2020-02-19   04:46:13
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Limfjords Cup 2013

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

4_S
Løb 4, 100m Brystsvømning 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
405  Moos Kristoffer  1996  THISTED  9639AJ  25 m  1:04.53   
126  Rasmussen Christian  1993  GRINDSTED  9325AK  25 m  1:07.26   
403  Kjær Michael  1995  THISTED  9555AL  25 m  1:07.81   
201  Gravsen Dennis Skov  1991  HOLSTEBRO  9139AE  25 m  1:10.22   
158  Møhl Emil  1994  GTI  9413AC  25 m  1:10.87   
206  Knudsen Thomas  1996  HOLSTEBRO  9633AD  25 m  1:11.72   
215  Schultz Kasper  1995  HOLSTEBRO  9557AI  25 m  1:12.27   
453  Larsen Benjamin Beirholm  1995  AARS  9533AQ  25 m  1:12.59   
391  Birk Peter  1996  THISTED  9665AJ  25 m  1:13.38   
10  178  Michaelsen Toke  1999  HERNING  9933AJ  25 m  1:14.41   
11  122  Knudsen Frederik  1997  GRINDSTED  9743AH  25 m  1:14.71   
12  254  Hansen Claus  1995  RINGSTED  9593AP  25 m  1:14.71   
13  127  Rasmussen Teddi  1996  GRINDSTED  9693AE  25 m  1:14.79   
14  63  Gadgaard Mikkel  1999  ESBJERG  9923AA  25 m  1:14.90   
15  228  Madsen Peter Mandrup  1997  HORSENS  9733AH  25 m  1:14.99   
16  447  Høgild Magnus B.  1999  VILDBJERG  9959AD  25 m  1:15.04   
17  392  Boesen Marcus  1999  THISTED  9923AL  25 m  1:15.79   
18  263  Sørensen Jonas B.  1993  RINGSTED  9375AF  25 m  1:15.93   
19  148  Jensen Victor Hardenberg  1997  GTI  9741AE  25 m  1:16.00   
20  255  Jensen Kasper  1997  RINGSTED  9725AD  25 m  1:16.18   
21  60  Fries Anders Bjørn  1996  ESBJERG  9689AI  25 m  1:16.25   
22  452  Rasmussen Nikolaj  1993  AARS  9373AM  25 m  1:16.63   
23  454  Jensen Alexander  1995  AARS  9563AQ  25 m  1:18.09   
24  307  Skjødt Kristian  1994  PINGVINEN  9421AB  25 m  1:20.38   
25  306  Rebsdorf René  1990  PINGVINEN  9083AE  25 m  1:20.62   
26  143  Fagerberg Mathias Yu  2000  GTI  0069AI  25 m  1:20.79   
27  251  Carstensen Magnus  1999  RINGSTED  9903AH  25 m  1:20.99   
28  335  Kristensen Tobias M.  1996  STRUER  9621AJ  25 m  1:22.44   
29  321  Andersen Jonas  1999  STRUER  9961AO  25 m  1:26.15   
30  Myrup Emil  1997  PINGVINEN  9795as  25 m  1:26.64   
31  513  Roe Alexander  1997  KORAL    25 m  1:27.86   
32  350  Thomsen Jonas  1999  STRUER  9905AN  25 m  1:27.88   
33  494  Dam Morten Chr.  1998  KORAL    25 m  1:28.31   
34  302  Tingleff Nicolai  1999  SKOVBAKKEN  9903AR  25 m  1:28.71   
35  328  Jakobsen Mikkel Thagaard  2000  STRUER  0007AN  25 m  1:29.15   
36  269  Nørgaard Frederik  1999  SKIVE  9975AS  25 m  1:29.47   
37  171  Grarup Jens  1999  HERNING  9927AJ  25 m  1:30.24   
