Startliste for Limfjords Cup 2013
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 200m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 233 | Østrup Amalie | 1997 | HORSENS | 9708AL | 25 m | 2:02.24 | |
2 | 230 | Nørgaard Emma | 1997 | HORSENS | 9794AF | 25 m | 2:11.08 | |
3 | 232 | Thomasen Signe B. | 1996 | HORSENS | 9652AA | 25 m | 2:12.24 | |
4 | 390 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 2:12.27 | |
5 | 16 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 2:12.47 | |
6 | 264 | Sørensen Karina | 1995 | RINGSTED | 9514AI | 25 m | 2:13.27 | |
7 | 137 | Barrett Kathrine | 1996 | GTI | 9688AF | 25 m | 2:13.36 | |
8 | 210 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 2:14.30 | |
9 | 139 | Beckmann Emilie | 1997 | GTI | 9778AG | 25 m | 2:15.42 | |
10 | 406 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 2:15.53 | |
11 | 226 | Feldinger Kirstine | 1996 | HORSENS | 9634AQ | 25 m | 2:15.94 | |
12 | 224 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | HORSENS | 9766AR | 25 m | 2:16.07 | |
13 | 198 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 2:16.60 | |
14 | 480 | Christiansen Agnes Astrup | 1997 | TRITON V | 9746AR | 25 m | 2:17.66 | |
15 | 199 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 2:18.04 | |
16 | 203 | Jensen Cecilie Ravn | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 2:18.47 | |
17 | 2 | Drivsholm Celine | 1996 | S 68 | 9654an | 25 m | 2:18.52 | |
18 | 153 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | GTI | 9972AG | 25 m | 2:18.89 | |
19 | 346 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 2:20.86 | |
20 | 428 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 2:20.98 | |
21 | 212 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 2:21.77 | |
22 | 227 | Holm Louise | 1994 | HORSENS | 9476AT | 25 m | 2:21.78 | |
23 | 479 | Blaaberg Christina | 1998 | TRITON V | 9832AL | 25 m | 2:22.02 | |
24 | 31 | Jensen Laura Glerup | 1998 | DURUP | 9812LG | 25 m | 2:22.44 | |
25 | 361 | Stecher Sara | 1997 | RASK | 9772BA | 25 m | 2:22.56 | |
26 | 411 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 2:22.72 | |
27 | 431 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 2:22.90 | |
28 | 147 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | GTI | 9914AJ | 25 m | 2:23.05 | |
29 | 259 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 25 m | 2:25.46 | |
30 | 7 | Hansen Linette | 1995 | BSK08 | 9522ay | 25 m | 2:26.19 | |
31 | 323 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 2:27.18 | |
32 | 349 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 2:28.55 | |
33 | 339 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 2:28.95 | |
34 | 388 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 2:29.11 | |
35 | 156 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | GTI | 0176AC | 25 m | 2:30.59 | |
36 | 483 | Hededal Anna J. V. | 1998 | TRITON V | 9874AS | 25 m | 2:31.12 | |
37 | 173 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | 2:32.38 | |
38 | 113 | West Sofie | 2000 | ESBJERG | 0092AS | 25 m | 2:33.56 | |
39 | 243 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 2:34.18 | |
40 | 418 | Poulsen Anette Krog | 1999 | THISTED | 25 m | 2:34.59 | ||
41 | 485 | Jensen Katrine Møll | 1998 | TRITON V | 9864AV | 25 m | 2:34.68 | |
42 | 10 | Damsgaard Anette | 1996 | BJERRE HER | 9696ay | 25 m | 2:34.98 | |
43 | 115 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 2:36.96 | |
44 | 417 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 50 m | 2:37.04 | |
45 | 154 | Larsen Emilie | 2001 | GTI | 0186AC | 25 m | 2:37.24 | |
46 | 229 | Nielsen Amalie L. | 1997 | HORSENS | 9714AR | 25 m | 2:37.86 | |
47 | 184 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 2:38.87 | |
48 | 456 | Sørensen Amalie Krøier | 1996 | AARS | 9644AP | 25 m | 2:40.25 | |
49 | 59 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 2:40.38 | |
50 | 231 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 2:40.41 | |
51 | 188 | Frandsen Kirstine | 2001 | HOBRO | 0168AA | 25 m | 2:41.45 | |
52 | 22 | Madsen Ida | 1998 | LYSENG | 9846AY | 25 m | 2:41.57 | |
53 | 94 | Nielsen Line | 1999 | ESBJERG | 9938AG | 25 m | 2:41.97 | |
54 | 89 | Madsen Sissel L. | 1999 | ESBJERG | 9964AP | 25 m | 2:42.57 | |
55 | 136 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 2:43.52 | |
56 | 289 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 25 m | 2:44.66 | |
57 | 371 | Larsen Simone | 1996 | TEMPO | 9664AT | 25 m | 2:44.90 | |
58 | 458 | Warming Louise | 1997 | AARS | 9764AT | 25 m | 2:45.73 | |
59 | 83 | Larsen Line | 2000 | ESBJERG | 0028AC | 25 m | 2:45.85 | |
60 | 367 | Hvarre Louise | 2001 | TEMPO | 0156AN | 25 m | 2:46.58 | |
61 | 324 | Hatting Maria Cleman | 2001 | STRUER | 0106AK | 25 m | 2:48.24 | |
62 | 372 | Olesen Helene | 2000 | TEMPO | 0044AP | 25 m | 2:48.71 | |
63 | 95 | Nikolajsen Mie Kirstine | 1999 | ESBJERG | 9906AM | 25 m | 2:50.32 | |
64 | 400 | Jonciauskaite Emilija | 1998 | THISTED | 9876BD | 25 m | 2:50.34 | |
65 | 96 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 2:50.42 | |
66 | 445 | Andersen Freya R. | 2000 | VILDBJERG | 0088AK | 25 m | 2:51.32 | |
67 | 424 | Frandsen Marie | 1999 | VIBORG | 9986BA | 25 m | 2:51.55 | |
68 | 375 | Rohde Vicky | 1999 | TEMPO | 9984AI | 25 m | 2:51.87 | |
69 | 360 | Stecher Maja | 2000 | RASK | 0058AQ | 25 m | 2:53.20 | |
70 | 152 | Knak Lærke | 2002 | GTI | 0262AJ | 25 m | 2:53.75 | |
71 | 464 | Therkildsen Klara | 1999 | AARS | 9946AT | 25 m | 2:53.77 | |
72 | 3 | Sørensen Alberte R. | 1996 | S 68 | 9634an | 25 m | 2:54.05 | |
73 | 73 | Jensen Isabella Guldager | 2001 | ESBJERG | 0112AE | 25 m | 2:54.46 | |
74 | 134 | Andersen Camilla | 2001 | GTI | 0168AK | 25 m | 2:56.24 | |
75 | 92 | Nielsen Camilla Heide | 2000 | ESBJERG | 0024AK | 25 m | 2:58.43 | |
76 | 271 | Pedersen Elisabeth | 2000 | SKIVE | 0082AK | 25 m | 2:58.74 | |
77 | 239 | Jespers Victoria Klintrup | 2001 | IHF | 0184AN | 25 m | 3:00.50 | |
78 | 87 | Lykke Freja Maack | 2000 | ESBJERG | 0004AU | 25 m | 3:00.79 | |
79 | 470 | Sørensen Maria | 1999 | AARS | 9968BB | 25 m | 3:02.89 | |
80 | 272 | Poulsen Olivia | 2001 | SKIVE | 0142AR | 50 m | 3:03.39 | |
81 | 62 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 25 m | 3:04.96 | |
82 | 389 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 3:05.27 | |
83 | 366 | Heilmann Mai | 2000 | TEMPO | 0042AM | 25 m | 3:05.33 | |
84 | 68 | Hansen Laura Mathilde | 2001 | ESBJERG | 0154AU | 25 m | 3:05.88 | |
85 | 362 | Bæhrenz Regitze | 2001 | TEMPO | 0134AP | 25 m | 3:07.47 | |
86 | 491 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | KORAL | 25 m | 3:08.02 | ||
87 | 155 | Levisen Sofia | 2002 | GTI | 0258AE | 25 m | 3:09.58 | |
88 | 110 | Thulin Line Bæk | 2000 | ESBJERG | 0006AC | 25 m | 3:11.57 | |
89 | 467 | Ibsen Maja | 2001 | AARS | 25 m | 3:12.00 | ||
90 | 168 | Clausen Caroline | 2000 | HERNING | 0058AR | 25 m | 3:12.92 | |
91 | 284 | Hald Ida Bøgh | 2001 | SKOVBAKKEN | 25 m | 3:13.97 | ||
92 | 422 | Dalsgaard Josefine | 2000 | VIBORG | 0052AY | 25 m | 3:15.08 | |
93 | 67 | Haahr Sofie | 2000 | ESBJERG | 0012BB | 25 m | 3:15.77 | |
94 | 430 | Pajbjerg Caroline Amstrup | 1997 | VIBORG | 9726BA | 25 m | 3:16.44 | |
95 | 145 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | GTI | 0154AJ | 25 m | 3:18.01 | |
96 | 157 | Mortensen Julie S. S. | 2002 | GTI | 0264AD | 25 m | 3:18.90 | |
97 | 495 | Dam Trine | 2001 | KORAL | 25 m | 3:19.11 | ||
98 | 74 | Jensen Julie Illeborg | 2000 | ESBJERG | 0016AK | 25 m | 3:21.96 | |
99 | 84 | Lindquist Caroline | 2001 | ESBJERG | 0174AC | 25 m | 3:23.39 | |
100 | 98 | Olsen Julie Stig | 2001 | ESBJERG | 0148AP | 25 m | 3:23.89 | |
101 | 53 | Ditlefsen Signe Rosenlund | 2002 | ESBJERG | 0202AD | 25 m | 3:25.06 | |
102 | 111 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 3:25.56 | |
103 | 32 | Mark Carli | 2002 | DURUP | 0216AL | 25 m | 3:25.90 | |
104 | 91 | Møller Ester | 2001 | ESBJERG | 0102AV | 25 m | 3:27.80 | |
105 | 41 | Veile Camilla H. | 2000 | DURUP | 25 m | 3:28.09 | ||
106 | 79 | Knigge Tenna | 2001 | ESBJERG | 0158AO | 25 m | 3:28.36 | |
107 | 414 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 3:30.00 | |
108 | 369 | Hülsen Kristine | 2002 | TEMPO | 0286AH | 25 m | 3:35.93 | |
109 | 421 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 25 m | 3:40.45 | ||
110 | 88 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 3:44.16 | |
111 | 294 | Nezam Aida | 2003 | SKOVBAKKEN | 0398AB | 25 m | 3:44.36 | |
112 | 46 | Biltoft Cecilie | 2001 | ESBJERG | 0184AU | 25 m | 3:51.33 | |
113 | 144 | Fejer Nicoline | 2001 | GTI | 0116AK | 25 m | ||
114 | 256 | Langtoft Celina | 1999 | RINGSTED | 9948AK | 25 m | ||
115 | 320 | Adam Laura | 2001 | STRUER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 24 januar 2013 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:55 |
Løb 2, 200m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 223 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 1:47.18 | |
2 | 206 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 1:54.11 | |
3 | 215 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 1:58.38 | |
4 | 228 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | HORSENS | 9733AH | 25 m | 2:01.98 | |
5 | 117 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 2:03.09 | |
6 | 486 | Sehested Andreas | 1996 | TRITON V | 9611AP | 25 m | 2:03.64 | |
7 | 122 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 2:03.75 | |
8 | 344 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 2:03.92 | |
9 | 148 | Jensen Victor Hardenberg | 1997 | GTI | 9741AE | 25 m | 2:04.97 | |
10 | 225 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | 2:05.38 | |
11 | 329 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 2:05.58 | |
12 | 335 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 2:06.09 | |
13 | 201 | Gravsen Dennis Skov | 1991 | HOLSTEBRO | 9139AE | 25 m | 2:06.54 | |
14 | 453 | Larsen Benjamin Beirholm | 1995 | AARS | 9533AQ | 25 m | 2:06.79 | |
15 | 410 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 2:08.51 | |
16 | 116 | Boisen Mikkel | 1997 | GRINDSTED | 9783AJ | 25 m | 2:08.55 | |
17 | 254 | Hansen Claus | 1995 | RINGSTED | 9593AP | 25 m | 2:09.96 | |
18 | 263 | Sørensen Jonas B. | 1993 | RINGSTED | 9375AF | 25 m | 2:10.39 | |
19 | 392 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 2:10.86 | |
20 | 150 | Kildholt Mads | 1994 | GTI | 9485AC | 25 m | 2:11.98 | |
21 | 1 | Kollerup Martin | 1995 | NORD | 9501as | 25 m | 2:12.37 | |
22 | 478 | Bech Mathias | 1996 | TRITON V | 9633AQ | 25 m | 2:12.53 | |
23 | 177 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 2:13.79 | |
24 | 420 | Andersen Kasper Levring | 1998 | VIBORG | 9819AS | 25 m | 2:13.79 | |
25 | 52 | Cumming Ian | 1995 | ESBJERG | 9547AA | 25 m | 2:14.58 | |
26 | 425 | Jensen Jeppe Sivert | 1997 | VIBORG | 9761AQ | 25 m | 2:14.75 | |
27 | 498 | Frederiksen Martin | 1996 | KORAL | 9641AO | 25 m | 2:15.40 | |
28 | 265 | Nielsen Andreas Thomas | 1994 | RINGSTED | 25 m | 2:15.45 | ||
29 | 4 | Pedersen Peter Frisgaard | 1997 | PINGVINEN | 9775ar | 25 m | 2:15.50 | |
30 | 158 | Møhl Emil | 1994 | GTI | 9413AC | 50 m | 2:15.59 | |
31 | 123 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 2:15.74 | |
32 | 175 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 2:16.79 | |
33 | 401 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 2:17.91 | |
34 | 416 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 2:19.25 | |
35 | 204 | Kjærgaard Nicklas | 1997 | HOLSTEBRO | 9765AQ | 25 m | 2:19.58 | |
36 | 298 | Reimer Johan | 2000 | SKOVBAKKEN | 0015AH | 25 m | 2:19.75 | |
37 | 149 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 2:22.62 | |
38 | 258 | Magnusson Jakob | 1998 | RINGSTED | 9847AP | 25 m | 2:23.50 | |
39 | 333 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 2:24.81 | |
40 | 448 | Jeppesen Søren B. | 1999 | VILDBJERG | 9913AP | 25 m | 2:25.35 | |
41 | 50 | Christensen Simon Maahn | 1997 | ESBJERG | 9759AL | 25 m | 2:25.64 | |
42 | 287 | Hjort David | 2000 | SKOVBAKKEN | 0009AI | 25 m | 2:25.97 | |
43 | 160 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 2:26.77 | |
44 | 120 | Gade Mikkel | 1999 | GRINDSTED | 9979AN | 25 m | 2:26.85 | |
45 | 185 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 2:26.89 | |
46 | 277 | Birn Magnus Boldrup | 2000 | SKOVBAKKEN | 0061AJ | 25 m | 2:27.63 | |
47 | 331 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 9957AN | 25 m | 2:27.77 | |
48 | 72 | Jahic Anes | 1998 | ESBJERG | 9893AO | 25 m | 2:28.56 | |
49 | 109 | Thomsen Nicolai Bruun | 1997 | ESBJERG | 9753AO | 25 m | 2:29.23 | |
50 | 45 | Andersen Mikkel Sandberg | 1998 | ESBJERG | 9801AR | 25 m | 2:29.41 | |
51 | 332 | Kaaber William | 1999 | STRUER | 9967AN | 25 m | 2:30.57 | |
52 | 106 | Poulsen Robert | 1996 | ESBJERG | 9661AS | 25 m | 2:31.02 | |
53 | 499 | Ganderup Anders Ellehauge | 1992 | KORAL | 25 m | 2:31.15 | ||
54 | 511 | Olesen Jess | 1995 | KORAL | 25 m | 2:32.04 | ||
55 | 370 | Kay Rune | 1996 | TEMPO | 9607AO | 25 m | 2:32.30 | |
56 | 90 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 2:33.85 | |
57 | 290 | Kristensen Simon Ajeet | 1999 | SKOVBAKKEN | 9903AP | 25 m | 2:35.77 | |
58 | 207 | Kongerslev Jonas | 1999 | HOLSTEBRO | 9949AQ | 25 m | 2:36.26 | |
59 | 398 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 2:37.26 | |
60 | 432 | Pedersen Marcus | 2000 | VIBORG | 0033AK | 25 m | 2:37.66 | |
61 | 66 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 2:37.88 | |
62 | 44 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 2:38.57 | |
63 | 285 | Hansen Mathias Lund | 2002 | SKOVBAKKEN | 0269AD | 25 m | 2:38.93 | |
64 | 502 | Jensen Nicklas Christian | 1997 | KORAL | 25 m | 2:39.01 | ||
65 | 505 | Koch Christian | 1998 | KORAL | 25 m | 2:39.90 | ||
66 | 38 | Østergaard Kristoffer | 1999 | DURUP | 9912KØ | 25 m | 2:41.08 | |
67 | 354 | Jensen Laurits Mark | 2001 | RASK | 0183AK | 25 m | 2:44.16 | |
68 | 165 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 2:44.30 | |
69 | 140 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 2:44.46 | |
70 | 61 | Frøsig Oliver | 2000 | ESBJERG | 0021AG | 25 m | 2:44.96 | |
71 | 269 | Nørgaard Frederik | 1999 | SKIVE | 9975AS | 50 m | 2:46.30 | |
72 | 125 | Poulsen Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9825AO | 25 m | 2:46.33 | |
73 | 338 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 2:46.36 | |
74 | 286 | Hessellund August Krebs | 1999 | SKOVBAKKEN | 9985AO | 25 m | 2:46.40 | |
75 | 404 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 2:47.34 | |
76 | 501 | Jensen Christian Bylling | 1999 | KORAL | 25 m | 2:50.27 | ||
77 | 378 | Wollesen Rolf | 1998 | TEMPO | 9897AE | 25 m | 2:50.43 | |
78 | 238 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | IHF | 9985AR | 25 m | 2:51.56 | |
79 | 433 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 25 m | 2:51.63 | |
80 | 211 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 2:53.68 | |
81 | 40 | Marquardt Jeppe S. | 1996 | DURUP | 25 m | 2:53.92 | ||
82 | 293 | Mikkelsen Magnus | 2001 | SKOVBAKKEN | 0171AM | 25 m | 2:54.93 | |
83 | 397 | Jensen Jacob Nyvang | 1999 | THISTED | 9959AM | 25 m | 2:55.10 | |
84 | 49 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 2:55.94 | |
85 | 159 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | GTI | 0019AM | 25 m | 2:57.08 | |
86 | 213 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 2:58.22 | |
87 | 426 | Kristensen Mikkel | 2000 | VIBORG | 0017AP | 25 m | 2:58.50 | |
88 | 78 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 2:59.45 | |
89 | 516 | Lundgaard Magnus | 2000 | ESBJERG | 0083AP | 25 m | 3:03.71 | |
90 | 77 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 3:04.23 | |
91 | 141 | Enghave Tobias | 2002 | GTI | 0237AC | 25 m | 3:17.70 | |
92 | 36 | Pedersen Kristian Avnskov | 1999 | DURUP | 9929AQ | 25 m | 3:18.28 | |
93 | 135 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 3:19.63 | |
94 | 42 | Veile Oliver H. | 2001 | DURUP | 25 m | 3:19.77 | ||
95 | 151 | Kilhof Morten | 2000 | GTI | 0037AJ | 25 m | 3:21.76 | |
96 | 247 | Thomassen Carl Emil | 1996 | IHF | 9625AR | 25 m | 3:23.48 | |
97 | 105 | Poulsen Alexander | 2002 | ESBJERG | 0261AI | 25 m | 3:27.59 | |
98 | 336 | Larsen William Bach | 2001 | STRUER | 0153AE | 25 m | 3:29.71 | |
99 | 241 | Madsen Johannes Nymann | 1999 | IHF | 9937AM | 25 m | 3:33.27 | |
100 | 43 | Veile Sebastian H. | 2003 | DURUP | 25 m | 3:39.78 | ||
101 | 93 | Nielsen Christian Heide | 2002 | ESBJERG | 0223AJ | 25 m | 4:09.94 | |
102 | 343 | Nyggaard Magnus Vilsgaard | 2001 | STRUER | 25 m | 4:17.73 | ||
103 | 47 | Boysen Erik Nørgård | 2001 | ESBJERG | 25 m | |||
104 | 70 | Hosini Parsa | 2001 | ESBJERG | 0189AC | 25 m | ||
105 | 142 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | GTI | 0257AC | 25 m | ||
106 | 146 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | ||
107 | 337 | Ludvigsen Jens Jacob | 2001 | STRUER | 0179AK | 25 m | ||
108 | 364 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 25 m | ||
109 | 442 | Christensen Jesper Langbo | 1997 | VIDEBÆK | 25 m | |||
110 | 493 | Dalsgaard Mathias | 2000 | KORAL | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 24 januar 2013 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:55 |
Løb 3, 100m Brystsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 16 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 1:11.40 | |
2 | 390 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 1:13.68 | |
3 | 257 | Magnusdottir Freydis | 1995 | RINGSTED | 9582AY | 25 m | 1:14.09 | |
4 | 212 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 1:15.77 | |
5 | 259 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 25 m | 1:16.19 | |
6 | 198 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 1:18.36 | |
7 | 402 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 1:18.56 | |
8 | 8 | Christensen Tine | 1996 | AALBORG | 9658ai | 25 m | 1:18.70 | |
9 | 428 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 1:18.77 | |
10 | 210 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 1:20.50 | |
11 | 115 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 1:22.29 | |
12 | 346 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:22.30 | |
13 | 17 | Bundgaard Josephine Frede | 1997 | LYSENG | 9776AW | 25 m | 1:22.54 | |
14 | 365 | Hansen Mathilde | 1998 | TEMPO | 9894AS | 25 m | 1:22.54 | |
15 | 203 | Jensen Cecilie Ravn | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 1:22.94 | |
16 | 199 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 1:23.14 | |
17 | 347 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 1:23.59 | |
18 | 226 | Feldinger Kirstine | 1996 | HORSENS | 9634AQ | 25 m | 1:23.75 | |
19 | 166 | Cebula Laura | 1997 | HERNING | 9722AT | 25 m | 1:24.51 | |
20 | 65 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 25 m | 1:24.56 | |
21 | 412 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 1:25.97 | |
22 | 7 | Hansen Linette | 1995 | BSK08 | 9522ay | 25 m | 1:26.28 | |
23 | 37 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | DURUP | 0042AL | 25 m | 1:26.90 | |
24 | 224 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | HORSENS | 9766AR | 25 m | 1:27.37 | |
25 | 180 | Rasmussen Helena | 1998 | HERNING | 9832AT | 25 m | 1:27.72 | |
26 | 59 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 1:28.11 | |
27 | 431 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 1:29.53 | |
28 | 482 | Halbirk Mikala Mai | 1998 | TRITON V | 9858AX | 25 m | 1:29.57 | |
29 | 480 | Christiansen Agnes Astrup | 1997 | TRITON V | 9746AR | 25 m | 1:30.80 | |
30 | 484 | Hyldgaard Freja K. | 1998 | TRITON V | 9866AT | 25 m | 1:31.08 | |
31 | 161 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | GTI | 0006AM | 25 m | 1:31.62 | |
32 | 342 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 1:31.81 | |
33 | 462 | Kjær Emma | 1999 | AARS | 9994AV | 25 m | 1:31.85 | |
34 | 216 | Søndergaard Stine T. | 1998 | HOLSTEBRO | 9822BB | 25 m | 1:32.30 | |
35 | 169 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 9846AV | 25 m | 1:33.42 | |
36 | 457 | Nielsen Anne | 1996 | AARS | 9694AZ | 25 m | 1:34.16 | |
37 | 195 | Bielefeldt Maren | 1999 | HOLSTEBRO | 9938AC | 25 m | 1:34.66 | |
38 | 358 | Jensen Birgitte Mark | 1994 | RASK | 9456AP | 25 m | 1:35.04 | |
39 | 423 | Fog Kathrine | 2000 | VIBORG | 0072BC | 25 m | 1:35.17 | |
40 | 372 | Olesen Helene | 2000 | TEMPO | 0044AP | 25 m | 1:35.30 | |
41 | 30 | Hansen Ani Frøslev | 1998 | DURUP | 9858AW | 25 m | 1:35.76 | |
42 | 217 | Sørensen Henriette | 1997 | HOLSTEBRO | 9798AY | 25 m | 1:35.82 | |
43 | 481 | Eriksen Isabell | 1999 | TRITON V | 9978AM | 25 m | 1:36.27 | |
44 | 327 | Holmgaard Naja | 2001 | STRUER | 25 m | 1:36.69 | ||
45 | 80 | Knudsen Cecilie | 1997 | ESBJERG | 9722AL | 25 m | 1:36.75 | |
46 | 25 | Damsgaard Iben | 2000 | DURUP | 0046AZ | 25 m | 1:36.84 | |
47 | 445 | Andersen Freya R. | 2000 | VILDBJERG | 0088AK | 25 m | 1:37.48 | |
48 | 124 | Lund Julie | 2000 | GRINDSTED | 0076AX | 25 m | 1:37.99 | |
49 | 92 | Nielsen Camilla Heide | 2000 | ESBJERG | 0024AK | 25 m | 1:39.76 | |
50 | 434 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 25 m | 1:40.01 | |
51 | 272 | Poulsen Olivia | 2001 | SKIVE | 0142AR | 25 m | 1:40.14 | |
52 | 463 | Jensen Kathrine R. | 1998 | AARS | 9828AY | 25 m | 1:41.32 | |
53 | 261 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 25 m | 1:41.88 | |
54 | 144 | Fejer Nicoline | 2001 | GTI | 0116AK | 25 m | 1:41.96 | |
55 | 94 | Nielsen Line | 1999 | ESBJERG | 9938AG | 25 m | 1:42.25 | |
56 | 196 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 25 m | 1:42.88 | |
57 | 91 | Møller Ester | 2001 | ESBJERG | 0102AV | 25 m | 1:42.90 | |
58 | 492 | Christensen Josefine Due | 2001 | KORAL | 25 m | 1:43.00 | ||
59 | 430 | Pajbjerg Caroline Amstrup | 1997 | VIBORG | 9726BA | 25 m | 1:43.13 | |
60 | 464 | Therkildsen Klara | 1999 | AARS | 9946AT | 25 m | 1:43.20 | |
61 | 163 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | GTI | 0062AP | 25 m | 1:43.33 | |
62 | 495 | Dam Trine | 2001 | KORAL | 25 m | 1:43.83 | ||
63 | 20 | Jensen Marie Juhl | 1996 | LYSENG | 9642AY | 25 m | 1:44.19 | |
64 | 218 | Vestergaard Rikke Thi | 2000 | HOLSTEBRO | 0052AL | 25 m | 1:44.21 | |
65 | 170 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 25 m | 1:44.66 | |
66 | 468 | Månsson Sidse | 2000 | AARS | 0006BA | 25 m | 1:45.85 | |
67 | 240 | Lassen Astrid | 1998 | IHF | 9816BD | 25 m | 1:46.06 | |
68 | 187 | Vilstrup Amalie | 2002 | HERNING | 0246AJ | 25 m | 1:47.19 | |
69 | 74 | Jensen Julie Illeborg | 2000 | ESBJERG | 0016AK | 25 m | 1:47.37 | |
70 | 275 | Højbjerg Cecilia | 1997 | SKIVE | 25 m | 1:47.59 | ||
71 | 174 | Larsen Louise Eg | 2002 | HERNING | 0298AL | 25 m | 1:48.57 | |
72 | 467 | Ibsen Maja | 2001 | AARS | 25 m | 1:48.75 | ||
73 | 183 | Strunge Linda | 2000 | HERNING | 0084AS | 25 m | 1:50.08 | |
74 | 469 | Sørensen Cathrine | 2001 | AARS | 25 m | 1:50.74 | ||
75 | 186 | Thimm Caroline | 1999 | HERNING | 9904AN | 25 m | 1:50.75 | |
76 | 300 | Sørensen Signe Juul | 2001 | SKOVBAKKEN | 0124AL | 25 m | 1:50.85 | |
77 | 268 | Jensen Camille Lindhard | 2000 | SKIVE | 0074AZ | 25 m | 1:51.04 | |
78 | 413 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 1:51.14 | |
79 | 506 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | KORAL | 25 m | 1:52.18 | ||
80 | 107 | Sørensen Freja Bidstrup | 2002 | ESBJERG | 0258AM | 25 m | 1:53.07 | |
81 | 71 | Hounisen Lise Fjord | 2002 | ESBJERG | 0292AD | 25 m | 1:53.47 | |
82 | 278 | Dahl Sofia Louise | 2002 | SKOVBAKKEN | 0266AG | 25 m | 1:54.11 | |
83 | 504 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | KORAL | 25 m | 1:54.27 | ||
84 | 465 | Sørensen Kathrine Krøier | 1998 | AARS | 9842AP | 25 m | 1:55.00 | |
85 | 194 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 1:55.25 | |
86 | 419 | Andersen Helene Levring | 2001 | VIBORG | 25 m | 1:56.06 | ||
87 | 35 | Pedersen Andrea K. | 2000 | DURUP | 0089TH | 25 m | 1:56.29 | |
88 | 48 | Bro Carina | 2001 | ESBJERG | 0172AP | 25 m | 1:57.17 | |
89 | 205 | Klogborg Louise Xia | 2000 | HOLSTEBRO | 0008AX | 25 m | 1:57.60 | |
90 | 24 | Bangsholt Karla-Johanne | 1998 | DURUP | 9834BB | 25 m | 1:58.97 | |
91 | 19 | Bentsen Lærke Marie | 1998 | LYSENG | 9858AH | 25 m | 1:59.26 | |
92 | 82 | Kristensen Anna Elmbæk | 2001 | ESBJERG | 0152AV | 25 m | 1:59.35 | |
93 | 515 | Sparre Nina Lodberg | 2001 | KORAL | 25 m | 2:00.16 | ||
94 | 108 | Sørensen Mathilde Sofie | 2001 | ESBJERG | 0168AU | 25 m | 2:01.58 | |
95 | 242 | Madsen Noomi Nymann | 2001 | IHF | 0144AN | 25 m | 2:02.89 | |
96 | 282 | Enevoldsen Sofie Cosedis | 2001 | SKOVBAKKEN | 25 m | 2:04.44 | ||
97 | 267 | Holm Emma Gleitze | 1999 | SKIVE | 9998BC | 25 m | 2:04.86 | |
98 | 292 | Lund Solvej Kofoed | 2003 | SKOVBAKKEN | 0384AF | 25 m | 2:16.25 | |
99 | 85 | Lund Anna Krarup | 2003 | ESBJERG | 0318AJ | 25 m | 2:20.00 | |
100 | 512 | Plagborg Kristina | 2000 | KORAL | 25 m | 2:21.02 | ||
101 | 76 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 25 m | 2:26.53 | |
102 | 64 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | ||
103 | 246 | Risvig Laura Dorthea | 1998 | IHF | 9892BD | 25 m | ||
104 | 262 | Steffensen Emilie | 1997 | RINGSTED | 9798AP | 25 m | ||
105 | 276 | Bidstrup Andrea Stenger | 2003 | SKOVBAKKEN | 0394AG | 25 m | ||
106 | 288 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | SKOVBAKKEN | 25 m | |||
107 | 320 | Adam Laura | 2001 | STRUER | 25 m | |||
108 | 363 | Bliksted Anna | 2001 | TEMPO | 0152AO | 25 m | ||
109 | 373 | Rainer Lisa | 2002 | TEMPO | 25 m | |||
110 | 496 | Egsgaard Marlene Dyekær | 2000 | KORAL | 25 m | |||
111 | 510 | Nielsen Frida B. | 2001 | KORAL | 25 m | |||
112 | 514 | Slipsager Anna | 2000 | KORAL | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 24 januar 2013 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:55 |
Løb 4, 100m Brystsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 405 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 1:04.53 | |
2 | 126 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 1:07.26 | |
3 | 403 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 1:07.81 | |
4 | 201 | Gravsen Dennis Skov | 1991 | HOLSTEBRO | 9139AE | 25 m | 1:10.22 | |
5 | 158 | Møhl Emil | 1994 | GTI | 9413AC | 25 m | 1:10.87 | |
6 | 206 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 1:11.72 | |
7 | 215 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 1:12.27 | |
8 | 453 | Larsen Benjamin Beirholm | 1995 | AARS | 9533AQ | 25 m | 1:12.59 | |
9 | 391 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 1:13.38 | |
10 | 178 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 1:14.41 | |
11 | 122 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 1:14.71 | |
12 | 254 | Hansen Claus | 1995 | RINGSTED | 9593AP | 25 m | 1:14.71 | |
