Program for VÃ¥rsimiaden - Skuru
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 51
|
Tävling |
Vårsimiaden distrikt(försök) |
|
Utskriftsdatum |
21 april 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Nacka |
|
Utskriftstid |
14:13 |
|
|
Arrangör |
Stockholms simförbund & Skuru |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
20 april 2013 |
|
|
|
|
Gren 51, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
374 |
2 |
Malin Berglund |
2002 |
BC8602 |
DANDERYD |
|
25m |
|
481 |
3 |
Tove Lindén |
2002 |
AH8702 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
683 |
4 |
Tara Josefsson |
2002 |
BC9402 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
660 |
1 |
Stella Alin |
2002 |
BC1802 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
612 |
2 |
Julia Wernros Olofsson |
2002 |
AQ4802 |
TUREBERG |
|
25m |
|
488 |
3 |
Panagiota Pavlidou |
2002 |
AR4202 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
761 |
4 |
Vilma Müller |
2002 |
av7802 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
699 |
5 |
Elma Starrost |
2002 |
|
TÄBY SIM |
|
25m |
|
563 |
6 |
Lovisa Schmidt |
2002 |
BF9602 |
SKURU IK |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
535 |
1 |
Josefin Almgren |
2002 |
AX0602 |
SKURU IK |
|
25m |
|
422 |
2 |
Agnes Boij Lindkvist |
2002 |
AI6202 |
SALTSJÖB |
|
25m |
|
752 |
3 |
Embla Börjesson |
2002 |
AZ1802 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
663 |
4 |
Jennifer Barnå |
2002 |
BC7602 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
760 |
5 |
Maja Sköld |
2002 |
AP1602 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
504 |
6 |
Embla Wihk |
2002 |
BD9602 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
594 |
1 |
Anna Jonsson |
2002 |
BF0402 |
TUREBERG |
|
25m |
|
585 |
2 |
Wilma Haglund |
2002 |
BI7602 |
TUREBERG |
|
25m |
|
450 |
3 |
Sophie Bladin |
2002 |
BF5202 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:13.09 |
507 |
4 |
Felicia Wächter |
2002 |
AX1802 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
572 |
5 |
Felicia Östlund |
2002 |
BD6202 |
SKURU IK |
|
25m |
|
495 |
6 |
Jasmine Shahnavazi |
2002 |
BD7602 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
490 |
1 |
Mina Rehn |
2002 |
AR6202 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:01.20 |
684 |
2 |
Josephine Junehed |
2002 |
AN1202 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:55.85 |
626 |
3 |
Sofia Björkman |
2002 |
AL8802 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:52.50 |
447 |
4 |
Sunanda Aronsson |
2002 |
AQ7802 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:55.75 |
498 |
5 |
Jana Smeds |
2002 |
AR5202 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:56.93 |
510 |
6 |
Katja Ökvist |
2002 |
AR7202 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:11.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
484 |
1 |
Anastasia Marinou |
2002 |
BC1602 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:51.10 |
377 |
2 |
Olivia Ekdahl |
2002 |
BC6402 |
DANDERYD |
|
25m |
1:49.69 |
595 |
3 |
Agnes Jägerskog |
2002 |
BB9801 |
TUREBERG |
|
25m |
1:48.57 |
763 |
4 |
Selma Petré |
2002 |
AX3202 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:49.42 |
745 |
5 |
Zelma Karlbom |
2002 |
AR1802 |
POLISEN |
|
25m |
1:50.41 |
351 |
6 |
Cornelia Niring |
2002 |
|
POLISEN |
|
25m |
1:51.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
567 |
1 |
Anna Westborg |
2002 |
AE0402 |
SKURU IK |
|
25m |
1:44.11 |
341 |
2 |
Julia Grill |
2002 |
AL4602 |
POLISEN |
|
25m |
1:42.63 |
347 |
3 |
Paola Kylberg |
2002 |
|
POLISEN |
|
25m |
1:37.03 |
368 |
4 |
Sofia Walsh |
2002 |
AF3402 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
1:37.08 |
334 |
5 |
Leticia Yumi Bucli |
2002 |
|
POLISEN |
|
25m |
1:43.17 |
602 |
6 |
Victoria Norén |
2002 |
AK4802 |
TUREBERG |
|
25m |
1:47.41 |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 |
Utskriftsdatum |
21 april 2013 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
Utskriftstid |
14:13 |
|