Startliste for GTI Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Løb 9, 200m Medley Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Dahl Søren | 1993 | HERLEV | 9397AC | 25 m | 2:02.00 | |
2 | Bjerregaard Mark | 1994 | HVIDOVRE | 9495AD | 25 m | 2:15.35 | |
3 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 2:16.44 | |
4 | Johansen Chris | 1996 | HERLEV | 9651AB | 25 m | 2:20.57 | |
5 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 25 m | 2:20.69 | |
6 | Skalbo Rasmus Gutfelt | 1998 | KVIK | 9809AM | 25 m | 2:21.32 | |
7 | Brock Lasse Termark | 1997 | HERLEV | 9717AB | 25 m | 2:23.36 | |
8 | Lindblom William | 1998 | MKK | AN7798 | 25 m | 2:24.48 | |
9 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 2:24.67 | |
10 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 2:27.77 | |
11 | Jørgensen Lasse Kølle | 1996 | HERLEV | 9697AB | 25 m | 2:28.67 | |
12 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 2:29.94 | |
13 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 2:31.22 | |
14 | Guldberg Filip | 1995 | KALUNDBORG | 9593AR | 25 m | 2:32.27 | |
15 | Josterud Gustav | 1994 | SS DELFIN | AL9994 | 25 m | 2:33.43 | |
16 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 9977AM | 25 m | 2:36.68 | |
17 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 2:37.41 | |
18 | Wemlén Rickard | 2000 | MKK | AF0900 | 25 m | 2:38.12 | |
19 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 2:38.98 | |
20 | Andersen Sofus Brandt | 1998 | HVIDOVRE | 9823AU | 25 m | 2:41.56 | |
21 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 2:42.42 | |
22 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 2:44.19 | |
23 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 2:44.51 | |
24 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 2:45.50 | |
25 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 25 m | 2:46.67 | |
26 | Jarnberg Dennis | 1999 | MKK | AC5999 | 25 m | 2:47.69 | |
27 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 2:48.94 | |
28 | Zandi Sam | 1998 | MKK | AH4998 | 25 m | 2:49.20 | |
29 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 2:49.53 | |
30 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 25 m | 2:50.62 | |
31 | Kjærgaard Erik | 1999 | KVIK | 9929AI | 25 m | 2:50.97 | |
32 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 2:51.17 | |
33 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:51.20 | |
34 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 2:51.74 | |
35 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | AH5101 | 25 m | 2:55.62 | |
36 | Schlichtkrull Gustav | 2001 | KVIK | 0147AA | 25 m | 2:58.27 | |
37 | Mortensen Emil | 2001 | KALUNDBORG | 0169AK | 25 m | 2:59.95 | |
38 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 25 m | 3:02.18 | |
39 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 3:03.69 | |
40 | Palm-Henriksen Carl | 2000 | KVIK | 0087AD | 25 m | 3:03.82 | |
41 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 25 m | 3:04.99 | |
42 | Baarupdal Gustav | 2000 | KALUNDBORG | 0099AO | 25 m | 3:05.91 | |
43 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | TUNE | 0257AC | 25 m | 3:07.30 | |
44 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | TUNE | 0019AM | 25 m | 3:07.30 | |
45 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 3:07.96 | |
46 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 3:13.05 | |
47 | Gammelgaard Andreas | 2002 | HVIDOVRE | 0255AH | 25 m | 3:15.00 | |
48 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 3:15.80 | |
49 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 3:19.19 | |
50 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 3:26.67 | |
51 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 3:28.81 | |
52 | Guldbjørn Alexander | 2001 | GREVE | 0175AJ | 25 m | 3:29.14 | |
53 | Latta Elia | 2002 | HVIDOVRE | 0227AE | 25 m | 3:30.00 | |
54 | Windahl Magnus | 2000 | HVIDOVRE | 0061AH | 25 m | 3:31.39 | |
55 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 3:31.83 | |
56 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 3:40.29 | |
57 | Nordly Sebastian | 2001 | ROSKILDE | 0161AJ | 25 m | 3:41.87 | |
58 | Bugge Marius | 2003 | GREVE | 0319AC | 25 m | 3:50.86 | |
59 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 25 m | 3:56.40 | |
60 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 3:58.45 | |
61 | Rosenquist Carl | 2003 | KVIK | 0363AI | 25 m | ||
62 | Larsen Lucas Sirek | 2002 | KVIK | 0295AC | 25 m | ||
63 | Liang Kevin | 2002 | ISHØJ | 0215AI | 25 m | ||
64 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 25 m | ||
65 | Knudsen Marco | 2003 | GREVE | 0399AF | 25 m | ||
66 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 25 m | ||
67 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | ||
68 | Andersen Lukas Malvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | ||
69 | Platzer Alexander | 2002 | BIRKERØD | 0235AF | 25 m | ||
70 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 25 m | ||
71 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 25 m | ||
72 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 29 september 2013 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:27 |