Program for Vårsimiaden - Skuru
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 1, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 701 | Strmdahl Amanda | 2000 | TBY SIM | AL7400 | 25 m | 1:11.81 | |
2 | 538 | Croneborg Alba | 2000 | SKURU IK | AE6200 | 25 m | 1:15.01 | |
3 | 502 | Wallenborg Caroline | 2000 | SK NEPTUN | AL3800 | 25 m | 1:15.28 | |
4 | 446 | Andersson Sara | 2000 | SK NEPTUN | AO6600 | 25 m | 1:16.36 | |
5 | 557 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 1:16.76 | |
6 | 569 | kerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | 1:17.27 | |
7 | 681 | Jerresand Cornelia | 2000 | TBY SIM | AG6800 | 25 m | 1:17.36 | |
8 | 539 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 1:17.37 | |
9 | 674 | Franks Julia | 2000 | TBY SIM | AR5400 | 25 m | 1:19.00 | |
10 | 605 | Stille Olivia | 2000 | TUREBERG | AJ7600 | 25 m | 1:20.47 | |
11 | 372 | Ahnfelt Elin | 2000 | DANDERYD | AR2600 | 25 m | 1:20.96 | |
12 | 399 | Johnsson Kristina | 2000 | SMO SS | AH5400 | 25 m | 1:22.07 | |
13 | 682 | Jonsson Jenny | 2000 | TBY SIM | AF6400 | 25 m | 1:22.44 | |
14 | 429 | Hammar Astrid | 2000 | SALTSJB | AO8600 | 25 m | 1:22.58 | |
15 | 406 | Amouri Mirjam | 2000 | POLISEN | AX8400 | 25 m | 1:22.63 | |
16 | 598 | Kolokythas Sofia | 2000 | TUREBERG | AC1600 | 25 m | 1:22.76 | |
17 | 470 | Johansson Evelina | 2000 | SK NEPTUN | BG2400 | 25 m | 1:22.84 | |
18 | 405 | Alem Hermella | 2000 | POLISEN | AK1600 | 25 m | 1:24.14 | |
19 | 634 | Orr Josefine | 2000 | TYRES SS | AJ4400 | 25 m | 1:25.05 | |
20 | 411 | Grill Andrea | 2000 | POLISEN | BH8400 | 25 m | 1:26.64 | |
21 | 558 | Pakhomova Eva | 2000 | SKURU IK | AL5800 | 25 m | 1:27.02 | |
22 | 366 | Hgesten Matilda | 2000 | LVSJ AIK | AF1400 | 25 m | 1:27.43 | |
23 | 391 | Samuelsson Mikaela | 2000 | NORRTLJE | AT6600 | 25 m | 1:28.31 | |
24 | 704 | Willberg Karolina | 2000 | TBY SIM | AH6800 | 25 m | 1:28.49 | |
25 | 390 | Malmsten Amanda | 2000 | NORRTLJE | AT8600 | 25 m | 1:28.78 | |
26 | 383 | Rosenqvist Sophia | 2000 | DANDERYD | BA7200 | 25 m | 1:29.66 | |
27 | 560 | Reichhuber Emma | 2000 | SKURU IK | AL6800 | 25 m | 1:30.15 | |
28 | 459 | Ehn Rebecka | 2000 | SK NEPTUN | AO7600 | 25 m | 1:30.19 | |
29 | 698 | Skld Gunnel | 2000 | TBY SIM | BB9600 | 25 m | 1:31.41 | |
30 | 392 | Wiklund Rebecka | 2000 | NORRTLJE | BC3200 | 25 m | 1:31.87 | |
31 | 564 | Sjgren Frida | 2000 | SKURU IK | BB2400 | 25 m | 1:34.75 | |
32 | 346 | Jonsson Sandra | 2000 | POLISEN | 25 m | 1:34.91 | ||
33 | 408 | Billgren Maja | 2000 | POLISEN | AK4200 | 25 m | 1:35.95 | |
34 | 444 | Albinzon Alice | 2000 | SK NEPTUN | AY1200 | 25 m | 1:36.65 | |
35 | 430 | Kenning Julia | 2000 | SALTSJB | AK5200 | 25 m | 1:36.91 | |
36 | 479 | Lennr Tuva | 2000 | SK NEPTUN | BA4800 | 25 m | 1:37.45 | |
37 | 746 | Berg Ljuba | 2000 | POLISEN | BH4400 | 25 m | 1:37.49 | |
38 | 500 | Wahlstrm Thea | 2000 | SK NEPTUN | AY4200 | 25 m | 1:37.86 | |
39 | 487 | Nykvist Clara | 2000 | SK NEPTUN | BC2600 | 25 m | 1:37.89 | |
40 | 460 | Ericson Ella | 2000 | SK NEPTUN | BG9400 | 25 m | 1:37.99 | |
41 | 499 | Timbrant Hanna | 2000 | SK NEPTUN | AY3200 | 25 m | 1:39.40 | |
42 | 370 | Zemicael Saron | 2000 | LVSJ AIK | AX9400 | 25 m | 1:40.37 | |
43 | 369 | Walther Emma | 2000 | LVSJ AIK | BB6400 | 50 m | 1:45.39 | |
44 | 549 | Karre Tindra | 2000 | SKURU IK | BB3400 | 25 m | 1:45.59 | |
45 | 550 | Knuutinen Ella | 2000 | SKURU IK | BA3600 | 25 m | 2:11.70 | |
46 | 493 | Sandberg Hensch Noa | 2000 | SK NEPTUN | BN4800 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 19 april 2013 |
Licensierad till: Stockholms Simfrbund | Utskriftstid | 11:10 |