Program för Färsingadoppet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 13
|
Tävling |
Färsingadoppet |
|
Utskriftsdatum |
02 juni 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Sjöbo |
|
Utskriftstid |
11:08 |
|
|
Arrangör |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 juni 2014 |
|
|
|
|
Gren 13, 50m Bröstsim Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
194 |
1 |
Celina Månsson |
2004 |
AQ4204 |
KSLS |
|
25m |
1:04.79 |
202 |
2 |
Klara Schrewelius |
2002 |
AN4802 |
KSLS |
|
25m |
1:02.46 |
304 |
3 |
Meja Wessman |
2003 |
AU2403 |
SK RAN |
|
25m |
1:00.54 |
205 |
4 |
Alva Bensby |
2003 |
AX6203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
58.44 |
244 |
5 |
Felicia Karlsson |
2003 |
AF1603 |
OSBY SS |
|
25m |
59.88 |
328 |
6 |
Clara Steen |
2003 |
BE3603 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:01.84 |
340 |
7 |
Hanna Johansson |
2004 |
AQ3604 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:02.49 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
192 |
1 |
Zelma Melin Andersson |
2004 |
AJ5604 |
KSLS |
|
25m |
57.90 |
181 |
2 |
Alice Carlqvist-Seger |
2004 |
AJ9404 |
KSLS |
|
25m |
56.47 |
414 |
3 |
Julia Olsson |
2004 |
AL0804 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
55.32 |
204 |
4 |
Milla Andersson |
2003 |
AX4203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
54.96 |
203 |
5 |
Signe Westerlund |
2002 |
BP4802 |
KSLS |
|
25m |
55.27 |
209 |
6 |
Filippa Dihle |
2003 |
AR6203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
55.46 |
186 |
7 |
Julia Hallengren |
2004 |
AL7604 |
KSLS |
|
25m |
56.93 |
224 |
8 |
Alessandra Påhlsson |
2003 |
AQ5403 |
SK LÖDDE |
|
25m |
58.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
300 |
1 |
Erika Sjögren |
2002 |
AY2202 |
SK RAN |
|
25m |
53.91 |
409 |
2 |
Olivia Hansson |
2003 |
AP5403 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
53.12 |
325 |
3 |
Tilde Persson |
2003 |
AC5403 |
SJÖBO SS |
|
25m |
52.65 |
131 |
4 |
Estelle Allard |
2003 |
AX3203 |
HS |
|
25m |
52.54 |
130 |
5 |
Angelina Agrell |
2003 |
AR6803 |
HS |
|
25m |
52.63 |
418 |
6 |
Bianca Jarbsjö |
2003 |
AI6603 |
SIM ENGELH |
|
50m |
52.96 |
197 |
7 |
Moa Nilsson |
2003 |
BF5203 |
KSLS |
|
25m |
53.23 |
185 |
8 |
Ella Fridsell |
2003 |
AW8603 |
KSLS |
|
25m |
54.24 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
423 |
1 |
Lisa Vetterlein |
2003 |
AI7603 |
SIM ENGELH |
|
50m |
52.12 |
291 |
2 |
Embla Hajdari |
2002 |
AQ8402 |
SK RAN |
|
25m |
51.32 |
148 |
3 |
Anna Nilsson |
2003 |
BF3203 |
HS |
|
25m |
50.55 |
156 |
4 |
Karla Stjepanetic |
2003 |
AT2803 |
HS |
|
25m |
50.09 |
208 |
5 |
Agnes Dansdotter |
2002 |
AI6402 |
SK LÖDDE |
|
25m |
50.22 |
327 |
6 |
Sabina Rosengren |
2003 |
AV1803 |
SJÖBO SS |
|
25m |
50.93 |
51 |
7 |
Sabrina Eriksen |
2002 |
0238AT |
MK 31 |
|
25m |
52.07 |
318 |
8 |
Emy Ek |
2003 |
BK3403 |
SJÖBO SS |
|
25m |
52.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
422 |
1 |
Wilma Sjölin |
2002 |
AR4402 |
SIM ENGELH |
|
50m |
48.66 |
159 |
2 |
Julia Andersson |
2003 |
AP9803 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
48.26 |
145 |
3 |
Tyra Littorin |
2004 |
AG8404 |
HS |
|
25m |
47.97 |
140 |
4 |
Cecilia P Kinberg |
2003 |
AR2803 |
HS |
|
25m |
47.26 |
71 |
5 |
Thea Friis Skifte |
2002 |
0252AB |
MK 31 |
|
25m |
47.37 |
141 |
6 |
Hanna P Kinberg |
2003 |
AR1803 |
HS |
|
25m |
48.21 |
157 |
7 |
Julia Valanzuolo |
2003 |
AR9803 |
HS |
|
25m |
48.53 |
419 |
8 |
Alicia Johansson |
2003 |
AI2603 |
SIM ENGELH |
|
50m |
48.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
348 |
1 |
Lovisa Vesterlund Kocsis |
2002 |
AJ0802 |
SK SYDSIM |
|
50m |
46.91 |
151 |
2 |
Alice Persson |
2003 |
AN5803 |
HS |
|
25m |
46.06 |
314 |
3 |
Michaela Ruzic |
2003 |
AG8203 |
S 71 |
|
25m |
45.71 |
173 |
4 |
Alva Söderberg |
2003 |
AP8803 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
45.46 |
445 |
5 |
Hannah Olsson-Lindhé |
2003 |
AB6203 |
TRELLEBORG |
|
25m |
45.48 |
149 |
6 |
Emilia Nordén |
2003 |
AT3803 |
HS |
|
25m |
45.93 |
152 |
7 |
Filippa Philipsson Eriksson |
2003 |
AX7203 |
HS |
|
25m |
46.25 |
50 |
8 |
Sofia Drevskich |
2003 |
0318AA |
MK 31 |
|
50m |
47.22 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
166 |
1 |
Tilda Johansson |
2002 |
AE0802 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
44.20 |
230 |
2 |
Olivia Skog |
2002 |
AI1602 |
SK LÖDDE |
|
50m |
43.81 |
454 |
3 |
Isabelle Sering |
2002 |
AI2602 |
TRELLEBORG |
|
50m |
42.27 |
431 |
4 |
Emma Feltberger |
2003 |
AE2203 |
TRELLEBORG |
|
25m |
40.69 |
311 |
5 |
Tova Nilsson |
2002 |
AC0202 |
S 71 |
|
25m |
41.14 |
171 |
6 |
Agnes Risholm |
2003 |
AP7803 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
42.59 |
313 |
7 |
Anna-Louisa Permarker |
2002 |
AH1402 |
S 71 |
|
25m |
43.91 |
57 |
8 |
Anna Aabak Kristoffersen |
2002 |
0288AL |
MK 31 |
|
25m |
44.29 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
02 juni 2014 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap |
Utskriftstid |
11:08 |
|