13 | 127 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 1:14.79 | |
14 | 63 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 1:14.90 | |
15 | 228 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | HORSENS | 9733AH | 25 m | 1:14.99 | |
16 | 447 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 1:15.04 | |
17 | 392 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 1:15.79 | |
18 | 263 | Sørensen Jonas B. | 1993 | RINGSTED | 9375AF | 25 m | 1:15.93 | |
19 | 148 | Jensen Victor Hardenberg | 1997 | GTI | 9741AE | 25 m | 1:16.00 | |
20 | 255 | Jensen Kasper | 1997 | RINGSTED | 9725AD | 25 m | 1:16.18 | |
21 | 60 | Fries Anders Bjørn | 1996 | ESBJERG | 9689AI | 25 m | 1:16.25 | |
22 | 452 | Rasmussen Nikolaj | 1993 | AARS | 9373AM | 25 m | 1:16.63 | |
23 | 454 | Jensen Alexander | 1995 | AARS | 9563AQ | 25 m | 1:18.09 | |
24 | 307 | Skjødt Kristian | 1994 | PINGVINEN | 9421AB | 25 m | 1:20.38 | |
25 | 306 | Rebsdorf René | 1990 | PINGVINEN | 9083AE | 25 m | 1:20.62 | |
26 | 143 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | GTI | 0069AI | 25 m | 1:20.79 | |
27 | 251 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 1:20.99 | |
28 | 335 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 1:22.44 | |
29 | 321 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 9961AO | 25 m | 1:26.15 | |
30 | 5 | Myrup Emil | 1997 | PINGVINEN | 9795as | 25 m | 1:26.64 | |
31 | 513 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 25 m | 1:27.86 | ||
32 | 350 | Thomsen Jonas | 1999 | STRUER | 9905AN | 25 m | 1:27.88 | |
33 | 494 | Dam Morten Chr. | 1998 | KORAL | 25 m | 1:28.31 | ||
34 | 302 | Tingleff Nicolai | 1999 | SKOVBAKKEN | 9903AR | 25 m | 1:28.71 | |
35 | 328 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 1:29.15 | |
36 | 269 | Nørgaard Frederik | 1999 | SKIVE | 9975AS | 25 m | 1:29.47 | |
37 | 171 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 9927AJ | 25 m | 1:30.24 | |
38 | 299 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 25 m | 1:31.23 | |
39 | 277 | Birn Magnus Boldrup | 2000 | SKOVBAKKEN | 0061AJ | 25 m | 1:31.75 | |
40 | 333 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 1:32.33 | |
41 | 207 | Kongerslev Jonas | 1999 | HOLSTEBRO | 9949AQ | 25 m | 1:34.73 | |
42 | 348 | Sørensen Anders H | 1998 | STRUER | 9885AR | 25 m | 1:34.77 | |
43 | 197 | Christiansen Casper | 2000 | HOLSTEBRO | 0083AQ | 25 m | 1:35.24 | |
44 | 332 | Kaaber William | 1999 | STRUER | 9967AN | 25 m | 1:35.65 | |
45 | 167 | Christoffersen Lucas | 2000 | HERNING | 0051AI | 25 m | 1:35.73 | |
46 | 66 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 1:36.34 | |
47 | 345 | Pedersen Anders N | 1999 | STRUER | 9931AI | 25 m | 1:36.84 | |
48 | 338 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:38.90 | |
49 | 214 | Schultz Jacob | 1999 | HOLSTEBRO | 9963AS | 25 m | 1:39.42 | |
50 | 285 | Hansen Mathias Lund | 2002 | SKOVBAKKEN | 0269AD | 25 m | 1:39.51 | |
51 | 466 | Hald Mads | 1996 | AARS | 9689AR | 25 m | 1:39.90 | |
52 | 61 | Frøsig Oliver | 2000 | ESBJERG | 0021AG | 25 m | 1:40.45 | |
53 | 176 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 1:40.69 | |
54 | 396 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 1:42.50 | |
55 | 248 | Wolf Søren | 2000 | IHF | 0077AL | 25 m | 1:42.77 | |
56 | 340 | Moltsen Kristian | 1998 | STRUER | 9805AC | 25 m | 1:43.46 | |
57 | 36 | Pedersen Kristian Avnskov | 1999 | DURUP | 9929AQ | 25 m | 1:45.81 | |
58 | 291 | Kristiansen Mads Lundh | 2000 | SKOVBAKKEN | 0055AN | 25 m | 1:46.58 | |
59 | 40 | Marquardt Jeppe S. | 1996 | DURUP | 25 m | 1:47.10 | ||
60 | 397 | Jensen Jacob Nyvang | 1999 | THISTED | 9959AM | 25 m | 1:47.38 | |
61 | 497 | Fenger Alexander | 1999 | KORAL | 25 m | 1:48.73 | ||
62 | 274 | Aalbers Dinand | 1998 | SKIVE | 9845AU | 50 m | 1:48.75 | |
63 | 336 | Larsen William Bach | 2001 | STRUER | 0153AE | 25 m | 1:49.25 | |
64 | 58 | Eenberg Anders | 2001 | ESBJERG | 0177AJ | 25 m | 1:51.17 | |
65 | 78 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 1:51.21 | |
66 | 34 | Nielsen Mads F. | 1999 | DURUP | 9995AP | 25 m | 1:52.64 | |
67 | 301 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AD | 25 m | 1:58.82 | |
68 | 337 | Ludvigsen Jens Jacob | 2001 | STRUER | 0179AK | 25 m | 2:02.77 | |
69 | 81 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 2:07.81 | |
70 | 93 | Nielsen Christian Heide | 2002 | ESBJERG | 0223AJ | 25 m | 2:10.30 | |
71 | 39 | Kobberø Jakob Strøm | 2001 | DURUP | 25 m | 2:13.56 | ||
72 | 112 | Veldsquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | 2:14.98 | |
73 | 97 | Olesen Alexander | 2002 | ESBJERG | 0231AI | 25 m | ||
74 | 376 | Toustrup Malthe | 2003 | TEMPO | 25 m | |||
75 | 443 | Højgaard Patrick | 1996 | VIDEBÆK | 25 m | |||
76 | 500 | Hansen Niels Christian | 2001 | KORAL | 25 m | |||
77 | 503 | Jensen Oliver Frederik | 1999 | KORAL | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 24 januar 2013 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:55 |
Løb 5, 50m Butterfly |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 139 | Beckmann Emilie | 1997 | GTI | 9778AG | 25 m | 27.75 | |
2 | 233 | Østrup Amalie | 1997 | HORSENS | 9708AL | 25 m | 29.67 | |
3 | 138 | Barrett Kristine | 1998 | GTI | 9886AB | 25 m | 29.83 | |
4 | 203 | Jensen Cecilie Ravn | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 29.91 | |
5 | 198 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 50 m | 30.72 | |
6 | 18 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 25 m | 31.04 | |
7 | 199 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 31.36 | |
8 | 264 | Sørensen Karina | 1995 | RINGSTED | 9514AI | 25 m | 31.57 | |
9 | 212 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 31.87 | |
10 | 390 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 32.18 | |
11 | 164 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | GTI | 9932BA | 25 m | 32.71 | |
12 | 479 | Blaaberg Christina | 1998 | TRITON V | 9832AL | 25 m | 32.91 | |
13 | 257 | Magnusdottir Freydis | 1995 | RINGSTED | 9582AY | 25 m | 33.20 | |
14 | 227 | Holm Louise | 1994 | HORSENS | 9476AT | 25 m | 33.23 | |
15 | 305 | Jensen Louise Sofie | 1994 | PINGVINEN | 9418AD | 25 m | 33.41 | |
16 | 434 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 25 m | 33.54 | |
17 | 262 | Steffensen Emilie | 1997 | RINGSTED | 9798AP | 25 m | 33.60 | |
18 | 342 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 33.80 | |
19 | 210 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 34.05 | |
20 | 411 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 34.07 | |
21 | 349 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 34.23 | |
22 | 459 | Jensen Charlotte | 1994 | AARS | 9414AF | 25 m | 34.25 | |
23 | 153 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | GTI | 9972AG | 25 m | 34.35 | |
24 | 481 | Eriksen Isabell | 1999 | TRITON V | 9978AM | 25 m | 34.40 | |
25 | 365 | Hansen Mathilde | 1998 | TEMPO | 9894AS | 25 m | 34.57 | |
26 | 232 | Thomasen Signe B. | 1996 | HORSENS | 9652AA | 25 m | 34.63 | |
27 | 7 | Hansen Linette | 1995 | BSK08 | 9522ay | 25 m | 34.89 | |
28 | 243 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 34.92 | |
29 | 346 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 35.00 | |
30 | 347 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 35.06 | |
31 | 136 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 35.40 | |
32 | 357 | Engemann Sanne | 1994 | RASK | 9418AP | 25 m | 35.54 | |
33 | 10 | Damsgaard Anette | 1996 | BJERRE HER | 9696ay | 25 m | 35.63 | |
34 | 361 | Stecher Sara | 1997 | RASK | 9772BA | 25 m | 35.71 | |
35 | 418 | Poulsen Anette Krog | 1999 | THISTED | 25 m | 36.38 | ||
36 | 323 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 36.39 | |
37 | 415 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 36.49 | |
38 | 339 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 36.68 | |
39 | 30 | Hansen Ani Frøslev | 1998 | DURUP | 9858AW | 25 m | 36.75 | |
40 | 304 | Bossen Sofie Brøndum | 1996 | PINGVINEN | 9694AB | 25 m | 36.87 | |
41 | 326 | Holmgaard Hannah | 2000 | STRUER | 0014AT | 25 m | 36.99 | |
42 | 375 | Rohde Vicky | 1999 | TEMPO | 9984AI | 25 m | 37.04 | |
43 | 406 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 37.21 | |
44 | 113 | West Sofie | 2000 | ESBJERG | 0092AS | 25 m | 37.91 | |
45 | 217 | Sørensen Henriette | 1997 | HOLSTEBRO | 9798AY | 25 m | 37.96 | |
46 | 334 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 38.44 | |
47 | 229 | Nielsen Amalie L. | 1997 | HORSENS | 9714AR | 25 m | 38.46 | |
48 | 458 | Warming Louise | 1997 | AARS | 9764AT | 25 m | 38.52 | |
49 | 457 | Nielsen Anne | 1996 | AARS | 9694AZ | 25 m | 38.54 | |
50 | 429 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 25 m | 38.65 | |
51 | 154 | Larsen Emilie | 2001 | GTI | 0186AC | 25 m | 38.67 | |
52 | 275 | Højbjerg Cecilia | 1997 | SKIVE | 25 m | 38.76 | ||
53 | 324 | Hatting Maria Cleman | 2001 | STRUER | 0106AK | 25 m | 38.95 | |
54 | 3 | Sørensen Alberte R. | 1996 | S 68 | 9634an | 25 m | 39.05 | |
55 | 325 | Holmgaard Elena | 2000 | STRUER | 0044AT | 25 m | 39.37 | |
56 | 417 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 39.63 | |
57 | 245 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 39.69 | |
58 | 20 | Jensen Marie Juhl | 1996 | LYSENG | 9642AY | 25 m | 40.19 | |
59 | 89 | Madsen Sissel L. | 1999 | ESBJERG | 9964AP | 25 m | 40.19 | |
60 | 465 | Sørensen Kathrine Krøier | 1998 | AARS | 9842AP | 25 m | 40.21 | |
61 | 371 | Larsen Simone | 1996 | TEMPO | 9664AT | 25 m | 40.26 | |
62 | 188 | Frandsen Kirstine | 2001 | HOBRO | 0168AA | 25 m | 40.69 | |
63 | 114 | Wildenschild Ane | 2000 | ESBJERG | 0024AC | 25 m | 41.05 | |
64 | 360 | Stecher Maja | 2000 | RASK | 0058AQ | 25 m | 41.13 | |
65 | 435 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 41.14 | |
66 | 492 | Christensen Josefine Due | 2001 | KORAL | 25 m | 41.58 | ||
67 | 463 | Jensen Kathrine R. | 1998 | AARS | 9828AY | 25 m | 41.68 | |
68 | 309 | Carl Michelle Gammelgaard | 1996 | PINGVINEN | 25 m | 41.74 | ||
69 | 87 | Lykke Freja Maack | 2000 | ESBJERG | 0004AU | 25 m | 42.09 | |
70 | 310 | Carls Natasja Gammelgaard | 1996 | PINGVINEN | 25 m | 42.11 | ||
71 | 168 | Clausen Caroline | 2000 | HERNING | 0058AR | 25 m | 42.12 | |
72 | 449 | Laugesen Signe | 2001 | VILDBJERG | 0132AJ | 25 m | 42.65 | |
73 | 330 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 42.77 | |
74 | 83 | Larsen Line | 2000 | ESBJERG | 0028AC | 25 m | 42.86 | |
75 | 80 | Knudsen Cecilie | 1997 | ESBJERG | 9722AL | 25 m | 42.87 | |
76 | 96 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 43.00 | |
77 | 424 | Frandsen Marie | 1999 | VIBORG | 9986BA | 25 m | 43.08 | |
78 | 231 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 43.30 | |
79 | 244 | Pedersen Julie Grønbæk | 1998 | IHF | 9862BD | 25 m | 43.37 | |
80 | 234 | Asmussen Alberte Daugaard | 2001 | IHF | 0112AO | 25 m | 43.41 | |
81 | 507 | Martinussen Julie | 2000 | KORAL | 25 m | 43.99 | ||
82 | 261 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 25 m | 44.13 | |
83 | 74 | Jensen Julie Illeborg | 2000 | ESBJERG | 0016AK | 25 m | 44.59 | |
84 | 366 | Heilmann Mai | 2000 | TEMPO | 0042AM | 25 m | 45.54 | |
85 | 205 | Klogborg Louise Xia | 2000 | HOLSTEBRO | 0008AX | 25 m | 46.46 | |
86 | 491 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | KORAL | 25 m | 46.95 | ||
87 | 470 | Sørensen Maria | 1999 | AARS | 9968BB | 25 m | 47.46 | |
88 | 400 | Jonciauskaite Emilija | 1998 | THISTED | 9876BD | 25 m | 47.49 | |
89 | 145 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | GTI | 0154AJ | 25 m | 48.86 | |
90 | 110 | Thulin Line Bæk | 2000 | ESBJERG | 0006AC | 25 m | 49.32 | |
91 | 208 | Lund Julie Geertsen | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AP | 25 m | 49.44 | |
92 | 242 | Madsen Noomi Nymann | 2001 | IHF | 0144AN | 25 m | 52.39 | |
93 | 48 | Bro Carina | 2001 | ESBJERG | 0172AP | 25 m | 52.96 | |
94 | 75 | Jensen Maria Guldager | 2004 | ESBJERG | 0422AA | 25 m | 53.91 | |
95 | 79 | Knigge Tenna | 2001 | ESBJERG | 0158AO | 25 m | 54.60 | |
96 | 469 | Sørensen Cathrine | 2001 | AARS | 25 m | 56.00 | ||
97 | 421 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 25 m | 57.91 | ||
98 | 124 | Lund Julie | 2000 | GRINDSTED | 0076AX | 25 m | 59.43 | |
99 | 76 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 25 m | 1:01.03 | |
100 | 359 | Stecher Emma | 2003 | RASK | 0316AJ | 25 m | 1:02.45 | |
101 | 111 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | ||
102 | 173 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | ||
103 | 368 | Hvarre Mia | 2004 | TEMPO | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 24 januar 2013 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:55 |
Løb 6, 50m Butterfly |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 223 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 24.49 | |
2 | 206 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 27.18 | |
3 | 405 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 27.33 | |
4 | 126 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 27.50 | |
5 | 158 | Møhl Emil | 1994 | GTI | 9413AC | 25 m | 28.07 | |
6 | 344 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 28.37 | |
7 | 215 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 28.43 | |
8 | 452 | Rasmussen Nikolaj | 1993 | AARS | 9373AM | 25 m | 28.53 | |
9 | 451 | Hansen Martin Holten | 1993 | AARS | 9337AC | 25 m | 28.76 | |
10 | 307 | Skjødt Kristian | 1994 | PINGVINEN | 9421AB | 25 m | 29.47 | |
11 | 498 | Frederiksen Martin | 1996 | KORAL | 9641AO | 25 m | 29.62 | |
12 | 117 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 29.67 | |
13 | 335 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 30.12 | |
14 | 201 | Gravsen Dennis Skov | 1991 | HOLSTEBRO | 9139AE | 25 m | 30.15 | |
15 | 177 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 30.20 | |
16 | 486 | Sehested Andreas | 1996 | TRITON V | 9611AP | 25 m | 30.20 | |
17 | 263 | Sørensen Jonas B. | 1993 | RINGSTED | 9375AF | 25 m | 30.22 | |
18 | 454 | Jensen Alexander | 1995 | AARS | 9563AQ | 25 m | 30.39 | |
19 | 127 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 30.64 | |
20 | 178 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 30.75 | |
21 | 52 | Cumming Ian | 1995 | ESBJERG | 9547AA | 25 m | 31.34 | |
22 | 420 | Andersen Kasper Levring | 1998 | VIBORG | 9819AS | 25 m | 31.60 | |
23 | 63 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 31.66 | |
24 | 50 | Christensen Simon Maahn | 1997 | ESBJERG | 9759AL | 25 m | 31.86 | |
25 | 401 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 31.89 | |
26 | 308 | Timmermann-Hansen Patrick | 1987 | PINGVINEN | 8725AD | 25 m | 32.28 | |
27 | 448 | Jeppesen Søren B. | 1999 | VILDBJERG | 9913AP | 25 m | 32.29 | |
28 | 410 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 32.49 | |
29 | 123 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 32.55 | |
30 | 1 | Kollerup Martin | 1995 | NORD | 9501as | 25 m | 32.60 | |
31 | 511 | Olesen Jess | 1995 | KORAL | 25 m | 32.67 | ||
32 | 499 | Ganderup Anders Ellehauge | 1992 | KORAL | 25 m | 32.87 | ||
33 | 172 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | 33.13 | |
34 | 4 | Pedersen Peter Frisgaard | 1997 | PINGVINEN | 9775ar | 25 m | 33.63 | |
35 | 45 | Andersen Mikkel Sandberg | 1998 | ESBJERG | 9801AR | 25 m | 33.92 | |
36 | 5 | Myrup Emil | 1997 | PINGVINEN | 9795as | 25 m | 34.10 | |
37 | 106 | Poulsen Robert | 1996 | ESBJERG | 9661AS | 25 m | 34.51 | |
38 | 331 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 9957AN | 25 m | 34.51 | |
39 | 269 | Nørgaard Frederik | 1999 | SKIVE | 9975AS | 25 m | 34.69 | |
40 | 44 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 35.19 | |
41 | 348 | Sørensen Anders H | 1998 | STRUER | 9885AR | 25 m | 35.21 | |
42 | 501 | Jensen Christian Bylling | 1999 | KORAL | 25 m | 35.69 | ||
43 | 513 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 25 m | 35.76 | ||
44 | 416 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 35.85 | |
45 | 290 | Kristensen Simon Ajeet | 1999 | SKOVBAKKEN | 9903AP | 25 m | 35.86 | |
46 | 502 | Jensen Nicklas Christian | 1997 | KORAL | 25 m | 35.87 | ||
47 | 433 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 25 m | 36.14 | |
48 | 378 | Wollesen Rolf | 1998 | TEMPO | 9897AE | 25 m | 36.31 | |
49 | 72 | Jahic Anes | 1998 | ESBJERG | 9893AO | 25 m | 36.34 | |
50 | 298 | Reimer Johan | 2000 | SKOVBAKKEN | 0015AH | 25 m | 36.71 | |
51 | 338 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 36.84 | |
52 | 505 | Koch Christian | 1998 | KORAL | 25 m | 36.94 | ||
53 | 332 | Kaaber William | 1999 | STRUER | 9967AN | 25 m | 37.00 | |
54 | 350 | Thomsen Jonas | 1999 | STRUER | 9905AN | 25 m | 37.04 | |
55 | 328 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 37.12 | |
56 | 125 | Poulsen Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9825AO | 25 m | 37.21 | |
57 | 370 | Kay Rune | 1996 | TEMPO | 9607AO | 25 m | 37.27 | |
58 | 471 | Toft Mathias Maarbjerg | 1998 | AARS | 9875AR | 25 m | 37.28 | |
59 | 90 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 38.08 | |
60 | 494 | Dam Morten Chr. | 1998 | KORAL | 25 m | 38.27 | ||
61 | 432 | Pedersen Marcus | 2000 | VIBORG | 0033AK | 25 m | 38.34 | |
62 | 120 | Gade Mikkel | 1999 | GRINDSTED | 9979AN | 25 m | 38.35 | |
63 | 322 | Glerup Felix | 1999 | STRUER | 9991AM | 25 m | 38.40 | |
64 | 109 | Thomsen Nicolai Bruun | 1997 | ESBJERG | 9753AO | 25 m | 38.44 | |
65 | 398 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 38.45 | |
66 | 333 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 38.47 | |
67 | 345 | Pedersen Anders N | 1999 | STRUER | 9931AI | 25 m | 38.77 | |
68 | 122 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 38.91 | |
69 | 273 | Utoft Jonas | 1998 | SKIVE | 9859AD | 25 m | 39.30 | |
70 | 493 | Dalsgaard Mathias | 2000 | KORAL | 25 m | 39.57 | ||
71 | 171 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 9927AJ | 25 m | 39.87 | |
72 | 61 | Frøsig Oliver | 2000 | ESBJERG | 0021AG | 25 m | 41.29 | |
73 | 425 | Jensen Jeppe Sivert | 1997 | VIBORG | 9761AQ | 25 m | 41.87 | |
74 | 352 | Nielsen Lasse | 1995 | RASK | 9593AM | 25 m | 41.98 | |
75 | 159 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | GTI | 0019AM | 25 m | 42.54 | |
76 | 38 | Østergaard Kristoffer | 1999 | DURUP | 9912KØ | 25 m | 43.08 | |
77 | 238 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | IHF | 9985AR | 25 m | 43.11 | |
78 | 374 | Rohde Benjamin | 2001 | TEMPO | 0191AJ | 25 m | 43.61 | |
79 | 404 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 43.89 | |
80 | 209 | Lyngvig Tobias | 2000 | HOLSTEBRO | 0013AL | 25 m | 46.20 | |
81 | 336 | Larsen William Bach | 2001 | STRUER | 0153AE | 25 m | 47.99 | |
82 | 343 | Nyggaard Magnus Vilsgaard | 2001 | STRUER | 25 m | 49.03 | ||
83 | 182 | Stensfeldt Jeppe | 2000 | HERNING | 0075AM | 25 m | 49.40 | |
84 | 446 | Andersen Lukas Risbjerg | 2002 | VILDBJERG | 0277AC | 25 m | 50.91 | |
85 | 283 | Gallacher Daniel | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AK | 25 m | 52.61 | |
86 | 150 | Kildholt Mads | 1994 | GTI | 9485AC | 25 m | ||
87 | 160 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | ||
88 | 295 | Nielsen Halfdan Muhlig | 2002 | SKOVBAKKEN | 0211AK | 25 m | ||
89 | 321 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 9961AO | 25 m | ||
90 | 377 | Wollesen Eskild | 2002 | TEMPO | 0237AG | 25 m | ||
91 | 444 | Kran Simon | 1996 | VIDEBÆK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 24 januar 2013 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:55 |
Løb 7, 100m Rygsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 139 | Beckmann Emilie | 1997 | GTI | 9778AG | 25 m | 1:06.06 | |
2 | 199 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 1:07.26 | |
3 | 390 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 1:08.24 | |
4 | 137 | Barrett Kathrine | 1996 | GTI | 9688AF | 25 m | 1:08.54 | |
5 | 264 | Sørensen Karina | 1995 | RINGSTED | 9514AI | 25 m | 1:09.19 | |
6 | 431 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 1:09.55 | |
7 | 230 | Nørgaard Emma | 1997 | HORSENS | 9794AF | 25 m | 1:10.16 | |
8 | 212 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 1:10.48 | |
9 | 198 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 1:10.66 | |
10 | 2 | Drivsholm Celine | 1996 | S 68 | 9654an | 25 m | 1:11.25 | |
11 | 31 | Jensen Laura Glerup | 1998 | DURUP | 9812LG | 25 m | 1:11.34 | |
12 | 203 | Jensen Cecilie Ravn | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 1:11.69 | |
13 | 480 | Christiansen Agnes Astrup | 1997 | TRITON V | 9746AR | 25 m | 1:12.31 | |
14 | 138 | Barrett Kristine | 1998 | GTI | 9886AB | 25 m | 1:12.66 | |
15 | 411 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 1:16.06 | |
16 | 415 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 1:16.14 | |
17 | 243 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 1:16.19 | |
18 | 200 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 1:16.47 | |
19 | 224 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | HORSENS | 9766AR | 25 m | 1:16.54 | |
20 | 257 | Magnusdottir Freydis | 1995 | RINGSTED | 9582AY | 25 m | 1:16.62 | |
21 | 339 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 1:16.62 | |
22 | 256 | Langtoft Celina | 1999 | RINGSTED | 9948AK | 25 m | 1:16.64 | |
23 | 226 | Feldinger Kirstine | 1996 | HORSENS | 9634AQ | 50 m | 1:17.64 | |
24 | 37 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | DURUP | 0042AL | 25 m | 1:17.89 | |
25 | 357 | Engemann Sanne | 1994 | RASK | 9418AP | 25 m | 1:17.91 | |
26 | 210 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 1:18.13 | |
27 | 406 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 1:18.15 | |
28 | 161 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | GTI | 0006AM | 25 m | 1:18.35 | |
29 | 459 | Jensen Charlotte | 1994 | AARS | 9414AF | 25 m | 1:19.51 | |
30 | 483 | Hededal Anna J. V. | 1998 | TRITON V | 9874AS | 25 m | 1:19.55 | |
31 | 434 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 25 m | 1:20.20 | |
32 | 456 | Sørensen Amalie Krøier | 1996 | AARS | 9644AP | 25 m | 1:20.58 | |
33 | 484 | Hyldgaard Freja K. | 1998 | TRITON V | 9866AT | 25 m | 1:20.74 | |
34 | 22 | Madsen Ida | 1998 | LYSENG | 9846AY | 25 m | 1:20.95 | |
35 | 113 | West Sofie | 2000 | ESBJERG | 0092AS | 25 m | 1:21.17 | |
36 | 482 | Halbirk Mikala Mai | 1998 | TRITON V | 9858AX | 25 m | 1:21.39 | |
37 | 184 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 1:21.59 | |
38 | 216 | Søndergaard Stine T. | 1998 | HOLSTEBRO | 9822BB | 25 m | 1:22.20 | |
39 | 65 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 25 m | 1:22.28 | |
40 | 96 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 1:23.06 | |
41 | 358 | Jensen Birgitte Mark | 1994 | RASK | 9456AP | 25 m | 1:23.26 | |
42 | 481 | Eriksen Isabell | 1999 | TRITON V | 9978AM | 25 m | 1:24.03 | |
43 | 485 | Jensen Katrine Møll | 1998 | TRITON V | 9864AV | 25 m | 1:24.97 | |
44 | 462 | Kjær Emma | 1999 | AARS | 9994AV | 25 m | 1:24.99 | |
45 | 324 | Hatting Maria Cleman | 2001 | STRUER | 0106AK | 25 m | 1:25.80 | |
46 | 261 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 25 m | 1:26.03 | |
47 | 334 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 1:26.13 | |
48 | 62 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 25 m | 1:26.14 | |
49 | 114 | Wildenschild Ane | 2000 | ESBJERG | 0024AC | 25 m | 1:26.43 | |
50 | 95 | Nikolajsen Mie Kirstine | 1999 | ESBJERG | 9906AM | 25 m | 1:26.83 | |
51 | 245 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 1:27.26 | |
52 | 330 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 1:27.35 | |
53 | 367 | Hvarre Louise | 2001 | TEMPO | 0156AN | 25 m | 1:27.35 | |
54 | 179 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | 1:27.52 | |
55 | 239 | Jespers Victoria Klintrup | 2001 | IHF | 0184AN | 25 m | 1:27.78 | |
56 | 162 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 1:27.89 | |
57 | 309 | Carl Michelle Gammelgaard | 1996 | PINGVINEN | 25 m | 1:29.41 | ||
58 | 59 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 1:29.55 | |
59 | 289 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 25 m | 1:29.81 | |
60 | 389 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 1:30.02 | |
61 | 89 | Madsen Sissel L. | 1999 | ESBJERG | 9964AP | 25 m | 1:30.12 | |
62 | 73 | Jensen Isabella Guldager | 2001 | ESBJERG | 0112AE | 25 m | 1:30.43 | |
63 | 507 | Martinussen Julie | 2000 | KORAL | 25 m | 1:31.28 | ||
64 | 422 | Dalsgaard Josefine | 2000 | VIBORG | 0052AY | 25 m | 1:32.02 | |
65 | 83 | Larsen Line | 2000 | ESBJERG | 0028AC | 25 m | 1:32.70 | |
66 | 181 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 25 m | 1:33.66 | |
67 | 134 | Andersen Camilla | 2001 | GTI | 0168AK | 25 m | 1:34.15 | |
68 | 68 | Hansen Laura Mathilde | 2001 | ESBJERG | 0154AU | 25 m | 1:34.19 | |
69 | 41 | Veile Camilla H. | 2000 | DURUP | 25 m | 1:34.67 | ||
70 | 464 | Therkildsen Klara | 1999 | AARS | 9946AT | 25 m | 1:34.67 | |
71 | 6 | Andersen Emilie Sondrup | 1997 | AARS | 9776ar | 25 m | 1:34.94 | |
72 | 32 | Mark Carli | 2002 | DURUP | 0216AL | 25 m | 1:35.67 | |
73 | 208 | Lund Julie Geertsen | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AP | 25 m | 1:36.08 | |
74 | 449 | Laugesen Signe | 2001 | VILDBJERG | 0132AJ | 25 m | 1:36.36 | |
75 | 300 | Sørensen Signe Juul | 2001 | SKOVBAKKEN | 0124AL | 25 m | 1:37.42 | |
76 | 196 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 25 m | 1:38.15 | |
77 | 155 | Levisen Sofia | 2002 | GTI | 0258AE | 25 m | 1:38.19 | |
78 | 430 | Pajbjerg Caroline Amstrup | 1997 | VIBORG | 9726BA | 25 m | 1:38.32 | |
79 | 48 | Bro Carina | 2001 | ESBJERG | 0172AP | 25 m | 1:39.27 | |
80 | 284 | Hald Ida Bøgh | 2001 | SKOVBAKKEN | 25 m | 1:39.85 | ||
81 | 194 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 1:39.90 | |
82 | 268 | Jensen Camille Lindhard | 2000 | SKIVE | 0074AZ | 25 m | 1:40.32 | |
83 | 504 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | KORAL | 25 m | 1:41.19 | ||
84 | 98 | Olsen Julie Stig | 2001 | ESBJERG | 0148AP | 25 m | 1:44.93 | |
85 | 278 | Dahl Sofia Louise | 2002 | SKOVBAKKEN | 0266AG | 25 m | 1:45.64 | |
86 | 35 | Pedersen Andrea K. | 2000 | DURUP | 0089TH | 25 m | 1:47.93 | |
87 | 508 | Muhlig Lykke | 1999 | KORAL | 25 m | 1:48.69 | ||
88 | 53 | Ditlefsen Signe Rosenlund | 2002 | ESBJERG | 0202AD | 25 m | 1:50.22 | |
89 | 71 | Hounisen Lise Fjord | 2002 | ESBJERG | 0292AD | 25 m | 1:50.63 | |
90 | 84 | Lindquist Caroline | 2001 | ESBJERG | 0174AC | 25 m | 1:50.72 | |
91 | 79 | Knigge Tenna | 2001 | ESBJERG | 0158AO | 25 m | 1:50.96 | |
92 | 294 | Nezam Aida | 2003 | SKOVBAKKEN | 0398AB | 25 m | 1:51.66 | |
93 | 85 | Lund Anna Krarup | 2003 | ESBJERG | 0318AJ | 25 m | 1:53.21 | |
94 | 75 | Jensen Maria Guldager | 2004 | ESBJERG | 0422AA | 25 m | 1:56.74 | |
