Program för Vilunda Knatte 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Vilunda Knatte 2014
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
Vilunda Knatte 2013 |
|
Utskriftsdatum |
10 mars 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Upplands Väsby |
|
Utskriftstid |
15:00 |
|
|
Arrangör |
Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 mars 2013 |
|
|
|
|
Gren 1, 50m Bröstsim Damer |
Finaler (17) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
165 |
2 |
Wilma Landegren |
2004 |
AL1404 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
198 |
3 |
Andrea Mitrovic |
2002 |
BC7802 |
SS04 |
|
25m |
|
185 |
4 |
Isabel Tegelöf |
2003 |
AZ3203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
177 |
5 |
Evelina Porling |
2002 |
BH9202 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
94 |
6 |
Viktoria Olsson |
2002 |
BB9402 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
|
190 |
7 |
Lisa Vinger |
2003 |
AZ8203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
159 |
1 |
Alma Hellstrand |
2003 |
AY8803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
196 |
2 |
Sandra Lingman-Kronberg |
2001 |
BO6601 |
SS04 |
|
25m |
|
274 |
3 |
Arsema Salomon |
2001 |
|
VÄSBY SS |
|
25m |
|
166 |
4 |
Vilma Lindberg |
2004 |
AL9204 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
302 |
5 |
Filippa Broquist |
2002 |
BE1402 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
224 |
6 |
Ebba Fagerlund |
2001 |
BG1601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
206 |
7 |
Emelie Adlung |
2001 |
AT6601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
211 |
8 |
Elin Bergman |
2003 |
|
VÄSBY SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
147 |
1 |
Frida Bengtsson |
2003 |
AY2803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
255 |
2 |
Victoria Mollberg |
2001 |
BE0601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
195 |
3 |
Rebecka Ishaq |
2003 |
AY8403 |
SS04 |
|
25m |
|
209 |
4 |
Diana Azarian |
2003 |
AV6803 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
258 |
5 |
Maja Nygren |
2003 |
AJ6603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
160 |
6 |
Sofia Högdin |
2004 |
AL4204 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
210 |
7 |
Emmy Barmark Jardelid |
2002 |
|
VÄSBY SS |
|
25m |
|
168 |
8 |
Nora Lindholm |
2004 |
AL8204 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
58 |
1 |
Elin Andreasson |
2001 |
BL8201 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
104 |
2 |
Maja Tyne |
2005 |
AD0405 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
|
99 |
3 |
Veronika Sandstedt |
2001 |
BN8601 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
|
39 |
4 |
Matilda Wrenkler |
2001 |
BB1601 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
245 |
5 |
Anna Larsson |
2002 |
|
VÄSBY SS |
|
25m |
|
37 |
6 |
Sara Liderfors |
2001 |
AR1401 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
170 |
7 |
Nayeli Lopez |
2004 |
AL0404 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
191 |
8 |
Irma Ydenius |
2004 |
AL4404 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
186 |
1 |
Linnéa Teljestedt |
2003 |
AZ6203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
146 |
2 |
Olivia Östlund |
2003 |
AZ9203 |
SKURU IK |
|
25m |
|
182 |
3 |
Rakel Schön |
2003 |
AZ4203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
83 |
4 |
Ebba Zalamans |
2003 |
AK7403 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:06.87 |
87 |
5 |
Elin Berglund |
2004 |
AJ8404 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:13.80 |
52 |
6 |
Emma Hellsten |
2001 |
BL9801 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
214 |
7 |
Amanda Bjärelid Grip |
2003 |
|
VÄSBY SS |
|
25m |
|
156 |
8 |
Lovisa Granlund |
2003 |
AY9803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
57 |
1 |
Alma Andreasson |
2001 |
BL7201 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:04.96 |
237 |
2 |
Linnea Höggren |
2001 |
BD5401 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:03.63 |
205 |
3 |
Amanda Vicente |
2003 |
AL5403 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:01.66 |
132 |
4 |
Josefin Almgren |
2002 |
AX0602 |
SKURU IK |
|
25m |
1:01.41 |
62 |
5 |
Ida Carlsson |
2001 |
BF8601 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:01.53 |
