Startliste for Färsingadoppet
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 15, 50m Frisim Damer |
Sponsor: JN Snickeri |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 167 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | AI3299 | 25 m | 29.25 | |
2 | 294 | Garmelius Emma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9499 | 25 m | 29.33 | |
3 | 151 | Johannesson Elin | 1999 | SK LÖDDE | AM4299 | 25 m | 29.60 | |
4 | 535 | Jørgensen Vibe Tofte | 1999 | RØNNE | 9956AQ | 25 m | 30.14 | |
5 | 259 | Börjesson Rebecca | 1999 | SJÖBO SS | AT6299 | 25 m | 30.24 | |
6 | 246 | Jonsson Elina | 1999 | S 71 | AA8899 | 25 m | 30.34 | |
7 | 497 | Sander Mille Rask | 1999 | MK 31 | 9948AJ | 25 m | 30.44 | |
8 | 302 | Nilsson Julia | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM0699 | 25 m | 30.59 | |
9 | 235 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 50 m | 30.60 | |
10 | 112 | Bengtsson Louise | 2000 | LANDSKRONA | AI6800 | 25 m | 30.80 | |
11 | 169 | Rodman Vilma | 1999 | SK LÖDDE | AM8299 | 25 m | 30.82 | |
12 | 493 | Olsen Josephine | 2000 | MK 31 | 0074AA | 25 m | 31.25 | |
13 | 289 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 31.42 | |
14 | 102 | Winberg Heidi | 1999 | HÖGANÄS SS | AW4899 | 50 m | 31.55 | |
15 | 329 | Heij-Lindholm Wilma | 1999 | SK SYDSIM | AG1299 | 25 m | 31.74 | |
16 | 334 | Nordefell Frida | 2000 | SK SYDSIM | AF1800 | 50 m | 32.01 | |
17 | 540 | Truelsen Clara West | 1999 | RØNNE | 9938AJ | 25 m | 32.09 | |
18 | 291 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 32.23 | |
19 | 162 | Palmgren Saga | 1999 | SK LÖDDE | AM6299 | 50 m | 32.95 | |
20 | 303 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 25 m | 33.68 | |
21 | 337 | Vesterlund Kocsis Tilda | 1999 | SK SYDSIM | AW4699 | 50 m | 33.79 | |
22 | 240 | Revstedt Philippa | 1999 | SK RAN | BC8499 | 25 m | 33.93 | |
23 | 304 | Onno Astrid | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA5600 | 25 m | 34.35 | |
24 | 313 | Öberg Elin | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA6600 | 25 m | 34.44 | |
25 | 229 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 50 m | 35.81 | |
26 | 331 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 50 m | 35.82 | |
27 | 495 | Pedersen Selma Bruun | 2000 | MK 31 | 0064AA | 25 m | 36.05 | |
28 | 108 | Andersson Melinda | 2000 | LANDSKRONA | AI1600 | 50 m | 36.36 | |
29 | 438 | Anderberg-Rickard Tilde | 1999 | ÖSTERLEN | AU5499 | 25 m | 37.50 | |
30 | 106 | Andersson Cajsa | 1999 | LANDSKRONA | AN0899 | 25 m | 37.77 | |
31 | 152 | Johansdotter Matilda | 2000 | SK LÖDDE | BE1400 | 25 m | 38.03 | |
32 | 400 | Gingsjö Heidi | 2000 | YSTADS SS | BI1200 | 25 m | 38.06 | |
33 | 88 | Arthursson Julia | 2000 | HÖGANÄS SS | AW7600 | 25 m | 40.38 | |
34 | 448 | Carlsson Wilma | 2000 | SIM ENGELH | AV0600 | 25 m | 41.25 | |
35 | 393 | Evaldsson Victoria | 2000 | YSTADS SS | BI0200 | 25 m | 41.52 | |
36 | 237 | Olsson Madeleine | 2000 | SK RAN | AT0200 | 25 m | 41.60 | |
37 | 188 | Nilsson Hanna | 1999 | MKK | BF5699 | 25 m | 42.62 | |
38 | 532 | Brandes Line | 2000 | RØNNE | 0014AY | 50 m | 43.11 | |
39 | 439 | Aspegren Julia | 2000 | ÖSTERLEN | BL4400 | 25 m | 44.85 | |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 13 juni 2013 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap | Utskriftstid | 08:33 |