Program för Sum-Sim 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 5 Fredag 28 juni kl. 16.00
Heatlista Gren 17
|
Tävling |
Sum-Sim (50m) 2013 |
|
Utskriftsdatum |
28 juni 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
13:42 |
|
|
Arrangör |
SSF/Landskrona SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 juni 2013 |
|
|
|
|
Gren 17, 200m Fjärilsim Flickor |
Finaler (2) |
15 år och yngre: Mikaela Laurén (1976) 2:17.29 1991 FM: Elin Podéus 2:20.29 Norrköpings KK |
16 - 17 år: Louise Hansson (1996) 2:14.87 2013 FM: Jonna Dahlberg 2:21.03 SK Neptun |
|
Heat 1 (2) (15 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
35 |
1 |
Sandra Lundqvist |
1998 |
AH4898 |
FALUN |
|
50m |
2:37.54 |
561 |
2 |
Hanna Rosvall |
2000 |
AM7200 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
2:35.63 |
327 |
3 |
Ellen Sandberg |
1999 |
AE9499 |
S 71 |
|
50m |
2:31.89 |
109 |
4 |
Isabelle Hanson |
1998 |
AB4298 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:27.13 |
37 |
5 |
Elin Svärd |
1998 |
AL9498 |
FALUN |
|
50m |
2:30.55 |
129 |
6 |
Miranda Arvidsson |
1998 |
AJ5298 |
KALMAR SS |
|
50m |
2:35.59 |
15 |
7 |
Linnéa Fahlberg |
1998 |
AC5898 |
ELFSBORG |
|
50m |
2:36.44 |
585 |
8 |
Anna Eriksson |
1999 |
AI0499 |
SK STRÄNGN |
|
50m |
2:37.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
279 |
1 |
Charlotte Myers |
1997 |
BQ2497 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:27.51 |
44 |
2 |
Inez Kristensson |
1997 |
AK1897 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:26.16 |
292 |
3 |
Elin Podéus |
1997 |
AE8297 |
NKK |
|
50m |
2:22.58 |
57 |
4 |
Louise Hansson |
1996 |
AO1896 |
HS |
|
50m |
2:14.87 |
520 |
5 |
Agnes Wiiand |
1997 |
AM1497 |
VÄSBY SS |
|
50m |
2:20.89 |
287 |
6 |
Rebecca Diaz-Nilsson |
1996 |
AD8296 |
NKK |
|
50m |
2:24.27 |
454 |
7 |
Fanny Andersson |
1997 |
AO9497 |
SK TRITON |
|
50m |
2:27.17 |
331 |
8 |
Johanna Andersson |
1996 |
AW4496 |
S 02 |
|
50m |
2:28.89 |
Skapad av WinGrodan 1.22.00 |
Utskriftsdatum |
28 juni 2013 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
13:42 |
|