Ohjelma Färsingadoppet
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 74, 400m Frisim Herrar |
Sponsor: Lassessons Elektriska |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 137 | Schön-Svensson Adam | 1991 | LANDSKRONA | AD9791 | 25 m | 4:07.43 | |
2 | 390 | Christiansson Johan | 1996 | YSTADS SS | AD4396 | 25 m | 4:12.86 | |
3 | 465 | Troell Isac | 1997 | SIM ENGELH | AB3597 | 25 m | 4:17.77 | |
4 | 519 | Aagaard Christian Sejr | 1998 | FARUM | 9817AG | 50 m | 4:36.31 | |
5 | 534 | Hansen Mads Krogh | 1998 | RØNNE | 9809AK | 25 m | 4:37.16 | |
6 | 139 | Svensson Hampus | 1999 | LANDSKRONA | AE5199 | 25 m | 4:37.78 | |
7 | 363 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | AE4599 | 25 m | 4:39.77 | |
8 | 118 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 25 m | 4:44.19 | |
9 | 502 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 50 m | 4:44.34 | |
10 | 31 | Fournais Tobias | 1998 | LYNGBY | 9841AD | 25 m | 4:44.94 | |
11 | 269 | Olsson Oscar | 1999 | SJÖBO SS | AK2199 | 25 m | 4:47.91 | |
12 | 311 | Wallenbro Kristoffer | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN8197 | 50 m | 4:49.73 | |
13 | 429 | Ridderman Gustav | 1998 | YSTADS SS | AP1398 | 25 m | 4:51.23 | |
14 | 227 | Andersson Max | 1996 | SK RAN | A | 25 m | 4:52.41 | |
15 | 380 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | AB7500 | 25 m | 4:57.91 | |
16 | 228 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 25 m | 4:58.40 | |
17 | 105 | Albäck Henrik | 1998 | LANDSKRONA | AF6398 | 25 m | 5:00.55 | |
18 | 122 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 25 m | 5:00.99 | |
19 | 404 | Hansson Felix | 2000 | YSTADS SS | AO9900 | 25 m | 5:05.48 | |
20 | 198 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | AN6591 | 50 m | 5:05.78 | |
21 | 317 | Boos Erik | 1999 | SK SYDSIM | AD1399 | 25 m | 5:27.09 | |
22 | 54 | Skov Frederik Rosenvinge | 1998 | LYNGBY | 9815AO | 25 m | 5:28.39 | |
23 | 233 | Karlin-Reteike Marcus | 1999 | SK RAN | AS3599 | 50 m | 5:29.26 | |
24 | 234 | Karlin-Reteike Philip | 1999 | SK RAN | AS2599 | 50 m | 5:29.31 | |
25 | 159 | Mårtensson Elias | 1997 | SK LÖDDE | AV6997 | 25 m | 5:31.82 | |
26 | 312 | Voigt Fredrik | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK9198 | 25 m | 5:33.81 | |
27 | 271 | Persson Alfred | 2000 | SJÖBO SS | AG4900 | 25 m | 5:40.28 | |
28 | 408 | Jespersen Emil | 2001 | YSTADS SS | AI9901 | 25 m | 5:42.02 | |
29 | 327 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 50 m | 5:43.11 | |
30 | 287 | Arnebjer Rikard | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8300 | 25 m | 5:45.53 | |
31 | 425 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | AJ4301 | 25 m | 5:51.19 | |
32 | 531 | Andersen Daniel | 1999 | RØNNE | 9919AJ | 25 m | 5:52.33 | |
33 | 473 | Brylov Daniel | 2000 | MK 31 | 0063AA | 25 m | 5:55.99 | |
34 | 309 | Thelenius Daniel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AQ5100 | 25 m | 5:58.29 | |
35 | 507 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 5:59.71 | |
36 | 238 | Olsson Primus | 2000 | SK RAN | AV7100 | 25 m | 6:00.22 | |
37 | 361 | Lindholm Isak | 2000 | TRELLEBORG | AH2500 | 25 m | 6:00.98 | |
38 | 295 | Gaunitz Gustav | 2001 | SPÅRVÄGEN | AE3701 | 25 m | 6:06.14 | |
39 | 288 | Berglund Alexander | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO4900 | 25 m | 6:14.68 | |
40 | 514 | Rehling Viktor Nysøe | 2001 | FARUM | 0191AF | 25 m | 6:25.00 | |
41 | 430 | Stoltz Erik | 1998 | YSTADS SS | AV8598 | 25 m | 6:28.23 | RES |
42 | 541 | Vilhelms Christian Skøtte | 2000 | RØNNE | 0005AQ | 25 m | 6:46.20 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 13 juni 2013 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap | Utskriftstid | 08:33 |