Program for Vest Årgangs Mesterskaber Gruppe 2
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 3
|
Stvne navn |
Vest rgang Gruppe 2 |
|
Udskriftsdato |
24 maj 2013 |
|
|
Stvne by |
Esbjerg |
|
Udskriftstidspunkt |
15:35 |
|
|
Arrangr |
Dansk Svmmeunion og Esbjerg Svmmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
24 maj 2013 |
|
|
|
|
Lb 3, 200m Brystsvmning Herrer |
Finaler (6) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
134 |
2 |
Jonas Terpager Hansen |
2000 |
0039AI |
IKAST |
|
25m |
3:34.66 |
98 |
3 |
Lucas Christoffersen |
2000 |
0051AI |
HERNING |
|
25m |
3:23.96 |
103 |
4 |
Anders Thingstrup Mehlsen |
2001 |
0101AG |
HERNING |
|
25m |
3:26.16 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
123 |
1 |
Andreas Grnkjr Frost |
2001 |
0117AF |
HORSENS |
|
25m |
3:21.63 |
200 |
2 |
Magnus Mikkelsen |
2001 |
0171AM |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
3:13.65 |
80 |
3 |
Jakob Grene |
2001 |
0133AC |
ESBJERG |
|
25m |
3:13.07 |
249 |
4 |
Janus Halbirk |
2000 |
0009AJ |
TRITON V |
|
25m |
3:13.37 |
126 |
5 |
Viktor Bull Kramer |
2000 |
0079AF |
HORSENS |
|
25m |
3:17.20 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
203 |
1 |
Nicolai Tingleff |
1999 |
9903AR |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
3:09.71 |
255 |
2 |
Ricky L. Mortensen |
1999 |
9935AQ |
TRITON V |
|
25m |
3:06.77 |
127 |
3 |
Nicolai Vad Kruse |
1999 |
9907AE |
HORSENS |
|
25m |
3:03.54 |
194 |
4 |
Esben Vad Arentoft |
1999 |
9957AR |
SKANDERBOR |
|
25m |
3:04.37 |
202 |
5 |
Aksel Skrydstrup |
2001 |
0155AH |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
3:07.20 |
204 |
6 |
Benjamin Mads Andresen |
2000 |
0069AJ |
OSK |
|
25m |
3:12.12 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
99 |
1 |
Jens Grarup |
1999 |
9927AJ |
HERNING |
|
25m |
2:57.77 |
96 |
2 |
Sebastian Halvorsen |
1999 |
9943AP |
HEI |
|
25m |
2:56.41 |
95 |
3 |
Kasper Mertz Borum |
1999 |
9977AD |
HEI |
|
25m |
2:51.57 |
44 |
4 |
Morten Due Nielsen |
1999 |
9995AF |
AALBORG |
|
25m |
2:55.92 |
222 |
5 |
Jonas Andersen |
1999 |
9961AO |
STRUER |
|
25m |
2:57.32 |
83 |
6 |
Rares Oprescu |
1999 |
9965AN |
ESBJERG |
|
25m |
2:59.45 |
|
|
Heat 5 (6) (13 r og yngre) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
212 |
1 |
Andreas Bui |
2000 |
0031AJ |
OSLF |
|
25m |
3:03.19 |
197 |
2 |
Magnus Boldrup Birn |
2000 |
0061AJ |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
3:01.46 |
122 |
3 |
Simeon Franow |
2000 |
0099AH |
HORSENS |
|
25m |
2:45.68 |
206 |
4 |
Malthe Burgaard |
2000 |
0071AA |
OSK |
|
25m |
2:54.29 |
254 |
5 |
Jakob Juul |
2000 |
0015AK |
TRITON V |
|
25m |
3:02.83 |
224 |
6 |
Mikkel Thagaard Jakobsen |
2000 |
0007AN |
STRUER |
|
25m |
3:07.16 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
90 |
1 |
Emil Knudsen |
1999 |
9975AO |
HSK |
|
25m |
2:39.77 |
105 |
2 |
Toke Michaelsen |
1999 |
9933AJ |
HERNING |
|
25m |
2:37.92 |
74 |
3 |
Casper Eickhardt |
1999 |
9921AJ |
ESBJERG |
|
25m |
2:34.70 |
265 |
4 |
Magnus B. Hgild |
1999 |
9959AD |
VILDBJERG |
|
25m |
2:35.64 |
78 |
5 |
Mikkel Gadgaard |
1999 |
9923AA |
ESBJERG |
|
25m |
2:38.26 |
132 |
6 |
Nicklas Hansen |
1999 |
9905AI |
HORSENS |
|
25m |
2:47.97 |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 |
Udskriftsdato |
24 maj 2013 |
Licens til Esbjerg Svmmeklub |
Udskriftstidspunkt |
15:35 |
|