Ohjelma Vårsimiaden Försök 2013 Tävlingsområde 2
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 6, 100m Bröstsim P 11-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 110 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 25 m | 1:28.32 | |
2 | 20 | Heikinniemi Arvid | 2001 | ESKILSTUNA | AL6301 | 25 m | 1:31.92 | |
3 | 149 | Baastad Tim | 2000 | ÖSA | AM4700 | 25 m | 1:35.02 | |
4 | 234 | Ejlegård William | 2000 | VÄSTERÅS | AD9300 | 25 m | 1:37.05 | EFT |
5 | 104 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | AH2101 | 25 m | 1:37.90 | |
6 | 165 | Valjus Eric | 2000 | ÖSA | AE9100 | 25 m | 1:38.58 | |
7 | 191 | Jansson Vilmer | 2000 | NAUTILUS | AI2100 | 25 m | 1:38.71 | |
8 | 28 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 25 m | 1:40.05 | |
9 | 37 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 25 m | 1:40.82 | |
10 | 135 | Nilsson Victor | 2000 | VÄSTERÅS | AL9300 | 25 m | 1:42.10 | |
11 | 12 | Chan Harry | 2001 | ESKILSTUNA | AL8301 | 25 m | 1:42.68 | |
12 | 148 | Baastad Simon | 2002 | ÖSA | AC2102 | 25 m | 1:43.48 | |
13 | 177 | Sandberg Jesper | 2001 | SK STRÄNGN | AB4701 | 25 m | 1:46.77 | |
14 | 120 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 25 m | 1:47.00 | |
15 | 115 | Eriksson Oscar | 2000 | VÄSTERÅS | AN9700 | 25 m | 1:48.16 | |
16 | 1 | Hansen Olle | 2001 | SK ENA | AE9101 | 25 m | 1:48.21 | |
17 | 176 | Quach Tommy | 2000 | SK STRÄNGN | AE9700 | 25 m | 1:50.96 | |
18 | 131 | Lundgren Carl | 2001 | VÄSTERÅS | AT6901 | 25 m | 1:52.00 | |
19 | 103 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 1:57.32 | |
20 | 33 | Ton Ricky | 2000 | ESKILSTUNA | AS9700 | 25 m | 2:01.08 | |
21 | 55 | Khabarov Peter | 2002 | KÖPINGS SS | AM6302 | 25 m | 2:03.19 | |
22 | 235 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 2:03.60 | EFT |
23 | 237 | Lindvall Leonard | 2001 | SK STRÄNGN | AE6901 | 25 m | 2:04.00 | EFT |
24 | 182 | Demo Albin | 2001 | NAUTILUS | AR0901 | 25 m | 2:05.12 | |
25 | 166 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 2:08.00 | |
26 | 107 | Chabok Araz | 2000 | VÄSTERÅS | AV0100 | 25 m | 2:10.00 | EFT |
27 | 157 | Larsson Melvin | 2002 | ÖSA | AJ8302 | 25 m | 2:12.00 | |
28 | 188 | Hansson David | 2000 | NAUTILUS | AR0700 | 25 m | 2:19.79 | |
29 | 151 | Engström Markus | 2001 | ÖSA | AN5701 | 25 m | 2:19.95 | |
30 | 58 | Orréll Willy | 2000 | KÖPINGS SS | AT9300 | 25 m | 2:22.93 | |
31 | 189 | Hosayn Hugo | 2002 | NAUTILUS | AP4302 | 25 m | 2:34.00 | |
32 | 194 | Lostigen Gabriel | 2002 | NAUTILUS | AG0502 | 25 m | 2:51.00 | |
33 | 67 | Laszewski Michal | 2002 | LINDESBERG | AC4902 | 25 m | ||
34 | 75 | Kronhelm Nicklas | 2000 | OXELÖSUND | AU2300 | 25 m | ||
35 | 77 | Stocker Felix | 2002 | OXELÖSUND | AN9302 | 25 m | ||
36 | 78 | Wallin William | 2002 | OXELÖSUND | AP0702 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 18 april 2013 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 19:08 |