95 | 292 | Lund Solvej Kofoed | 2003 | SKOVBAKKEN | 0384AF | 25 m | 1:56.92 | |
96 | 46 | Biltoft Cecilie | 2001 | ESBJERG | 0184AU | 25 m | 1:58.64 | |
97 | 282 | Enevoldsen Sofie Cosedis | 2001 | SKOVBAKKEN | 25 m | 2:02.84 | ||
98 | 108 | Sørensen Mathilde Sofie | 2001 | ESBJERG | 0168AU | 25 m | 2:02.93 | |
99 | 472 | Weihrauch Anna | 1999 | AARS | 9942AZ | 25 m | 2:04.26 | |
100 | 124 | Lund Julie | 2000 | GRINDSTED | 0076AX | 25 m | ||
101 | 157 | Mortensen Julie S. S. | 2002 | GTI | 0264AD | 25 m | ||
102 | 362 | Bæhrenz Regitze | 2001 | TEMPO | 0134AP | 25 m | ||
103 | 368 | Hvarre Mia | 2004 | TEMPO | 25 m | |||
104 | 373 | Rainer Lisa | 2002 | TEMPO | 25 m | |||
105 | 506 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | KORAL | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 24 januar 2013 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:55 |
Løb 8, 100m Rygsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 215 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 56.14 | |
2 | 206 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 59.98 | |
3 | 150 | Kildholt Mads | 1994 | GTI | 9485AC | 25 m | 1:02.90 | |
4 | 344 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 1:04.28 | |
5 | 478 | Bech Mathias | 1996 | TRITON V | 9633AQ | 25 m | 1:05.88 | |
6 | 116 | Boisen Mikkel | 1997 | GRINDSTED | 9783AJ | 25 m | 1:05.90 | |
7 | 265 | Nielsen Andreas Thomas | 1994 | RINGSTED | 25 m | 1:06.03 | ||
8 | 335 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 1:06.38 | |
9 | 447 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 1:06.38 | |
10 | 410 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 1:06.52 | |
11 | 260 | Rasmussen Anders Juul | 1997 | RINGSTED | 9715AG | 25 m | 1:08.86 | |
12 | 123 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 1:09.01 | |
13 | 255 | Jensen Kasper | 1997 | RINGSTED | 9725AD | 25 m | 1:09.32 | |
14 | 254 | Hansen Claus | 1995 | RINGSTED | 9593AP | 25 m | 1:10.19 | |
15 | 263 | Sørensen Jonas B. | 1993 | RINGSTED | 9375AF | 25 m | 1:10.50 | |
16 | 21 | Krogh Holger Boe | 1998 | LYSENG | 9803AO | 50 m | 1:11.25 | |
17 | 175 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 1:11.29 | |
18 | 287 | Hjort David | 2000 | SKOVBAKKEN | 0009AI | 25 m | 1:12.65 | |
19 | 204 | Kjærgaard Nicklas | 1997 | HOLSTEBRO | 9765AQ | 25 m | 1:12.68 | |
20 | 201 | Gravsen Dennis Skov | 1991 | HOLSTEBRO | 9139AE | 25 m | 1:12.95 | |
21 | 45 | Andersen Mikkel Sandberg | 1998 | ESBJERG | 9801AR | 25 m | 1:13.98 | |
22 | 225 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | 1:14.00 | |
23 | 370 | Kay Rune | 1996 | TEMPO | 9607AO | 25 m | 1:14.00 | |
24 | 143 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | GTI | 0069AI | 25 m | 1:15.21 | |
25 | 290 | Kristensen Simon Ajeet | 1999 | SKOVBAKKEN | 9903AP | 25 m | 1:17.21 | |
26 | 439 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | 1:18.19 | |
27 | 416 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 1:18.44 | |
28 | 197 | Christiansen Casper | 2000 | HOLSTEBRO | 0083AQ | 25 m | 1:18.96 | |
29 | 40 | Marquardt Jeppe S. | 1996 | DURUP | 25 m | 1:18.98 | ||
30 | 328 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 1:19.26 | |
31 | 501 | Jensen Christian Bylling | 1999 | KORAL | 25 m | 1:19.33 | ||
32 | 511 | Olesen Jess | 1995 | KORAL | 25 m | 1:19.54 | ||
33 | 448 | Jeppesen Søren B. | 1999 | VILDBJERG | 9913AP | 25 m | 1:19.95 | |
34 | 109 | Thomsen Nicolai Bruun | 1997 | ESBJERG | 9753AO | 25 m | 1:19.96 | |
35 | 214 | Schultz Jacob | 1999 | HOLSTEBRO | 9963AS | 25 m | 1:20.71 | |
36 | 493 | Dalsgaard Mathias | 2000 | KORAL | 25 m | 1:20.94 | ||
37 | 50 | Christensen Simon Maahn | 1997 | ESBJERG | 9759AL | 25 m | 1:21.13 | |
38 | 321 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 9961AO | 25 m | 1:22.24 | |
39 | 49 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 1:22.30 | |
40 | 125 | Poulsen Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9825AO | 25 m | 1:22.79 | |
41 | 44 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 1:23.00 | |
42 | 90 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 1:24.88 | |
43 | 332 | Kaaber William | 1999 | STRUER | 9967AN | 25 m | 1:25.35 | |
44 | 211 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 1:26.07 | |
45 | 432 | Pedersen Marcus | 2000 | VIBORG | 0033AK | 25 m | 1:26.81 | |
46 | 299 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 25 m | 1:27.23 | |
47 | 302 | Tingleff Nicolai | 1999 | SKOVBAKKEN | 9903AR | 25 m | 1:27.30 | |
48 | 142 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | GTI | 0257AC | 25 m | 1:27.54 | |
49 | 213 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 1:28.27 | |
50 | 513 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 25 m | 1:29.24 | ||
51 | 165 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 1:29.75 | |
52 | 209 | Lyngvig Tobias | 2000 | HOLSTEBRO | 0013AL | 25 m | 1:29.81 | |
53 | 118 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | GRINDSTED | 0227AG | 25 m | 1:30.42 | |
54 | 293 | Mikkelsen Magnus | 2001 | SKOVBAKKEN | 0171AM | 25 m | 1:31.95 | |
55 | 42 | Veile Oliver H. | 2001 | DURUP | 25 m | 1:32.39 | ||
56 | 466 | Hald Mads | 1996 | AARS | 9689AR | 25 m | 1:33.11 | |
57 | 34 | Nielsen Mads F. | 1999 | DURUP | 9995AP | 25 m | 1:33.29 | |
58 | 340 | Moltsen Kristian | 1998 | STRUER | 9805AC | 25 m | 1:34.02 | |
59 | 301 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AD | 25 m | 1:35.54 | |
60 | 291 | Kristiansen Mads Lundh | 2000 | SKOVBAKKEN | 0055AN | 25 m | 1:38.17 | |
61 | 374 | Rohde Benjamin | 2001 | TEMPO | 0191AJ | 25 m | 1:38.38 | |
62 | 135 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 1:38.93 | |
63 | 141 | Enghave Tobias | 2002 | GTI | 0237AC | 25 m | 1:40.85 | |
64 | 151 | Kilhof Morten | 2000 | GTI | 0037AJ | 25 m | 1:41.84 | |
65 | 446 | Andersen Lukas Risbjerg | 2002 | VILDBJERG | 0277AC | 25 m | 1:45.54 | |
66 | 105 | Poulsen Alexander | 2002 | ESBJERG | 0261AI | 25 m | 1:47.30 | |
67 | 81 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 1:52.76 | |
68 | 47 | Boysen Erik Nørgård | 2001 | ESBJERG | 25 m | 1:53.84 | ||
69 | 247 | Thomassen Carl Emil | 1996 | IHF | 9625AR | 25 m | 2:00.62 | |
70 | 146 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 2:01.15 | |
71 | 97 | Olesen Alexander | 2002 | ESBJERG | 0231AI | 25 m | 2:07.85 | |
72 | 283 | Gallacher Daniel | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AK | 25 m | 2:08.52 | |
73 | 241 | Madsen Johannes Nymann | 1999 | IHF | 9937AM | 25 m | 2:09.29 | |
74 | 33 | Marquardt Mikkel S. | 1998 | DURUP | 9811MM | 25 m | ||
75 | 70 | Hosini Parsa | 2001 | ESBJERG | 0189AC | 25 m | ||
76 | 112 | Veldsquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | ||
77 | 158 | Møhl Emil | 1994 | GTI | 9413AC | 25 m | ||
78 | 258 | Magnusson Jakob | 1998 | RINGSTED | 9847AP | 25 m | ||
79 | 295 | Nielsen Halfdan Muhlig | 2002 | SKOVBAKKEN | 0211AK | 25 m | ||
80 | 364 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 25 m | ||
81 | 376 | Toustrup Malthe | 2003 | TEMPO | 25 m | |||
82 | 497 | Fenger Alexander | 1999 | KORAL | 25 m | |||
83 | 503 | Jensen Oliver Frederik | 1999 | KORAL | 25 m | |||
84 | 509 | Nielsen Emil B. | 1999 | KORAL | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 24 januar 2013 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:55 |
Løb 9, 200m Medley |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 139 | Beckmann Emilie | 1997 | GTI | 9778AG | 25 m | 2:25.54 | |
2 | 16 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 2:25.68 | |
3 | 230 | Nørgaard Emma | 1997 | HORSENS | 9794AF | 25 m | 2:26.18 | |
4 | 198 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 2:26.25 | |
5 | 203 | Jensen Cecilie Ravn | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 2:27.88 | |
6 | 390 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 2:28.27 | |
7 | 233 | Østrup Amalie | 1997 | HORSENS | 9708AL | 25 m | 2:28.45 | |
8 | 264 | Sørensen Karina | 1995 | RINGSTED | 9514AI | 25 m | 2:31.72 | |
9 | 199 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 2:32.14 | |
10 | 212 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 2:33.34 | |
11 | 232 | Thomasen Signe B. | 1996 | HORSENS | 9652AA | 25 m | 2:35.41 | |
12 | 210 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 2:35.45 | |
13 | 226 | Feldinger Kirstine | 1996 | HORSENS | 9634AQ | 25 m | 2:37.23 | |
14 | 138 | Barrett Kristine | 1998 | GTI | 9886AB | 25 m | 2:37.54 | |
15 | 224 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | HORSENS | 9766AR | 25 m | 2:38.52 | |
16 | 262 | Steffensen Emilie | 1997 | RINGSTED | 9798AP | 25 m | 2:39.32 | |
17 | 402 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 2:39.68 | |
18 | 346 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 2:41.58 | |
19 | 166 | Cebula Laura | 1997 | HERNING | 9722AT | 25 m | 2:42.17 | |
20 | 259 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 25 m | 2:42.31 | |
21 | 8 | Christensen Tine | 1996 | AALBORG | 9658ai | 25 m | 2:42.37 | |
22 | 31 | Jensen Laura Glerup | 1998 | DURUP | 9812LG | 25 m | 2:44.01 | |
23 | 365 | Hansen Mathilde | 1998 | TEMPO | 9894AS | 25 m | 2:44.09 | |
24 | 164 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | GTI | 9932BA | 25 m | 2:44.28 | |
25 | 361 | Stecher Sara | 1997 | RASK | 9772BA | 25 m | 2:45.52 | |
26 | 347 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 2:46.10 | |
27 | 200 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 2:46.51 | |
28 | 227 | Holm Louise | 1994 | HORSENS | 9476AT | 25 m | 2:46.65 | |
29 | 17 | Bundgaard Josephine Frede | 1997 | LYSENG | 9776AW | 25 m | 2:47.64 | |
30 | 415 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 2:48.95 | |
31 | 180 | Rasmussen Helena | 1998 | HERNING | 9832AT | 25 m | 2:51.31 | |
32 | 323 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 2:52.64 | |
33 | 457 | Nielsen Anne | 1996 | AARS | 9694AZ | 25 m | 2:53.31 | |
34 | 229 | Nielsen Amalie L. | 1997 | HORSENS | 9714AR | 25 m | 2:53.50 | |
35 | 147 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | GTI | 9914AJ | 25 m | 2:54.27 | |
36 | 173 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | 2:54.35 | |
37 | 412 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 2:55.02 | |
38 | 10 | Damsgaard Anette | 1996 | BJERRE HER | 9696ay | 25 m | 2:56.37 | |
39 | 163 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | GTI | 0062AP | 25 m | 2:56.64 | |
40 | 418 | Poulsen Anette Krog | 1999 | THISTED | 25 m | 2:57.50 | ||
41 | 216 | Søndergaard Stine T. | 1998 | HOLSTEBRO | 9822BB | 25 m | 2:57.76 | |
42 | 289 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 25 m | 2:58.01 | |
43 | 136 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 3:00.39 | |
44 | 162 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 3:00.81 | |
45 | 462 | Kjær Emma | 1999 | AARS | 9994AV | 25 m | 3:01.43 | |
46 | 59 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 3:02.47 | |
47 | 156 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | GTI | 0176AC | 25 m | 3:02.63 | |
48 | 195 | Bielefeldt Maren | 1999 | HOLSTEBRO | 9938AC | 25 m | 3:02.74 | |
49 | 388 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 3:03.61 | |
50 | 445 | Andersen Freya R. | 2000 | VILDBJERG | 0088AK | 25 m | 3:04.06 | |
51 | 334 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 3:04.11 | |
52 | 245 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 3:04.19 | |
53 | 231 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 3:06.18 | |
54 | 188 | Frandsen Kirstine | 2001 | HOBRO | 0168AA | 25 m | 3:09.41 | |
55 | 324 | Hatting Maria Cleman | 2001 | STRUER | 0106AK | 25 m | 3:10.10 | |
56 | 429 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 25 m | 3:10.68 | |
57 | 417 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 50 m | 3:11.36 | |
58 | 179 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | 3:15.19 | |
59 | 463 | Jensen Kathrine R. | 1998 | AARS | 9828AY | 25 m | 3:20.24 | |
60 | 458 | Warming Louise | 1997 | AARS | 9764AT | 25 m | 3:22.79 | |
61 | 271 | Pedersen Elisabeth | 2000 | SKIVE | 0082AK | 25 m | 3:23.42 | |
62 | 152 | Knak Lærke | 2002 | GTI | 0262AJ | 25 m | 3:25.49 | |
63 | 144 | Fejer Nicoline | 2001 | GTI | 0116AK | 25 m | 3:26.08 | |
64 | 183 | Strunge Linda | 2000 | HERNING | 0084AS | 25 m | 3:27.66 | |
65 | 363 | Bliksted Anna | 2001 | TEMPO | 0152AO | 25 m | 3:28.98 | |
66 | 218 | Vestergaard Rikke Thi | 2000 | HOLSTEBRO | 0052AL | 25 m | 3:29.15 | |
67 | 300 | Sørensen Signe Juul | 2001 | SKOVBAKKEN | 0124AL | 25 m | 3:29.69 | |
68 | 468 | Månsson Sidse | 2000 | AARS | 0006BA | 25 m | 3:30.67 | |
69 | 67 | Haahr Sofie | 2000 | ESBJERG | 0012BB | 25 m | 3:32.99 | |
70 | 234 | Asmussen Alberte Daugaard | 2001 | IHF | 0112AO | 25 m | 3:33.85 | |
71 | 449 | Laugesen Signe | 2001 | VILDBJERG | 0132AJ | 25 m | 3:34.59 | |
72 | 194 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 3:36.01 | |
73 | 64 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 3:42.08 | |
74 | 413 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 3:45.50 | |
75 | 369 | Hülsen Kristine | 2002 | TEMPO | 0286AH | 25 m | 3:45.85 | |
76 | 170 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 25 m | 3:51.11 | |
77 | 278 | Dahl Sofia Louise | 2002 | SKOVBAKKEN | 0266AG | 25 m | 3:55.65 | |
78 | 284 | Hald Ida Bøgh | 2001 | SKOVBAKKEN | 25 m | 3:56.64 | ||
79 | 88 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 4:03.08 | |
80 | 294 | Nezam Aida | 2003 | SKOVBAKKEN | 0398AB | 25 m | 4:08.37 | |
81 | 174 | Larsen Louise Eg | 2002 | HERNING | 0298AL | 25 m | ||
82 | 181 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 25 m | ||
83 | 187 | Vilstrup Amalie | 2002 | HERNING | 0246AJ | 25 m | ||
84 | 435 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 24 januar 2013 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:55 |
Løb 10, 200m Medley |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 223 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 2:01.65 | |
2 | 215 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 2:04.82 | |
3 | 206 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 2:07.48 | |
4 | 126 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 2:15.23 | |
5 | 228 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | HORSENS | 9733AH | 25 m | 2:17.88 | |
6 | 405 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 2:21.36 | |
7 | 447 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 2:21.82 | |
8 | 344 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 2:21.96 | |
9 | 391 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 2:23.55 | |
10 | 178 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 2:24.14 | |
11 | 117 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 2:24.45 | |
12 | 335 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 2:24.69 | |
13 | 122 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 2:25.01 | |
14 | 453 | Larsen Benjamin Beirholm | 1995 | AARS | 9533AQ | 25 m | 2:25.19 | |
15 | 148 | Jensen Victor Hardenberg | 1997 | GTI | 9741AE | 25 m | 2:25.75 | |
16 | 403 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 2:26.79 | |
17 | 225 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | 2:28.28 | |
18 | 329 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 2:30.81 | |
19 | 260 | Rasmussen Anders Juul | 1997 | RINGSTED | 9715AG | 25 m | 2:31.47 | |
20 | 265 | Nielsen Andreas Thomas | 1994 | RINGSTED | 25 m | 2:32.29 | ||
21 | 251 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 2:32.57 | |
22 | 263 | Sørensen Jonas B. | 1993 | RINGSTED | 9375AF | 25 m | 2:33.06 | |
23 | 420 | Andersen Kasper Levring | 1998 | VIBORG | 9819AS | 25 m | 2:34.56 | |
24 | 255 | Jensen Kasper | 1997 | RINGSTED | 9725AD | 25 m | 2:34.90 | |
25 | 201 | Gravsen Dennis Skov | 1991 | HOLSTEBRO | 9139AE | 25 m | 2:35.40 | |
26 | 52 | Cumming Ian | 1995 | ESBJERG | 9547AA | 25 m | 2:38.15 | |
27 | 50 | Christensen Simon Maahn | 1997 | ESBJERG | 9759AL | 25 m | 2:38.50 | |
28 | 401 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 2:39.38 | |
29 | 4 | Pedersen Peter Frisgaard | 1997 | PINGVINEN | 9775ar | 25 m | 2:40.21 | |
30 | 60 | Fries Anders Bjørn | 1996 | ESBJERG | 9689AI | 25 m | 2:41.87 | |
31 | 439 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | 2:42.45 | |
32 | 287 | Hjort David | 2000 | SKOVBAKKEN | 0009AI | 25 m | 2:44.42 | |
33 | 277 | Birn Magnus Boldrup | 2000 | SKOVBAKKEN | 0061AJ | 25 m | 2:46.92 | |
34 | 298 | Reimer Johan | 2000 | SKOVBAKKEN | 0015AH | 25 m | 2:48.18 | |
35 | 172 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | 2:49.84 | |
36 | 106 | Poulsen Robert | 1996 | ESBJERG | 9661AS | 25 m | 2:51.82 | |
37 | 333 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 2:54.46 | |
38 | 499 | Ganderup Anders Ellehauge | 1992 | KORAL | 25 m | 2:55.53 | ||
39 | 269 | Nørgaard Frederik | 1999 | SKIVE | 9975AS | 25 m | 2:55.72 | |
40 | 448 | Jeppesen Søren B. | 1999 | VILDBJERG | 9913AP | 25 m | 2:57.30 | |
41 | 505 | Koch Christian | 1998 | KORAL | 25 m | 2:57.58 | ||
42 | 120 | Gade Mikkel | 1999 | GRINDSTED | 9979AN | 25 m | 2:57.87 | |
43 | 185 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 2:59.86 | |
44 | 149 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 3:00.31 | |
45 | 213 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 3:01.44 | |
46 | 167 | Christoffersen Lucas | 2000 | HERNING | 0051AI | 25 m | 3:03.74 | |
47 | 302 | Tingleff Nicolai | 1999 | SKOVBAKKEN | 9903AR | 25 m | 3:03.92 | |
48 | 471 | Toft Mathias Maarbjerg | 1998 | AARS | 9875AR | 25 m | 3:04.07 | |
49 | 299 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 25 m | 3:06.29 | |
50 | 494 | Dam Morten Chr. | 1998 | KORAL | 25 m | 3:08.85 | ||
51 | 140 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 3:10.41 | |
52 | 286 | Hessellund August Krebs | 1999 | SKOVBAKKEN | 9985AO | 25 m | 3:10.92 | |
53 | 285 | Hansen Mathias Lund | 2002 | SKOVBAKKEN | 0269AD | 25 m | 3:11.80 | |
54 | 165 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 3:12.28 | |
55 | 338 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 3:12.81 | |
56 | 211 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 3:14.02 | |
57 | 466 | Hald Mads | 1996 | AARS | 9689AR | 25 m | 3:16.21 | |
58 | 90 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 3:19.00 | |
59 | 293 | Mikkelsen Magnus | 2001 | SKOVBAKKEN | 0171AM | 25 m | 3:20.29 | |
60 | 176 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 3:22.63 | |
61 | 374 | Rohde Benjamin | 2001 | TEMPO | 0191AJ | 25 m | 3:26.96 | |
62 | 238 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | IHF | 9985AR | 25 m | 3:27.92 | |
63 | 426 | Kristensen Mikkel | 2000 | VIBORG | 0017AP | 25 m | 3:28.43 | |
64 | 516 | Lundgaard Magnus | 2000 | ESBJERG | 0083AP | 25 m | 3:31.22 | |
65 | 291 | Kristiansen Mads Lundh | 2000 | SKOVBAKKEN | 0055AN | 25 m | 3:32.35 | |
66 | 301 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AD | 25 m | 3:33.56 | |
67 | 182 | Stensfeldt Jeppe | 2000 | HERNING | 0075AM | 25 m | 3:39.19 | |
68 | 396 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 3:40.00 | |
69 | 78 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 4:00.00 | |
70 | 377 | Wollesen Eskild | 2002 | TEMPO | 0237AG | 25 m | 4:30.36 | |
71 | 77 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | ||
72 | 158 | Møhl Emil | 1994 | GTI | 9413AC | 25 m | ||
73 | 442 | Christensen Jesper Langbo | 1997 | VIDEBÆK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 24 januar 2013 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:55 |
Løb 11, 50m Brystsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 16 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 32.51 | |
2 | 257 | Magnusdottir Freydis | 1995 | RINGSTED | 9582AY | 25 m | 34.02 | |
3 | 390 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 34.74 | |
4 | 212 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 35.00 | |
5 | 259 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 25 m | 35.03 | |
6 | 428 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 35.93 | |
7 | 402 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 36.50 | |
8 | 210 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 36.74 | |
9 | 166 | Cebula Laura | 1997 | HERNING | 9722AT | 25 m | 36.96 | |
10 | 198 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 37.51 | |
11 | 17 | Bundgaard Josephine Frede | 1997 | LYSENG | 9776AW | 25 m | 38.19 | |
12 | 199 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 38.19 | |
13 | 346 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 38.43 | |
14 | 365 | Hansen Mathilde | 1998 | TEMPO | 9894AS | 25 m | 38.86 | |
15 | 115 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 50 m | 39.58 | |
16 | 347 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 39.76 | |
17 | 203 | Jensen Cecilie Ravn | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 39.88 | |
18 | 37 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | DURUP | 0042AL | 25 m | 41.00 | |
19 | 342 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 41.51 | |
20 | 59 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 41.62 | |
21 | 484 | Hyldgaard Freja K. | 1998 | TRITON V | 9866AT | 25 m | 42.42 | |
22 | 423 | Fog Kathrine | 2000 | VIBORG | 0072BC | 25 m | 42.49 | |
23 | 65 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 25 m | 42.51 | |
24 | 456 | Sørensen Amalie Krøier | 1996 | AARS | 9644AP | 25 m | 42.84 | |
25 | 479 | Blaaberg Christina | 1998 | TRITON V | 9832AL | 25 m | 43.21 | |
26 | 169 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 9846AV | 25 m | 43.22 | |
27 | 323 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 43.66 | |
28 | 124 | Lund Julie | 2000 | GRINDSTED | 0076AX | 25 m | 43.76 | |
29 | 30 | Hansen Ani Frøslev | 1998 | DURUP | 9858AW | 25 m | 43.79 | |
30 | 435 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 44.01 | |
31 | 334 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 44.24 | |
32 | 80 | Knudsen Cecilie | 1997 | ESBJERG | 9722AL | 25 m | 44.59 | |
33 | 325 | Holmgaard Elena | 2000 | STRUER | 0044AT | 25 m | 44.70 | |
34 | 94 | Nielsen Line | 1999 | ESBJERG | 9938AG | 25 m | 44.72 | |
35 | 445 | Andersen Freya R. | 2000 | VILDBJERG | 0088AK | 25 m | 44.74 | |
36 | 275 | Højbjerg Cecilia | 1997 | SKIVE | 25 m | 45.13 | ||
37 | 62 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 25 m | 45.37 | |
38 | 272 | Poulsen Olivia | 2001 | SKIVE | 0142AR | 25 m | 45.50 | |
39 | 496 | Egsgaard Marlene Dyekær | 2000 | KORAL | 25 m | 46.09 | ||
40 | 491 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | KORAL | 25 m | 46.23 | ||
41 | 22 | Madsen Ida | 1998 | LYSENG | 9846AY | 25 m | 46.33 | |
42 | 326 | Holmgaard Hannah | 2000 | STRUER | 0014AT | 25 m | 46.41 | |
43 | 261 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 25 m | 46.51 | |
44 | 430 | Pajbjerg Caroline Amstrup | 1997 | VIBORG | 9726BA | 25 m | 46.62 | |
45 | 467 | Ibsen Maja | 2001 | AARS | 25 m | 46.67 | ||
46 | 468 | Månsson Sidse | 2000 | AARS | 0006BA | 25 m | 46.68 | |
47 | 92 | Nielsen Camilla Heide | 2000 | ESBJERG | 0024AK | 25 m | 46.93 | |
48 | 25 | Damsgaard Iben | 2000 | DURUP | 0046AZ | 25 m | 47.36 | |
49 | 434 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 25 m | 48.65 | |
50 | 422 | Dalsgaard Josefine | 2000 | VIBORG | 0052AY | 25 m | 48.70 | |
51 | 512 | Plagborg Kristina | 2000 | KORAL | 25 m | 48.90 | ||
52 | 268 | Jensen Camille Lindhard | 2000 | SKIVE | 0074AZ | 25 m | 49.48 | |
53 | 330 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 49.48 | |
54 | 41 | Veile Camilla H. | 2000 | DURUP | 25 m | 49.58 | ||
55 | 400 | Jonciauskaite Emilija | 1998 | THISTED | 9876BD | 25 m | 49.58 | |
56 | 24 | Bangsholt Karla-Johanne | 1998 | DURUP | 9834BB | 25 m | 49.95 | |
57 | 504 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | KORAL | 25 m | 50.06 | ||
58 | 174 | Larsen Louise Eg | 2002 | HERNING | 0298AL | 25 m | 50.63 | |
59 | 71 | Hounisen Lise Fjord | 2002 | ESBJERG | 0292AD | 25 m | 51.03 | |
60 | 246 | Risvig Laura Dorthea | 1998 | IHF | 9892BD | 25 m | 51.37 | |
61 | 157 | Mortensen Julie S. S. | 2002 | GTI | 0264AD | 25 m | 52.05 | |
62 | 186 | Thimm Caroline | 1999 | HERNING | 9904AN | 25 m | 52.20 | |
63 | 187 | Vilstrup Amalie | 2002 | HERNING | 0246AJ | 25 m | 52.83 | |
64 | 413 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 52.90 | |
65 | 107 | Sørensen Freja Bidstrup | 2002 | ESBJERG | 0258AM | 25 m | 52.93 | |
66 | 19 | Bentsen Lærke Marie | 1998 | LYSENG | 9858AH | 25 m | 53.12 | |
67 | 82 | Kristensen Anna Elmbæk | 2001 | ESBJERG | 0152AV | 25 m | 53.15 | |
68 | 35 | Pedersen Andrea K. | 2000 | DURUP | 0089TH | 25 m | 53.52 | |
69 | 414 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 53.79 | |
70 | 514 | Slipsager Anna | 2000 | KORAL | 25 m | 54.28 | ||
71 | 515 | Sparre Nina Lodberg | 2001 | KORAL | 25 m | 54.41 | ||
72 | 508 | Muhlig Lykke | 1999 | KORAL | 25 m | 54.68 | ||
73 | 183 | Strunge Linda | 2000 | HERNING | 0084AS | 25 m | 55.23 | |
74 | 48 | Bro Carina | 2001 | ESBJERG | 0172AP | 25 m | 55.55 | |
75 | 327 | Holmgaard Naja | 2001 | STRUER | 25 m | 55.59 | ||
76 | 510 | Nielsen Frida B. | 2001 | KORAL | 25 m | 55.74 | ||
77 | 152 | Knak Lærke | 2002 | GTI | 0262AJ | 25 m | 56.54 | |
78 | 145 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | GTI | 0154AJ | 25 m | 57.62 | |
79 | 267 | Holm Emma Gleitze | 1999 | SKIVE | 9998BC | 50 m | 58.55 | |
80 | 242 | Madsen Noomi Nymann | 2001 | IHF | 0144AN | 25 m | 1:01.42 | |
81 | 359 | Stecher Emma | 2003 | RASK | 0316AJ | 25 m | 1:02.89 | |
82 | 472 | Weihrauch Anna | 1999 | AARS | 9942AZ | 25 m | 1:11.40 | |
83 | 276 | Bidstrup Andrea Stenger | 2003 | SKOVBAKKEN | 0394AG | 25 m | 1:19.25 | |
84 | 14 | Toft Karen Schmieg | 2000 | VINDERUP | 25 m | |||
85 | 240 | Lassen Astrid | 1998 | IHF | 9816BD | 25 m | ||
86 | 262 | Steffensen Emilie | 1997 | RINGSTED | 9798AP | 25 m | ||
87 | 282 | Enevoldsen Sofie Cosedis | 2001 | SKOVBAKKEN | 25 m | |||
88 | 288 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | SKOVBAKKEN | 25 m | |||
89 | 320 | Adam Laura | 2001 | STRUER | 25 m | |||
90 | 465 | Sørensen Kathrine Krøier | 1998 | AARS | 9842AP | 25 m | ||
91 | 481 | Eriksen Isabell | 1999 | TRITON V | 9978AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 24 januar 2013 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:55 |
Løb 12, 50m Brystsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 405 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 29.78 | |
2 | 126 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 30.62 | |
3 | 403 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 31.46 | |
4 | 158 | Møhl Emil | 1994 | GTI | 9413AC | 25 m | 31.63 | |
5 | 206 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 31.77 | |
6 | 201 | Gravsen Dennis Skov | 1991 | HOLSTEBRO | 9139AE | 25 m | 32.52 | |
