Program for 29:e Mora Cup
Below are all entry- and startlists shown by session.
Lördag 17.00
Gren 8, 50m Fjärilsim Pojkar |
Sponsor: Structor Dalarna |
Klass C - Erik Björklund 31.28 - 2012 - Njurunda SS |
Klass D - Oskar Ericsson 33.97 - 2009 - Täby Sim |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 12 | Choy Mario | 1999 | Asker SK | 25 m | 30.85 | ||
2 | 161 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | AI9399 | 25 m | 31.72 | |
3 | 18 | Forafonov Viktor | 2002 | Asker SK | 25 m | 33.89 | ||
4 | 209 | Forsström Erik | 1999 | SANDVIKEN | AO9399 | 25 m | 34.07 | |
5 | 153 | Hill Lukas | 1999 | SS MORA | AH6999 | 25 m | 34.13 | |
6 | 129 | Pettersson Pontus | 2000 | SK ÄGIR | AR5900 | 25 m | 35.53 | |
7 | 93 | Hambraeus David | 1999 | FALUN | AL0799 | 50 m | 37.82 | |
8 | 62 | Rowinski Jasiek | 1999 | BOLLNÄS SS | AF9599 | 25 m | 38.27 | |
9 | 130 | Sandin Alexander | 2000 | SK ÄGIR | AD4900 | 25 m | 38.36 | |
10 | 14 | Dyrkorn Christian Groth | 2001 | Asker SK | 25 m | 39.81 | ||
11 | 194 | Starrin Love | 2001 | SUNDSVALL | AK9101 | 25 m | 40.23 | |
12 | 95 | Renström Mathias | 2001 | FALUN | AM5101 | 25 m | 40.69 | |
13 | 178 | Ekengren Johan | 2001 | SUNDSVALL | AA6901 | 25 m | 41.43 | |
14 | 116 | Andrén Christopher | 2000 | SK ÄGIR | AK0100 | 25 m | 41.76 | |
15 | 25 | Frantzen Jonatan Løve | 2000 | Asker SK | 25 m | 41.88 | ||
16 | 61 | Nordh Marcus | 2000 | BOLLNÄS SS | AS7900 | 25 m | 44.26 | |
17 | 146 | Marjetta-Olsson Nicolai | 2002 | SOLSTA | AB0702 | 25 m | 44.36 | |
18 | 39 | Sommerud Erland S. | 1999 | Asker SK | 25 m | 44.54 | ||
19 | 94 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 44.71 | |
20 | 185 | Martinsson Bruno | 2000 | SUNDSVALL | AP5500 | 25 m | 45.77 | |
21 | 79 | Tägtström Markus | 2002 | BORLÄNGE | AE8702 | 25 m | 46.12 | |
22 | 53 | Mäki Hampus | 1999 | RÄTTVIK | AU1399 | 25 m | 47.12 | |
23 | 38 | Solberg Emil Rafael | 1999 | Asker SK | 25 m | 47.64 | ||
24 | 162 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 25 m | 49.08 | |
25 | 11 | Carlsen Sindre Iversen | 2001 | Asker SK | 25 m | 51.67 | ||
26 | 41 | Strand Iver | 2000 | Asker SK | 25 m | 52.00 | ||
27 | 36 | Schøning Nikolai Øverland | 2001 | Asker SK | 25 m | 53.38 | ||
28 | 143 | Kihlman William | 2001 | SOLSTA | AN8701 | 25 m | 58.55 | |
29 | 54 | Malm Samuel | 1999 | RÄTTVIK | AU5399 | 25 m | 1:01.08 | |
30 | 125 | Lundgren Simon | 2001 | SK ÄGIR | AL0501 | 50 m | 1:07.17 | |
31 | 188 | Nilsson Jonathan | 2003 | SUNDSVALL | AD5103 | 25 m | 1:11.78 | |
32 | 50 | Werkmästar Johan | 2002 | RÄTTVIK | AI4502 | 25 m | ||
33 | 142 | Ivarsson Anton | 2003 | SOLSTA | AJ5103 | 25 m | ||
34 | 176 | Berglund Joel | 2002 | SUNDSVALL | AG9702 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.20.00 | Utskriftsdatum | 06 april 2013 |
Licensierad till: Simsällskapet Mora | Utskriftstid | 15:14 |