholm |
1990 |
BX4690 |
LASS |
|
50m |
2:21.25 |
520 |
6 |
Helen Wedberg |
1990 |
BO0290 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
2:21.95 |
53 |
7 |
Johanna Gustafsson |
1990 |
AY8690 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
2:22.38 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
254 |
1 |
Hanna Gabrielsson |
1991 |
BG6891 |
POLISEN |
|
25m |
2:19.70 |
212 |
2 |
Therese Klockare |
1991 |
AG9291 |
LULEÅ SS |
|
25m |
2:18.16 |
277 |
3 |
Anna Stenkula |
1991 |
BW5691 |
POLISEN |
|
25m |
2:17.97 |
446 |
4 |
Elin Dahl |
1991 |
BP4891 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:16.79 |
368 |
5 |
Cecilia Malmgren |
1989 |
BL2489 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:16.05 |
345 |
6 |
Alona Filippova |
1991 |
BG7291 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:16.10 |
418 |
7 |
Cecilia Bruhn |
1989 |
AS9689 |
SKK |
|
50m |
2:17.25 |
352 |
8 |
Jenny Melinder |
1990 |
AJ3490 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:17.97 |
239 |
9 |
Desirée Andersson |
1990 |
AU3890 |
POLISEN |
|
25m |
2:18.18 |
19 |
10 |
Anne Østergaard Nielsen |
1991 |
9158AE |
AALBORG |
|
25m |
2:20.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
155 |
1 |
Malin Hofstedt |
1991 |
AI3891 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:15.89 |
386 |
2 |
Angelica Norrena |
1991 |
AE8691 |
SS04 |
|
25m |
2:14.24 |
419 |
3 |
Sandra Elstig |
1988 |
BA4688 |
SKK |
|
50m |
2:14.09 |
99 |
4 |
Emma Stokland |
1990 |
BE4890 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:12.80 |
620 |
5 |
Amanda Fischer |
1989 |
BN1289 |
UPSALA S |
|
25m |
2:11.63 |
51 |
6 |
Petra Gummeson |
1989 |
AV7489 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
2:11.74 |
140 |
7 |
Ebba Rosenqvist |
1989 |
AI6489 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:12.89 |
459 |
8 |
Malin Werin |
1990 |
BA7890 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:14.16 |
512 |
9 |
Emma Gustafsson |
1990 |
BR9690 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
2:15.66 |
242 |
10 |
Matilda Angberg |
1990 |
BJ4890 |
POLISEN |
|
25m |
2:15.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
747 |
1 |
Therese Weylandt |
1990 |
BR0890 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:08.89 |
487 |
2 |
Joanna Olsson |
1990 |
AR0290 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:08.10 |
355 |
3 |
Anna Åhlin |
1991 |
AO7491 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:04.99 |
793 |
4 |
Sanna Öhgren |
1991 |
AN4291 |
LASS |
|
50m |
2:03.30 |
369 |
5 |
Stina Gardell |
1990 |
AG9690 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:59.88 |
792 |
6 |
Rebecka Palm |
1990 |
AP4690 |
LASS |
|
50m |
2:02.20 |
357 |
7 |
Sofie Gardell |
1986 |
AB9886 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:04.36 |
481 |
8 |
Jeanette Björklund |
1991 |
CA6891 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:07.26 |
751 |
9 |
Sofia Lärfars |
1990 |
AW1290 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:08.20 |
749 |
10 |
Isabell Nyström |
1988 |
AM5888 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:11.60 |
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.16.06 |
Licensierad till: IC Control |
|