7 | 254 | Hansen Claus | 1995 | RINGSTED | 9593AP | 25 m | 33.00 | |
8 | 215 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 33.30 | |
9 | 122 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 34.11 | |
10 | 263 | Sørensen Jonas B. | 1993 | RINGSTED | 9375AF | 25 m | 34.18 | |
11 | 127 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 34.25 | |
12 | 148 | Jensen Victor Hardenberg | 1997 | GTI | 9741AE | 25 m | 34.88 | |
13 | 344 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 35.14 | |
14 | 308 | Timmermann-Hansen Patrick | 1987 | PINGVINEN | 8725AD | 25 m | 35.44 | |
15 | 392 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 35.45 | |
16 | 63 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 35.66 | |
17 | 60 | Fries Anders Bjørn | 1996 | ESBJERG | 9689AI | 25 m | 35.73 | |
18 | 307 | Skjødt Kristian | 1994 | PINGVINEN | 9421AB | 25 m | 35.90 | |
19 | 498 | Frederiksen Martin | 1996 | KORAL | 9641AO | 25 m | 35.93 | |
20 | 306 | Rebsdorf René | 1990 | PINGVINEN | 9083AE | 25 m | 37.23 | |
21 | 329 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 37.74 | |
22 | 251 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 38.03 | |
23 | 448 | Jeppesen Søren B. | 1999 | VILDBJERG | 9913AP | 25 m | 38.43 | |
24 | 335 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 38.68 | |
25 | 321 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 9961AO | 25 m | 38.75 | |
26 | 494 | Dam Morten Chr. | 1998 | KORAL | 25 m | 39.36 | ||
27 | 511 | Olesen Jess | 1995 | KORAL | 25 m | 39.68 | ||
28 | 355 | Nielsen Nicolaj | 1995 | RASK | 9563AM | 25 m | 39.73 | |
29 | 269 | Nørgaard Frederik | 1999 | SKIVE | 9975AS | 25 m | 39.78 | |
30 | 328 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 40.18 | |
31 | 109 | Thomsen Nicolai Bruun | 1997 | ESBJERG | 9753AO | 25 m | 40.63 | |
32 | 38 | Østergaard Kristoffer | 1999 | DURUP | 9912KØ | 25 m | 41.35 | |
33 | 345 | Pedersen Anders N | 1999 | STRUER | 9931AI | 25 m | 41.49 | |
34 | 420 | Andersen Kasper Levring | 1998 | VIBORG | 9819AS | 25 m | 41.52 | |
35 | 331 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 9957AN | 25 m | 42.06 | |
36 | 66 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 42.20 | |
37 | 332 | Kaaber William | 1999 | STRUER | 9967AN | 25 m | 43.00 | |
38 | 350 | Thomsen Jonas | 1999 | STRUER | 9905AN | 25 m | 43.04 | |
39 | 513 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 25 m | 43.20 | ||
40 | 171 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 9927AJ | 25 m | 43.24 | |
41 | 167 | Christoffersen Lucas | 2000 | HERNING | 0051AI | 25 m | 43.45 | |
42 | 72 | Jahic Anes | 1998 | ESBJERG | 9893AO | 25 m | 43.53 | |
43 | 40 | Marquardt Jeppe S. | 1996 | DURUP | 25 m | 43.69 | ||
44 | 338 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 43.70 | |
45 | 348 | Sørensen Anders H | 1998 | STRUER | 9885AR | 25 m | 43.72 | |
46 | 248 | Wolf Søren | 2000 | IHF | 0077AL | 25 m | 44.91 | |
47 | 333 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 45.50 | |
48 | 493 | Dalsgaard Mathias | 2000 | KORAL | 25 m | 45.94 | ||
49 | 340 | Moltsen Kristian | 1998 | STRUER | 9805AC | 25 m | 46.23 | |
50 | 396 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 47.14 | |
51 | 61 | Frøsig Oliver | 2000 | ESBJERG | 0021AG | 25 m | 48.09 | |
52 | 36 | Pedersen Kristian Avnskov | 1999 | DURUP | 9929AQ | 25 m | 48.97 | |
53 | 49 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 49.56 | |
54 | 34 | Nielsen Mads F. | 1999 | DURUP | 9995AP | 25 m | 49.57 | |
55 | 398 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 49.60 | |
56 | 214 | Schultz Jacob | 1999 | HOLSTEBRO | 9963AS | 25 m | 49.68 | |
57 | 397 | Jensen Jacob Nyvang | 1999 | THISTED | 9959AM | 50 m | 49.86 | |
58 | 118 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | GRINDSTED | 0227AG | 25 m | 49.89 | |
59 | 274 | Aalbers Dinand | 1998 | SKIVE | 9845AU | 50 m | 50.21 | |
60 | 336 | Larsen William Bach | 2001 | STRUER | 0153AE | 25 m | 50.97 | |
61 | 58 | Eenberg Anders | 2001 | ESBJERG | 0177AJ | 25 m | 51.47 | |
62 | 374 | Rohde Benjamin | 2001 | TEMPO | 0191AJ | 25 m | 53.96 | |
63 | 354 | Jensen Laurits Mark | 2001 | RASK | 0183AK | 25 m | 54.60 | |
64 | 141 | Enghave Tobias | 2002 | GTI | 0237AC | 25 m | 54.73 | |
65 | 500 | Hansen Niels Christian | 2001 | KORAL | 25 m | 54.93 | ||
66 | 404 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 56.41 | |
67 | 93 | Nielsen Christian Heide | 2002 | ESBJERG | 0223AJ | 25 m | 59.26 | |
68 | 337 | Ludvigsen Jens Jacob | 2001 | STRUER | 0179AK | 25 m | 59.89 | |
69 | 39 | Kobberø Jakob Strøm | 2001 | DURUP | 25 m | 1:01.39 | ||
70 | 12 | Dalsgaard Malthe | 1998 | VINDERUP | 25 m | |||
71 | 33 | Marquardt Mikkel S. | 1998 | DURUP | 9811MM | 25 m | ||
72 | 43 | Veile Sebastian H. | 2003 | DURUP | 25 m | |||
73 | 70 | Hosini Parsa | 2001 | ESBJERG | 0189AC | 25 m | ||
74 | 322 | Glerup Felix | 1999 | STRUER | 9991AM | 25 m | ||
75 | 377 | Wollesen Eskild | 2002 | TEMPO | 0237AG | 25 m | ||
76 | 443 | Højgaard Patrick | 1996 | VIDEBÆK | 25 m | |||
77 | 444 | Kran Simon | 1996 | VIDEBÆK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 24 januar 2013 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:55 |
Løb 13, 100m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 230 | Nørgaard Emma | 1997 | HORSENS | 9794AF | 25 m | 58.33 | |
2 | 139 | Beckmann Emilie | 1997 | GTI | 9778AG | 25 m | 58.65 | |
3 | 233 | Østrup Amalie | 1997 | HORSENS | 9708AL | 25 m | 58.89 | |
4 | 16 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 59.82 | |
5 | 137 | Barrett Kathrine | 1996 | GTI | 9688AF | 25 m | 1:00.38 | |
6 | 232 | Thomasen Signe B. | 1996 | HORSENS | 9652AA | 25 m | 1:01.12 | |
7 | 264 | Sørensen Karina | 1995 | RINGSTED | 9514AI | 25 m | 1:01.14 | |
8 | 390 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 1:02.00 | |
9 | 406 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 1:02.03 | |
10 | 198 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 1:02.18 | |
11 | 199 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 1:02.59 | |
12 | 138 | Barrett Kristine | 1998 | GTI | 9886AB | 25 m | 1:03.57 | |
13 | 212 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 1:03.86 | |
14 | 203 | Jensen Cecilie Ravn | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 1:03.95 | |
15 | 482 | Halbirk Mikala Mai | 1998 | TRITON V | 9858AX | 25 m | 1:04.26 | |
16 | 428 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 1:04.37 | |
17 | 31 | Jensen Laura Glerup | 1998 | DURUP | 9812LG | 25 m | 1:04.40 | |
18 | 2 | Drivsholm Celine | 1996 | S 68 | 9654an | 25 m | 1:04.68 | |
19 | 459 | Jensen Charlotte | 1994 | AARS | 9414AF | 25 m | 1:04.78 | |
20 | 18 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 25 m | 1:04.85 | |
21 | 210 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 1:05.03 | |
22 | 153 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | GTI | 9972AG | 25 m | 1:05.22 | |
23 | 361 | Stecher Sara | 1997 | RASK | 9772BA | 25 m | 1:05.38 | |
24 | 480 | Christiansen Agnes Astrup | 1997 | TRITON V | 9746AR | 25 m | 1:05.60 | |
25 | 342 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 1:05.73 | |
26 | 346 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:05.81 | |
27 | 164 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | GTI | 9932BA | 25 m | 1:06.16 | |
28 | 227 | Holm Louise | 1994 | HORSENS | 9476AT | 25 m | 1:06.47 | |
29 | 411 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 1:06.79 | |
30 | 339 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 1:06.92 | |
31 | 347 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 1:07.27 | |
32 | 484 | Hyldgaard Freja K. | 1998 | TRITON V | 9866AT | 25 m | 1:07.39 | |
33 | 326 | Holmgaard Hannah | 2000 | STRUER | 0014AT | 25 m | 1:07.42 | |
34 | 457 | Nielsen Anne | 1996 | AARS | 9694AZ | 25 m | 1:08.01 | |
35 | 349 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 1:08.07 | |
36 | 388 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 1:08.16 | |
37 | 163 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | GTI | 0062AP | 25 m | 1:08.32 | |
38 | 147 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | GTI | 9914AJ | 25 m | 1:08.58 | |
39 | 256 | Langtoft Celina | 1999 | RINGSTED | 9948AK | 25 m | 1:08.71 | |
40 | 37 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | DURUP | 0042AL | 25 m | 1:08.99 | |
41 | 323 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 1:09.19 | |
42 | 180 | Rasmussen Helena | 1998 | HERNING | 9832AT | 25 m | 1:09.42 | |
43 | 305 | Jensen Louise Sofie | 1994 | PINGVINEN | 9418AD | 25 m | 1:09.51 | |
44 | 113 | West Sofie | 2000 | ESBJERG | 0092AS | 25 m | 1:09.77 | |
45 | 483 | Hededal Anna J. V. | 1998 | TRITON V | 9874AS | 25 m | 1:09.87 | |
46 | 8 | Christensen Tine | 1996 | AALBORG | 9658ai | 25 m | 1:10.00 | |
47 | 200 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 1:10.14 | |
48 | 156 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | GTI | 0176AC | 25 m | 1:10.25 | |
49 | 154 | Larsen Emilie | 2001 | GTI | 0186AC | 25 m | 1:10.32 | |
50 | 161 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | GTI | 0006AM | 25 m | 1:10.32 | |
51 | 22 | Madsen Ida | 1998 | LYSENG | 9846AY | 25 m | 1:10.78 | |
52 | 371 | Larsen Simone | 1996 | TEMPO | 9664AT | 25 m | 1:11.02 | |
53 | 169 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 9846AV | 25 m | 1:11.14 | |
54 | 115 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 1:11.16 | |
55 | 17 | Bundgaard Josephine Frede | 1997 | LYSENG | 9776AW | 25 m | 1:11.49 | |
56 | 325 | Holmgaard Elena | 2000 | STRUER | 0044AT | 25 m | 1:11.59 | |
57 | 162 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 1:11.75 | |
58 | 485 | Jensen Katrine Møll | 1998 | TRITON V | 9864AV | 25 m | 1:11.95 | |
59 | 417 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 50 m | 1:12.31 | |
60 | 59 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 1:12.33 | |
61 | 418 | Poulsen Anette Krog | 1999 | THISTED | 25 m | 1:12.60 | ||
62 | 217 | Sørensen Henriette | 1997 | HOLSTEBRO | 9798AY | 25 m | 1:12.66 | |
63 | 243 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 50 m | 1:12.70 | |
64 | 229 | Nielsen Amalie L. | 1997 | HORSENS | 9714AR | 25 m | 1:12.73 | |
65 | 30 | Hansen Ani Frøslev | 1998 | DURUP | 9858AW | 25 m | 1:12.77 | |
66 | 114 | Wildenschild Ane | 2000 | ESBJERG | 0024AC | 25 m | 1:12.82 | |
67 | 94 | Nielsen Line | 1999 | ESBJERG | 9938AG | 25 m | 1:13.04 | |
68 | 184 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 1:13.08 | |
69 | 179 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | 1:13.48 | |
70 | 456 | Sørensen Amalie Krøier | 1996 | AARS | 9644AP | 25 m | 1:13.53 | |
71 | 231 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 1:13.64 | |
72 | 195 | Bielefeldt Maren | 1999 | HOLSTEBRO | 9938AC | 25 m | 1:13.71 | |
73 | 188 | Frandsen Kirstine | 2001 | HOBRO | 0168AA | 25 m | 1:13.80 | |
74 | 434 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 25 m | 1:14.01 | |
75 | 89 | Madsen Sissel L. | 1999 | ESBJERG | 9964AP | 25 m | 1:14.08 | |
76 | 412 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 1:14.48 | |
77 | 3 | Sørensen Alberte R. | 1996 | S 68 | 9634an | 25 m | 1:14.87 | |
78 | 330 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 1:14.96 | |
79 | 367 | Hvarre Louise | 2001 | TEMPO | 0156AN | 25 m | 1:15.94 | |
80 | 375 | Rohde Vicky | 1999 | TEMPO | 9984AI | 25 m | 1:16.09 | |
81 | 245 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 1:16.22 | |
82 | 372 | Olesen Helene | 2000 | TEMPO | 0044AP | 25 m | 1:16.39 | |
83 | 324 | Hatting Maria Cleman | 2001 | STRUER | 0106AK | 25 m | 1:16.62 | |
84 | 20 | Jensen Marie Juhl | 1996 | LYSENG | 9642AY | 25 m | 1:17.10 | |
85 | 83 | Larsen Line | 2000 | ESBJERG | 0028AC | 25 m | 1:17.39 | |
86 | 309 | Carl Michelle Gammelgaard | 1996 | PINGVINEN | 25 m | 1:17.58 | ||
87 | 134 | Andersen Camilla | 2001 | GTI | 0168AK | 25 m | 1:17.73 | |
88 | 327 | Holmgaard Naja | 2001 | STRUER | 25 m | 1:17.96 | ||
89 | 96 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 1:18.07 | |
90 | 6 | Andersen Emilie Sondrup | 1997 | AARS | 9776ar | 25 m | 1:18.87 | |
91 | 168 | Clausen Caroline | 2000 | HERNING | 0058AR | 25 m | 1:19.02 | |
92 | 95 | Nikolajsen Mie Kirstine | 1999 | ESBJERG | 9906AM | 25 m | 1:19.06 | |
93 | 360 | Stecher Maja | 2000 | RASK | 0058AQ | 25 m | 1:19.10 | |
94 | 234 | Asmussen Alberte Daugaard | 2001 | IHF | 0112AO | 25 m | 1:19.28 | |
95 | 239 | Jespers Victoria Klintrup | 2001 | IHF | 0184AN | 25 m | 1:19.35 | |
96 | 464 | Therkildsen Klara | 1999 | AARS | 9946AT | 25 m | 1:19.38 | |
97 | 73 | Jensen Isabella Guldager | 2001 | ESBJERG | 0112AE | 25 m | 1:19.51 | |
98 | 271 | Pedersen Elisabeth | 2000 | SKIVE | 0082AK | 25 m | 1:19.90 | |
99 | 92 | Nielsen Camilla Heide | 2000 | ESBJERG | 0024AK | 25 m | 1:20.02 | |
100 | 492 | Christensen Josefine Due | 2001 | KORAL | 25 m | 1:20.26 | ||
101 | 424 | Frandsen Marie | 1999 | VIBORG | 9986BA | 25 m | 1:20.28 | |
102 | 62 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 25 m | 1:20.55 | |
103 | 429 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 25 m | 1:20.60 | |
104 | 507 | Martinussen Julie | 2000 | KORAL | 25 m | 1:20.72 | ||
105 | 504 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | KORAL | 25 m | 1:21.03 | ||
106 | 422 | Dalsgaard Josefine | 2000 | VIBORG | 0052AY | 25 m | 1:21.11 | |
107 | 272 | Poulsen Olivia | 2001 | SKIVE | 0142AR | 25 m | 1:21.25 | |
108 | 87 | Lykke Freja Maack | 2000 | ESBJERG | 0004AU | 25 m | 1:21.80 | |
109 | 275 | Højbjerg Cecilia | 1997 | SKIVE | 50 m | 1:21.82 | ||
110 | 400 | Jonciauskaite Emilija | 1998 | THISTED | 9876BD | 25 m | 1:22.71 | |
111 | 389 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 1:22.94 | |
112 | 491 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | KORAL | 25 m | 1:23.06 | ||
113 | 244 | Pedersen Julie Grønbæk | 1998 | IHF | 9862BD | 25 m | 1:23.40 | |
114 | 25 | Damsgaard Iben | 2000 | DURUP | 0046AZ | 25 m | 1:23.67 | |
115 | 218 | Vestergaard Rikke Thi | 2000 | HOLSTEBRO | 0052AL | 25 m | 1:24.07 | |
116 | 67 | Haahr Sofie | 2000 | ESBJERG | 0012BB | 25 m | 1:24.09 | |
117 | 470 | Sørensen Maria | 1999 | AARS | 9968BB | 25 m | 1:24.90 | |
118 | 465 | Sørensen Kathrine Krøier | 1998 | AARS | 9842AP | 25 m | 1:25.19 | |
119 | 468 | Månsson Sidse | 2000 | AARS | 0006BA | 25 m | 1:25.45 | |
120 | 430 | Pajbjerg Caroline Amstrup | 1997 | VIBORG | 9726BA | 25 m | 1:25.58 | |
121 | 68 | Hansen Laura Mathilde | 2001 | ESBJERG | 0154AU | 25 m | 1:25.63 | |
122 | 181 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 25 m | 1:25.89 | |
123 | 155 | Levisen Sofia | 2002 | GTI | 0258AE | 25 m | 1:26.02 | |
124 | 366 | Heilmann Mai | 2000 | TEMPO | 0042AM | 25 m | 1:26.06 | |
125 | 467 | Ibsen Maja | 2001 | AARS | 25 m | 1:26.21 | ||
126 | 362 | Bæhrenz Regitze | 2001 | TEMPO | 0134AP | 25 m | 1:26.24 | |
127 | 80 | Knudsen Cecilie | 1997 | ESBJERG | 9722AL | 50 m | 1:26.32 | |
128 | 110 | Thulin Line Bæk | 2000 | ESBJERG | 0006AC | 25 m | 1:26.56 | |
129 | 414 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 1:27.36 | |
130 | 124 | Lund Julie | 2000 | GRINDSTED | 0076AX | 25 m | 1:27.40 | |
131 | 196 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 25 m | 1:27.86 | |
132 | 363 | Bliksted Anna | 2001 | TEMPO | 0152AO | 25 m | 1:28.20 | |
133 | 53 | Ditlefsen Signe Rosenlund | 2002 | ESBJERG | 0202AD | 25 m | 1:28.41 | |
134 | 495 | Dam Trine | 2001 | KORAL | 25 m | 1:28.76 | ||
135 | 300 | Sørensen Signe Juul | 2001 | SKOVBAKKEN | 0124AL | 25 m | 1:28.77 | |
136 | 170 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 25 m | 1:30.06 | |
137 | 98 | Olsen Julie Stig | 2001 | ESBJERG | 0148AP | 25 m | 1:30.07 | |
138 | 208 | Lund Julie Geertsen | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AP | 25 m | 1:30.67 | |
139 | 24 | Bangsholt Karla-Johanne | 1998 | DURUP | 9834BB | 25 m | 1:30.77 | |
140 | 64 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 1:30.83 | |
141 | 74 | Jensen Julie Illeborg | 2000 | ESBJERG | 0016AK | 25 m | 1:31.58 | |
142 | 449 | Laugesen Signe | 2001 | VILDBJERG | 0132AJ | 25 m | 1:32.44 | |
143 | 240 | Lassen Astrid | 1998 | IHF | 9816BD | 25 m | 1:32.99 | |
144 | 76 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 25 m | 1:33.37 | |
145 | 35 | Pedersen Andrea K. | 2000 | DURUP | 0089TH | 25 m | 1:33.82 | |
146 | 84 | Lindquist Caroline | 2001 | ESBJERG | 0174AC | 25 m | 1:34.34 | |
147 | 79 | Knigge Tenna | 2001 | ESBJERG | 0158AO | 25 m | 1:34.74 | |
148 | 32 | Mark Carli | 2002 | DURUP | 0216AL | 25 m | 1:34.82 | |
149 | 111 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 1:35.00 | |
150 | 71 | Hounisen Lise Fjord | 2002 | ESBJERG | 0292AD | 25 m | 1:35.34 | |
151 | 91 | Møller Ester | 2001 | ESBJERG | 0102AV | 25 m | 1:35.67 | |
152 | 359 | Stecher Emma | 2003 | RASK | 0316AJ | 25 m | 1:36.22 | |
153 | 506 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | KORAL | 25 m | 1:36.25 | ||
154 | 205 | Klogborg Louise Xia | 2000 | HOLSTEBRO | 0008AX | 25 m | 1:36.66 | |
155 | 267 | Holm Emma Gleitze | 1999 | SKIVE | 9998BC | 25 m | 1:37.05 | |
156 | 469 | Sørensen Cathrine | 2001 | AARS | 25 m | 1:37.18 | ||
157 | 186 | Thimm Caroline | 1999 | HERNING | 9904AN | 25 m | 1:37.40 | |
158 | 369 | Hülsen Kristine | 2002 | TEMPO | 0286AH | 25 m | 1:37.90 | |
159 | 88 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 1:39.11 | |
160 | 508 | Muhlig Lykke | 1999 | KORAL | 25 m | 1:39.15 | ||
161 | 419 | Andersen Helene Levring | 2001 | VIBORG | 25 m | 1:39.60 | ||
162 | 472 | Weihrauch Anna | 1999 | AARS | 9942AZ | 25 m | 1:39.86 | |
163 | 278 | Dahl Sofia Louise | 2002 | SKOVBAKKEN | 0266AG | 25 m | 1:40.03 | |
164 | 413 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 1:40.90 | |
165 | 496 | Egsgaard Marlene Dyekær | 2000 | KORAL | 25 m | 1:42.88 | ||
166 | 108 | Sørensen Mathilde Sofie | 2001 | ESBJERG | 0168AU | 25 m | 1:43.63 | |
167 | 107 | Sørensen Freja Bidstrup | 2002 | ESBJERG | 0258AM | 25 m | 1:44.62 | |
168 | 46 | Biltoft Cecilie | 2001 | ESBJERG | 0184AU | 25 m | 1:45.58 | |
169 | 421 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 25 m | 1:47.67 | ||
170 | 75 | Jensen Maria Guldager | 2004 | ESBJERG | 0422AA | 25 m | 1:50.04 | |
171 | 515 | Sparre Nina Lodberg | 2001 | KORAL | 25 m | 1:50.04 | ||
172 | 294 | Nezam Aida | 2003 | SKOVBAKKEN | 0398AB | 25 m | 1:50.89 | |
173 | 82 | Kristensen Anna Elmbæk | 2001 | ESBJERG | 0152AV | 25 m | 1:51.61 | |
174 | 514 | Slipsager Anna | 2000 | KORAL | 25 m | 2:00.89 | ||
175 | 85 | Lund Anna Krarup | 2003 | ESBJERG | 0318AJ | 25 m | 2:02.21 | |
176 | 246 | Risvig Laura Dorthea | 1998 | IHF | 9892BD | 25 m | ||
177 | 276 | Bidstrup Andrea Stenger | 2003 | SKOVBAKKEN | 0394AG | 25 m | ||
178 | 284 | Hald Ida Bøgh | 2001 | SKOVBAKKEN | 25 m | |||
179 | 288 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | SKOVBAKKEN | 25 m | |||
180 | 292 | Lund Solvej Kofoed | 2003 | SKOVBAKKEN | 0384AF | 25 m | ||
181 | 320 | Adam Laura | 2001 | STRUER | 25 m | |||
182 | 368 | Hvarre Mia | 2004 | TEMPO | 25 m | |||
183 | 373 | Rainer Lisa | 2002 | TEMPO | 25 m | |||
184 | 435 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | ||
185 | 510 | Nielsen Frida B. | 2001 | KORAL | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 24 januar 2013 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:55 |
Løb 14, 100m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 223 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 49.57 | |
2 | 215 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 52.11 | |
3 | 158 | Møhl Emil | 1994 | GTI | 9413AC | 25 m | 54.53 | |
4 | 117 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 54.67 | |
5 | 206 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 54.99 | |
6 | 148 | Jensen Victor Hardenberg | 1997 | GTI | 9741AE | 25 m | 56.28 | |
7 | 201 | Gravsen Dennis Skov | 1991 | HOLSTEBRO | 9139AE | 25 m | 56.49 | |
8 | 225 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | 56.90 | |
9 | 344 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 57.28 | |
10 | 150 | Kildholt Mads | 1994 | GTI | 9485AC | 25 m | 57.40 | |
11 | 452 | Rasmussen Nikolaj | 1993 | AARS | 9373AM | 25 m | 57.46 | |
12 | 486 | Sehested Andreas | 1996 | TRITON V | 9611AP | 25 m | 57.58 | |
13 | 478 | Bech Mathias | 1996 | TRITON V | 9633AQ | 25 m | 57.63 | |
14 | 1 | Kollerup Martin | 1995 | NORD | 9501as | 25 m | 57.74 | |
15 | 403 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 57.79 | |
16 | 228 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | HORSENS | 9733AH | 25 m | 57.97 | |
17 | 122 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 58.05 | |
18 | 451 | Hansen Martin Holten | 1993 | AARS | 9337AC | 25 m | 58.21 | |
19 | 453 | Larsen Benjamin Beirholm | 1995 | AARS | 9533AQ | 25 m | 58.46 | |
20 | 177 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 58.68 | |
21 | 116 | Boisen Mikkel | 1997 | GRINDSTED | 9783AJ | 25 m | 58.80 | |
22 | 329 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 59.09 | |
23 | 447 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 59.36 | |
24 | 335 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 59.50 | |
25 | 498 | Frederiksen Martin | 1996 | KORAL | 9641AO | 25 m | 59.50 | |
26 | 454 | Jensen Alexander | 1995 | AARS | 9563AQ | 25 m | 59.53 | |
27 | 127 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 59.55 | |
28 | 410 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 59.63 | |
29 | 263 | Sørensen Jonas B. | 1993 | RINGSTED | 9375AF | 25 m | 59.85 | |
30 | 391 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 59.93 | |
31 | 392 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 1:00.37 | |
32 | 265 | Nielsen Andreas Thomas | 1994 | RINGSTED | 25 m | 1:00.78 | ||
33 | 425 | Jensen Jeppe Sivert | 1997 | VIBORG | 9761AQ | 25 m | 1:00.79 | |
34 | 307 | Skjødt Kristian | 1994 | PINGVINEN | 9421AB | 25 m | 1:00.95 | |
35 | 260 | Rasmussen Anders Juul | 1997 | RINGSTED | 9715AG | 25 m | 1:02.18 | |
36 | 143 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | GTI | 0069AI | 25 m | 1:02.26 | |
37 | 448 | Jeppesen Søren B. | 1999 | VILDBJERG | 9913AP | 25 m | 1:02.32 | |
38 | 4 | Pedersen Peter Frisgaard | 1997 | PINGVINEN | 9775ar | 25 m | 1:02.51 | |
39 | 52 | Cumming Ian | 1995 | ESBJERG | 9547AA | 25 m | 1:02.62 | |
40 | 416 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 1:03.30 | |
41 | 401 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 1:03.52 | |
42 | 21 | Krogh Holger Boe | 1998 | LYSENG | 9803AO | 25 m | 1:03.97 | |
43 | 123 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 1:04.07 | |
44 | 63 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 1:04.13 | |
45 | 175 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 50 m | 1:04.43 | |
46 | 298 | Reimer Johan | 2000 | SKOVBAKKEN | 0015AH | 25 m | 1:04.63 | |
47 | 204 | Kjærgaard Nicklas | 1997 | HOLSTEBRO | 9765AQ | 25 m | 1:04.91 | |
48 | 370 | Kay Rune | 1996 | TEMPO | 9607AO | 25 m | 1:05.14 | |
49 | 45 | Andersen Mikkel Sandberg | 1998 | ESBJERG | 9801AR | 25 m | 1:05.17 | |
50 | 60 | Fries Anders Bjørn | 1996 | ESBJERG | 9689AI | 25 m | 1:05.21 | |
51 | 306 | Rebsdorf René | 1990 | PINGVINEN | 9083AE | 25 m | 1:05.27 | |
52 | 172 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | 1:05.31 | |
53 | 120 | Gade Mikkel | 1999 | GRINDSTED | 9979AN | 25 m | 1:05.35 | |
54 | 331 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 9957AN | 25 m | 1:05.61 | |
55 | 333 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 1:06.00 | |
56 | 50 | Christensen Simon Maahn | 1997 | ESBJERG | 9759AL | 25 m | 1:06.37 | |
57 | 149 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 1:06.37 | |
58 | 332 | Kaaber William | 1999 | STRUER | 9967AN | 25 m | 1:06.65 | |
59 | 439 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | 1:07.05 | |
60 | 160 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 1:07.27 | |
61 | 499 | Ganderup Anders Ellehauge | 1992 | KORAL | 25 m | 1:07.31 | ||
62 | 258 | Magnusson Jakob | 1998 | RINGSTED | 9847AP | 25 m | 1:07.37 | |
63 | 40 | Marquardt Jeppe S. | 1996 | DURUP | 25 m | 1:08.09 | ||
64 | 106 | Poulsen Robert | 1996 | ESBJERG | 9661AS | 25 m | 1:08.13 | |
65 | 72 | Jahic Anes | 1998 | ESBJERG | 9893AO | 25 m | 1:08.19 | |
66 | 109 | Thomsen Nicolai Bruun | 1997 | ESBJERG | 9753AO | 25 m | 1:08.51 | |
67 | 5 | Myrup Emil | 1997 | PINGVINEN | 9795as | 25 m | 1:08.80 | |
68 | 502 | Jensen Nicklas Christian | 1997 | KORAL | 25 m | 1:09.55 | ||
69 | 185 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 1:09.78 | |
70 | 207 | Kongerslev Jonas | 1999 | HOLSTEBRO | 9949AQ | 25 m | 1:09.81 | |
71 | 352 | Nielsen Lasse | 1995 | RASK | 9593AM | 25 m | 1:09.81 | |
72 | 90 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 1:10.23 | |
73 | 355 | Nielsen Nicolaj | 1995 | RASK | 9563AM | 25 m | 1:10.43 | |
74 | 328 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 1:10.61 | |
75 | 471 | Toft Mathias Maarbjerg | 1998 | AARS | 9875AR | 25 m | 1:11.36 | |
76 | 398 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 1:11.44 | |
77 | 66 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 1:11.54 | |
78 | 378 | Wollesen Rolf | 1998 | TEMPO | 9897AE | 25 m | 1:11.57 | |
79 | 44 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 1:11.86 | |
80 | 38 | Østergaard Kristoffer | 1999 | DURUP | 9912KØ | 25 m | 1:12.18 | |
81 | 140 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 1:12.22 | |
82 | 286 | Hessellund August Krebs | 1999 | SKOVBAKKEN | 9985AO | 25 m | 1:12.46 | |
83 | 505 | Koch Christian | 1998 | KORAL | 25 m | 1:12.49 | ||
84 | 197 | Christiansen Casper | 2000 | HOLSTEBRO | 0083AQ | 25 m | 1:12.96 | |
85 | 338 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:13.09 | |
86 | 501 | Jensen Christian Bylling | 1999 | KORAL | 25 m | 1:13.71 | ||
87 | 322 | Glerup Felix | 1999 | STRUER | 9991AM | 25 m | 1:14.42 | |
88 | 176 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 1:14.77 | |
89 | 61 | Frøsig Oliver | 2000 | ESBJERG | 0021AG | 25 m | 1:14.81 | |
90 | 142 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | GTI | 0257AC | 25 m | 1:14.90 | |
91 | 125 | Poulsen Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9825AO | 25 m | 1:14.92 | |
92 | 345 | Pedersen Anders N | 1999 | STRUER | 9931AI | 25 m | 1:15.20 | |
93 | 404 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 1:15.91 | |
94 | 159 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | GTI | 0019AM | 25 m | 1:16.41 | |
95 | 273 | Utoft Jonas | 1998 | SKIVE | 9859AD | 25 m | 1:16.47 | |
96 | 397 | Jensen Jacob Nyvang | 1999 | THISTED | 9959AM | 25 m | 1:17.20 | |
97 | 433 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 25 m | 1:17.50 | |
98 | 354 | Jensen Laurits Mark | 2001 | RASK | 0183AK | 25 m | 1:18.36 | |
99 | 49 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 1:20.92 | |