248 |
6 |
Emelie Lindström |
2003 |
AJ7403 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:02.02 |
204 |
7 |
Ella Törnqvist |
2003 |
AQ1603 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:04.07 |
303 |
8 |
Molly Kronberg |
2003 |
AN8603 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:06.76 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
102 |
1 |
Johanna Torell |
2005 |
AD9205 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:01.14 |
257 |
2 |
Moa Nyblom |
2005 |
AA5605 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:00.39 |
90 |
3 |
Julia Lundgren |
2002 |
BB1602 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
58.50 |
25 |
4 |
Roxy Segelberg |
2003 |
|
SPIF |
|
25m |
57.49 |
249 |
5 |
Emma Lu |
2002 |
BE2402 |
VÄSBY SS |
|
25m |
57.82 |
280 |
6 |
Ebba Stromberg |
2002 |
AV7402 |
VÄSBY SS |
|
25m |
59.80 |
35 |
7 |
Emma Bellander |
2002 |
BB2802 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:00.57 |
194 |
8 |
Jessica Edlundh |
2002 |
BC3402 |
SS04 |
|
25m |
1:01.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
188 |
1 |
Ellen Wadsten |
2002 |
AE3402 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
57.04 |
197 |
2 |
Emma Lundmark |
2003 |
AT1803 |
SS04 |
|
25m |
55.95 |
88 |
3 |
Alicia Flygare |
2002 |
BF7202 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
55.76 |
81 |
4 |
Anna Viklund |
2001 |
AS4601 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
55.39 |
4 |
5 |
Isabella Bakir |
2003 |
|
SPIF |
|
25m |
55.76 |
31 |
6 |
Edith Hukkanen |
2003 |
|
SPIF |
|
25m |
55.85 |
267 |
7 |
Tove Pettersson |
2004 |
AF0204 |
VÄSBY SS |
|
25m |
56.25 |
142 |
8 |
Tilde Rydström |
2003 |
AX3603 |
SKURU IK |
|
25m |
57.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
150 |
1 |
Angelica Blomberg |
2002 |
AD8802 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
55.12 |
174 |
2 |
Yasmine Nadouri |
2001 |
BH7601 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
54.96 |
141 |
3 |
Ebba Niklasson |
2001 |
BI2601 |
SKURU IK |
|
25m |
54.62 |
59 |
4 |
Ella Arrhén Andersson |
2002 |
AX8402 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
54.12 |
15 |
5 |
Amanda Jansson |
2002 |
|
SPIF |
|
25m |
54.46 |
60 |
6 |
Moa Arvehed |
2003 |
AT7803 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
54.79 |
235 |
7 |
Vanessa Hübinette |
2001 |
AY1201 |
VÄSBY SS |
|
25m |
54.98 |
155 |
8 |
Christina Floby |
2003 |
AK2803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
55.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
250 |
1 |
Klara Lundh |
2003 |
AJ5603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
53.97 |
68 |
2 |
Felicia Granberg |
2002 |
AT3602 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
53.54 |
292 |
3 |
Diana Yosefi |
2001 |
BD4601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
53.22 |
219 |
4 |
Sofia Cronvall |
2001 |
AQ1801 |
VÄSBY SS |
|
25m |
52.97 |
100 |
5 |
Rebecca Sandström |
2003 |
AS4803 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
53.05 |
97 |
6 |
Alice Ragnarsson |
2001 |
BO8401 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
53.50 |
169 |
7 |
Moa Ljung |
2001 |
AG2201 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
53.55 |
226 |
8 |
Rojin Farkhapour |
2001 |
BD4401 |
VÄSBY SS |
|
25m |
54.02 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
71 |
1 |
Sara Hertegren |
2002 |
AQ7602 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
52.64 |
288 |
2 |
Lucrezia Vespertini |
2002 |
AX3602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
52.18 |
8 |
3 |
Sidony Estifanos |
2001 |
|
SPIF |
|
25m |
51.84 |
53 |
4 |
Frida Moberg |
2002 |
AU0402 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
51.76 |
124 |
5 |
Hanna Mehari |
2003 |
AJ0203 |
SPIF |
|
25m |
51.84 |
89 |
6 |
Alice Leander |
2004 |
AJ1804 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
52.00 |
84 |
7 |
Linnea Zetterlund |
2003 |
AO5403 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
52.36 |
44 |
8 |
Olivia Ekdahl |
2002 |
BC6402 |
DANDERYD |
|
25m |
52.77 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
228 |
1 |
Anna Frisk-Garcia |
2002 |
AH6202 |
VÄSBY SS |
|
25m |
51.61 |
18 |
2 |
Sarron Mehari |
2001 |
|
SPIF |
|
25m |
51.32 |
145 |
3 |
Felicia Östlund |
