Program för Vårsimiaden Regionfinal - Skåne
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Heatlista Gren 5
|
Tävling |
Vårsimiaden - Regionfinal |
|
Utskriftsdatum |
04 maj 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Lund |
|
Utskriftstid |
08:19 |
|
|
Arrangör |
SK Poseidon |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
04 maj 2013 |
|
|
|
|
Gren 5, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
244 |
1 |
Elin Melin |
2000 |
AB4800 |
POSEIDON |
|
25m |
1:33.83 |
241 |
2 |
Felicia Huynh |
2000 |
AW8400 |
S 71 |
|
25m |
1:32.98 |
245 |
3 |
Linnéa Öberg |
2000 |
AD0200 |
SK TRITON |
|
25m |
1:31.67 |
247 |
4 |
Sara Jendbro |
2000 |
BA7800 |
POSEIDON |
|
25m |
1:31.33 |
6 |
5 |
Nicola Parfitt |
2000 |
AE3400 |
TRELLEB K |
|
25m |
1:31.49 |
117 |
6 |
Erica Ragnarsson |
2000 |
AP1600 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:32.97 |
242 |
7 |
Thea Lindström |
2000 |
AF9600 |
SK TRITON |
|
25m |
1:33.52 |
57 |
8 |
Julia Forell |
2000 |
AR8400 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:34.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
163 |
1 |
Josefine Bengtsson |
2000 |
BA3800 |
KSLS |
|
25m |
1:30.06 |
119 |
2 |
Alice Möller |
2000 |
AD9200 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:29.65 |
307 |
3 |
Irene Savayidis |
2000 |
AM1200 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:29.43 |
115 |
4 |
Amanda Dittlau |
2000 |
AN5200 |
HS |
|
25m |
1:27.56 |
56 |
5 |
Anna Svensson-Fehér |
2000 |
AF0400 |
TRELLEB K |
|
25m |
1:29.20 |
8 |
6 |
Emilia Frederiksen |
2000 |
AJ8800 |
TRELLEB K |
|
25m |
1:29.59 |
11 |
7 |
Rebecca Örmon |
2000 |
AZ2400 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:30.00 |
246 |
8 |
Louise Bengtsson |
2000 |
AI6800 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:30.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
162 |
1 |
Alva Ericsson |
2000 |
AN8200 |
HS |
|
25m |
1:27.16 |
114 |
2 |
Linn Andersson |
2000 |
AH1400 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:26.77 |
5 |
3 |
Stina Lindberg |
2000 |
AC6200 |
SK RAN |
|
25m |
1:23.31 |
2 |
4 |
Sandra Lendt |
2000 |
AH0400 |
TRELLEB K |
|
25m |
1:15.51 |
161 |
5 |
Klara Andersson |
2000 |
AC8800 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:19.94 |
3 |
6 |
Davilda Lareva |
2000 |
AE4400 |
TRELLEB K |
|
25m |
1:24.57 |
240 |
7 |
Mathilda Månsson |
2000 |
AB6200 |
SK TRITON |
|
25m |
1:27.00 |
261 |
8 |
Jenny Le |
2000 |
AP2800 |
POSEIDON |
|
25m |
1:27.48 |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 |
Utskriftsdatum |
04 maj 2013 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
Utskriftstid |
08:19 |
|