100 | 248 | Wolf Søren | 2000 | IHF | 0077AL | 25 m | 1:21.09 | |
101 | 209 | Lyngvig Tobias | 2000 | HOLSTEBRO | 0013AL | 25 m | 1:21.48 | |
102 | 497 | Fenger Alexander | 1999 | KORAL | 25 m | 1:21.85 | ||
103 | 118 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | GRINDSTED | 0227AG | 25 m | 1:23.69 | |
104 | 78 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 1:24.47 | |
105 | 77 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 1:25.16 | |
106 | 516 | Lundgaard Magnus | 2000 | ESBJERG | 0083AP | 25 m | 1:25.44 | |
107 | 182 | Stensfeldt Jeppe | 2000 | HERNING | 0075AM | 25 m | 1:26.12 | |
108 | 42 | Veile Oliver H. | 2001 | DURUP | 25 m | 1:26.52 | ||
109 | 34 | Nielsen Mads F. | 1999 | DURUP | 9995AP | 25 m | 1:27.03 | |
110 | 336 | Larsen William Bach | 2001 | STRUER | 0153AE | 25 m | 1:27.20 | |
111 | 274 | Aalbers Dinand | 1998 | SKIVE | 9845AU | 25 m | 1:27.31 | |
112 | 151 | Kilhof Morten | 2000 | GTI | 0037AJ | 25 m | 1:27.79 | |
113 | 39 | Kobberø Jakob Strøm | 2001 | DURUP | 25 m | 1:28.58 | ||
114 | 135 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 1:28.63 | |
115 | 97 | Olesen Alexander | 2002 | ESBJERG | 0231AI | 25 m | 1:29.73 | |
116 | 343 | Nyggaard Magnus Vilsgaard | 2001 | STRUER | 25 m | 1:30.53 | ||
117 | 36 | Pedersen Kristian Avnskov | 1999 | DURUP | 9929AQ | 25 m | 1:31.37 | |
118 | 340 | Moltsen Kristian | 1998 | STRUER | 9805AC | 25 m | 1:31.73 | |
119 | 58 | Eenberg Anders | 2001 | ESBJERG | 0177AJ | 25 m | 1:32.34 | |
120 | 446 | Andersen Lukas Risbjerg | 2002 | VILDBJERG | 0277AC | 25 m | 1:32.37 | |
121 | 291 | Kristiansen Mads Lundh | 2000 | SKOVBAKKEN | 0055AN | 25 m | 1:33.12 | |
122 | 43 | Veile Sebastian H. | 2003 | DURUP | 25 m | 1:33.25 | ||
123 | 301 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AD | 25 m | 1:34.63 | |
124 | 247 | Thomassen Carl Emil | 1996 | IHF | 9625AR | 25 m | 1:34.81 | |
125 | 238 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | IHF | 9985AR | 25 m | 1:35.34 | |
126 | 337 | Ludvigsen Jens Jacob | 2001 | STRUER | 0179AK | 25 m | 1:37.69 | |
127 | 241 | Madsen Johannes Nymann | 1999 | IHF | 9937AM | 25 m | 1:38.57 | |
128 | 112 | Veldsquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | 1:38.90 | |
129 | 105 | Poulsen Alexander | 2002 | ESBJERG | 0261AI | 25 m | 1:40.09 | |
130 | 81 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 1:40.87 | |
131 | 364 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 25 m | 1:42.07 | |
132 | 47 | Boysen Erik Nørgård | 2001 | ESBJERG | 25 m | 1:42.64 | ||
133 | 93 | Nielsen Christian Heide | 2002 | ESBJERG | 0223AJ | 25 m | 1:45.78 | |
134 | 146 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 1:50.51 | |
135 | 33 | Marquardt Mikkel S. | 1998 | DURUP | 9811MM | 25 m | ||
136 | 283 | Gallacher Daniel | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AK | 25 m | ||
137 | 295 | Nielsen Halfdan Muhlig | 2002 | SKOVBAKKEN | 0211AK | 25 m | ||
138 | 376 | Toustrup Malthe | 2003 | TEMPO | 25 m | |||
139 | 442 | Christensen Jesper Langbo | 1997 | VIDEBÆK | 25 m | |||
140 | 444 | Kran Simon | 1996 | VIDEBÆK | 25 m | |||
141 | 500 | Hansen Niels Christian | 2001 | KORAL | 25 m | |||
142 | 503 | Jensen Oliver Frederik | 1999 | KORAL | 25 m | |||
143 | 509 | Nielsen Emil B. | 1999 | KORAL | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 24 januar 2013 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:55 |
Løb 15, 4x50m Medley |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 221 | Horsens Piger 1 | 1996 | HORSENS | 25 m | 2:05.53 | ||
2 | 249 | Ringsted 1 | 0 | RINGSTED | 25 m | 2:06.00 | ||
3 | 191 | Hsc Damer 3 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:10.00 | ||
4 | 222 | Horsens Piger 2 | 0 | HORSENS | 25 m | 2:13.24 | ||
5 | 15 | Laber Larver | 0 | LYSENG | 25 m | 2:13.38 | ||
6 | 311 | Struer Damer 1 | 0 | STRUER | 25 m | 2:14.28 | ||
7 | 129 | 1 Gti Piger | 0 | GTI | 25 m | 2:15.67 | ||
8 | 407 | Thisted Piger 1 | 0 | THISTED | 25 m | 2:20.00 | ||
9 | 303 | Pingvin Piger 1 | 0 | PINGVINEN | 25 m | 2:23.22 | ||
10 | 99 | Esbjerg Piger 1 | 1999 | ESBJERG | 25 m | 2:26.00 | ||
11 | 312 | Struer Damer 2 | 0 | STRUER | 25 m | 2:28.43 | ||
12 | 189 | Hsc Damer 1 | 1999 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:30.00 | ||
13 | 356 | Rask Prinsesser 1 | 1994 | RASK | 25 m | 2:32.88 | ||
14 | 131 | 2 Gti Piger | 0 | GTI | 25 m | 2:33.68 | ||
15 | 100 | Esbjerg Piger 2 | 1999 | ESBJERG | 25 m | 2:34.00 | ||
16 | 408 | Thisted Piger 2 | 0 | THISTED | 25 m | 2:35.00 | ||
17 | 455 | Aars Piger 1 | 1994 | AARS | 25 m | 2:35.00 | ||
18 | 296 | Bakken Piger 1 | 1999 | SKOVBAKKEN | 25 m | 2:40.00 | ||
19 | 101 | Esbjerg Piger 3 | 1999 | ESBJERG | 25 m | 2:43.00 | ||
20 | 460 | Aars Piger 2 | 1998 | AARS | 25 m | 2:44.00 | ||
21 | 489 | Koral Piger 1 1 Lx | 1995 | KORAL | 25 m | 2:44.21 | ||
22 | 235 | Ihf Hold 1 | 1999 | IHF | 25 m | 2:45.00 | ||
23 | 266 | Poseidon Piger 1 | 2004 | SKIVE | 25 m | 2:47.10 | ||
24 | 102 | Esbjerg Piger 4 | 1999 | ESBJERG | 25 m | 2:48.00 | ||
25 | 409 | Thisted Piger 3 | 0 | THISTED | 25 m | 2:50.00 | ||
26 | 103 | Esbjerg Piger 5 | 1999 | ESBJERG | 25 m | 2:59.00 | ||
27 | 104 | Esbjerg Piger 6 | 1999 | ESBJERG | 25 m | 3:04.00 | ||
28 | 133 | 3 Gti Piger | 0 | GTI | 25 m | 3:07.03 | ||
29 | 236 | Ihf Hold 2 | 1999 | IHF | 25 m | 3:10.00 | ||
30 | 490 | Koral Piger 2 1 Lx | 2000 | KORAL | 25 m | 3:14.30 | ||
31 | 297 | Bakken Piger 2 | 1999 | SKOVBAKKEN | 25 m | 3:20.00 | ||
32 | 28 | Tines Girls 1 Durup | 1999 | DURUP | 25 m | |||
33 | 29 | Tines Girls 2 Durup | 1999 | DURUP | 25 m | |||
34 | 190 | Hsc Damer 2 | 2002 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
35 | 319 | Struers Sure Sild | 0 | STRUER | 25 m | |||
36 | 437 | Piger Viborg | 0 | VIBORG | 25 m | |||
37 | 438 | Piger 1 Viborg | 0 | VIBORG | 25 m | |||
38 | 475 | Stm 1 Piger | 0 | STM | 25 m | |||
39 | 476 | Stm 2 Piger | 0 | STM | 25 m | |||
40 | 477 | Stm 3 Piger | 0 | STM | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 24 januar 2013 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:55 |
Løb 16, 4x50m Medley |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 193 | Hsc Herre 2 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:50.00 | ||
2 | 249 | Ringsted 1 | 0 | RINGSTED | 25 m | 1:52.00 | ||
3 | 220 | Horsens Drenge 1 | 0 | HORSENS | 25 m | 1:54.80 | ||
4 | 121 | Grindsted Herre 1 | 0 | GRINDSTED | 25 m | 1:57.00 | ||
5 | 393 | Thisted Drenge 1 | 0 | THISTED | 25 m | 1:58.00 | ||
6 | 314 | Struer Herrer 1 | 0 | STRUER | 25 m | 1:58.98 | ||
7 | 250 | Ringsted 2 | 0 | RINGSTED | 25 m | 2:00.00 | ||
8 | 51 | Team Coach | 1900 | ESBJERG | 25 m | 2:04.00 | ||
9 | 450 | Aars Drenge 1 | 1992 | AARS | 25 m | 2:05.00 | ||
10 | 315 | Struer Herrer 3 | 0 | STRUER | 25 m | 2:13.77 | ||
11 | 69 | Esbjerg Herrer | 1900 | ESBJERG | 25 m | 2:15.00 | ||
12 | 394 | Thisted Drenge 2 | 0 | THISTED | 25 m | 2:15.00 | ||
13 | 487 | Koral Drenge 1 1 Lx | 1995 | KORAL | 25 m | 2:15.44 | ||
14 | 279 | Bakken Drenge 1 | 1999 | SKOVBAKKEN | 25 m | 2:16.00 | ||
15 | 54 | Esbjerg Drenge 1 | 1999 | ESBJERG | 25 m | 2:22.00 | ||
16 | 55 | Esbjerg Drenge 2 | 1999 | ESBJERG | 25 m | 2:28.00 | ||
17 | 192 | Hsc Herre 1 | 2002 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:30.00 | ||
18 | 395 | Thisted Drenge 3 | 0 | THISTED | 25 m | 2:35.00 | ||
19 | 128 | 1 Gti Drenge | 0 | GTI | 25 m | 2:35.56 | ||
20 | 488 | Koral Drenge 2 1 Lx | 1998 | KORAL | 25 m | 2:37.17 | ||
21 | 316 | Struer Herrer 4 | 0 | STRUER | 25 m | 2:38.57 | ||
22 | 280 | Bakken Drenge 2 | 1999 | SKOVBAKKEN | 25 m | 2:40.00 | ||
23 | 56 | Esbjerg Drenge 3 | 1999 | ESBJERG | 25 m | 2:57.00 | ||
24 | 130 | 2 Gti Drenge | 0 | GTI | 25 m | 3:04.23 | ||
25 | 281 | Bakken Drenge 3 | 1999 | SKOVBAKKEN | 25 m | 3:20.00 | ||
26 | 57 | Esbjerg Drenge 4 | 1999 | ESBJERG | 25 m | 3:25.00 | ||
27 | 132 | 3 Gti Drenge | 0 | GTI | 25 m | 3:37.74 | ||
28 | 26 | Carstens Boys 1 Durup | 1999 | DURUP | 25 m | |||
29 | 27 | Carstens Boys 2 Durup | 1999 | DURUP | 25 m | |||
30 | 119 | Grindsted Drenge 1 | 1998 | GRINDSTED | 25 m | |||
31 | 313 | Struer Dream Team | 0 | STRUER | 25 m | |||
32 | 436 | Drenge Viborg | 0 | VIBORG | 25 m | |||
33 | 473 | Stm 1 Drenge | 0 | STM | 25 m | |||
34 | 474 | Stm 2 Drenge | 0 | STM | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 24 januar 2013 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:55 |
Løb 17, 100m Butterfly |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 139 | Beckmann Emilie | 1997 | GTI | 9778AG | 25 m | 1:01.95 | |
2 | 16 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 1:03.09 | |
3 | 233 | Østrup Amalie | 1997 | HORSENS | 9708AL | 25 m | 1:05.14 | |
4 | 138 | Barrett Kristine | 1998 | GTI | 9886AB | 25 m | 1:05.78 | |
5 | 164 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | GTI | 9932BA | 25 m | 1:10.70 | |
6 | 18 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 25 m | 1:10.89 | |
7 | 262 | Steffensen Emilie | 1997 | RINGSTED | 9798AP | 25 m | 1:12.31 | |
8 | 479 | Blaaberg Christina | 1998 | TRITON V | 9832AL | 25 m | 1:12.80 | |
9 | 8 | Christensen Tine | 1996 | AALBORG | 9658ai | 25 m | 1:13.25 | |
10 | 361 | Stecher Sara | 1997 | RASK | 9772BA | 25 m | 1:14.00 | |
11 | 431 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 1:14.36 | |
12 | 349 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 1:16.06 | |
13 | 153 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | GTI | 9972AG | 25 m | 1:16.30 | |
14 | 230 | Nørgaard Emma | 1997 | HORSENS | 9794AF | 25 m | 1:16.41 | |
15 | 227 | Holm Louise | 1994 | HORSENS | 9476AT | 25 m | 1:17.07 | |
16 | 342 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 1:17.33 | |
17 | 365 | Hansen Mathilde | 1998 | TEMPO | 9894AS | 25 m | 1:17.46 | |
18 | 481 | Eriksen Isabell | 1999 | TRITON V | 9978AM | 25 m | 1:17.99 | |
19 | 7 | Hansen Linette | 1995 | BSK08 | 9522ay | 25 m | 1:18.95 | |
20 | 357 | Engemann Sanne | 1994 | RASK | 9418AP | 25 m | 1:19.26 | |
21 | 480 | Christiansen Agnes Astrup | 1997 | TRITON V | 9746AR | 25 m | 1:19.51 | |
22 | 224 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | HORSENS | 9766AR | 25 m | 1:21.11 | |
23 | 305 | Jensen Louise Sofie | 1994 | PINGVINEN | 9418AD | 25 m | 1:21.60 | |
24 | 484 | Hyldgaard Freja K. | 1998 | TRITON V | 9866AT | 25 m | 1:22.03 | |
25 | 482 | Halbirk Mikala Mai | 1998 | TRITON V | 9858AX | 25 m | 1:22.69 | |
26 | 323 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 1:23.45 | |
27 | 226 | Feldinger Kirstine | 1996 | HORSENS | 9634AQ | 25 m | 1:23.47 | |
28 | 173 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | 1:24.08 | |
29 | 417 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 50 m | 1:24.11 | |
30 | 154 | Larsen Emilie | 2001 | GTI | 0186AC | 25 m | 1:24.64 | |
31 | 458 | Warming Louise | 1997 | AARS | 9764AT | 25 m | 1:24.66 | |
32 | 485 | Jensen Katrine Møll | 1998 | TRITON V | 9864AV | 25 m | 1:26.13 | |
33 | 163 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | GTI | 0062AP | 25 m | 1:26.22 | |
34 | 65 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 25 m | 1:27.67 | |
35 | 10 | Damsgaard Anette | 1996 | BJERRE HER | 9696ay | 25 m | 1:27.87 | |
36 | 161 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | GTI | 0006AM | 25 m | 1:28.01 | |
37 | 232 | Thomasen Signe B. | 1996 | HORSENS | 9652AA | 25 m | 1:29.82 | |
38 | 360 | Stecher Maja | 2000 | RASK | 0058AQ | 25 m | 1:29.83 | |
39 | 375 | Rohde Vicky | 1999 | TEMPO | 9984AI | 25 m | 1:30.30 | |
40 | 156 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | GTI | 0176AC | 25 m | 1:31.32 | |
41 | 217 | Sørensen Henriette | 1997 | HOLSTEBRO | 9798AY | 25 m | 1:32.35 | |
42 | 429 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 25 m | 1:32.90 | |
43 | 87 | Lykke Freja Maack | 2000 | ESBJERG | 0004AU | 25 m | 1:33.50 | |
44 | 289 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 25 m | 1:35.01 | |
45 | 245 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 1:35.04 | |
46 | 462 | Kjær Emma | 1999 | AARS | 9994AV | 25 m | 1:36.11 | |
47 | 229 | Nielsen Amalie L. | 1997 | HORSENS | 9714AR | 25 m | 1:36.57 | |
48 | 20 | Jensen Marie Juhl | 1996 | LYSENG | 9642AY | 25 m | 1:37.34 | |
49 | 367 | Hvarre Louise | 2001 | TEMPO | 0156AN | 25 m | 1:38.30 | |
50 | 366 | Heilmann Mai | 2000 | TEMPO | 0042AM | 25 m | 1:39.42 | |
51 | 231 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 1:39.49 | |
52 | 194 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 1:41.61 | |
53 | 152 | Knak Lærke | 2002 | GTI | 0262AJ | 25 m | 1:41.85 | |
54 | 330 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 1:41.86 | |
55 | 491 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | KORAL | 25 m | 1:44.21 | ||
56 | 205 | Klogborg Louise Xia | 2000 | HOLSTEBRO | 0008AX | 25 m | 1:44.36 | |
57 | 64 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 1:48.45 | |
58 | 363 | Bliksted Anna | 2001 | TEMPO | 0152AO | 25 m | 1:50.73 | |
59 | 145 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | GTI | 0154AJ | 25 m | 1:51.30 | |
60 | 239 | Jespers Victoria Klintrup | 2001 | IHF | 0184AN | 25 m | 1:54.69 | |
61 | 110 | Thulin Line Bæk | 2000 | ESBJERG | 0006AC | 25 m | 2:00.29 | |
62 | 369 | Hülsen Kristine | 2002 | TEMPO | 0286AH | 25 m | 2:00.95 | |
63 | 362 | Bæhrenz Regitze | 2001 | TEMPO | 0134AP | 25 m | 2:03.39 | |
64 | 495 | Dam Trine | 2001 | KORAL | 25 m | 2:03.44 | ||
65 | 74 | Jensen Julie Illeborg | 2000 | ESBJERG | 0016AK | 25 m | 2:06.17 | |
66 | 113 | West Sofie | 2000 | ESBJERG | 0092AS | 25 m | ||
67 | 134 | Andersen Camilla | 2001 | GTI | 0168AK | 25 m | ||
68 | 147 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | GTI | 9914AJ | 25 m | ||
69 | 162 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | ||
70 | 465 | Sørensen Kathrine Krøier | 1998 | AARS | 9842AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 24 januar 2013 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:55 |
Løb 18, 100m Butterfly |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 223 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 52.44 | |
2 | 405 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 57.17 | |
3 | 344 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 1:02.04 | |
4 | 228 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | HORSENS | 9733AH | 25 m | 1:05.11 | |
5 | 478 | Bech Mathias | 1996 | TRITON V | 9633AQ | 25 m | 1:05.35 | |
6 | 335 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 1:05.50 | |
7 | 117 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 1:05.73 | |
8 | 451 | Hansen Martin Holten | 1993 | AARS | 9337AC | 25 m | 1:05.75 | |
9 | 307 | Skjødt Kristian | 1994 | PINGVINEN | 9421AB | 25 m | 1:06.13 | |
10 | 251 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 1:07.01 | |
11 | 452 | Rasmussen Nikolaj | 1993 | AARS | 9373AM | 25 m | 1:07.08 | |
12 | 178 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 1:07.72 | |
13 | 263 | Sørensen Jonas B. | 1993 | RINGSTED | 9375AF | 25 m | 1:07.87 | |
14 | 329 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 1:08.00 | |
15 | 127 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 1:09.07 | |
16 | 50 | Christensen Simon Maahn | 1997 | ESBJERG | 9759AL | 25 m | 1:09.55 | |
17 | 52 | Cumming Ian | 1995 | ESBJERG | 9547AA | 25 m | 1:10.12 | |
18 | 401 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 1:10.91 | |
19 | 122 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 1:11.05 | |
20 | 498 | Frederiksen Martin | 1996 | KORAL | 9641AO | 25 m | 1:11.70 | |
21 | 63 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 1:12.13 | |
22 | 420 | Andersen Kasper Levring | 1998 | VIBORG | 9819AS | 25 m | 1:12.93 | |
23 | 143 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | GTI | 0069AI | 25 m | 1:14.69 | |
24 | 45 | Andersen Mikkel Sandberg | 1998 | ESBJERG | 9801AR | 25 m | 1:15.19 | |
25 | 391 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 1:15.22 | |
26 | 177 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 1:16.68 | |
27 | 148 | Jensen Victor Hardenberg | 1997 | GTI | 9741AE | 25 m | 1:16.89 | |
28 | 225 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 50 m | 1:17.06 | |
29 | 258 | Magnusson Jakob | 1998 | RINGSTED | 9847AP | 25 m | 1:17.34 | |
30 | 172 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | 1:18.59 | |
31 | 197 | Christiansen Casper | 2000 | HOLSTEBRO | 0083AQ | 25 m | 1:18.73 | |
32 | 416 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 1:23.45 | |
33 | 448 | Jeppesen Søren B. | 1999 | VILDBJERG | 9913AP | 25 m | 1:24.01 | |
34 | 207 | Kongerslev Jonas | 1999 | HOLSTEBRO | 9949AQ | 25 m | 1:24.02 | |
35 | 370 | Kay Rune | 1996 | TEMPO | 9607AO | 25 m | 1:24.28 | |
36 | 502 | Jensen Nicklas Christian | 1997 | KORAL | 25 m | 1:24.41 | ||
37 | 185 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 1:24.90 | |
38 | 432 | Pedersen Marcus | 2000 | VIBORG | 0033AK | 25 m | 1:25.32 | |
39 | 378 | Wollesen Rolf | 1998 | TEMPO | 9897AE | 25 m | 1:25.37 | |
40 | 160 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 1:26.66 | |
41 | 338 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:27.53 | |
42 | 269 | Nørgaard Frederik | 1999 | SKIVE | 9975AS | 25 m | 1:27.56 | |
43 | 331 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 9957AN | 25 m | 1:28.36 | |
44 | 501 | Jensen Christian Bylling | 1999 | KORAL | 25 m | 1:28.75 | ||
45 | 44 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 1:29.12 | |
46 | 350 | Thomsen Jonas | 1999 | STRUER | 9905AN | 25 m | 1:31.15 | |
47 | 333 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 1:31.69 | |
48 | 140 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 1:32.49 | |
49 | 125 | Poulsen Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9825AO | 25 m | 1:32.66 | |
50 | 505 | Koch Christian | 1998 | KORAL | 25 m | 1:32.81 | ||
51 | 433 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 25 m | 1:34.32 | |
52 | 171 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 9927AJ | 25 m | 1:35.08 | |
53 | 109 | Thomsen Nicolai Bruun | 1997 | ESBJERG | 9753AO | 25 m | 1:36.26 | |
54 | 238 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | IHF | 9985AR | 25 m | 1:37.53 | |
55 | 90 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 1:37.54 | |
56 | 213 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 1:39.35 | |
57 | 209 | Lyngvig Tobias | 2000 | HOLSTEBRO | 0013AL | 25 m | 1:39.49 | |
58 | 299 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 25 m | 1:39.70 | |
59 | 374 | Rohde Benjamin | 2001 | TEMPO | 0191AJ | 25 m | 1:39.95 | |
60 | 285 | Hansen Mathias Lund | 2002 | SKOVBAKKEN | 0269AD | 25 m | 1:40.78 | |
61 | 396 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 1:47.34 | |
62 | 211 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 1:51.35 | |
63 | 293 | Mikkelsen Magnus | 2001 | SKOVBAKKEN | 0171AM | 25 m | 1:52.37 | |
64 | 202 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 1:58.11 | |
65 | 343 | Nyggaard Magnus Vilsgaard | 2001 | STRUER | 25 m | 2:00.85 | ||
66 | 120 | Gade Mikkel | 1999 | GRINDSTED | 9979AN | 25 m | ||
67 | 135 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | ||
68 | 142 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | GTI | 0257AC | 25 m | ||
69 | 149 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | ||
70 | 158 | Møhl Emil | 1994 | GTI | 9413AC | 25 m | ||
71 | 175 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | ||
72 | 322 | Glerup Felix | 1999 | STRUER | 9991AM | 25 m | ||
73 | 336 | Larsen William Bach | 2001 | STRUER | 0153AE | 25 m | ||
74 | 364 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 25 m | ||
75 | 376 | Toustrup Malthe | 2003 | TEMPO | 25 m | |||
76 | 444 | Kran Simon | 1996 | VIDEBÆK | 25 m | |||
77 | 471 | Toft Mathias Maarbjerg | 1998 | AARS | 9875AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 24 januar 2013 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:55 |
Løb 19, 50m Rygsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 139 | Beckmann Emilie | 1997 | GTI | 9778AG | 25 m | 30.82 | |
2 | 137 | Barrett Kathrine | 1996 | GTI | 9688AF | 25 m | 31.50 | |
3 | 264 | Sørensen Karina | 1995 | RINGSTED | 9514AI | 25 m | 32.29 | |
4 | 31 | Jensen Laura Glerup | 1998 | DURUP | 9812LG | 25 m | 33.08 | |
5 | 138 | Barrett Kristine | 1998 | GTI | 9886AB | 25 m | 33.13 | |
6 | 166 | Cebula Laura | 1997 | HERNING | 9722AT | 25 m | 34.25 | |
7 | 232 | Thomasen Signe B. | 1996 | HORSENS | 9652AA | 25 m | 34.46 | |
8 | 259 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 25 m | 34.92 | |
9 | 339 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 34.92 | |
10 | 2 | Drivsholm Celine | 1996 | S 68 | 9654an | 25 m | 35.02 | |
11 | 243 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 35.23 | |
12 | 200 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 35.41 | |
13 | 411 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 35.41 | |
14 | 357 | Engemann Sanne | 1994 | RASK | 9418AP | 25 m | 35.44 | |
15 | 415 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 35.63 | |
16 | 37 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | DURUP | 0042AL | 25 m | 35.70 | |
17 | 479 | Blaaberg Christina | 1998 | TRITON V | 9832AL | 25 m | 35.99 | |
18 | 256 | Langtoft Celina | 1999 | RINGSTED | 9948AK | 25 m | 36.00 | |
19 | 346 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 36.03 | |
20 | 459 | Jensen Charlotte | 1994 | AARS | 9414AF | 25 m | 36.62 | |
21 | 483 | Hededal Anna J. V. | 1998 | TRITON V | 9874AS | 25 m | 36.94 | |
22 | 406 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 36.98 | |
23 | 169 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 9846AV | 25 m | 37.49 | |
24 | 180 | Rasmussen Helena | 1998 | HERNING | 9832AT | 25 m | 37.69 | |
25 | 305 | Jensen Louise Sofie | 1994 | PINGVINEN | 9418AD | 25 m | 37.95 | |
26 | 22 | Madsen Ida | 1998 | LYSENG | 9846AY | 25 m | 38.20 | |
27 | 334 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 38.23 | |
28 | 456 | Sørensen Amalie Krøier | 1996 | AARS | 9644AP | 25 m | 38.31 | |
29 | 371 | Larsen Simone | 1996 | TEMPO | 9664AT | 25 m | 38.33 | |
30 | 457 | Nielsen Anne | 1996 | AARS | 9694AZ | 25 m | 38.46 | |
31 | 388 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 38.48 | |
32 | 115 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 38.65 | |
33 | 136 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 38.68 | |
34 | 324 | Hatting Maria Cleman | 2001 | STRUER | 0106AK | 25 m | 38.68 | |
35 | 179 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | 38.72 | |
36 | 184 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 38.86 | |
37 | 434 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 25 m | 38.91 | |
38 | 304 | Bossen Sofie Brøndum | 1996 | PINGVINEN | 9694AB | 25 m | 39.09 | |
39 | 275 | Højbjerg Cecilia | 1997 | SKIVE | 25 m | 39.41 | ||
40 | 445 | Andersen Freya R. | 2000 | VILDBJERG | 0088AK | 25 m | 39.42 | |
41 | 330 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 39.59 | |
42 | 94 | Nielsen Line | 1999 | ESBJERG | 9938AG | 25 m | 39.77 | |
43 | 245 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 39.96 | |
44 | 412 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 40.18 | |
45 | 30 | Hansen Ani Frøslev | 1998 | DURUP | 9858AW | 25 m | 40.32 | |
46 | 188 | Frandsen Kirstine | 2001 | HOBRO | 0168AA | 25 m | 40.53 | |
47 | 114 | Wildenschild Ane | 2000 | ESBJERG | 0024AC | 25 m | 40.63 | |
48 | 3 | Sørensen Alberte R. | 1996 | S 68 | 9634an | 25 m | 41.07 | |
49 | 89 | Madsen Sissel L. | 1999 | ESBJERG | 9964AP | 25 m | 41.12 | |
50 | 96 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 41.13 | |
51 | 168 | Clausen Caroline | 2000 | HERNING | 0058AR | 25 m | 41.40 | |
52 | 435 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 41.52 | |
53 | 422 | Dalsgaard Josefine | 2000 | VIBORG | 0052AY | 25 m | 41.57 | |
54 | 32 | Mark Carli | 2002 | DURUP | 0216AL | 25 m | 41.66 | |
55 | 309 | Carl Michelle Gammelgaard | 1996 | PINGVINEN | 25 m | 41.77 | ||
56 | 468 | Månsson Sidse | 2000 | AARS | 0006BA | 25 m | 42.16 | |
57 | 6 | Andersen Emilie Sondrup | 1997 | AARS | 9776ar | 25 m | 42.24 | |
58 | 261 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 25 m | 42.26 | |
59 | 95 | Nikolajsen Mie Kirstine | 1999 | ESBJERG | 9906AM | 25 m | 42.30 | |
60 | 73 | Jensen Isabella Guldager | 2001 | ESBJERG | 0112AE | 25 m | 42.33 | |
61 | 59 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 42.35 | |
62 | 458 | Warming Louise | 1997 | AARS | 9764AT | 25 m | 42.47 | |
63 | 465 | Sørensen Kathrine Krøier | 1998 | AARS | 9842AP | 25 m | 42.84 | |
64 | 389 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 42.94 | |
65 | 41 | Veile Camilla H. | 2000 | DURUP | 25 m | 42.97 | ||
66 | 492 | Christensen Josefine Due | 2001 | KORAL | 25 m | 43.03 | ||
67 | 470 | Sørensen Maria | 1999 | AARS | 9968BB | 25 m | 43.29 | |
68 | 181 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 25 m | 43.31 | |
69 | 62 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 25 m | 43.38 | |
70 | 183 | Strunge Linda | 2000 | HERNING | 0084AS | 25 m | 44.04 | |
71 | 80 | Knudsen Cecilie | 1997 | ESBJERG | 9722AL | 25 m | 44.08 | |
72 | 92 | Nielsen Camilla Heide | 2000 | ESBJERG | 0024AK | 25 m | 44.14 | |
73 | 83 | Larsen Line | 2000 | ESBJERG | 0028AC | 25 m | 44.74 | |
74 | 430 | Pajbjerg Caroline Amstrup | 1997 | VIBORG | 9726BA | 25 m | 44.86 | |
75 | 208 | Lund Julie Geertsen | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AP | 25 m | 44.87 | |
76 | 187 | Vilstrup Amalie | 2002 | HERNING | 0246AJ | 25 m | 44.91 | |
77 | 268 | Jensen Camille Lindhard | 2000 | SKIVE | 0074AZ | 25 m | 44.96 | |
78 | 68 | Hansen Laura Mathilde | 2001 | ESBJERG | 0154AU | 25 m | 45.00 | |
79 | 449 | Laugesen Signe | 2001 | VILDBJERG | 0132AJ | 25 m | 45.02 | |
80 | 507 | Martinussen Julie | 2000 | KORAL | 25 m | 45.26 | ||
81 | 362 | Bæhrenz Regitze | 2001 | TEMPO | 0134AP | 25 m | 45.69 | |
82 | 155 | Levisen Sofia | 2002 | GTI | 0258AE | 25 m | 45.75 | |
83 | 506 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | KORAL | 25 m | 45.76 | ||
84 | 67 | Haahr Sofie | 2000 | ESBJERG | 0012BB | 25 m | 46.02 | |
85 | 98 | Olsen Julie Stig | 2001 | ESBJERG | 0148AP | 25 m | 46.41 | |
86 | 91 | Møller Ester | 2001 | ESBJERG | 0102AV | 25 m | 46.42 | |
87 | 244 | Pedersen Julie Grønbæk | 1998 | IHF | 9862BD | 25 m | 46.58 | |
88 | 504 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | KORAL | 25 m | 46.70 | ||
89 | 512 | Plagborg Kristina | 2000 | KORAL | 25 m | 47.22 | ||
90 | 25 | Damsgaard Iben | 2000 | DURUP | 0046AZ | 25 m | 47.50 | |
91 | 24 | Bangsholt Karla-Johanne | 1998 | DURUP | 9834BB | 25 m | 47.89 | |
92 | 186 | Thimm Caroline | 1999 | HERNING | 9904AN | 25 m | 48.21 | |
93 | 515 | Sparre Nina Lodberg | 2001 | KORAL | 25 m | 48.31 | ||
94 | 170 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 25 m | 48.59 | |
