Program for GTI Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Lørdag
Løb 1, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Skalbo Rasmus Gutfelt | 1998 | KVIK | 9809AM | 25 m | 2:32.05 | |
2 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 2:38.61 | |
3 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 2:48.52 | |
4 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 2:49.92 | |
5 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 9977AM | 25 m | 2:51.03 | |
6 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 2:54.30 | |
7 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | AH4101 | 25 m | 2:55.23 | |
8 | Siöland David | 2000 | MKK | AH7500 | 25 m | 3:00.40 | |
9 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 3:03.52 | |
10 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 3:03.53 | |
11 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 3:05.16 | |
12 | Hansson Viktor | 1998 | MKK | AD0798 | 25 m | 3:07.10 | |
13 | Grønborg Gustav | 1999 | NÆSTVED | 9977AT | 25 m | 3:10.12 | |
14 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 3:11.38 | |
15 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 3:16.73 | |
16 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 25 m | 3:20.00 | |
17 | Mortensen Kristian | 2000 | KVIK | 0015AN | 25 m | 3:20.03 | |
18 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 25 m | 3:24.20 | |
19 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 3:25.79 | |
20 | Palm-Henriksen Carl | 2000 | KVIK | 0087AD | 25 m | 3:28.13 | |
21 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 3:28.61 | |
22 | Adeler Lukas | 2001 | NÆSTVED | 0133AG | 25 m | 3:31.17 | |
23 | Paulsen Jonas Dalhøj | 2001 | BIRKERØD | 0197AC | 25 m | 3:34.39 | |
24 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 3:45.98 | |
25 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 3:47.54 | |
26 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 3:52.15 | |
27 | Platzer Alexander | 2002 | BIRKERØD | 0235AF | 25 m | 4:03.51 | |
28 | Nierfeldt Oliver | 2002 | TUNE | 0243AG | 25 m | 4:04.67 | |
29 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 25 m | 4:08.98 | |
30 | Andersen Christian | 2003 | ISHØJ | 0347AF | 25 m | 4:09.52 | |
31 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | ||
32 | Baktoft Jakob | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | ||
33 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 25 m | ||
34 | Aldenborg-Ehmsen Hannibal | 2003 | GREVE | 0325AG | 25 m | ||
35 | Thulstrup Lasse | 2004 | ISHØJ | 0489AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 29 september 2013 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:27 |