Program för Ullbergstrofén 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Finaler lördag
Heatlista Gren 11
|
Tävling |
Ullbergstrofén 2013 finaler 25 |
|
Utskriftsdatum |
27 april 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
11:25 |
|
|
Arrangör |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 april 2013 |
|
|
|
|
Gren 11, 50m Ryggsim Damer |
Finaler (4) |
Sponsor: Liseberg |
|
Heat 1 (4) (13 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Land |
Bassäng |
Tid |
|
408 |
1 |
Linnéa Lundborg |
2000 |
AZ5600 |
MASS |
|
50m |
37.09 |
2 |
2 |
Emilia Hoseth |
2000 |
|
Lørenskog |
|
50m |
36.44 |
205 |
3 |
Sofie Karlsson |
2000 |
AV8200 |
KARLSKRONA |
|
50m |
35.60 |
702 |
4 |
Hanna Rosvall |
2000 |
AM7200 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
32.19 |
510 |
5 |
Erika Åkesson |
2000 |
AA6600 |
NÄSSJÖ |
|
50m |
35.35 |
393 |
6 |
Kamelia Gradinarska |
2001 |
AI3601 |
MASS |
|
50m |
35.77 |
653 |
7 |
Kajsa Svensson |
2000 |
BD0600 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
36.83 |
415 |
8 |
Tova Olsson |
2001 |
AB8801 |
MASS |
|
50m |
37.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Land |
Bassäng |
Tid |
|
623 |
1 |
Linnea Åkerman |
1999 |
AV0899 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
34.77 |
690 |
2 |
Thilda Larsson |
1999 |
AA8299 |
VÄNERSBORG |
|
50m |
34.55 |
337 |
3 |
Lovisa Lampi |
1999 |
AQ4899 |
LASS |
|
50m |
34.10 |
160 |
4 |
Alfhild Kristensson |
1999 |
AI6699 |
GÖTEBORG |
|
50m |
31.84 |
153 |
5 |
Mathilda Janzon |
1998 |
AJ0698 |
GÖTEBORG |
|
50m |
34.07 |
416 |
6 |
Gabriella Petersson |
1998 |
AF8298 |
MASS |
|
50m |
34.48 |
776 |
7 |
Danute Kacinskas |
1998 |
BO7698 |
POLISEN |
|
50m |
34.75 |
522 |
8 |
Jessica Chen |
1998 |
AL1298 |
S 71 |
|
50m |
35.01 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Land |
Bassäng |
Tid |
|
152 |
1 |
Amanda Janzon |
1997 |
AK7697 |
GÖTEBORG |
|
50m |
34.67 |
400 |
2 |
My Janzén |
1997 |
AF2497 |
MASS |
|
50m |
34.37 |
822 |
3 |
Malin Wallén |
1997 |
AZ7897 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
33.13 |
448 |
4 |
Rebecca Diaz-Nilsson |
1996 |
AD8296 |
NKK |
|
50m |
31.38 |
477 |
5 |
Elin Podéus |
1997 |
AE8297 |
NKK |
|
50m |
31.67 |
596 |
6 |
Louise Hjalmarsson |
1997 |
AV8697 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
33.41 |
336 |
7 |
Daniela Kindstrand |
1997 |
AK2297 |
LASS |
|
50m |
34.43 |
468 |
8 |
Irma Klipic |
1996 |
AO9696 |
NKK |
|
50m |
34.85 |
|
|
Heat 4 (4) (18 år och äldre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Land |
Bassäng |
Tid |
|
598 |
1 |
Caroline Johansson |
1992 |
AH7892 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
33.25 |
399 |
2 |
Isabelle Höstman |
1990 |
BR8890 |
MASS |
|
50m |
32.07 |
604 |
3 |
Sofia Svensson |
1993 |
AF0893 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
31.30 |
218 |
4 |
Carolina Elvind |
1994 |
BD4694 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
30.45 |
593 |
5 |
Céline Bertrand |
1995 |
AB7295 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
31.21 |
129 |
6 |
Linnéa Bielicz |
1994 |
BJ3294 |
GÖTEBORG |
|
50m |
31.76 |
430 |
7 |
Isabel Svensson |
1989 |
BI9289 |
MASS |
|
50m |
32.93 |
592 |
8 |
Lisen Andersson |
1994 |
AQ3294 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
33.69 |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 |
Utskriftsdatum |
27 april 2013 |
Licensierad till: Göteborg Sim |
Utskriftstid |
11:25 |
|