95 | 79 | Knigge Tenna | 2001 | ESBJERG | 0158AO | 25 m | 49.05 | |
96 | 469 | Sørensen Cathrine | 2001 | AARS | 25 m | 49.67 | ||
97 | 467 | Ibsen Maja | 2001 | AARS | 25 m | 49.85 | ||
98 | 111 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 49.87 | |
99 | 496 | Egsgaard Marlene Dyekær | 2000 | KORAL | 25 m | 50.02 | ||
100 | 53 | Ditlefsen Signe Rosenlund | 2002 | ESBJERG | 0202AD | 25 m | 50.72 | |
101 | 48 | Bro Carina | 2001 | ESBJERG | 0172AP | 25 m | 51.05 | |
102 | 88 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 51.16 | |
103 | 84 | Lindquist Caroline | 2001 | ESBJERG | 0174AC | 25 m | 51.18 | |
104 | 508 | Muhlig Lykke | 1999 | KORAL | 25 m | 51.99 | ||
105 | 107 | Sørensen Freja Bidstrup | 2002 | ESBJERG | 0258AM | 25 m | 52.16 | |
106 | 35 | Pedersen Andrea K. | 2000 | DURUP | 0089TH | 25 m | 52.44 | |
107 | 419 | Andersen Helene Levring | 2001 | VIBORG | 25 m | 53.13 | ||
108 | 413 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 53.60 | |
109 | 267 | Holm Emma Gleitze | 1999 | SKIVE | 9998BC | 25 m | 53.82 | |
110 | 76 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 25 m | 53.92 | |
111 | 510 | Nielsen Frida B. | 2001 | KORAL | 25 m | 54.03 | ||
112 | 124 | Lund Julie | 2000 | GRINDSTED | 0076AX | 25 m | 54.66 | |
113 | 85 | Lund Anna Krarup | 2003 | ESBJERG | 0318AJ | 25 m | 55.05 | |
114 | 282 | Enevoldsen Sofie Cosedis | 2001 | SKOVBAKKEN | 25 m | 55.98 | ||
115 | 46 | Biltoft Cecilie | 2001 | ESBJERG | 0184AU | 25 m | 56.38 | |
116 | 75 | Jensen Maria Guldager | 2004 | ESBJERG | 0422AA | 25 m | 56.64 | |
117 | 82 | Kristensen Anna Elmbæk | 2001 | ESBJERG | 0152AV | 25 m | 57.02 | |
118 | 472 | Weihrauch Anna | 1999 | AARS | 9942AZ | 25 m | 58.46 | |
119 | 205 | Klogborg Louise Xia | 2000 | HOLSTEBRO | 0008AX | 25 m | 58.66 | |
120 | 108 | Sørensen Mathilde Sofie | 2001 | ESBJERG | 0168AU | 25 m | 59.11 | |
121 | 11 | Landbo Louise | 1999 | VINDERUP | 25 m | |||
122 | 13 | Alexandersen Lærke Cassøe | 2001 | VINDERUP | 25 m | |||
123 | 240 | Lassen Astrid | 1998 | IHF | 9816BD | 25 m | ||
124 | 257 | Magnusdottir Freydis | 1995 | RINGSTED | 9582AY | 25 m | ||
125 | 276 | Bidstrup Andrea Stenger | 2003 | SKOVBAKKEN | 0394AG | 25 m | ||
126 | 288 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | SKOVBAKKEN | 25 m | |||
127 | 373 | Rainer Lisa | 2002 | TEMPO | 25 m | |||
128 | 514 | Slipsager Anna | 2000 | KORAL | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 24 januar 2013 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:55 |
Løb 20, 50m Rygsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 158 | Møhl Emil | 1994 | GTI | 9413AC | 25 m | 29.84 | |
2 | 344 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 29.97 | |
3 | 150 | Kildholt Mads | 1994 | GTI | 9485AC | 25 m | 30.22 | |
4 | 116 | Boisen Mikkel | 1997 | GRINDSTED | 9783AJ | 25 m | 30.41 | |
5 | 117 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 30.56 | |
6 | 451 | Hansen Martin Holten | 1993 | AARS | 9337AC | 25 m | 30.80 | |
7 | 265 | Nielsen Andreas Thomas | 1994 | RINGSTED | 25 m | 31.04 | ||
8 | 478 | Bech Mathias | 1996 | TRITON V | 9633AQ | 25 m | 31.04 | |
9 | 335 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 31.45 | |
10 | 391 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 31.63 | |
11 | 21 | Krogh Holger Boe | 1998 | LYSENG | 9803AO | 25 m | 31.77 | |
12 | 410 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 31.84 | |
13 | 255 | Jensen Kasper | 1997 | RINGSTED | 9725AD | 25 m | 32.12 | |
14 | 123 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 32.14 | |
15 | 260 | Rasmussen Anders Juul | 1997 | RINGSTED | 9715AG | 25 m | 32.40 | |
16 | 263 | Sørensen Jonas B. | 1993 | RINGSTED | 9375AF | 25 m | 32.68 | |
17 | 254 | Hansen Claus | 1995 | RINGSTED | 9593AP | 25 m | 33.13 | |
18 | 1 | Kollerup Martin | 1995 | NORD | 9501as | 25 m | 33.55 | |
19 | 486 | Sehested Andreas | 1996 | TRITON V | 9611AP | 25 m | 33.58 | |
20 | 175 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 34.20 | |
21 | 52 | Cumming Ian | 1995 | ESBJERG | 9547AA | 25 m | 34.27 | |
22 | 287 | Hjort David | 2000 | SKOVBAKKEN | 0009AI | 25 m | 34.46 | |
23 | 401 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 35.50 | |
24 | 40 | Marquardt Jeppe S. | 1996 | DURUP | 25 m | 35.61 | ||
25 | 448 | Jeppesen Søren B. | 1999 | VILDBJERG | 9913AP | 25 m | 35.83 | |
26 | 45 | Andersen Mikkel Sandberg | 1998 | ESBJERG | 9801AR | 25 m | 35.90 | |
27 | 60 | Fries Anders Bjørn | 1996 | ESBJERG | 9689AI | 25 m | 36.14 | |
28 | 321 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 9961AO | 25 m | 36.20 | |
29 | 416 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 36.22 | |
30 | 501 | Jensen Christian Bylling | 1999 | KORAL | 25 m | 36.31 | ||
31 | 328 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 36.47 | |
32 | 50 | Christensen Simon Maahn | 1997 | ESBJERG | 9759AL | 25 m | 36.77 | |
33 | 109 | Thomsen Nicolai Bruun | 1997 | ESBJERG | 9753AO | 25 m | 37.16 | |
34 | 493 | Dalsgaard Mathias | 2000 | KORAL | 25 m | 38.04 | ||
35 | 511 | Olesen Jess | 1995 | KORAL | 25 m | 38.15 | ||
36 | 494 | Dam Morten Chr. | 1998 | KORAL | 25 m | 38.19 | ||
37 | 331 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 9957AN | 25 m | 38.22 | |
38 | 125 | Poulsen Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9825AO | 25 m | 38.42 | |
39 | 120 | Gade Mikkel | 1999 | GRINDSTED | 9979AN | 25 m | 38.62 | |
40 | 332 | Kaaber William | 1999 | STRUER | 9967AN | 25 m | 38.70 | |
41 | 432 | Pedersen Marcus | 2000 | VIBORG | 0033AK | 25 m | 38.70 | |
42 | 44 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 38.96 | |
43 | 72 | Jahic Anes | 1998 | ESBJERG | 9893AO | 25 m | 38.98 | |
44 | 355 | Nielsen Nicolaj | 1995 | RASK | 9563AM | 25 m | 38.99 | |
45 | 49 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 39.33 | |
46 | 90 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 39.35 | |
47 | 167 | Christoffersen Lucas | 2000 | HERNING | 0051AI | 25 m | 40.02 | |
48 | 66 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 40.09 | |
49 | 61 | Frøsig Oliver | 2000 | ESBJERG | 0021AG | 25 m | 40.13 | |
50 | 273 | Utoft Jonas | 1998 | SKIVE | 9859AD | 25 m | 40.26 | |
51 | 5 | Myrup Emil | 1997 | PINGVINEN | 9795as | 25 m | 40.32 | |
52 | 106 | Poulsen Robert | 1996 | ESBJERG | 9661AS | 25 m | 40.60 | |
53 | 322 | Glerup Felix | 1999 | STRUER | 9991AM | 25 m | 40.70 | |
54 | 165 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 40.89 | |
55 | 38 | Østergaard Kristoffer | 1999 | DURUP | 9912KØ | 25 m | 41.35 | |
56 | 345 | Pedersen Anders N | 1999 | STRUER | 9931AI | 25 m | 41.36 | |
57 | 338 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 41.85 | |
58 | 42 | Veile Oliver H. | 2001 | DURUP | 25 m | 42.29 | ||
59 | 513 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 25 m | 42.42 | ||
60 | 118 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | GRINDSTED | 0227AG | 25 m | 43.12 | |
61 | 159 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | GTI | 0019AM | 25 m | 43.15 | |
62 | 466 | Hald Mads | 1996 | AARS | 9689AR | 25 m | 43.96 | |
63 | 34 | Nielsen Mads F. | 1999 | DURUP | 9995AP | 25 m | 44.01 | |
64 | 398 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 45.03 | |
65 | 374 | Rohde Benjamin | 2001 | TEMPO | 0191AJ | 25 m | 45.14 | |
66 | 354 | Jensen Laurits Mark | 2001 | RASK | 0183AK | 25 m | 45.75 | |
67 | 497 | Fenger Alexander | 1999 | KORAL | 25 m | 46.00 | ||
68 | 141 | Enghave Tobias | 2002 | GTI | 0237AC | 25 m | 46.12 | |
69 | 336 | Larsen William Bach | 2001 | STRUER | 0153AE | 25 m | 46.14 | |
70 | 274 | Aalbers Dinand | 1998 | SKIVE | 9845AU | 50 m | 46.55 | |
71 | 397 | Jensen Jacob Nyvang | 1999 | THISTED | 9959AM | 25 m | 47.03 | |
72 | 78 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 47.48 | |
73 | 77 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 47.51 | |
74 | 182 | Stensfeldt Jeppe | 2000 | HERNING | 0075AM | 25 m | 48.05 | |
75 | 446 | Andersen Lukas Risbjerg | 2002 | VILDBJERG | 0277AC | 25 m | 48.24 | |
76 | 247 | Thomassen Carl Emil | 1996 | IHF | 9625AR | 25 m | 49.23 | |
77 | 39 | Kobberø Jakob Strøm | 2001 | DURUP | 25 m | 49.68 | ||
78 | 283 | Gallacher Daniel | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AK | 25 m | 49.98 | |
79 | 516 | Lundgaard Magnus | 2000 | ESBJERG | 0083AP | 25 m | 50.00 | |
80 | 58 | Eenberg Anders | 2001 | ESBJERG | 0177AJ | 25 m | 51.13 | |
81 | 81 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 51.87 | |
82 | 500 | Hansen Niels Christian | 2001 | KORAL | 25 m | 51.87 | ||
83 | 509 | Nielsen Emil B. | 1999 | KORAL | 25 m | 52.19 | ||
84 | 105 | Poulsen Alexander | 2002 | ESBJERG | 0261AI | 25 m | 52.26 | |
85 | 93 | Nielsen Christian Heide | 2002 | ESBJERG | 0223AJ | 25 m | 52.52 | |
86 | 97 | Olesen Alexander | 2002 | ESBJERG | 0231AI | 25 m | 56.89 | |
87 | 47 | Boysen Erik Nørgård | 2001 | ESBJERG | 25 m | 58.62 | ||
88 | 70 | Hosini Parsa | 2001 | ESBJERG | 0189AC | 25 m | 59.24 | |
89 | 43 | Veile Sebastian H. | 2003 | DURUP | 25 m | 59.70 | ||
90 | 112 | Veldsquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | 59.92 | |
91 | 12 | Dalsgaard Malthe | 1998 | VINDERUP | 25 m | |||
92 | 33 | Marquardt Mikkel S. | 1998 | DURUP | 9811MM | 25 m | ||
93 | 146 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | ||
94 | 214 | Schultz Jacob | 1999 | HOLSTEBRO | 9963AS | 25 m | ||
95 | 258 | Magnusson Jakob | 1998 | RINGSTED | 9847AP | 25 m | ||
96 | 295 | Nielsen Halfdan Muhlig | 2002 | SKOVBAKKEN | 0211AK | 25 m | ||
97 | 364 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 25 m | ||
98 | 377 | Wollesen Eskild | 2002 | TEMPO | 0237AG | 25 m | ||
99 | 442 | Christensen Jesper Langbo | 1997 | VIDEBÆK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 24 januar 2013 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:55 |
Løb 21, 200m Brystsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 16 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 2:36.91 | |
2 | 230 | Nørgaard Emma | 1997 | HORSENS | 9794AF | 25 m | 2:38.28 | |
3 | 257 | Magnusdottir Freydis | 1995 | RINGSTED | 9582AY | 25 m | 2:39.60 | |
4 | 8 | Christensen Tine | 1996 | AALBORG | 9658ai | 25 m | 2:46.90 | |
5 | 232 | Thomasen Signe B. | 1996 | HORSENS | 9652AA | 25 m | 2:47.15 | |
6 | 264 | Sørensen Karina | 1995 | RINGSTED | 9514AI | 25 m | 2:49.84 | |
7 | 402 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 2:51.17 | |
8 | 428 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 2:52.31 | |
9 | 365 | Hansen Mathilde | 1998 | TEMPO | 9894AS | 25 m | 2:55.18 | |
10 | 341 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 2:55.98 | |
11 | 412 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 2:56.75 | |
12 | 346 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 2:57.09 | |
13 | 347 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 2:57.66 | |
14 | 115 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 2:58.07 | |
15 | 17 | Bundgaard Josephine Frede | 1997 | LYSENG | 9776AW | 25 m | 2:58.59 | |
16 | 229 | Nielsen Amalie L. | 1997 | HORSENS | 9714AR | 25 m | 3:01.21 | |
17 | 227 | Holm Louise | 1994 | HORSENS | 9476AT | 25 m | 3:01.36 | |
18 | 226 | Feldinger Kirstine | 1996 | HORSENS | 9634AQ | 25 m | 3:02.96 | |
19 | 3 | Sørensen Alberte R. | 1996 | S 68 | 9634an | 25 m | 3:03.58 | |
20 | 65 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 25 m | 3:03.60 | |
21 | 224 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | HORSENS | 9766AR | 25 m | 3:06.92 | |
22 | 262 | Steffensen Emilie | 1997 | RINGSTED | 9798AP | 25 m | 3:07.07 | |
23 | 37 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | DURUP | 0042AL | 25 m | 3:09.50 | |
24 | 233 | Østrup Amalie | 1997 | HORSENS | 9708AL | 25 m | 3:10.27 | |
25 | 484 | Hyldgaard Freja K. | 1998 | TRITON V | 9866AT | 25 m | 3:10.46 | |
26 | 418 | Poulsen Anette Krog | 1999 | THISTED | 25 m | 3:10.79 | ||
27 | 431 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 3:11.13 | |
28 | 289 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 25 m | 3:11.72 | |
29 | 304 | Bossen Sofie Brøndum | 1996 | PINGVINEN | 9694AB | 25 m | 3:12.43 | |
30 | 153 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | GTI | 9972AG | 25 m | 3:13.63 | |
31 | 216 | Søndergaard Stine T. | 1998 | HOLSTEBRO | 9822BB | 25 m | 3:14.40 | |
32 | 10 | Damsgaard Anette | 1996 | BJERRE HER | 9696ay | 25 m | 3:15.12 | |
33 | 195 | Bielefeldt Maren | 1999 | HOLSTEBRO | 9938AC | 25 m | 3:20.87 | |
34 | 372 | Olesen Helene | 2000 | TEMPO | 0044AP | 25 m | 3:24.84 | |
35 | 457 | Nielsen Anne | 1996 | AARS | 9694AZ | 25 m | 3:25.99 | |
36 | 462 | Kjær Emma | 1999 | AARS | 9994AV | 25 m | 3:26.10 | |
37 | 164 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | GTI | 9932BA | 25 m | 3:26.92 | |
38 | 80 | Knudsen Cecilie | 1997 | ESBJERG | 9722AL | 25 m | 3:27.02 | |
39 | 423 | Fog Kathrine | 2000 | VIBORG | 0072BC | 25 m | 3:27.09 | |
40 | 435 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 3:27.80 | |
41 | 217 | Sørensen Henriette | 1997 | HOLSTEBRO | 9798AY | 25 m | 3:29.52 | |
42 | 25 | Damsgaard Iben | 2000 | DURUP | 0046AZ | 25 m | 3:31.34 | |
43 | 196 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 25 m | 3:33.07 | |
44 | 144 | Fejer Nicoline | 2001 | GTI | 0116AK | 25 m | 3:33.81 | |
45 | 156 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | GTI | 0176AC | 25 m | 3:34.76 | |
46 | 92 | Nielsen Camilla Heide | 2000 | ESBJERG | 0024AK | 25 m | 3:35.27 | |
47 | 463 | Jensen Kathrine R. | 1998 | AARS | 9828AY | 25 m | 3:40.10 | |
48 | 342 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 3:40.13 | |
49 | 464 | Therkildsen Klara | 1999 | AARS | 9946AT | 25 m | 3:40.92 | |
50 | 272 | Poulsen Olivia | 2001 | SKIVE | 0142AR | 25 m | 3:43.65 | |
51 | 162 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 3:44.86 | |
52 | 59 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 3:45.39 | |
53 | 413 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 3:45.45 | |
54 | 491 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | KORAL | 25 m | 3:45.67 | ||
55 | 430 | Pajbjerg Caroline Amstrup | 1997 | VIBORG | 9726BA | 25 m | 3:48.01 | |
56 | 94 | Nielsen Line | 1999 | ESBJERG | 9938AG | 25 m | 3:48.36 | |
57 | 74 | Jensen Julie Illeborg | 2000 | ESBJERG | 0016AK | 25 m | 3:48.88 | |
58 | 124 | Lund Julie | 2000 | GRINDSTED | 0076AX | 25 m | 3:52.44 | |
59 | 152 | Knak Lærke | 2002 | GTI | 0262AJ | 25 m | 3:55.04 | |
60 | 414 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 3:55.50 | |
61 | 174 | Larsen Louise Eg | 2002 | HERNING | 0298AL | 25 m | 3:56.78 | |
62 | 82 | Kristensen Anna Elmbæk | 2001 | ESBJERG | 0152AV | 25 m | 3:59.99 | |
63 | 157 | Mortensen Julie S. S. | 2002 | GTI | 0264AD | 25 m | 4:02.48 | |
64 | 424 | Frandsen Marie | 1999 | VIBORG | 9986BA | 25 m | 4:02.85 | |
65 | 504 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | KORAL | 25 m | 4:07.97 | ||
66 | 242 | Madsen Noomi Nymann | 2001 | IHF | 0144AN | 25 m | 4:17.88 | |
67 | 19 | Bentsen Lærke Marie | 1998 | LYSENG | 9858AH | 25 m | 4:18.16 | |
68 | 35 | Pedersen Andrea K. | 2000 | DURUP | 0089TH | 25 m | 4:22.77 | |
69 | 231 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | ||
70 | 284 | Hald Ida Bøgh | 2001 | SKOVBAKKEN | 25 m | |||
71 | 292 | Lund Solvej Kofoed | 2003 | SKOVBAKKEN | 0384AF | 25 m | ||
72 | 294 | Nezam Aida | 2003 | SKOVBAKKEN | 0398AB | 25 m | ||
73 | 320 | Adam Laura | 2001 | STRUER | 25 m | |||
74 | 363 | Bliksted Anna | 2001 | TEMPO | 0152AO | 25 m | ||
75 | 375 | Rohde Vicky | 1999 | TEMPO | 9984AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 24 januar 2013 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:55 |
Løb 22, 200m Brystsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 405 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 2:21.82 | |
2 | 126 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 2:27.54 | |
3 | 403 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 2:31.43 | |
4 | 228 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | HORSENS | 9733AH | 25 m | 2:36.50 | |
5 | 447 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 2:37.90 | |
6 | 178 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 2:37.92 | |
7 | 122 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 2:40.59 | |
8 | 453 | Larsen Benjamin Beirholm | 1995 | AARS | 9533AQ | 25 m | 2:41.42 | |
9 | 63 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 2:42.13 | |
10 | 60 | Fries Anders Bjørn | 1996 | ESBJERG | 9689AI | 25 m | 2:44.69 | |
11 | 392 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 2:45.25 | |
12 | 225 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | 2:47.20 | |
13 | 263 | Sørensen Jonas B. | 1993 | RINGSTED | 9375AF | 25 m | 2:48.39 | |
14 | 251 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 2:49.36 | |
15 | 335 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 2:52.95 | |
16 | 143 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | GTI | 0069AI | 25 m | 2:52.98 | |
17 | 329 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 2:54.61 | |
18 | 454 | Jensen Alexander | 1995 | AARS | 9563AQ | 25 m | 3:00.55 | |
19 | 328 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 3:07.16 | |
20 | 511 | Olesen Jess | 1995 | KORAL | 25 m | 3:08.04 | ||
21 | 269 | Nørgaard Frederik | 1999 | SKIVE | 9975AS | 25 m | 3:12.47 | |
22 | 302 | Tingleff Nicolai | 1999 | SKOVBAKKEN | 9903AR | 25 m | 3:14.57 | |
23 | 321 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 9961AO | 25 m | 3:15.83 | |
24 | 66 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 3:17.20 | |
25 | 298 | Reimer Johan | 2000 | SKOVBAKKEN | 0015AH | 25 m | 3:18.32 | |
26 | 350 | Thomsen Jonas | 1999 | STRUER | 9905AN | 25 m | 3:20.12 | |
27 | 207 | Kongerslev Jonas | 1999 | HOLSTEBRO | 9949AQ | 25 m | 3:20.58 | |
28 | 286 | Hessellund August Krebs | 1999 | SKOVBAKKEN | 9985AO | 25 m | 3:23.76 | |
29 | 494 | Dam Morten Chr. | 1998 | KORAL | 25 m | 3:28.67 | ||
30 | 285 | Hansen Mathias Lund | 2002 | SKOVBAKKEN | 0269AD | 25 m | 3:33.41 | |
31 | 333 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 3:36.82 | |
32 | 238 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | IHF | 9985AR | 25 m | 3:37.06 | |
33 | 36 | Pedersen Kristian Avnskov | 1999 | DURUP | 9929AQ | 25 m | 3:37.71 | |
34 | 466 | Hald Mads | 1996 | AARS | 9689AR | 25 m | 3:38.01 | |
35 | 293 | Mikkelsen Magnus | 2001 | SKOVBAKKEN | 0171AM | 25 m | 3:38.39 | |
36 | 176 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 3:39.10 | |
37 | 396 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 3:45.76 | |
38 | 397 | Jensen Jacob Nyvang | 1999 | THISTED | 9959AM | 25 m | 3:46.91 | |
39 | 140 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 3:47.54 | |
40 | 336 | Larsen William Bach | 2001 | STRUER | 0153AE | 25 m | 3:49.81 | |
41 | 274 | Aalbers Dinand | 1998 | SKIVE | 9845AU | 25 m | 3:52.02 | |
42 | 340 | Moltsen Kristian | 1998 | STRUER | 9805AC | 25 m | 3:52.33 | |
43 | 248 | Wolf Søren | 2000 | IHF | 0077AL | 25 m | 3:54.12 | |
44 | 426 | Kristensen Mikkel | 2000 | VIBORG | 0017AP | 25 m | 4:01.44 | |
45 | 78 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 4:04.86 | |
46 | 141 | Enghave Tobias | 2002 | GTI | 0237AC | 25 m | 4:14.49 | |
47 | 151 | Kilhof Morten | 2000 | GTI | 0037AJ | 25 m | 4:18.47 | |
48 | 158 | Møhl Emil | 1994 | GTI | 9413AC | 25 m | ||
49 | 185 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | ||
50 | 254 | Hansen Claus | 1995 | RINGSTED | 9593AP | 25 m | ||
51 | 376 | Toustrup Malthe | 2003 | TEMPO | 25 m | |||
52 | 442 | Christensen Jesper Langbo | 1997 | VIDEBÆK | 25 m | |||
53 | 443 | Højgaard Patrick | 1996 | VIDEBÆK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 24 januar 2013 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:55 |
Løb 23, 100m Medley |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 139 | Beckmann Emilie | 1997 | GTI | 9778AG | 25 m | 1:05.65 | |
2 | 16 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 1:06.58 | |
3 | 230 | Nørgaard Emma | 1997 | HORSENS | 9794AF | 25 m | 1:08.06 | |
4 | 259 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 25 m | 1:09.72 | |
5 | 138 | Barrett Kristine | 1998 | GTI | 9886AB | 25 m | 1:10.01 | |
6 | 264 | Sørensen Karina | 1995 | RINGSTED | 9514AI | 25 m | 1:10.24 | |
7 | 428 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 1:10.85 | |
8 | 137 | Barrett Kathrine | 1996 | GTI | 9688AF | 25 m | 1:11.44 | |
9 | 341 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 1:11.85 | |
10 | 166 | Cebula Laura | 1997 | HERNING | 9722AT | 25 m | 1:11.97 | |
11 | 257 | Magnusdottir Freydis | 1995 | RINGSTED | 9582AY | 25 m | 1:13.49 | |
12 | 2 | Drivsholm Celine | 1996 | S 68 | 9654an | 25 m | 1:14.46 | |
13 | 346 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:14.94 | |
14 | 227 | Holm Louise | 1994 | HORSENS | 9476AT | 25 m | 1:15.58 | |
15 | 8 | Christensen Tine | 1996 | AALBORG | 9658ai | 25 m | 1:15.79 | |
16 | 18 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 25 m | 1:15.91 | |
17 | 262 | Steffensen Emilie | 1997 | RINGSTED | 9798AP | 25 m | 1:15.96 | |
18 | 342 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 1:15.97 | |
19 | 361 | Stecher Sara | 1997 | RASK | 9772BA | 25 m | 1:16.07 | |
20 | 7 | Hansen Linette | 1995 | BSK08 | 9522ay | 25 m | 1:16.47 | |
21 | 365 | Hansen Mathilde | 1998 | TEMPO | 9894AS | 25 m | 1:16.65 | |
22 | 31 | Jensen Laura Glerup | 1998 | DURUP | 9812LG | 25 m | 1:16.76 | |
23 | 411 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 1:17.19 | |
24 | 17 | Bundgaard Josephine Frede | 1997 | LYSENG | 9776AW | 25 m | 1:17.50 | |
25 | 304 | Bossen Sofie Brøndum | 1996 | PINGVINEN | 9694AB | 25 m | 1:17.62 | |
26 | 459 | Jensen Charlotte | 1994 | AARS | 9414AF | 25 m | 1:17.97 | |
27 | 347 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 1:18.19 | |
28 | 37 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | DURUP | 0042AL | 25 m | 1:18.30 | |
29 | 479 | Blaaberg Christina | 1998 | TRITON V | 9832AL | 25 m | 1:19.00 | |
30 | 180 | Rasmussen Helena | 1998 | HERNING | 9832AT | 25 m | 1:19.06 | |
31 | 243 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 1:19.63 | |
32 | 65 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 25 m | 1:20.04 | |
33 | 415 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 1:20.41 | |
34 | 200 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 1:20.52 | |
35 | 481 | Eriksen Isabell | 1999 | TRITON V | 9978AM | 25 m | 1:20.56 | |
36 | 349 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 1:20.68 | |
37 | 323 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 1:20.73 | |
38 | 418 | Poulsen Anette Krog | 1999 | THISTED | 25 m | 1:21.19 | ||
39 | 136 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 1:21.44 | |
40 | 483 | Hededal Anna J. V. | 1998 | TRITON V | 9874AS | 25 m | 1:21.56 | |
41 | 229 | Nielsen Amalie L. | 1997 | HORSENS | 9714AR | 25 m | 1:21.58 | |
42 | 161 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | GTI | 0006AM | 25 m | 1:21.88 | |
43 | 115 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 1:21.97 | |
44 | 326 | Holmgaard Hannah | 2000 | STRUER | 0014AT | 25 m | 1:22.01 | |
45 | 334 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 1:22.25 | |
46 | 217 | Sørensen Henriette | 1997 | HOLSTEBRO | 9798AY | 25 m | 1:22.39 | |
47 | 173 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | 1:22.55 | |
48 | 154 | Larsen Emilie | 2001 | GTI | 0186AC | 25 m | 1:22.78 | |
49 | 216 | Søndergaard Stine T. | 1998 | HOLSTEBRO | 9822BB | 25 m | 1:22.81 | |
50 | 462 | Kjær Emma | 1999 | AARS | 9994AV | 25 m | 1:23.18 | |
51 | 113 | West Sofie | 2000 | ESBJERG | 0092AS | 25 m | 1:23.37 | |
52 | 434 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 25 m | 1:23.41 | |
53 | 325 | Holmgaard Elena | 2000 | STRUER | 0044AT | 25 m | 1:23.69 | |
54 | 30 | Hansen Ani Frøslev | 1998 | DURUP | 9858AW | 25 m | 1:23.76 | |
55 | 59 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 1:23.97 | |
56 | 22 | Madsen Ida | 1998 | LYSENG | 9846AY | 25 m | 1:24.14 | |
57 | 147 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | GTI | 9914AJ | 25 m | 1:24.76 | |
58 | 114 | Wildenschild Ane | 2000 | ESBJERG | 0024AC | 25 m | 1:25.53 | |
59 | 195 | Bielefeldt Maren | 1999 | HOLSTEBRO | 9938AC | 25 m | 1:25.58 | |
60 | 163 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | GTI | 0062AP | 25 m | 1:25.69 | |
61 | 324 | Hatting Maria Cleman | 2001 | STRUER | 0106AK | 25 m | 1:25.94 | |
62 | 485 | Jensen Katrine Møll | 1998 | TRITON V | 9864AV | 25 m | 1:26.29 | |
63 | 184 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 1:26.39 | |
64 | 245 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 1:26.47 | |
65 | 188 | Frandsen Kirstine | 2001 | HOBRO | 0168AA | 25 m | 1:26.86 | |
66 | 62 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 25 m | 1:27.02 | |
67 | 372 | Olesen Helene | 2000 | TEMPO | 0044AP | 25 m | 1:27.45 | |
68 | 371 | Larsen Simone | 1996 | TEMPO | 9664AT | 25 m | 1:27.91 | |
69 | 179 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | 1:27.93 | |
70 | 94 | Nielsen Line | 1999 | ESBJERG | 9938AG | 25 m | 1:28.12 | |
71 | 89 | Madsen Sissel L. | 1999 | ESBJERG | 9964AP | 25 m | 1:28.49 | |
72 | 429 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 25 m | 1:28.69 | |
73 | 261 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 25 m | 1:29.00 | |
74 | 435 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 1:29.15 | |
75 | 73 | Jensen Isabella Guldager | 2001 | ESBJERG | 0112AE | 25 m | 1:29.16 | |
76 | 445 | Andersen Freya R. | 2000 | VILDBJERG | 0088AK | 25 m | 1:29.40 | |
77 | 20 | Jensen Marie Juhl | 1996 | LYSENG | 9642AY | 25 m | 1:29.43 | |
78 | 275 | Højbjerg Cecilia | 1997 | SKIVE | 25 m | 1:29.56 | ||
79 | 388 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 1:30.29 | |
80 | 309 | Carl Michelle Gammelgaard | 1996 | PINGVINEN | 25 m | 1:30.36 | ||
81 | 492 | Christensen Josefine Due | 2001 | KORAL | 25 m | 1:31.06 | ||
82 | 464 | Therkildsen Klara | 1999 | AARS | 9946AT | 25 m | 1:31.07 | |
83 | 330 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 1:31.09 | |
84 | 87 | Lykke Freja Maack | 2000 | ESBJERG | 0004AU | 25 m | 1:31.88 | |
85 | 144 | Fejer Nicoline | 2001 | GTI | 0116AK | 25 m | 1:32.14 | |
86 | 271 | Pedersen Elisabeth | 2000 | SKIVE | 0082AK | 25 m | 1:32.21 | |
87 | 467 | Ibsen Maja | 2001 | AARS | 25 m | 1:32.26 | ||
88 | 417 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 1:33.90 | |
89 | 310 | Carls Natasja Gammelgaard | 1996 | PINGVINEN | 25 m | 1:34.41 | ||
90 | 234 | Asmussen Alberte Daugaard | 2001 | IHF | 0112AO | 25 m | 1:34.47 | |
91 | 463 | Jensen Kathrine R. | 1998 | AARS | 9828AY | 25 m | 1:34.54 | |
92 | 80 | Knudsen Cecilie | 1997 | ESBJERG | 9722AL | 25 m | 1:34.71 | |
93 | 181 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 25 m | 1:34.90 | |
