Program för Sollentuna simfestival 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 32
|
Tävling |
Sollentuna Simfestival 2013 |
|
Utskriftsdatum |
24 mars 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Sollentuna |
|
Utskriftstid |
14:19 |
|
|
Arrangör |
Turebergs Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 mars 2013 |
|
|
|
|
Gren 32, 50m Ryggsim Damer ABCD |
Finaler (10) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
309 |
1 |
Felicia Larsered |
2003 |
AW2803 |
TUREBERG |
|
25m |
|
350 |
2 |
Hedda Jägerskog |
2003 |
AI0403 |
TUREBERG |
|
25m |
49.93 |
322 |
3 |
Yasemin Uzum |
2003 |
AI3403 |
TUREBERG |
|
25m |
48.09 |
311 |
4 |
Linnea Nilsson |
2001 |
AY4201 |
TUREBERG |
|
25m |
47.85 |
307 |
5 |
Sharon Kellokoski |
2001 |
AV0601 |
TUREBERG |
|
25m |
47.94 |
323 |
6 |
Julia Wernros Olofsson |
2002 |
AQ4802 |
TUREBERG |
|
25m |
49.14 |
64 |
7 |
Liza Eriksson |
2000 |
AX1600 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
50.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
61 |
1 |
Tilda Bellander |
2000 |
AX0600 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
47.41 |
220 |
2 |
Frida Berndtson |
2000 |
BC3600 |
SS04 |
|
25m |
46.46 |
49 |
3 |
Alice Casserfelt |
2000 |
AT4200 |
DANDERYD |
|
25m |
45.14 |
48 |
4 |
Hedvig Bygdeson |
2001 |
AU5401 |
DANDERYD |
|
25m |
44.14 |
306 |
5 |
Agnes Jägerskog |
2002 |
BB9801 |
TUREBERG |
|
25m |
44.31 |
9 |
6 |
Emelie Högström |
1999 |
AR5299 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
45.86 |
72 |
7 |
Ella Langell Högblom |
2001 |
BF1801 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
46.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
20 |
1 |
Emma Wallin |
1999 |
BH7899 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
44.12 |
26 |
2 |
Emilia Österberg |
2000 |
AU4200 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
41.50 |
325 |
3 |
Tyra Wijk |
2001 |
AY5201 |
TUREBERG |
|
25m |
41.15 |
315 |
4 |
Lovisa Sterner |
1999 |
AP7599 |
TUREBERG |
|
25m |
40.34 |
298 |
5 |
Josephine Andreasson |
1999 |
AP7299 |
TUREBERG |
|
25m |
40.62 |
272 |
6 |
Fanny Kruthammar |
1999 |
BB5299 |
TÄBY SIM |
|
25m |
41.25 |
229 |
7 |
Elina Helleberg |
1996 |
BT6696 |
SS04 |
|
25m |
41.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
56 |
1 |
Henny Reuterskiöld |
1999 |
BB1499 |
DANDERYD |
|
25m |
39.87 |
173 |
2 |
Eva Pakhomova |
2000 |
AL5800 |
SKURU IK |
|
25m |
39.41 |
43 |
3 |
Elin Ahnfelt |
2000 |
AR2600 |
DANDERYD |
|
25m |
38.67 |
149 |
4 |
Tilda Eklund |
2000 |
AH3200 |
SKURU IK |
|
25m |
37.92 |
266 |
5 |
Jenny Jonsson |
2000 |
AF6400 |
TÄBY SIM |
|
25m |
38.50 |
45 |
6 |
Manjiri Bhat |
2000 |
AI4600 |
DANDERYD |
|
25m |
39.27 |
172 |
7 |
Johanna Norin |
1998 |
AK6298 |
SKURU IK |
|
25m |
39.75 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
114 |
1 |
Astrid Hammar |
2000 |
AO8600 |
SALTSJÖB |
|
25m |
37.50 |
16 |
2 |
Tilda Rekola-Weckström |
2000 |
AI6400 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
37.09 |
308 |
3 |
Sofia Kolokythas |
2000 |
AC1600 |
TUREBERG |
|
25m |
36.76 |
94 |
4 |
Miranda Jansson |
1997 |
BI2497 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
36.59 |
232 |
5 |
Rebecca Höglind |
1998 |
AL7898 |
SS04 |
|
25m |
36.67 |
29 |
6 |
Ylva Andersson |
