Program for UGP1 - Eriksdal
Below are all entry- and startlists shown by session.
Söndag pass 3
Heatlista Gren 11
|
Tävling |
UGP 1 - 2013 |
|
Utskriftsdatum |
27 januari 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:16 |
|
|
Arrangör |
SKK & Stockholms simförbund |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 januari 2013 |
|
|
|
|
Gren 11, 200m Bröstsim Damer |
Finaler (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
233 |
4 |
Cornelia Jerresand |
2000 |
AG6800 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
278 |
5 |
Josefin Ossmyr |
1999 |
AS0299 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
39 |
6 |
Vera Bodén |
2000 |
AT5200 |
DANDERYD |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
274 |
2 |
Sofie Lindqvist |
2001 |
AT0401 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
110 |
3 |
Charlotte Myers |
1997 |
BQ2497 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
179 |
4 |
Moa Ljung |
2001 |
AG2201 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
143 |
5 |
Elsa Nordström |
2001 |
AV9401 |
SKK |
|
25m |
3:54.41 |
106 |
6 |
Caroline Malmberg |
1999 |
AX1499 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:58.59 |
191 |
7 |
Emma Sundstrand |
2001 |
AJ3201 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
43 |
8 |
Alice Casserfelt |
2000 |
AT4200 |
DANDERYD |
|
25m |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
2 |
Chris Wejke |
1999 |
BH9899 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
3:46.44 |
152 |
3 |
Klara Sjödell |
2000 |
BE9800 |
SKK |
|
50m |
3:45.22 |
363 |
4 |
Fanny Lundgren |
1999 |
ay0499 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:39.85 |
104 |
5 |
Evelina Johansson |
2000 |
BG2400 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:39.69 |
271 |
6 |
Matilda Fröström |
1999 |
AR0899 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
3:39.78 |
125 |
7 |
Klara Eklöf |
2002 |
AH2202 |
SKK |
|
25m |
3:45.00 |
154 |
8 |
Agnes Thomée |
2000 |
BF1200 |
SKK |
|
25m |
3:46.35 |
153 |
9 |
Saga Skarin |
2000 |
AP3400 |
SKK |
|
25m |
3:46.99 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
120 |
2 |
Malin Andreé |
2001 |
AN4201 |
SKK |
|
25m |
3:34.54 |
14 |
3 |
Tilda Rekola-Weckström |
2000 |
AI6400 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
3:32.68 |
158 |
4 |
Solène Arnou |
2000 |
AX4600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:27.65 |
40 |
5 |
Helena Brandt |
1999 |
AU8699 |
DANDERYD |
|
25m |
3:24.00 |
160 |
6 |
Emelie Blomberg |
1999 |
AU4899 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:26.12 |
126 |
7 |
Amanda Eriksson |
2001 |
AH9801 |
SKK |
|
50m |
3:31.29 |
95 |
8 |
Sara Andersson |
2000 |
AO6600 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:33.79 |
180 |
9 |
Lenina Mariani-Lopez |
1999 |
AS2699 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:35.59 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
175 |
2 |
Tina Huslid |
2000 |
AF0600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:22.40 |
203 |
3 |
Josefin Dufva |
1997 |
BH5697 |
SS04 |
|
25m |
3:20.34 |
227 |
4 |
Julia Franks |
2000 |
AR5400 |
TÄBY SIM |
|
50m |
3:18.01 |
107 |
5 |
Michaela Mattsson |
1999 |
AL4899 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:16.07 |
165 |
6 |
Mathilda Dahlin |
1995 |
AG3495 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:16.49 |
250 |
7 |
Amanda Strömdahl |
2000 |
AL7400 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:20.18 |
234 |
8 |
Jenny Jonsson |
2000 |
AF6400 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:22.32 |
174 |
9 |
Ida Hofvander |
1998 |
AQ8898 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:22.50 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
219 |
2 |
Julia Augustsson |
1998 |
AI9298 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:13.50 |
116 |
3 |
Caroline Wallenborg |
2000 |
AL3800 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:10.98 |
198 |
4 |
Diana Bagheri |
1997 |
AZ9697 |
SS04 |
|
25m |
3:09.69 |
118 |
5 |
Isabelle Wrejde |
1999 |
AV5299 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:08.08 |
144 |
6 |
Ebba Nylander |
1998 |
AV7898 |
SKK |
|
25m |
3:08.62 |
89 |
7 |
Hanna Hansson |
1997 |
BF3297 |
POLISEN |
|
25m |
3:10.47 |
99 |
8 |
Anna Ekholm |
1998 |
BC2698 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:13.18 |
50 |
9 |
Lina Sundman |
1998 |
AZ8898 |
DANDERYD |
|
25m |
3:13.91 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
241 |
2 |
Sigrid Loid |
1999 |
AF0499 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:06.91 |
195 |
3 |
Clara Wadsten |
1999 |
AA1899 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:05.78 |
70 |
4 |
Fanny Alstermark |
1998 |
AP3298 |
NORRTÄLJE |
|
50m |
3:02.64 |
131 |
5 |
Louise Hagström |
1998 |
AZ1898 |
SKK |
|
25m |
3:01.80 |
119 |
6 |
Carolina Andersson |
1998 |
AZ7698 |
SKK |
|
25m |
3:02.30 |
103 |
7 |
Ellinor Hedgren-Rylander |
1997 |
BL9897 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:03.31 |
238 |
8 |
Fanny Kruthammar |
1999 |
BB5299 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:06.77 |
105 |
9 |
Nora Jomaa |
1999 |
AW7499 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:08.05 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
221 |
2 |
Mikaela Bergh |
1999 |
AK5299 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:00.71 |
164 |
3 |
Erica Christensen |
1997 |
AO5897 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:53.62 |
96 |
4 |
Emina Bjelak |
1997 |
BC2897 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:51.79 |
224 |
5 |
Julia Ewerbring |
1998 |
AI8298 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:45.91 |
24 |
6 |
Maria Östervall |
1998 |
AD4498 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
2:51.52 |
111 |
7 |
Alexandra Nilsson |
1998 |
AJ5498 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:52.79 |
211 |
8 |
Sophia Norén |
1998 |
AN9698 |
SS04 |
|
25m |
2:59.89 |
248 |
9 |
Hanna Sangfelt |
1997 |
AC4497 |
TÄBY SIM |
|
50m |
3:01.30 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.20.00 |
Utskriftsdatum |
27 januari 2013 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
08:16 |
|