Program för Färsingadoppet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 25
|
Tävling |
Färsingadoppet |
|
Utskriftsdatum |
02 juni 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Sjöbo |
|
Utskriftstid |
11:08 |
|
|
Arrangör |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 juni 2014 |
|
|
|
|
Gren 25, 200m Frisim Damer |
Finaler (11) |
Sponsor: Sjöbo Gästis |
|
Heat 1 (11) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
187 |
1 |
Frida Jarl Halvarsson |
2003 |
AW9603 |
KSLS |
|
50m |
|
7 |
2 |
Emma Antonisen |
2002 |
|
HELSINGE |
|
50m |
|
196 |
3 |
Michelle Nguyen |
2002 |
AW7602 |
KSLS |
|
50m |
|
159 |
4 |
Julia Andersson |
2003 |
AP9803 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
|
191 |
5 |
Thilde Lantz |
2001 |
AX6201 |
KSLS |
|
50m |
|
318 |
6 |
Emy Ek |
2003 |
BK3403 |
SJÖBO SS |
|
50m |
|
292 |
7 |
Elvira Lundqvist |
2000 |
BH2600 |
SK RAN |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
198 |
1 |
Saga Nyborg |
2003 |
AK9603 |
KSLS |
|
50m |
|
202 |
2 |
Klara Schrewelius |
2002 |
AN4802 |
KSLS |
|
50m |
|
188 |
3 |
Olivia Jarl Halvarsson |
2003 |
AX2203 |
KSLS |
|
50m |
|
305 |
4 |
Eleonora Zdravkovic |
2000 |
BH3600 |
SK RAN |
|
50m |
|
171 |
5 |
Agnes Risholm |
2003 |
AP7803 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
|
327 |
6 |
Sabina Rosengren |
2003 |
AV1803 |
SJÖBO SS |
|
50m |
|
6 |
7 |
Josephine Ahlm |
2002 |
|
HELSINGE |
|
50m |
|
175 |
8 |
Alice Tufvesson |
2003 |
AX5403 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
393 |
1 |
Nora Persson |
1999 |
BD4899 |
YSTADS SS |
|
25m |
3:31.01 |
291 |
2 |
Embla Hajdari |
2002 |
AQ8402 |
SK RAN |
|
25m |
3:18.14 |
241 |
3 |
Enya Holgersson |
2002 |
AG0402 |
OSBY SS |
|
25m |
3:15.06 |
99 |
4 |
Ella Stenholt |
2003 |
0398AP |
LYNGBY |
|
25m |
3:08.82 |
300 |
5 |
Erika Sjögren |
2002 |
AY2202 |
SK RAN |
|
25m |
3:11.94 |
199 |
6 |
Astrid Olsson |
2002 |
AA0802 |
KSLS |
|
25m |
3:17.89 |
242 |
7 |
Evelina Håkansson |
2002 |
AI8202 |
OSBY SS |
|
50m |
3:26.34 |
106 |
8 |
Mette T. Jörgensen |
2003 |
0322AR |
RØNNE |
|
25m |
3:39.24 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
268 |
1 |
Emilia Ohlsson |
2001 |
BH7201 |
POSEIDON |
|
50m |
3:05.23 |
52 |
2 |
Cecilie Hjarsø |
2001 |
0124AU |
MK 31 |
|
50m |
3:03.11 |
160 |
3 |
Julia Arthursson |
2000 |
AW7600 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
3:00.27 |
10 |
4 |
Katrine S. Frederiksen |
2002 |
0278AC |
HELSINGE |
|
50m |
2:55.03 |
364 |
5 |
Ronja Gingsjö |
2002 |
AS1802 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:57.77 |
419 |
6 |
Alicia Johansson |
2003 |
AI2603 |
SIM ENGELH |
|
25m |
3:00.82 |
51 |
7 |
Sabrina Eriksen |
2002 |
0238AT |
MK 31 |
|
25m |
3:03.69 |
71 |
8 |
Thea Friis Skifte |
2002 |
0252AB |
MK 31 |
|
25m |
3:05.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
335 |
1 |
Emilia Eek |
2001 |
AP0401 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:52.77 |
416 |
2 |
Wilma Carlsson |
2000 |
AV0600 |
SIM ENGELH |
|
50m |
2:50.98 |
249 |
3 |
Moa Olofsson |
2002 |
AG8202 |
OSBY SS |
|
25m |
2:49.78 |
75 |
4 |
Sofia Norre Bendt |
2003 |
0316AG |
LYNGBY |
|
25m |
2:45.61 |
421 |
5 |
Emma Palmquist |
2000 |
AS1400 |
SIM ENGELH |
|
50m |
2:49.61 |
258 |
6 |
Astrid Hemmingsson |
2000 |
BD5400 |
POSEIDON |
|
25m |
2:50.80 |
312 |
7 |
Wilma Nilsson |
2004 |
AB0804 |
S 71 |
|
50m |
2:52.63 |
297 |
8 |
Isabella Revstedt |
2001 |
AN2801 |
SK RAN |
|
50m |
2:52.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
286 |
1 |
Mathilda Herlin |
2001 |
AK9201 |
SK RAN |
|
50m |
2:43.71 |
311 |
2 |
Tova Nilsson |
2002 |
AC0202 |
S 71 |
|
25m |
2:41.53 |
313 |
3 |
Anna-Louisa Permarker |
2002 |
AH1402 |
S 71 |
|
25m |
2:39.45 |
274 |
4 |
Linn Tufvesson |
2001 |
AT5201 |
POSEIDON |
|
50m |
2:38.75 |
301 |
5 |
Lovisa Sjögren |
1999 |
BC7499 |
SK RAN |
|
50m |
2:39.27 |
315 |
6 |
Emilia Rönningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
