Program för Västerås Meet 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 2
|
Tävling |
Västerås Meet 2013 |
|
Utskriftsdatum |
27 april 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Västerås |
|
Utskriftstid |
08:07 |
|
|
Arrangör |
Västerås Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 april 2013 |
|
|
|
|
Gren 2, 200m Medley Damer |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
243 |
2 |
Lina Rehnman |
2002 |
AZ4802 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
|
90 |
3 |
Cecilia Fälldin |
2002 |
AG8602 |
LUDVIKA SS |
|
50m |
|
222 |
4 |
Edith Engström |
2002 |
AW7802 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
|
104 |
5 |
Lisa Rydelius |
2001 |
AF8401 |
LUDVIKA SS |
|
50m |
|
92 |
6 |
Ida Granberg |
2003 |
AF2603 |
LUDVIKA SS |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
16 |
1 |
Sandra Bergerstam |
2001 |
AI1401 |
BÅLSTA SK |
|
50m |
|
93 |
2 |
Alice Gustafsson |
2002 |
AC0802 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
3:48.98 |
279 |
3 |
Emelie Larsson |
2000 |
AY8600 |
SOLSTA |
|
25m |
3:32.80 |
217 |
4 |
Ida Claesson |
2001 |
AN3201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:20.38 |
278 |
5 |
Agnes Eklund Ramböl |
2001 |
AG2801 |
SOLSTA |
|
25m |
3:22.23 |
199 |
6 |
Klara Andersson |
2001 |
BA2801 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:43.13 |
49 |
7 |
Wilma Karlsson |
1997 |
BQ3697 |
HARNÄS SKU |
|
50m |
|
295 |
8 |
Cornelia Kesti |
1995 |
BS5895 |
UPSALA S |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
213 |
1 |
Sofia Båvenäs |
2002 |
AD9802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:18.66 |
294 |
2 |
Sofie Back |
1999 |
AU0699 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
3:16.72 |
155 |
3 |
Erica Christensen |
1997 |
AO5897 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
3:14.65 |
231 |
4 |
Karolin Holmberg |
2001 |
AG5201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:13.83 |
168 |
5 |
Lenina Mariani-Lopez |
1999 |
AS2699 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
3:13.95 |
154 |
6 |
Anna Bäckdahl |
1999 |
AM6699 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
3:15.04 |
280 |
7 |
Felicia Lindahl |
2001 |
AG3801 |
SOLSTA |
|
25m |
3:16.81 |
203 |
8 |
Ebba Bergqvist |
2000 |
AW0400 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:20.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
95 |
1 |
Johanna Hellsing |
1996 |
AB9296 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
3:07.17 |
164 |
2 |
Ida Hofvander |
1998 |
AQ8898 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:05.36 |
292 |
3 |
Terése Nyström |
1999 |
AR7899 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
3:03.91 |
152 |
4 |
Emelie Blomberg |
1999 |
AU4899 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
3:02.52 |
166 |
5 |
Elin Jansmarker |
1999 |
AI3499 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
3:03.63 |
286 |
6 |
Adina Nyström |
1999 |
BD3699 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
3:04.73 |
237 |
7 |
Elin Lindgren |
2000 |
AP4600 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:06.49 |
22 |
8 |
Marina Feria Söderholm |
1998 |
AG8298 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
3:07.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
80 |
1 |
Lina Watz |
1996 |
BQ5496 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:55.64 |
47 |
2 |
Emelie Hansson |
1997 |
AY4897 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
2:52.73 |
96 |
3 |
Maja Jansson |
2000 |
AQ3200 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:51.37 |
251 |
4 |
Emelie Ångström |
2001 |
AN8201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:50.11 |
60 |
5 |
Malin Atran |
1998 |
AN7698 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:50.42 |
4 |
6 |
Linnea Sandberg |
1996 |
BD0896 |
BORLÄNGE |
|
25m |
2:52.07 |
14 |
7 |
My Rundberg |
1999 |
AL3699 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
2:53.88 |
51 |
8 |
Moa Tengqvist |
1997 |
BJ3497 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
3:01.08 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
100 |
1 |
Linnea Lindén |
1995 |
BA2895 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:48.45 |
181 |
2 |
Josefin Ossmyr |
1999 |
AS0299 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
2:47.74 |
6 |
3 |
Mikaela Eriksson |
1997 |
BM0697 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
2:45.95 |
129 |
4 |
Julia Blomquist |
1998 |
AR8298 |
SKK |
|
25m |
2:42.29 |
45 |
5 |
Hanna Tinnerholm |
1999 |
AG8299 |
FALUN |
|
25m |
2:45.16 |
133 |
6 |
Louise Hagström |
1998 |
AZ1898 |
SKK |
|
25m |
2:47.66 |
156 |
7 |
Mathilda Dahlin |
1995 |
AG3495 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
2:48.42 |
258 |
8 |
Linn Gustafsson |
1998 |
AI9898 |
ÖSA |
|
50m |
2:49.66 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
150 |
1 |
Johanna Wetterborg |
1992 |
BC0892 |
SKK |
|
25m |
2:41.72 |
39 |
2 |
Sandra Lundqvist |
1998 |
AH4898 |
FALUN |
|
25m |
2:39.06 |
98 |
3 |
Frida Lannhard |
2000 |
AB6800 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:38.17 |
32 |
4 |
Ida Österman |
1998 |
BA0298 |
DANDERYD |
|
25m |
2:37.50 |
61 |
5 |
Cornelia Eklund |
2000 |
AC1800 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:37.81 |
209 |
6 |
Hannah Brunzell |
2001 |
AP6801 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:38.31 |
102 |
7 |
Anna Miram |
1999 |
AG7299 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:41.32 |
65 |
8 |
Tilde Levander |
2000 |
AI7600 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:42.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
122 |
1 |
Amanda Kimander |
1997 |
AQ3497 |
SKURU IK |
|
50m |
2:35.59 |
283 |
2 |
Anna Eriksson |
1999 |
AI0499 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
2:34.49 |
59 |
3 |
Josefine Almvret |
1999 |
AA0699 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:32.82 |
3 |
4 |
Amanda Rosberg |
1992 |
BG0692 |
BORLÄNGE |
|
25m |
2:32.15 |
270 |
5 |
Vera Rohlin Johansson |
1995 |
AQ2695 |
ÖSA |
|
25m |
2:32.15 |
75 |
6 |
Maja Linderholm |
1996 |
AX1296 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:33.60 |
130 |
7 |
Sara Finati |
1992 |
BR3892 |
SKK |
|
25m |
2:34.76 |
242 |
8 |
Andréa Persson |
1999 |
AB5899 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:36.75 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
27 |
1 |
Frida Berglund |
1998 |
AW7298 |
DANDERYD |
|
25m |
2:31.09 |
138 |
2 |
Lovisa Malmberg |
1995 |
AH9895 |
SKK |
|
25m |
2:29.48 |
44 |
3 |
Elin Svärd |
1998 |
AL9498 |
FALUN |
|
25m |
2:25.44 |
201 |
4 |
Frida Berggren |
1994 |
AE1894 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:17.04 |
202 |
5 |
Lina Berggren |
1998 |
AB7698 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:24.82 |
200 |
6 |
Elin Berggren |
1996 |
AG5296 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:28.42 |
263 |
7 |
Anna Jonsson |
1994 |
AK3694 |
ÖSA |
|
25m |
2:30.28 |
30 |
8 |
Louise Halldén |
1998 |
AW2498 |
DANDERYD |
|
25m |
2:31.64 |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 |
Utskriftsdatum |
27 april 2013 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap |
Utskriftstid |
08:07 |
|