94 | 96 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 1:34.94 | |
95 | 124 | Lund Julie | 2000 | GRINDSTED | 0076AX | 25 m | 1:34.97 | |
96 | 468 | Månsson Sidse | 2000 | AARS | 0006BA | 25 m | 1:34.99 | |
97 | 68 | Hansen Laura Mathilde | 2001 | ESBJERG | 0154AU | 25 m | 1:35.20 | |
98 | 366 | Heilmann Mai | 2000 | TEMPO | 0042AM | 25 m | 1:35.28 | |
99 | 389 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 1:35.28 | |
100 | 92 | Nielsen Camilla Heide | 2000 | ESBJERG | 0024AK | 25 m | 1:35.35 | |
101 | 507 | Martinussen Julie | 2000 | KORAL | 25 m | 1:35.69 | ||
102 | 168 | Clausen Caroline | 2000 | HERNING | 0058AR | 25 m | 1:36.11 | |
103 | 183 | Strunge Linda | 2000 | HERNING | 0084AS | 25 m | 1:36.36 | |
104 | 196 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 25 m | 1:36.54 | |
105 | 187 | Vilstrup Amalie | 2002 | HERNING | 0246AJ | 25 m | 1:36.56 | |
106 | 6 | Andersen Emilie Sondrup | 1997 | AARS | 9776ar | 25 m | 1:36.91 | |
107 | 83 | Larsen Line | 2000 | ESBJERG | 0028AC | 25 m | 1:37.25 | |
108 | 495 | Dam Trine | 2001 | KORAL | 25 m | 1:37.62 | ||
109 | 360 | Stecher Maja | 2000 | RASK | 0058AQ | 25 m | 1:37.80 | |
110 | 449 | Laugesen Signe | 2001 | VILDBJERG | 0132AJ | 25 m | 1:38.12 | |
111 | 91 | Møller Ester | 2001 | ESBJERG | 0102AV | 25 m | 1:38.57 | |
112 | 134 | Andersen Camilla | 2001 | GTI | 0168AK | 25 m | 1:38.59 | |
113 | 300 | Sørensen Signe Juul | 2001 | SKOVBAKKEN | 0124AL | 25 m | 1:39.14 | |
114 | 64 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 1:39.76 | |
115 | 170 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 25 m | 1:40.28 | |
116 | 244 | Pedersen Julie Grønbæk | 1998 | IHF | 9862BD | 25 m | 1:40.47 | |
117 | 506 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | KORAL | 25 m | 1:40.53 | ||
118 | 470 | Sørensen Maria | 1999 | AARS | 9968BB | 25 m | 1:40.80 | |
119 | 74 | Jensen Julie Illeborg | 2000 | ESBJERG | 0016AK | 25 m | 1:40.94 | |
120 | 155 | Levisen Sofia | 2002 | GTI | 0258AE | 25 m | 1:41.40 | |
121 | 423 | Fog Kathrine | 2000 | VIBORG | 0072BC | 25 m | 1:41.40 | |
122 | 48 | Bro Carina | 2001 | ESBJERG | 0172AP | 25 m | 1:41.54 | |
123 | 145 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | GTI | 0154AJ | 25 m | 1:42.24 | |
124 | 414 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 1:42.30 | |
125 | 186 | Thimm Caroline | 1999 | HERNING | 9904AN | 25 m | 1:42.31 | |
126 | 208 | Lund Julie Geertsen | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AP | 25 m | 1:43.11 | |
127 | 157 | Mortensen Julie S. S. | 2002 | GTI | 0264AD | 25 m | 1:43.64 | |
128 | 469 | Sørensen Cathrine | 2001 | AARS | 25 m | 1:44.15 | ||
129 | 400 | Jonciauskaite Emilija | 1998 | THISTED | 9876BD | 25 m | 1:44.17 | |
130 | 512 | Plagborg Kristina | 2000 | KORAL | 25 m | 1:44.20 | ||
131 | 84 | Lindquist Caroline | 2001 | ESBJERG | 0174AC | 25 m | 1:45.09 | |
132 | 110 | Thulin Line Bæk | 2000 | ESBJERG | 0006AC | 25 m | 1:45.90 | |
133 | 79 | Knigge Tenna | 2001 | ESBJERG | 0158AO | 25 m | 1:46.65 | |
134 | 98 | Olsen Julie Stig | 2001 | ESBJERG | 0148AP | 25 m | 1:46.74 | |
135 | 53 | Ditlefsen Signe Rosenlund | 2002 | ESBJERG | 0202AD | 25 m | 1:47.45 | |
136 | 205 | Klogborg Louise Xia | 2000 | HOLSTEBRO | 0008AX | 25 m | 1:48.77 | |
137 | 107 | Sørensen Freja Bidstrup | 2002 | ESBJERG | 0258AM | 25 m | 1:49.12 | |
138 | 111 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 1:50.76 | |
139 | 267 | Holm Emma Gleitze | 1999 | SKIVE | 9998BC | 25 m | 1:51.50 | |
140 | 242 | Madsen Noomi Nymann | 2001 | IHF | 0144AN | 25 m | 1:51.56 | |
141 | 359 | Stecher Emma | 2003 | RASK | 0316AJ | 25 m | 1:53.26 | |
142 | 108 | Sørensen Mathilde Sofie | 2001 | ESBJERG | 0168AU | 25 m | 1:56.15 | |
143 | 421 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 25 m | 1:58.77 | ||
144 | 194 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 2:01.21 | |
145 | 282 | Enevoldsen Sofie Cosedis | 2001 | SKOVBAKKEN | 25 m | 2:02.35 | ||
146 | 46 | Biltoft Cecilie | 2001 | ESBJERG | 0184AU | 25 m | 2:02.45 | |
147 | 472 | Weihrauch Anna | 1999 | AARS | 9942AZ | 25 m | 2:03.05 | |
148 | 75 | Jensen Maria Guldager | 2004 | ESBJERG | 0422AA | 25 m | 2:13.66 | |
149 | 85 | Lund Anna Krarup | 2003 | ESBJERG | 0318AJ | 25 m | 2:25.00 | |
150 | 76 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 25 m | ||
151 | 218 | Vestergaard Rikke Thi | 2000 | HOLSTEBRO | 0052AL | 25 m | ||
152 | 246 | Risvig Laura Dorthea | 1998 | IHF | 9892BD | 25 m | ||
153 | 276 | Bidstrup Andrea Stenger | 2003 | SKOVBAKKEN | 0394AG | 25 m | ||
154 | 288 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | SKOVBAKKEN | 25 m | |||
155 | 292 | Lund Solvej Kofoed | 2003 | SKOVBAKKEN | 0384AF | 25 m | ||
156 | 320 | Adam Laura | 2001 | STRUER | 25 m | |||
157 | 362 | Bæhrenz Regitze | 2001 | TEMPO | 0134AP | 25 m | ||
158 | 373 | Rainer Lisa | 2002 | TEMPO | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 24 januar 2013 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:55 |
Løb 24, 100m Medley |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 223 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 55.73 | |
2 | 126 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 1:00.77 | |
3 | 405 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 1:01.70 | |
4 | 158 | Møhl Emil | 1994 | GTI | 9413AC | 25 m | 1:03.52 | |
5 | 117 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 1:03.70 | |
6 | 451 | Hansen Martin Holten | 1993 | AARS | 9337AC | 25 m | 1:05.55 | |
7 | 344 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 1:05.72 | |
8 | 228 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | HORSENS | 9733AH | 25 m | 1:06.04 | |
9 | 403 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 1:06.04 | |
10 | 453 | Larsen Benjamin Beirholm | 1995 | AARS | 9533AQ | 25 m | 1:06.53 | |
11 | 447 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 1:06.89 | |
12 | 452 | Rasmussen Nikolaj | 1993 | AARS | 9373AM | 25 m | 1:07.28 | |
13 | 122 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 1:07.52 | |
14 | 263 | Sørensen Jonas B. | 1993 | RINGSTED | 9375AF | 25 m | 1:07.86 | |
15 | 255 | Jensen Kasper | 1997 | RINGSTED | 9725AD | 25 m | 1:08.29 | |
16 | 335 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 1:08.39 | |
17 | 410 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 1:08.48 | |
18 | 329 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 1:08.60 | |
19 | 127 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 1:08.79 | |
20 | 148 | Jensen Victor Hardenberg | 1997 | GTI | 9741AE | 25 m | 1:09.17 | |
21 | 498 | Frederiksen Martin | 1996 | KORAL | 9641AO | 25 m | 1:09.27 | |
22 | 177 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 1:10.10 | |
23 | 63 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 1:10.15 | |
24 | 1 | Kollerup Martin | 1995 | NORD | 9501as | 25 m | 1:10.69 | |
25 | 260 | Rasmussen Anders Juul | 1997 | RINGSTED | 9715AG | 25 m | 1:10.82 | |
26 | 265 | Nielsen Andreas Thomas | 1994 | RINGSTED | 25 m | 1:10.97 | ||
27 | 454 | Jensen Alexander | 1995 | AARS | 9563AQ | 25 m | 1:11.62 | |
28 | 52 | Cumming Ian | 1995 | ESBJERG | 9547AA | 25 m | 1:11.98 | |
29 | 308 | Timmermann-Hansen Patrick | 1987 | PINGVINEN | 8725AD | 25 m | 1:12.63 | |
30 | 123 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 1:12.64 | |
31 | 392 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 1:12.95 | |
32 | 420 | Andersen Kasper Levring | 1998 | VIBORG | 9819AS | 25 m | 1:13.26 | |
33 | 401 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 1:13.63 | |
34 | 50 | Christensen Simon Maahn | 1997 | ESBJERG | 9759AL | 25 m | 1:14.69 | |
35 | 4 | Pedersen Peter Frisgaard | 1997 | PINGVINEN | 9775ar | 25 m | 1:15.17 | |
36 | 287 | Hjort David | 2000 | SKOVBAKKEN | 0009AI | 25 m | 1:15.40 | |
37 | 511 | Olesen Jess | 1995 | KORAL | 25 m | 1:15.46 | ||
38 | 448 | Jeppesen Søren B. | 1999 | VILDBJERG | 9913AP | 25 m | 1:16.08 | |
39 | 306 | Rebsdorf René | 1990 | PINGVINEN | 9083AE | 25 m | 1:16.15 | |
40 | 172 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | 1:16.74 | |
41 | 298 | Reimer Johan | 2000 | SKOVBAKKEN | 0015AH | 25 m | 1:16.83 | |
42 | 60 | Fries Anders Bjørn | 1996 | ESBJERG | 9689AI | 25 m | 1:17.64 | |
43 | 321 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 9961AO | 25 m | 1:17.78 | |
44 | 331 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 9957AN | 25 m | 1:17.98 | |
45 | 352 | Nielsen Lasse | 1995 | RASK | 9593AM | 25 m | 1:18.76 | |
46 | 160 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 1:19.21 | |
47 | 21 | Krogh Holger Boe | 1998 | LYSENG | 9803AO | 25 m | 1:19.31 | |
48 | 328 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 1:19.41 | |
49 | 355 | Nielsen Nicolaj | 1995 | RASK | 9563AM | 25 m | 1:19.43 | |
50 | 109 | Thomsen Nicolai Bruun | 1997 | ESBJERG | 9753AO | 25 m | 1:19.48 | |
51 | 348 | Sørensen Anders H | 1998 | STRUER | 9885AR | 25 m | 1:19.55 | |
52 | 120 | Gade Mikkel | 1999 | GRINDSTED | 9979AN | 25 m | 1:19.83 | |
53 | 416 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 1:19.92 | |
54 | 5 | Myrup Emil | 1997 | PINGVINEN | 9795as | 25 m | 1:20.10 | |
55 | 197 | Christiansen Casper | 2000 | HOLSTEBRO | 0083AQ | 25 m | 1:20.42 | |
56 | 290 | Kristensen Simon Ajeet | 1999 | SKOVBAKKEN | 9903AP | 25 m | 1:20.80 | |
57 | 513 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 25 m | 1:20.83 | ||
58 | 505 | Koch Christian | 1998 | KORAL | 25 m | 1:20.87 | ||
59 | 333 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 1:20.91 | |
60 | 269 | Nørgaard Frederik | 1999 | SKIVE | 9975AS | 25 m | 1:21.10 | |
61 | 277 | Birn Magnus Boldrup | 2000 | SKOVBAKKEN | 0061AJ | 25 m | 1:21.14 | |
62 | 332 | Kaaber William | 1999 | STRUER | 9967AN | 25 m | 1:21.39 | |
63 | 72 | Jahic Anes | 1998 | ESBJERG | 9893AO | 25 m | 1:22.03 | |
64 | 378 | Wollesen Rolf | 1998 | TEMPO | 9897AE | 25 m | 1:22.53 | |
65 | 398 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 1:23.16 | |
66 | 167 | Christoffersen Lucas | 2000 | HERNING | 0051AI | 25 m | 1:23.96 | |
67 | 171 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 9927AJ | 25 m | 1:24.46 | |
68 | 425 | Jensen Jeppe Sivert | 1997 | VIBORG | 9761AQ | 25 m | 1:24.72 | |
69 | 66 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 1:25.05 | |
70 | 471 | Toft Mathias Maarbjerg | 1998 | AARS | 9875AR | 25 m | 1:25.08 | |
71 | 493 | Dalsgaard Mathias | 2000 | KORAL | 25 m | 1:25.14 | ||
72 | 40 | Marquardt Jeppe S. | 1996 | DURUP | 25 m | 1:25.17 | ||
73 | 149 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 1:25.20 | |
74 | 338 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:25.59 | |
75 | 345 | Pedersen Anders N | 1999 | STRUER | 9931AI | 25 m | 1:25.61 | |
76 | 213 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 1:25.90 | |
77 | 432 | Pedersen Marcus | 2000 | VIBORG | 0033AK | 25 m | 1:26.04 | |
78 | 214 | Schultz Jacob | 1999 | HOLSTEBRO | 9963AS | 25 m | 1:26.90 | |
79 | 49 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 1:28.38 | |
80 | 90 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 1:28.39 | |
81 | 433 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 25 m | 1:28.53 | |
82 | 466 | Hald Mads | 1996 | AARS | 9689AR | 25 m | 1:28.88 | |
83 | 176 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 1:29.07 | |
84 | 142 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | GTI | 0257AC | 25 m | 1:29.38 | |
85 | 38 | Østergaard Kristoffer | 1999 | DURUP | 9912KØ | 25 m | 1:29.42 | |
86 | 159 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | GTI | 0019AM | 25 m | 1:29.60 | |
87 | 61 | Frøsig Oliver | 2000 | ESBJERG | 0021AG | 25 m | 1:29.63 | |
88 | 78 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 1:33.27 | |
89 | 118 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | GRINDSTED | 0227AG | 25 m | 1:33.41 | |
90 | 340 | Moltsen Kristian | 1998 | STRUER | 9805AC | 25 m | 1:34.53 | |
91 | 404 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 1:34.71 | |
92 | 248 | Wolf Søren | 2000 | IHF | 0077AL | 25 m | 1:34.88 | |
93 | 209 | Lyngvig Tobias | 2000 | HOLSTEBRO | 0013AL | 25 m | 1:35.56 | |
94 | 374 | Rohde Benjamin | 2001 | TEMPO | 0191AJ | 25 m | 1:35.62 | |
95 | 497 | Fenger Alexander | 1999 | KORAL | 25 m | 1:36.04 | ||
96 | 182 | Stensfeldt Jeppe | 2000 | HERNING | 0075AM | 25 m | 1:37.92 | |
97 | 58 | Eenberg Anders | 2001 | ESBJERG | 0177AJ | 25 m | 1:40.35 | |
98 | 336 | Larsen William Bach | 2001 | STRUER | 0153AE | 25 m | 1:40.67 | |
99 | 354 | Jensen Laurits Mark | 2001 | RASK | 0183AK | 25 m | 1:41.86 | |
100 | 77 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 1:42.49 | |
101 | 301 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AD | 25 m | 1:44.36 | |
102 | 97 | Olesen Alexander | 2002 | ESBJERG | 0231AI | 25 m | 1:47.03 | |
103 | 135 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 1:48.13 | |
104 | 446 | Andersen Lukas Risbjerg | 2002 | VILDBJERG | 0277AC | 25 m | 1:48.68 | |
105 | 343 | Nyggaard Magnus Vilsgaard | 2001 | STRUER | 25 m | 1:48.71 | ||
106 | 105 | Poulsen Alexander | 2002 | ESBJERG | 0261AI | 25 m | 1:52.49 | |
107 | 81 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 1:53.08 | |
108 | 247 | Thomassen Carl Emil | 1996 | IHF | 9625AR | 25 m | 1:53.45 | |
109 | 93 | Nielsen Christian Heide | 2002 | ESBJERG | 0223AJ | 25 m | 1:56.90 | |
110 | 146 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 2:03.60 | |
111 | 202 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 2:05.62 | |
112 | 241 | Madsen Johannes Nymann | 1999 | IHF | 9937AM | 25 m | 2:07.31 | |
113 | 47 | Boysen Erik Nørgård | 2001 | ESBJERG | 25 m | |||
114 | 70 | Hosini Parsa | 2001 | ESBJERG | 0189AC | 25 m | ||
115 | 106 | Poulsen Robert | 1996 | ESBJERG | 9661AS | 25 m | ||
116 | 112 | Veldsquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | ||
117 | 283 | Gallacher Daniel | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AK | 25 m | ||
118 | 291 | Kristiansen Mads Lundh | 2000 | SKOVBAKKEN | 0055AN | 25 m | ||
119 | 295 | Nielsen Halfdan Muhlig | 2002 | SKOVBAKKEN | 0211AK | 25 m | ||
120 | 377 | Wollesen Eskild | 2002 | TEMPO | 0237AG | 25 m | ||
121 | 444 | Kran Simon | 1996 | VIDEBÆK | 25 m | |||
122 | 503 | Jensen Oliver Frederik | 1999 | KORAL | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 24 januar 2013 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:55 |
Løb 25, 200m Rygsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 233 | Østrup Amalie | 1997 | HORSENS | 9708AL | 25 m | 2:17.36 | |
2 | 139 | Beckmann Emilie | 1997 | GTI | 9778AG | 25 m | 2:26.72 | |
3 | 431 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 2:29.21 | |
4 | 264 | Sørensen Karina | 1995 | RINGSTED | 9514AI | 25 m | 2:30.13 | |
5 | 230 | Nørgaard Emma | 1997 | HORSENS | 9794AF | 25 m | 2:30.35 | |
6 | 232 | Thomasen Signe B. | 1996 | HORSENS | 9652AA | 25 m | 2:31.69 | |
7 | 262 | Steffensen Emilie | 1997 | RINGSTED | 9798AP | 25 m | 2:33.11 | |
8 | 31 | Jensen Laura Glerup | 1998 | DURUP | 9812LG | 25 m | 2:34.47 | |
9 | 226 | Feldinger Kirstine | 1996 | HORSENS | 9634AQ | 25 m | 2:34.86 | |
10 | 415 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 2:40.34 | |
11 | 224 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | HORSENS | 9766AR | 25 m | 2:41.53 | |
12 | 200 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 2:42.45 | |
13 | 411 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 2:42.65 | |
14 | 339 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 2:43.28 | |
15 | 161 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | GTI | 0006AM | 25 m | 2:43.94 | |
16 | 357 | Engemann Sanne | 1994 | RASK | 9418AP | 25 m | 2:46.80 | |
17 | 229 | Nielsen Amalie L. | 1997 | HORSENS | 9714AR | 25 m | 2:49.01 | |
18 | 482 | Halbirk Mikala Mai | 1998 | TRITON V | 9858AX | 25 m | 2:49.19 | |
19 | 388 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 2:50.34 | |
20 | 456 | Sørensen Amalie Krøier | 1996 | AARS | 9644AP | 25 m | 2:51.45 | |
21 | 231 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 2:53.66 | |
22 | 445 | Andersen Freya R. | 2000 | VILDBJERG | 0088AK | 25 m | 2:53.74 | |
23 | 323 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 2:53.89 | |
24 | 195 | Bielefeldt Maren | 1999 | HOLSTEBRO | 9938AC | 25 m | 2:55.04 | |
25 | 216 | Søndergaard Stine T. | 1998 | HOLSTEBRO | 9822BB | 25 m | 2:55.08 | |
26 | 10 | Damsgaard Anette | 1996 | BJERRE HER | 9696ay | 25 m | 2:55.47 | |
27 | 406 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 2:55.63 | |
28 | 113 | West Sofie | 2000 | ESBJERG | 0092AS | 25 m | 2:55.71 | |
29 | 324 | Hatting Maria Cleman | 2001 | STRUER | 0106AK | 25 m | 2:58.31 | |
30 | 96 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 2:58.41 | |
31 | 188 | Frandsen Kirstine | 2001 | HOBRO | 0168AA | 25 m | 3:00.51 | |
32 | 136 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 50 m | 3:01.00 | |
33 | 22 | Madsen Ida | 1998 | LYSENG | 9846AY | 25 m | 3:01.32 | |
34 | 261 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 25 m | 3:01.80 | |
35 | 62 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 25 m | 3:02.06 | |
36 | 367 | Hvarre Louise | 2001 | TEMPO | 0156AN | 25 m | 3:02.52 | |
37 | 227 | Holm Louise | 1994 | HORSENS | 9476AT | 25 m | 3:05.52 | |
38 | 289 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 25 m | 3:06.47 | |
39 | 239 | Jespers Victoria Klintrup | 2001 | IHF | 0184AN | 25 m | 3:07.12 | |
40 | 458 | Warming Louise | 1997 | AARS | 9764AT | 25 m | 3:08.36 | |
41 | 389 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 3:08.73 | |
42 | 95 | Nikolajsen Mie Kirstine | 1999 | ESBJERG | 9906AM | 25 m | 3:09.63 | |
43 | 68 | Hansen Laura Mathilde | 2001 | ESBJERG | 0154AU | 25 m | 3:10.00 | |
44 | 271 | Pedersen Elisabeth | 2000 | SKIVE | 0082AK | 25 m | 3:12.56 | |
45 | 422 | Dalsgaard Josefine | 2000 | VIBORG | 0052AY | 25 m | 3:14.39 | |
46 | 83 | Larsen Line | 2000 | ESBJERG | 0028AC | 25 m | 3:18.86 | |
47 | 208 | Lund Julie Geertsen | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AP | 25 m | 3:23.15 | |
48 | 41 | Veile Camilla H. | 2000 | DURUP | 25 m | 3:25.36 | ||
49 | 196 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 25 m | 3:27.28 | |
50 | 48 | Bro Carina | 2001 | ESBJERG | 0172AP | 25 m | 3:28.88 | |
51 | 32 | Mark Carli | 2002 | DURUP | 0216AL | 25 m | 3:33.77 | |
52 | 98 | Olsen Julie Stig | 2001 | ESBJERG | 0148AP | 25 m | 3:35.36 | |
53 | 278 | Dahl Sofia Louise | 2002 | SKOVBAKKEN | 0266AG | 25 m | 3:58.09 | |
54 | 88 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 3:59.97 | |
55 | 67 | Haahr Sofie | 2000 | ESBJERG | 0012BB | 25 m | ||
56 | 84 | Lindquist Caroline | 2001 | ESBJERG | 0174AC | 25 m | ||
57 | 114 | Wildenschild Ane | 2000 | ESBJERG | 0024AC | 25 m | ||
58 | 169 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 9846AV | 25 m | ||
59 | 256 | Langtoft Celina | 1999 | RINGSTED | 9948AK | 25 m | ||
60 | 369 | Hülsen Kristine | 2002 | TEMPO | 0286AH | 25 m | ||
61 | 421 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 24 januar 2013 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:55 |
Løb 26, 200m Rygsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 223 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 2:06.19 | |
2 | 150 | Kildholt Mads | 1994 | GTI | 9485AC | 25 m | 2:16.26 | |
3 | 228 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | HORSENS | 9733AH | 25 m | 2:17.55 | |
4 | 344 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 2:17.76 | |
5 | 265 | Nielsen Andreas Thomas | 1994 | RINGSTED | 25 m | 2:20.50 | ||
6 | 335 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 2:21.20 | |
7 | 122 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 2:22.48 | |
8 | 410 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 2:22.55 | |
9 | 447 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 2:23.60 | |
10 | 391 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 2:24.04 | |
11 | 254 | Hansen Claus | 1995 | RINGSTED | 9593AP | 25 m | 2:24.37 | |
12 | 478 | Bech Mathias | 1996 | TRITON V | 9633AQ | 25 m | 2:24.39 | |
13 | 260 | Rasmussen Anders Juul | 1997 | RINGSTED | 9715AG | 25 m | 2:24.90 | |
14 | 116 | Boisen Mikkel | 1997 | GRINDSTED | 9783AJ | 25 m | 2:25.56 | |
15 | 123 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 2:29.02 | |
16 | 175 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 2:29.40 | |
17 | 263 | Sørensen Jonas B. | 1993 | RINGSTED | 9375AF | 25 m | 2:33.08 | |
18 | 420 | Andersen Kasper Levring | 1998 | VIBORG | 9819AS | 25 m | 2:33.98 | |
19 | 370 | Kay Rune | 1996 | TEMPO | 9607AO | 25 m | 2:35.13 | |
20 | 225 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | 2:35.34 | |
21 | 251 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 2:37.95 | |
22 | 45 | Andersen Mikkel Sandberg | 1998 | ESBJERG | 9801AR | 25 m | 2:38.64 | |
23 | 287 | Hjort David | 2000 | SKOVBAKKEN | 0009AI | 25 m | 2:42.12 | |
24 | 277 | Birn Magnus Boldrup | 2000 | SKOVBAKKEN | 0061AJ | 25 m | 2:42.28 | |
25 | 290 | Kristensen Simon Ajeet | 1999 | SKOVBAKKEN | 9903AP | 25 m | 2:43.86 | |
26 | 416 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 2:47.72 | |
27 | 197 | Christiansen Casper | 2000 | HOLSTEBRO | 0083AQ | 25 m | 2:50.69 | |
28 | 493 | Dalsgaard Mathias | 2000 | KORAL | 25 m | 2:52.47 | ||
29 | 40 | Marquardt Jeppe S. | 1996 | DURUP | 25 m | 2:55.50 | ||
30 | 125 | Poulsen Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9825AO | 25 m | 2:56.79 | |
31 | 213 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 2:57.86 | |
32 | 211 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 3:02.13 | |
33 | 142 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | GTI | 0257AC | 25 m | 3:02.95 | |
34 | 49 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 3:03.55 | |
35 | 285 | Hansen Mathias Lund | 2002 | SKOVBAKKEN | 0269AD | 25 m | 3:04.41 | |
36 | 106 | Poulsen Robert | 1996 | ESBJERG | 9661AS | 25 m | 3:05.89 | |
37 | 165 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 3:06.56 | |
38 | 61 | Frøsig Oliver | 2000 | ESBJERG | 0021AG | 25 m | 3:08.07 | |
39 | 42 | Veile Oliver H. | 2001 | DURUP | 25 m | 3:08.41 | ||
40 | 299 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 25 m | 3:11.85 | |
41 | 90 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 3:12.56 | |
42 | 34 | Nielsen Mads F. | 1999 | DURUP | 9995AP | 25 m | 3:12.75 | |
43 | 471 | Toft Mathias Maarbjerg | 1998 | AARS | 9875AR | 25 m | 3:13.52 | |
44 | 404 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 3:15.47 | |
45 | 286 | Hessellund August Krebs | 1999 | SKOVBAKKEN | 9985AO | 25 m | 3:16.69 | |
46 | 209 | Lyngvig Tobias | 2000 | HOLSTEBRO | 0013AL | 25 m | 3:21.78 | |
47 | 466 | Hald Mads | 1996 | AARS | 9689AR | 25 m | 3:26.90 | |
48 | 135 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 3:28.24 | |
49 | 151 | Kilhof Morten | 2000 | GTI | 0037AJ | 25 m | 3:34.07 | |
50 | 301 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AD | 25 m | 3:36.62 | |
51 | 44 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | ||
52 | 158 | Møhl Emil | 1994 | GTI | 9413AC | 25 m | ||
53 | 258 | Magnusson Jakob | 1998 | RINGSTED | 9847AP | 25 m | ||
54 | 302 | Tingleff Nicolai | 1999 | SKOVBAKKEN | 9903AR | 25 m | ||
55 | 364 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 25 m | ||
56 | 376 | Toustrup Malthe | 2003 | TEMPO | 25 m | |||
57 | 486 | Sehested Andreas | 1996 | TRITON V | 9611AP | 25 m | ||
58 | 516 | Lundgaard Magnus | 2000 | ESBJERG | 0083AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 24 januar 2013 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:55 |
Løb 27, 50m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 139 | Beckmann Emilie | 1997 | GTI | 9778AG | 25 m | 26.31 | |
2 | 16 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 27.62 | |
3 | 233 | Østrup Amalie | 1997 | HORSENS | 9708AL | 25 m | 27.68 | |
4 | 264 | Sørensen Karina | 1995 | RINGSTED | 9514AI | 25 m | 28.28 | |
5 | 137 | Barrett Kathrine | 1996 | GTI | 9688AF | 25 m | 28.34 | |
6 | 226 | Feldinger Kirstine | 1996 | HORSENS | 9634AQ | 25 m | 28.63 | |
7 | 406 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 28.64 | |
8 | 341 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 28.86 | |
9 | 138 | Barrett Kristine | 1998 | GTI | 9886AB | 25 m | 29.15 | |
10 | 224 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | HORSENS | 9766AR | 25 m | 29.37 | |
11 | 31 | Jensen Laura Glerup | 1998 | DURUP | 9812LG | 25 m | 29.42 | |
12 | 428 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 29.42 | |
13 | 259 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 25 m | 29.47 | |
14 | 166 | Cebula Laura | 1997 | HERNING | 9722AT | 25 m | 29.50 | |
15 | 18 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 25 m | 29.53 | |
16 | 482 | Halbirk Mikala Mai | 1998 | TRITON V | 9858AX | 25 m | 29.61 | |
17 | 459 | Jensen Charlotte | 1994 | AARS | 9414AF | 25 m | 29.73 | |
18 | 434 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 25 m | 29.77 | |
19 | 342 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 29.81 | |
20 | 2 | Drivsholm Celine | 1996 | S 68 | 9654an | 25 m | 30.03 | |
21 | 257 | Magnusdottir Freydis | 1995 | RINGSTED | 9582AY | 25 m | 30.09 | |
22 | 304 | Bossen Sofie Brøndum | 1996 | PINGVINEN | 9694AB | 25 m | 30.25 | |
23 | 346 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 30.26 | |
24 | 431 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 30.26 | |
25 | 153 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | GTI | 9972AG | 25 m | 30.48 | |
26 | 347 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 30.51 | |
27 | 164 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | GTI | 9932BA | 25 m | 30.54 | |
28 | 339 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 30.70 | |
29 | 457 | Nielsen Anne | 1996 | AARS | 9694AZ | 25 m | 30.72 | |
30 | 326 | Holmgaard Hannah | 2000 | STRUER | 0014AT | 25 m | 30.76 | |
31 | 480 | Christiansen Agnes Astrup | 1997 | TRITON V | 9746AR | 25 m | 30.88 | |
32 | 411 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 30.93 | |
33 | 357 | Engemann Sanne | 1994 | RASK | 9418AP | 25 m | 30.95 | |
34 | 37 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | DURUP | 0042AL | 25 m | 30.99 | |
35 | 361 | Stecher Sara | 1997 | RASK | 9772BA | 25 m | 31.00 | |
36 | 169 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 9846AV | 25 m | 31.21 | |
37 | 323 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 31.34 | |
38 | 402 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 31.47 | |
39 | 484 | Hyldgaard Freja K. | 1998 | TRITON V | 9866AT | 25 m | 31.51 | |
40 | 371 | Larsen Simone | 1996 | TEMPO | 9664AT | 25 m | 31.61 | |
41 | 256 | Langtoft Celina | 1999 | RINGSTED | 9948AK | 25 m | 31.64 | |
42 | 243 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 31.71 | |