2002 |
BD6202 |
SKURU IK |
|
25m |
51.00 |
286 |
4 |
Roya Tittelbach |
2003 |
AF7603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
50.91 |
65 |
5 |
Selma El Hajji |
2001 |
BB1801 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
50.99 |
70 |
6 |
Emma Hansson |
2002 |
AQ9602 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
51.30 |
107 |
7 |
Cecilia Viberg |
2003 |
AU1603 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
51.46 |
47 |
8 |
Ines Lo Lindroos |
2003 |
AV9403 |
DANDERYD |
|
25m |
51.66 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
265 |
1 |
Emelie Persson |
2002 |
AS9402 |
VÄSBY SS |
|
25m |
50.86 |
264 |
2 |
Elin Peng |
2003 |
AJ7603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
50.74 |
294 |
3 |
Lilja Zeinali-Khamirgir |
2001 |
AQ5801 |
VÄSBY SS |
|
25m |
49.93 |
193 |
4 |
Lisa Candelius |
2003 |
AT9803 |
SS04 |
|
25m |
49.71 |
20 |
5 |
Cornelia Niring |
2002 |
|
SPIF |
|
25m |
49.92 |
64 |
6 |
Ebba Edbom |
2002 |
AQ4602 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
50.57 |
91 |
7 |
Maya Magnusson |
2001 |
BL1801 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
50.82 |
79 |
8 |
Sara Strand |
2002 |
AQ1802 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
50.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
216 |
1 |
Tuva Björkén |
2003 |
AC0603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
49.47 |
103 |
2 |
Josefine Torell |
2002 |
BD0402 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
49.05 |
77 |
3 |
Rebecca Policastro |
2003 |
AI2403 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
48.88 |
73 |
4 |
Louise Larsson |
2002 |
AH2802 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
48.74 |
144 |
5 |
Erica Öberg |
2001 |
AL7801 |
SKURU IK |
|
25m |
48.77 |
175 |
6 |
Elin Nano |
2003 |
AM1403 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
48.96 |
282 |
7 |
Klara Sörgardt |
2001 |
AQ4801 |
VÄSBY SS |
|
25m |
49.36 |
167 |
8 |
Alva Lindby |
2001 |
AS0601 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
49.56 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
299 |
1 |
Sofia Eriksson |
2001 |
|
SPIF |
|
25m |
48.31 |
300 |
2 |
Lea Granert |
2001 |
|
SPIF |
|
25m |
47.22 |
143 |
3 |
Anna Westborg |
2002 |
AE0402 |
SKURU IK |
|
25m |
46.93 |
82 |
4 |
Sol Wännman |
2001 |
AR8601 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
46.55 |
80 |
5 |
Linnea Wall |
2001 |
AV1601 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
46.80 |
13 |
6 |
Julia Grill |
2002 |
AL4602 |
SPIF |
|
25m |
46.97 |
189 |
7 |
Nadia Welin-Berger |
2002 |
AU4402 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
48.27 |
284 |
8 |
Emmi Taraldsson |
2002 |
AH9202 |
VÄSBY SS |
|
25m |
48.57 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
192 |
1 |
Linnea Yu Hammaarsten |
2002 |
AU7802 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
46.53 |
48 |
2 |
Smilla Malm |
2003 |
AQ4203 |
DANDERYD |
|
25m |
46.42 |
256 |
3 |
Jennifer Nyblom |
2003 |
AC1603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
46.00 |
134 |
4 |
Claudia Carlson |
2001 |
AM4601 |
SKURU IK |
|
25m |
45.49 |
268 |
5 |
Matilda Pfeiff |
2001 |
AI3801 |
VÄSBY SS |
|
25m |
45.59 |
51 |
6 |
Tora Hansson |
2002 |
AW6802 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
46.06 |
50 |
7 |
Emelie Bendiksen Holmberg |
2002 |
AU9202 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
46.47 |
272 |
8 |
Felicia Rosenberg |
2002 |
AH8202 |
VÄSBY SS |
|
25m |
46.54 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
208 |
1 |
Tova Andersson |
2001 |
AH8201 |
VÄSBY SS |
|
25m |
44.33 |
33 |
2 |
Leticia Yumi Buchli |
2002 |
AY4202 |
SPIF |
|
25m |
42.90 |
215 |
3 |
Julia Björkén |
2001 |
AL1601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
40.94 |
243 |
4 |
Sofia Karls |
2002 |
AH7202 |
VÄSBY SS |
|
25m |
39.03 |
184 |
5 |
Emma Sundstrand |
2001 |
AJ3201 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
40.17 |
260 |
6 |
Josefin Olsson |
2001 |
AQ7801 |
VÄSBY SS |
|
25m |
42.13 |
122 |
7 |
Paola Kylberg |
2002 |
AV6602 |
SPIF |
|
25m |
43.41 |
3 |
8 |
Therese Arnqvist |
2001 |
|
SPIF |
|
25m |
44.89 |
Skapad av WinGrodan 1.20.00 |
Utskriftsdatum |
10 mars 2013 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
Utskriftstid |
15:00 |
|