25m |
2:39.72 |
348 |
7 |
Lovisa Vesterlund Kocsis |
2002 |
AJ0802 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:43.46 |
261 |
8 |
Noemi Karlsson |
2001 |
BQ5801 |
POSEIDON |
|
25m |
2:45.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
251 |
1 |
Andrea Prai |
2001 |
AI3201 |
OSBY SS |
|
50m |
2:36.99 |
269 |
2 |
Ditte Oredsson |
2003 |
AM9403 |
POSEIDON |
|
25m |
2:36.17 |
442 |
3 |
Alva Nilsson |
2001 |
AB1401 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:35.24 |
280 |
4 |
Vickie Berg |
2000 |
AS2800 |
SK RAN |
|
50m |
2:33.31 |
64 |
5 |
Karen Mørch |
1998 |
9846AK |
MK 31 |
|
50m |
2:33.49 |
109 |
6 |
Emilia Steen |
2002 |
0204AD |
RØNNE |
|
25m |
2:36.07 |
349 |
7 |
Tilda Vesterlund Kocsis |
1999 |
AW4699 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:36.21 |
383 |
8 |
Karolina Nilsson |
1999 |
AI7699 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:38.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
245 |
1 |
Simone Karlsson |
2001 |
AI2201 |
OSBY SS |
|
50m |
2:30.87 |
111 |
2 |
Frida Toudal |
2001 |
0196AU |
RØNNE |
|
25m |
2:29.47 |
344 |
3 |
Kajsa-Elsa Lindestam |
2000 |
AF3800 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:28.55 |
174 |
4 |
Frida Taman |
2001 |
AD8401 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
2:27.27 |
290 |
5 |
Stina Lindberg |
2000 |
AC6200 |
SK RAN |
|
50m |
2:27.56 |
16 |
6 |
Iben Jeppesen |
2000 |
0002AO |
HELSINGE |
|
50m |
2:28.69 |
128 |
7 |
Annabella B. Wammen |
2000 |
0096AM |
HILLERØD |
|
25m |
2:29.70 |
123 |
8 |
Emilie Trolle Pedersen |
1999 |
9972AV |
HILLERØD |
|
25m |
2:31.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
308 |
1 |
Moa Karlsson |
2002 |
AC1202 |
S 71 |
|
25m |
2:26.72 |
72 |
2 |
Mia Søgaard |
2001 |
0112AC |
MK 31 |
|
25m |
2:25.22 |
250 |
3 |
Miranda Orajärvi |
1998 |
AF7898 |
OSBY SS |
|
50m |
2:23.77 |
49 |
4 |
Johanna Berthelsen |
2000 |
0096AO |
MK 31 |
|
25m |
2:23.36 |
12 |
5 |
Alice Gantriis |
2000 |
0092AQ |
HELSINGE |
|
25m |
2:23.40 |
125 |
6 |
Sofia Qvade Rasmusen |
2001 |
0138AH |
HILLERØD |
|
25m |
2:24.53 |
67 |
7 |
Josefine B Pedersen |
1999 |
9928AB |
MK 31 |
|
25m |
2:25.86 |
56 |
8 |
Rikke Knudsen |
1998 |
9878AI |
MK 31 |
|
50m |
2:26.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
341 |
1 |
Klara Johansson |
2001 |
AO5401 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:23.03 |
388 |
2 |
Julia Olsson |
1997 |
AH7297 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:22.70 |
129 |
3 |
My Weitling |
2000 |
0032AA |
HILLERØD |
|
25m |
2:21.35 |
168 |
4 |
Thelma Jöhncke |
1999 |
BM6299 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
2:20.16 |
122 |
5 |
Amanda Bundgaard Pedersen |
2000 |
0088AQ |
HILLERØD |
|
25m |
2:20.97 |
405 |
6 |
Matilda Åkesson |
1999 |
AL9699 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:22.18 |
117 |
7 |
Alberte Kjærsgaard |
2001 |
0102AA |
HILLERØD |
|
25m |
2:22.97 |
172 |
8 |
Karin Sandin |
1995 |
BG9295 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
2:23.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
454 |
1 |
Isabelle Sering |
2002 |
AI2602 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:18.68 |
119 |
2 |
Julie Lamberth |
1996 |
9622AQ |
HILLERØD |
|
50m |
2:18.49 |
121 |
3 |
Rikke Mundt Lohse |
1996 |
9682AJ |
HILLERØD |
|
25m |
2:14.45 |
1 |
4 |
Wanda Dollmayer |
1996 |
AL6696 |
SK RAN |
|
50m |
2:05.13 |
48 |
5 |
Phoebe Linde Atkins |
2000 |
0058AA |
MK 31 |
|
50m |
2:11.82 |
346 |
6 |
Frida Nordefell |
2000 |
AF1800 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:17.78 |
115 |
7 |
Freja Englund |
1997 |
9726AP |
HILLERØD |
|
50m |
2:18.55 |
127 |
8 |
Julie Højer Truelsen |
2000 |
0028AM |
HILLERØD |
|
25m |
2:19.01 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
02 juni 2014 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap |
Utskriftstid |
11:08 |
|