43 | 349 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 31.88 | |
44 | 305 | Jensen Louise Sofie | 1994 | PINGVINEN | 9418AD | 25 m | 31.91 | |
45 | 180 | Rasmussen Helena | 1998 | HERNING | 9832AT | 25 m | 32.04 | |
46 | 17 | Bundgaard Josephine Frede | 1997 | LYSENG | 9776AW | 25 m | 32.07 | |
47 | 7 | Hansen Linette | 1995 | BSK08 | 9522ay | 25 m | 32.10 | |
48 | 325 | Holmgaard Elena | 2000 | STRUER | 0044AT | 25 m | 32.23 | |
49 | 481 | Eriksen Isabell | 1999 | TRITON V | 9978AM | 25 m | 32.23 | |
50 | 365 | Hansen Mathilde | 1998 | TEMPO | 9894AS | 25 m | 32.29 | |
51 | 483 | Hededal Anna J. V. | 1998 | TRITON V | 9874AS | 25 m | 32.30 | |
52 | 30 | Hansen Ani Frøslev | 1998 | DURUP | 9858AW | 25 m | 32.31 | |
53 | 19 | Bentsen Lærke Marie | 1998 | LYSENG | 9858AH | 25 m | 32.33 | |
54 | 115 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 32.34 | |
55 | 113 | West Sofie | 2000 | ESBJERG | 0092AS | 25 m | 32.43 | |
56 | 179 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | 32.45 | |
57 | 22 | Madsen Ida | 1998 | LYSENG | 9846AY | 25 m | 32.50 | |
58 | 156 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | GTI | 0176AC | 25 m | 32.51 | |
59 | 231 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 32.62 | |
60 | 154 | Larsen Emilie | 2001 | GTI | 0186AC | 25 m | 32.72 | |
61 | 114 | Wildenschild Ane | 2000 | ESBJERG | 0024AC | 25 m | 32.76 | |
62 | 412 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 32.80 | |
63 | 163 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | GTI | 0062AP | 25 m | 32.91 | |
64 | 485 | Jensen Katrine Møll | 1998 | TRITON V | 9864AV | 25 m | 32.96 | |
65 | 417 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 50 m | 32.97 | |
66 | 89 | Madsen Sissel L. | 1999 | ESBJERG | 9964AP | 25 m | 33.08 | |
67 | 184 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 33.28 | |
68 | 462 | Kjær Emma | 1999 | AARS | 9994AV | 25 m | 33.30 | |
69 | 424 | Frandsen Marie | 1999 | VIBORG | 9986BA | 25 m | 33.31 | |
70 | 147 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | GTI | 9914AJ | 25 m | 33.48 | |
71 | 94 | Nielsen Line | 1999 | ESBJERG | 9938AG | 25 m | 33.61 | |
72 | 162 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 33.63 | |
73 | 324 | Hatting Maria Cleman | 2001 | STRUER | 0106AK | 25 m | 33.73 | |
74 | 372 | Olesen Helene | 2000 | TEMPO | 0044AP | 25 m | 33.78 | |
75 | 3 | Sørensen Alberte R. | 1996 | S 68 | 9634an | 25 m | 33.80 | |
76 | 275 | Højbjerg Cecilia | 1997 | SKIVE | 25 m | 33.87 | ||
77 | 188 | Frandsen Kirstine | 2001 | HOBRO | 0168AA | 25 m | 33.88 | |
78 | 20 | Jensen Marie Juhl | 1996 | LYSENG | 9642AY | 25 m | 33.91 | |
79 | 375 | Rohde Vicky | 1999 | TEMPO | 9984AI | 25 m | 33.94 | |
80 | 418 | Poulsen Anette Krog | 1999 | THISTED | 25 m | 33.98 | ||
81 | 59 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 33.99 | |
82 | 173 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | 34.13 | |
83 | 152 | Knak Lærke | 2002 | GTI | 0262AJ | 25 m | 34.19 | |
84 | 245 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 34.35 | |
85 | 309 | Carl Michelle Gammelgaard | 1996 | PINGVINEN | 25 m | 34.45 | ||
86 | 334 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 34.66 | |
87 | 330 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 34.68 | |
88 | 6 | Andersen Emilie Sondrup | 1997 | AARS | 9776ar | 25 m | 34.72 | |
89 | 168 | Clausen Caroline | 2000 | HERNING | 0058AR | 25 m | 35.09 | |
90 | 73 | Jensen Isabella Guldager | 2001 | ESBJERG | 0112AE | 25 m | 35.13 | |
91 | 239 | Jespers Victoria Klintrup | 2001 | IHF | 0184AN | 25 m | 35.32 | |
92 | 400 | Jonciauskaite Emilija | 1998 | THISTED | 9876BD | 25 m | 35.32 | |
93 | 435 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 35.33 | |
94 | 367 | Hvarre Louise | 2001 | TEMPO | 0156AN | 25 m | 35.36 | |
95 | 234 | Asmussen Alberte Daugaard | 2001 | IHF | 0112AO | 25 m | 35.42 | |
96 | 464 | Therkildsen Klara | 1999 | AARS | 9946AT | 25 m | 35.46 | |
97 | 144 | Fejer Nicoline | 2001 | GTI | 0116AK | 25 m | 35.88 | |
98 | 271 | Pedersen Elisabeth | 2000 | SKIVE | 0082AK | 25 m | 35.90 | |
99 | 83 | Larsen Line | 2000 | ESBJERG | 0028AC | 25 m | 36.06 | |
100 | 389 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 36.10 | |
101 | 246 | Risvig Laura Dorthea | 1998 | IHF | 9892BD | 25 m | 36.26 | |
102 | 507 | Martinussen Julie | 2000 | KORAL | 25 m | 36.46 | ||
103 | 492 | Christensen Josefine Due | 2001 | KORAL | 25 m | 36.61 | ||
104 | 429 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 25 m | 36.66 | |
105 | 445 | Andersen Freya R. | 2000 | VILDBJERG | 0088AK | 25 m | 36.68 | |
106 | 218 | Vestergaard Rikke Thi | 2000 | HOLSTEBRO | 0052AL | 25 m | 36.75 | |
107 | 504 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | KORAL | 25 m | 36.80 | ||
108 | 80 | Knudsen Cecilie | 1997 | ESBJERG | 9722AL | 25 m | 36.81 | |
109 | 92 | Nielsen Camilla Heide | 2000 | ESBJERG | 0024AK | 25 m | 36.83 | |
110 | 310 | Carls Natasja Gammelgaard | 1996 | PINGVINEN | 25 m | 36.83 | ||
111 | 414 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 36.85 | |
112 | 95 | Nikolajsen Mie Kirstine | 1999 | ESBJERG | 9906AM | 25 m | 36.99 | |
113 | 87 | Lykke Freja Maack | 2000 | ESBJERG | 0004AU | 25 m | 37.05 | |
114 | 360 | Stecher Maja | 2000 | RASK | 0058AQ | 25 m | 37.14 | |
115 | 467 | Ibsen Maja | 2001 | AARS | 25 m | 37.31 | ||
116 | 134 | Andersen Camilla | 2001 | GTI | 0168AK | 25 m | 37.32 | |
117 | 491 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | KORAL | 25 m | 37.41 | ||
118 | 470 | Sørensen Maria | 1999 | AARS | 9968BB | 25 m | 37.49 | |
119 | 62 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 25 m | 37.65 | |
120 | 187 | Vilstrup Amalie | 2002 | HERNING | 0246AJ | 25 m | 37.71 | |
121 | 67 | Haahr Sofie | 2000 | ESBJERG | 0012BB | 25 m | 37.78 | |
122 | 181 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 25 m | 37.80 | |
123 | 96 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 37.85 | |
124 | 366 | Heilmann Mai | 2000 | TEMPO | 0042AM | 25 m | 37.86 | |
125 | 244 | Pedersen Julie Grønbæk | 1998 | IHF | 9862BD | 25 m | 37.96 | |
126 | 272 | Poulsen Olivia | 2001 | SKIVE | 0142AR | 50 m | 38.07 | |
127 | 240 | Lassen Astrid | 1998 | IHF | 9816BD | 25 m | 38.16 | |
128 | 463 | Jensen Kathrine R. | 1998 | AARS | 9828AY | 25 m | 38.20 | |
129 | 430 | Pajbjerg Caroline Amstrup | 1997 | VIBORG | 9726BA | 25 m | 38.27 | |
130 | 419 | Andersen Helene Levring | 2001 | VIBORG | 25 m | 38.36 | ||
131 | 25 | Damsgaard Iben | 2000 | DURUP | 0046AZ | 25 m | 38.48 | |
132 | 449 | Laugesen Signe | 2001 | VILDBJERG | 0132AJ | 25 m | 38.56 | |
133 | 24 | Bangsholt Karla-Johanne | 1998 | DURUP | 9834BB | 25 m | 38.62 | |
134 | 300 | Sørensen Signe Juul | 2001 | SKOVBAKKEN | 0124AL | 25 m | 38.63 | |
135 | 68 | Hansen Laura Mathilde | 2001 | ESBJERG | 0154AU | 25 m | 38.66 | |
136 | 284 | Hald Ida Bøgh | 2001 | SKOVBAKKEN | 25 m | 38.74 | ||
137 | 194 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 38.81 | |
138 | 512 | Plagborg Kristina | 2000 | KORAL | 25 m | 39.00 | ||
139 | 48 | Bro Carina | 2001 | ESBJERG | 0172AP | 25 m | 39.17 | |
140 | 41 | Veile Camilla H. | 2000 | DURUP | 25 m | 39.21 | ||
141 | 183 | Strunge Linda | 2000 | HERNING | 0084AS | 25 m | 39.26 | |
142 | 469 | Sørensen Cathrine | 2001 | AARS | 25 m | 39.39 | ||
143 | 110 | Thulin Line Bæk | 2000 | ESBJERG | 0006AC | 25 m | 39.49 | |
144 | 53 | Ditlefsen Signe Rosenlund | 2002 | ESBJERG | 0202AD | 25 m | 39.96 | |
145 | 145 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | GTI | 0154AJ | 25 m | 39.99 | |
146 | 64 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 40.20 | |
147 | 495 | Dam Trine | 2001 | KORAL | 25 m | 40.61 | ||
148 | 79 | Knigge Tenna | 2001 | ESBJERG | 0158AO | 25 m | 40.67 | |
149 | 35 | Pedersen Andrea K. | 2000 | DURUP | 0089TH | 25 m | 40.87 | |
150 | 88 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 40.90 | |
151 | 157 | Mortensen Julie S. S. | 2002 | GTI | 0264AD | 25 m | 41.13 | |
152 | 124 | Lund Julie | 2000 | GRINDSTED | 0076AX | 25 m | 41.37 | |
153 | 268 | Jensen Camille Lindhard | 2000 | SKIVE | 0074AZ | 25 m | 41.54 | |
154 | 496 | Egsgaard Marlene Dyekær | 2000 | KORAL | 25 m | 41.57 | ||
155 | 76 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 25 m | 41.78 | |
156 | 91 | Møller Ester | 2001 | ESBJERG | 0102AV | 25 m | 41.87 | |
157 | 508 | Muhlig Lykke | 1999 | KORAL | 25 m | 41.97 | ||
158 | 472 | Weihrauch Anna | 1999 | AARS | 9942AZ | 25 m | 42.18 | |
159 | 267 | Holm Emma Gleitze | 1999 | SKIVE | 9998BC | 50 m | 42.29 | |
160 | 278 | Dahl Sofia Louise | 2002 | SKOVBAKKEN | 0266AG | 25 m | 42.36 | |
161 | 170 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 25 m | 42.42 | |
162 | 186 | Thimm Caroline | 1999 | HERNING | 9904AN | 25 m | 42.48 | |
163 | 510 | Nielsen Frida B. | 2001 | KORAL | 25 m | 42.48 | ||
164 | 32 | Mark Carli | 2002 | DURUP | 0216AL | 25 m | 42.51 | |
165 | 369 | Hülsen Kristine | 2002 | TEMPO | 0286AH | 25 m | 42.53 | |
166 | 155 | Levisen Sofia | 2002 | GTI | 0258AE | 25 m | 42.63 | |
167 | 98 | Olsen Julie Stig | 2001 | ESBJERG | 0148AP | 25 m | 42.82 | |
168 | 174 | Larsen Louise Eg | 2002 | HERNING | 0298AL | 25 m | 43.42 | |
169 | 107 | Sørensen Freja Bidstrup | 2002 | ESBJERG | 0258AM | 25 m | 43.77 | |
170 | 327 | Holmgaard Naja | 2001 | STRUER | 25 m | 43.84 | ||
171 | 111 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 43.95 | |
172 | 292 | Lund Solvej Kofoed | 2003 | SKOVBAKKEN | 0384AF | 25 m | 43.95 | |
173 | 359 | Stecher Emma | 2003 | RASK | 0316AJ | 25 m | 44.46 | |
174 | 413 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 45.43 | |
175 | 242 | Madsen Noomi Nymann | 2001 | IHF | 0144AN | 25 m | 45.83 | |
176 | 46 | Biltoft Cecilie | 2001 | ESBJERG | 0184AU | 25 m | 46.59 | |
177 | 108 | Sørensen Mathilde Sofie | 2001 | ESBJERG | 0168AU | 25 m | 46.79 | |
178 | 515 | Sparre Nina Lodberg | 2001 | KORAL | 25 m | 46.92 | ||
179 | 294 | Nezam Aida | 2003 | SKOVBAKKEN | 0398AB | 25 m | 47.47 | |
180 | 75 | Jensen Maria Guldager | 2004 | ESBJERG | 0422AA | 25 m | 48.26 | |
181 | 421 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 25 m | 48.41 | ||
182 | 85 | Lund Anna Krarup | 2003 | ESBJERG | 0318AJ | 25 m | 50.44 | |
183 | 82 | Kristensen Anna Elmbæk | 2001 | ESBJERG | 0152AV | 25 m | 51.48 | |
184 | 514 | Slipsager Anna | 2000 | KORAL | 25 m | 51.62 | ||
185 | 282 | Enevoldsen Sofie Cosedis | 2001 | SKOVBAKKEN | 25 m | 52.14 | ||
186 | 276 | Bidstrup Andrea Stenger | 2003 | SKOVBAKKEN | 0394AG | 25 m | 56.20 | |
187 | 11 | Landbo Louise | 1999 | VINDERUP | 25 m | |||
188 | 13 | Alexandersen Lærke Cassøe | 2001 | VINDERUP | 25 m | |||
189 | 14 | Toft Karen Schmieg | 2000 | VINDERUP | 25 m | |||
190 | 288 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | SKOVBAKKEN | 25 m | |||
191 | 320 | Adam Laura | 2001 | STRUER | 25 m | |||
192 | 373 | Rainer Lisa | 2002 | TEMPO | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 24 januar 2013 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:55 |
Løb 28, 50m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 223 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 23.37 | |
2 | 254 | Hansen Claus | 1995 | RINGSTED | 9593AP | 25 m | 24.46 | |
3 | 126 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 24.93 | |
4 | 405 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 24.96 | |
5 | 158 | Møhl Emil | 1994 | GTI | 9413AC | 25 m | 25.40 | |
6 | 117 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 25.49 | |
7 | 1 | Kollerup Martin | 1995 | NORD | 9501as | 25 m | 25.65 | |
8 | 452 | Rasmussen Nikolaj | 1993 | AARS | 9373AM | 25 m | 25.94 | |
9 | 498 | Frederiksen Martin | 1996 | KORAL | 9641AO | 25 m | 26.03 | |
10 | 225 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | 26.08 | |
11 | 116 | Boisen Mikkel | 1997 | GRINDSTED | 9783AJ | 25 m | 26.10 | |
12 | 344 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 26.21 | |
13 | 403 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 26.24 | |
14 | 148 | Jensen Victor Hardenberg | 1997 | GTI | 9741AE | 25 m | 26.50 | |
15 | 177 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 26.85 | |
16 | 255 | Jensen Kasper | 1997 | RINGSTED | 9725AD | 25 m | 27.07 | |
17 | 122 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 27.23 | |
18 | 329 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 27.27 | |
19 | 127 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 27.48 | |
20 | 486 | Sehested Andreas | 1996 | TRITON V | 9611AP | 25 m | 27.50 | |
21 | 453 | Larsen Benjamin Beirholm | 1995 | AARS | 9533AQ | 25 m | 27.52 | |
22 | 263 | Sørensen Jonas B. | 1993 | RINGSTED | 9375AF | 25 m | 27.68 | |
23 | 265 | Nielsen Andreas Thomas | 1994 | RINGSTED | 25 m | 27.78 | ||
24 | 392 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 27.90 | |
25 | 335 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 27.92 | |
26 | 4 | Pedersen Peter Frisgaard | 1997 | PINGVINEN | 9775ar | 25 m | 27.97 | |
27 | 410 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 28.00 | |
28 | 454 | Jensen Alexander | 1995 | AARS | 9563AQ | 25 m | 28.06 | |
29 | 178 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 28.30 | |
30 | 307 | Skjødt Kristian | 1994 | PINGVINEN | 9421AB | 25 m | 28.46 | |
31 | 172 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | 28.64 | |
32 | 63 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 28.68 | |
33 | 391 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 50 m | 28.83 | |
34 | 21 | Krogh Holger Boe | 1998 | LYSENG | 9803AO | 25 m | 28.84 | |
35 | 308 | Timmermann-Hansen Patrick | 1987 | PINGVINEN | 8725AD | 25 m | 28.84 | |
36 | 416 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 28.84 | |
37 | 251 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 28.85 | |
38 | 448 | Jeppesen Søren B. | 1999 | VILDBJERG | 9913AP | 25 m | 28.85 | |
39 | 123 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 28.87 | |
40 | 52 | Cumming Ian | 1995 | ESBJERG | 9547AA | 25 m | 28.89 | |
41 | 143 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | GTI | 0069AI | 25 m | 28.99 | |
42 | 306 | Rebsdorf René | 1990 | PINGVINEN | 9083AE | 25 m | 29.01 | |
43 | 331 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 9957AN | 25 m | 29.51 | |
44 | 370 | Kay Rune | 1996 | TEMPO | 9607AO | 25 m | 29.58 | |
45 | 5 | Myrup Emil | 1997 | PINGVINEN | 9795as | 25 m | 29.63 | |
46 | 60 | Fries Anders Bjørn | 1996 | ESBJERG | 9689AI | 25 m | 29.73 | |
47 | 333 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 29.75 | |
48 | 258 | Magnusson Jakob | 1998 | RINGSTED | 9847AP | 25 m | 29.87 | |
49 | 120 | Gade Mikkel | 1999 | GRINDSTED | 9979AN | 25 m | 30.24 | |
50 | 321 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 9961AO | 25 m | 30.35 | |
51 | 50 | Christensen Simon Maahn | 1997 | ESBJERG | 9759AL | 25 m | 30.49 | |
52 | 40 | Marquardt Jeppe S. | 1996 | DURUP | 25 m | 30.52 | ||
53 | 332 | Kaaber William | 1999 | STRUER | 9967AN | 25 m | 30.54 | |
54 | 45 | Andersen Mikkel Sandberg | 1998 | ESBJERG | 9801AR | 25 m | 30.61 | |
55 | 72 | Jahic Anes | 1998 | ESBJERG | 9893AO | 25 m | 30.69 | |
56 | 269 | Nørgaard Frederik | 1999 | SKIVE | 9975AS | 25 m | 30.73 | |
57 | 207 | Kongerslev Jonas | 1999 | HOLSTEBRO | 9949AQ | 25 m | 31.11 | |
58 | 353 | Stecher Niels | 1972 | RASK | 25 m | 31.15 | ||
59 | 352 | Nielsen Lasse | 1995 | RASK | 9593AM | 25 m | 31.28 | |
60 | 149 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 31.30 | |
61 | 328 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 31.36 | |
62 | 109 | Thomsen Nicolai Bruun | 1997 | ESBJERG | 9753AO | 25 m | 31.41 | |
63 | 513 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 25 m | 31.54 | ||
64 | 378 | Wollesen Rolf | 1998 | TEMPO | 9897AE | 25 m | 31.57 | |
65 | 160 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 31.58 | |
66 | 502 | Jensen Nicklas Christian | 1997 | KORAL | 25 m | 31.63 | ||
67 | 505 | Koch Christian | 1998 | KORAL | 25 m | 31.84 | ||
68 | 106 | Poulsen Robert | 1996 | ESBJERG | 9661AS | 25 m | 31.90 | |
69 | 345 | Pedersen Anders N | 1999 | STRUER | 9931AI | 25 m | 32.07 | |
70 | 338 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 32.13 | |
71 | 501 | Jensen Christian Bylling | 1999 | KORAL | 25 m | 32.15 | ||
72 | 167 | Christoffersen Lucas | 2000 | HERNING | 0051AI | 25 m | 32.28 | |
73 | 185 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 32.37 | |
74 | 494 | Dam Morten Chr. | 1998 | KORAL | 25 m | 32.48 | ||
75 | 90 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 32.53 | |
76 | 44 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 32.59 | |
77 | 66 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 32.98 | |
78 | 248 | Wolf Søren | 2000 | IHF | 0077AL | 25 m | 33.02 | |
79 | 38 | Østergaard Kristoffer | 1999 | DURUP | 9912KØ | 25 m | 33.25 | |
80 | 125 | Poulsen Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9825AO | 25 m | 33.28 | |
81 | 140 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 33.29 | |
82 | 61 | Frøsig Oliver | 2000 | ESBJERG | 0021AG | 25 m | 33.32 | |
83 | 398 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 33.32 | |
84 | 171 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 9927AJ | 25 m | 33.35 | |
85 | 433 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 25 m | 33.40 | |
86 | 176 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 33.41 | |
87 | 348 | Sørensen Anders H | 1998 | STRUER | 9885AR | 25 m | 33.89 | |
88 | 404 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 34.14 | |
89 | 165 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 34.49 | |
90 | 273 | Utoft Jonas | 1998 | SKIVE | 9859AD | 25 m | 34.93 | |
91 | 497 | Fenger Alexander | 1999 | KORAL | 25 m | 35.54 | ||
92 | 354 | Jensen Laurits Mark | 2001 | RASK | 0183AK | 25 m | 35.65 | |
93 | 159 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | GTI | 0019AM | 25 m | 35.79 | |
94 | 350 | Thomsen Jonas | 1999 | STRUER | 9905AN | 25 m | 35.81 | |
95 | 322 | Glerup Felix | 1999 | STRUER | 9991AM | 25 m | 35.83 | |
96 | 340 | Moltsen Kristian | 1998 | STRUER | 9805AC | 25 m | 35.93 | |
97 | 49 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 36.35 | |
98 | 299 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 25 m | 36.38 | |
99 | 397 | Jensen Jacob Nyvang | 1999 | THISTED | 9959AM | 25 m | 36.45 | |
100 | 396 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 36.48 | |
101 | 274 | Aalbers Dinand | 1998 | SKIVE | 9845AU | 50 m | 36.55 | |
102 | 238 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | IHF | 9985AR | 25 m | 36.94 | |
103 | 214 | Schultz Jacob | 1999 | HOLSTEBRO | 9963AS | 25 m | 37.34 | |
104 | 293 | Mikkelsen Magnus | 2001 | SKOVBAKKEN | 0171AM | 25 m | 37.45 | |
105 | 182 | Stensfeldt Jeppe | 2000 | HERNING | 0075AM | 25 m | 37.49 | |
106 | 34 | Nielsen Mads F. | 1999 | DURUP | 9995AP | 25 m | 37.66 | |
107 | 426 | Kristensen Mikkel | 2000 | VIBORG | 0017AP | 25 m | 37.76 | |
108 | 118 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | GRINDSTED | 0227AG | 25 m | 37.93 | |
109 | 336 | Larsen William Bach | 2001 | STRUER | 0153AE | 25 m | 38.24 | |
110 | 211 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 38.48 | |
111 | 141 | Enghave Tobias | 2002 | GTI | 0237AC | 25 m | 38.49 | |
112 | 503 | Jensen Oliver Frederik | 1999 | KORAL | 25 m | 38.63 | ||
113 | 78 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 38.68 | |
114 | 291 | Kristiansen Mads Lundh | 2000 | SKOVBAKKEN | 0055AN | 25 m | 39.09 | |
115 | 77 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 39.23 | |
116 | 39 | Kobberø Jakob Strøm | 2001 | DURUP | 25 m | 39.24 | ||
117 | 58 | Eenberg Anders | 2001 | ESBJERG | 0177AJ | 25 m | 39.29 | |
118 | 42 | Veile Oliver H. | 2001 | DURUP | 25 m | 39.59 | ||
119 | 36 | Pedersen Kristian Avnskov | 1999 | DURUP | 9929AQ | 25 m | 39.67 | |
120 | 374 | Rohde Benjamin | 2001 | TEMPO | 0191AJ | 25 m | 39.67 | |
121 | 516 | Lundgaard Magnus | 2000 | ESBJERG | 0083AP | 25 m | 40.22 | |
122 | 509 | Nielsen Emil B. | 1999 | KORAL | 25 m | 40.39 | ||
123 | 446 | Andersen Lukas Risbjerg | 2002 | VILDBJERG | 0277AC | 25 m | 40.60 | |
124 | 247 | Thomassen Carl Emil | 1996 | IHF | 9625AR | 25 m | 41.14 | |
125 | 151 | Kilhof Morten | 2000 | GTI | 0037AJ | 25 m | 41.86 | |
126 | 202 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 42.56 | |
127 | 97 | Olesen Alexander | 2002 | ESBJERG | 0231AI | 25 m | 42.92 | |
128 | 500 | Hansen Niels Christian | 2001 | KORAL | 25 m | 43.13 | ||
129 | 43 | Veile Sebastian H. | 2003 | DURUP | 25 m | 43.21 | ||
130 | 343 | Nyggaard Magnus Vilsgaard | 2001 | STRUER | 25 m | 43.42 | ||
131 | 81 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 43.51 | |
132 | 105 | Poulsen Alexander | 2002 | ESBJERG | 0261AI | 25 m | 44.17 | |
133 | 283 | Gallacher Daniel | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AK | 25 m | 44.35 | |
134 | 47 | Boysen Erik Nørgård | 2001 | ESBJERG | 25 m | 45.00 | ||
135 | 241 | Madsen Johannes Nymann | 1999 | IHF | 9937AM | 25 m | 45.10 | |
136 | 112 | Veldsquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | 45.70 | |
137 | 377 | Wollesen Eskild | 2002 | TEMPO | 0237AG | 25 m | 49.41 | |
138 | 295 | Nielsen Halfdan Muhlig | 2002 | SKOVBAKKEN | 0211AK | 25 m | 49.83 | |
139 | 93 | Nielsen Christian Heide | 2002 | ESBJERG | 0223AJ | 25 m | 50.43 | |
140 | 12 | Dalsgaard Malthe | 1998 | VINDERUP | 25 m | |||
141 | 33 | Marquardt Mikkel S. | 1998 | DURUP | 9811MM | 25 m | ||
142 | 70 | Hosini Parsa | 2001 | ESBJERG | 0189AC | 25 m | ||
143 | 146 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | ||
144 | 150 | Kildholt Mads | 1994 | GTI | 9485AC | 25 m | ||
145 | 442 | Christensen Jesper Langbo | 1997 | VIDEBÆK | 25 m | |||
146 | 443 | Højgaard Patrick | 1996 | VIDEBÆK | 25 m | |||
147 | 444 | Kran Simon | 1996 | VIDEBÆK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 24 januar 2013 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:55 |
Løb 29, 4x50m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 221 | Horsens Piger 1 | 1996 | HORSENS | 25 m | 1:50.94 | ||
2 | 222 | Horsens Piger 2 | 0 | HORSENS | 25 m | 1:57.77 | ||
3 | 249 | Ringsted 1 | 0 | RINGSTED | 25 m | 1:58.00 | ||
4 | 15 | Laber Larver | 0 | LYSENG | 25 m | 1:58.19 | ||
5 | 129 | 1 Gti Piger | 0 | GTI | 25 m | 1:59.72 | ||
6 | 407 | Thisted Piger 1 | 0 | THISTED | 25 m | 2:05.00 | ||
7 | 313 | Struer Dream Team | 0 | STRUER | 25 m | 2:05.17 | ||
8 | 356 | Rask Prinsesser 1 | 1994 | RASK | 25 m | 2:07.54 | ||
9 | 99 | Esbjerg Piger 1 | 1999 | ESBJERG | 25 m | 2:10.00 | ||
10 | 455 | Aars Piger 1 | 1994 | AARS | 25 m | 2:12.00 | ||
11 | 303 | Pingvin Piger 1 | 0 | PINGVINEN | 25 m | 2:13.44 | ||
12 | 408 | Thisted Piger 2 | 0 | THISTED | 25 m | 2:15.00 | ||
13 | 131 | 2 Gti Piger | 0 | GTI | 25 m | 2:17.04 | ||
14 | 100 | Esbjerg Piger 2 | 1999 | ESBJERG | 25 m | 2:18.00 | ||
15 | 235 | Ihf Hold 1 | 1999 | IHF | 25 m | 2:18.00 | ||
16 | 189 | Hsc Damer 1 | 1999 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:20.00 | ||
17 | 489 | Koral Piger 1 1 Lx | 1995 | KORAL | 25 m | 2:20.42 | ||
18 | 237 | Ihf Hold 2 | 199 | IHF | 25 m | 2:25.00 | ||
19 | 409 | Thisted Piger 3 | 0 | THISTED | 25 m | 2:25.00 | ||
20 | 101 | Esbjerg Piger 3 | 1999 | ESBJERG | 25 m | 2:26.00 | ||
21 | 460 | Aars Piger 2 | 1998 | AARS | 25 m | 2:26.00 | ||
22 | 102 | Esbjerg Piger 4 | 1999 | ESBJERG | 25 m | 2:29.00 | ||
23 | 133 | 3 Gti Piger | 0 | GTI | 25 m | 2:29.51 | ||
24 | 296 | Bakken Piger 1 | 1999 | SKOVBAKKEN | 25 m | 2:32.00 | ||
25 | 103 | Esbjerg Piger 5 | 1999 | ESBJERG | 25 m | 2:35.00 | ||
26 | 312 | Struer Damer 2 | 0 | STRUER | 25 m | 2:35.22 | ||
27 | 266 | Poseidon Piger 1 | 2004 | SKIVE | 25 m | 2:36.26 | ||
28 | 104 | Esbjerg Piger 6 | 1999 | ESBJERG | 25 m | 2:41.00 | ||
29 | 490 | Koral Piger 2 1 Lx | 2000 | KORAL | 25 m | 2:46.77 | ||
30 | 190 | Hsc Damer 2 | 2002 | HOLSTEBRO | 25 m | 3:00.00 | ||
31 | 297 | Bakken Piger 2 | 1999 | SKOVBAKKEN | 25 m | 3:10.00 | ||
32 | 28 | Tines Girls 1 Durup | 1999 | DURUP | 25 m | |||
33 | 29 | Tines Girls 2 Durup | 1999 | DURUP | 25 m | |||
34 | 318 | Struers Gamle Sild | 0 | STRUER | 25 m | |||
35 | 437 | Piger Viborg | 0 | VIBORG | 25 m | |||
36 | 438 | Piger 1 Viborg | 0 | VIBORG | 25 m | |||
37 | 475 | Stm 1 Piger | 0 | STM | 25 m | |||
38 | 476 | Stm 2 Piger | 0 | STM | 25 m | |||
39 | 477 | Stm 3 Piger | 0 | STM | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 24 januar 2013 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:55 |
Løb 30, 4x50m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 249 | Ringsted 1 | 0 | RINGSTED | 25 m | 1:40.00 | ||
2 | 220 | Horsens Drenge 1 | 0 | HORSENS | 25 m | 1:43.02 | ||
3 | 121 | Grindsted Herre 1 | 0 | GRINDSTED | 25 m | 1:44.00 | ||
4 | 250 | Ringsted 2 | 0 | RINGSTED | 25 m | 1:48.00 | ||
5 | 51 | Team Coach | 1900 | ESBJERG | 25 m | 1:49.00 | ||
6 | 450 | Aars Drenge 1 | 1992 | AARS | 25 m | 1:50.00 | ||
7 | 315 | Struer Herrer 3 | 0 | STRUER | 25 m | 1:50.99 | ||
8 | 393 | Thisted Drenge 1 | 0 | THISTED | 25 m | 1:52.00 | ||
9 | 317 | Struer Old Boys | 0 | STRUER | 25 m | 2:00.80 | ||
10 | 69 | Esbjerg Herrer | 1900 | ESBJERG | 25 m | 2:01.00 | ||
11 | 279 | Bakken Drenge 1 | 1999 | SKOVBAKKEN | 25 m | 2:01.00 | ||
12 | 487 | Koral Drenge 1 1 Lx | 1995 | KORAL | 25 m | 2:01.92 | ||
13 | 54 | Esbjerg Drenge 1 | 1999 | ESBJERG | 25 m | 2:04.00 | ||
14 | 128 | 1 Gti Drenge | 0 | GTI | 25 m | 2:05.77 | ||
15 | 55 | Esbjerg Drenge 2 | 1999 | ESBJERG | 25 m | 2:07.00 | ||
16 | 394 | Thisted Drenge 2 | 0 | THISTED | 25 m | 2:08.00 | ||
17 | 316 | Struer Herrer 4 | 0 | STRUER | 25 m | 2:12.40 | ||
18 | 192 | Hsc Herre 1 | 2002 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:15.00 | ||
19 | 395 | Thisted Drenge 3 | 0 | THISTED | 25 m | 2:15.00 | ||
20 | 488 | Koral Drenge 2 1 Lx | 1998 | KORAL | 25 m | 2:19.62 | ||
21 | 280 | Bakken Drenge 2 | 1999 | SKOVBAKKEN | 25 m | 2:20.00 | ||
22 | 235 | Ihf Hold 1 | 1999 | IHF | 25 m | 2:25.00 | ||
23 | 130 | 2 Gti Drenge | 0 | GTI | 25 m | 2:31.24 | ||
24 | 56 | Esbjerg Drenge 3 | 1999 | ESBJERG | 25 m | 2:33.00 | ||
25 | 281 | Bakken Drenge 3 | 1999 | SKOVBAKKEN | 25 m | 2:40.00 | ||
26 | 57 | Esbjerg Drenge 4 | 1999 | ESBJERG | 25 m | 2:50.00 | ||
27 | 132 | 3 Gti Drenge | 0 | GTI | 25 m | 3:04.42 | ||
28 | 26 | Carstens Boys 1 Durup | 1999 | DURUP | 25 m | |||
29 | 27 | Carstens Boys 2 Durup | 1999 | DURUP | 25 m | |||
30 | 119 | Grindsted Drenge 1 | 1998 | GRINDSTED | 25 m | |||
31 | 313 | Struer Dream Team | 0 | STRUER | 25 m | |||
32 | 351 | Rask Guys | 1972 | RASK | 25 m | |||
33 | 436 | Drenge Viborg | 0 | VIBORG | 25 m | |||
34 | 473 | Stm 1 Drenge | 0 | STM | 25 m | |||
35 | 474 | Stm 2 Drenge | 0 | STM | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 24 januar 2013 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:55 |