1996 |
BL9296 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
36.95 |
46 |
7 |
Helena Brandt |
1999 |
AU8699 |
DANDERYD |
|
25m |
37.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
206 |
1 |
Anna Reinholdz |
1999 |
AQ6499 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
36.54 |
163 |
2 |
Frida Kimander |
1999 |
AE1499 |
SKURU IK |
|
25m |
36.47 |
320 |
3 |
Elin Swerlander |
2001 |
AE7801 |
TUREBERG |
|
25m |
36.10 |
241 |
4 |
Matilda Thurfjell |
1997 |
AZ2897 |
SS04 |
|
25m |
35.97 |
160 |
5 |
Nathalie Johnsson |
1996 |
BS0296 |
SKURU IK |
|
25m |
36.05 |
95 |
6 |
Emelie Rudert |
1999 |
AU9299 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
36.41 |
31 |
7 |
Mikaela Eriksson |
1997 |
BM0697 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
36.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
310 |
1 |
Alva Mickelsson |
1999 |
AK3499 |
TUREBERG |
|
25m |
35.91 |
92 |
2 |
Fanny Alstermark |
1998 |
AP3298 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
35.85 |
19 |
3 |
Elin Timbäck |
1997 |
AI9897 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
35.59 |
171 |
4 |
Signe Nordegren |
2000 |
AO6800 |
SKURU IK |
|
25m |
35.50 |
304 |
5 |
Alma Holmberg |
1999 |
AX4499 |
TUREBERG |
|
25m |
35.57 |
33 |
6 |
Petra Güneri |
1989 |
AV7489 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
35.77 |
182 |
7 |
Nelly Åkerblom |
2000 |
AP5400 |
SKURU IK |
|
25m |
35.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
225 |
1 |
Mathilda Eriksson |
2001 |
AE2201 |
SS04 |
|
25m |
35.36 |
249 |
2 |
Marianne Dellwik |
1997 |
BQ7697 |
TÄBY SIM |
|
25m |
34.90 |
148 |
3 |
Alba Croneborg |
2000 |
AE6200 |
SKURU IK |
|
25m |
34.75 |
135 |
4 |
Ebba Martin |
2000 |
AH4200 |
SKK |
|
25m |
33.73 |
287 |
5 |
Amanda Strömdahl |
2000 |
AL7400 |
TÄBY SIM |
|
25m |
34.62 |
96 |
6 |
Rebecca Rüdén |
1997 |
AW3497 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
34.82 |
125 |
7 |
Julia Blomquist |
1998 |
AR8298 |
SKK |
|
25m |
35.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
226 |
1 |
Alexandra Gordon |
2000 |
AN2800 |
SS04 |
|
25m |
33.61 |
354 |
2 |
Katharina Müller-Dott |
1993 |
|
WFR FECHEN |
|
25m |
33.50 |
170 |
3 |
Enya Mcpheat |
1997 |
AS4697 |
SKURU IK |
|
25m |
32.98 |
223 |
4 |
Emelie Eriksson |
1998 |
AN8698 |
SS04 |
|
25m |
32.49 |
181 |
5 |
Sofia von Sydow |
1997 |
AH1697 |
SKURU IK |
|
25m |
32.68 |
130 |
6 |
Alma Karlson |
1999 |
AH8299 |
SKK |
|
25m |
33.08 |
284 |
7 |
Hanna Sangfelt |
1997 |
AC4497 |
TÄBY SIM |
|
50m |
33.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
36 |
1 |
Nathali Konrad |
1993 |
AU4493 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
32.18 |
154 |
2 |
Anna Hassler |
1998 |
AK5298 |
SKURU IK |
|
25m |
31.26 |
144 |
3 |
Jessica Allberg |
1995 |
AY7895 |
SKURU IK |
|
25m |
29.51 |
224 |
4 |
Linda Eriksson |
1991 |
AI4891 |
SS04 |
|
25m |
28.82 |
196 |
5 |
Lovisa Klarén |
1992 |
AK1692 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
28.98 |
297 |
6 |
Micaela Ödling |
1990 |
AM6890 |
TÄBY SIM |
|
25m |
30.56 |
180 |
7 |
Hanna von Sydow |
1994 |
BB9694 |
SKURU IK |
|
25m |
31.46 |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 |
Utskriftsdatum |
24 mars 2013 |
Licensierad till: IC Control SE |
Utskriftstid |
14:19 |
|