38  299  Skrydstrup Aksel  2001  SKOVBAKKEN  0155AH  25 m  1:31.23   
39  277  Birn Magnus Boldrup  2000  SKOVBAKKEN  0061AJ  25 m  1:31.75   
40  333  Kær Mathias  1999  STRUER  9947AN  25 m  1:32.33   
41  207  Kongerslev Jonas  1999  HOLSTEBRO  9949AQ  25 m  1:34.73   
42  348  Sørensen Anders H  1998  STRUER  9885AR  25 m  1:34.77   
43  197  Christiansen Casper  2000  HOLSTEBRO  0083AQ  25 m  1:35.24   
44  332  Kaaber William  1999  STRUER  9967AN  25 m  1:35.65   
45  167  Christoffersen Lucas  2000  HERNING  0051AI  25 m  1:35.73   
46  66  Grene Jakob  2001  ESBJERG  0133AC  25 m  1:36.34   
47  345  Pedersen Anders N  1999  STRUER  9931AI  25 m  1:36.84   
48  338  Lønstrup Martin  1993  STRUER  9373AO  25 m  1:38.90   
49  214  Schultz Jacob  1999  HOLSTEBRO  9963AS  25 m  1:39.42   
50  285  Hansen Mathias Lund  2002  SKOVBAKKEN  0269AD  25 m  1:39.51   
51  466  Hald Mads  1996  AARS  9689AR  25 m  1:39.90   
52  61  Frøsig Oliver  2000  ESBJERG  0021AG  25 m  1:40.45   
53  176  Mehlsen Anders Thingstrup  2001  HERNING  0101AG  25 m  1:40.69   
54  396  Hovmark Christian  2001  THISTED  0155AF  25 m  1:42.50   
55  248  Wolf Søren  2000  IHF  0077AL  25 m  1:42.77   
56  340  Moltsen Kristian  1998  STRUER  9805AC  25 m  1:43.46   
57  36  Pedersen Kristian Avnskov  1999  DURUP  9929AQ  25 m  1:45.81   
58  291  Kristiansen Mads Lundh  2000  SKOVBAKKEN  0055AN  25 m  1:46.58   
59  40  Marquardt Jeppe S.  1996  DURUP    25 m  1:47.10   
60  397  Jensen Jacob Nyvang  1999  THISTED  9959AM  25 m  1:47.38   
61  497  Fenger Alexander  1999  KORAL    25 m  1:48.73   
62  274  Aalbers Dinand  1998  SKIVE  9845AU  50 m  1:48.75   
63  336  Larsen William Bach  2001  STRUER  0153AE  25 m  1:49.25   
64  58  Eenberg Anders  2001  ESBJERG  0177AJ  25 m  1:51.17   
65  78  Kjærgaard Oliver  2001  ESBJERG  0149AC  25 m  1:51.21   
66  34  Nielsen Mads F.  1999  DURUP  9995AP  25 m  1:52.64   
67  301  Thorsell Vilhelm Damm  2002  SKOVBAKKEN  0235AD  25 m  1:58.82   
68  337  Ludvigsen Jens Jacob  2001  STRUER  0179AK  25 m  2:02.77   
69  81  Knudsen Jonas Krammer  2003  ESBJERG  0345AF  25 m  2:07.81   
70  93  Nielsen Christian Heide  2002  ESBJERG  0223AJ  25 m  2:10.30   
71  39  Kobberø Jakob Strøm  2001  DURUP    25 m  2:13.56   
72  112  Veldsquez Luis  2001  ESBJERG  0127AC  25 m  2:14.98   
73  97  Olesen Alexander  2002  ESBJERG  0231AI  25 m     
74  376  Toustrup Malthe  2003  TEMPO    25 m     
75  443  Højgaard Patrick  1996  VIDEBÆK    25 m     
76  500  Hansen Niels Christian  2001  KORAL    25 m     
77  503  Jensen Oliver Frederik  1999  KORAL    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.20.00  Udskriftsdato  24 januar 2013 
Licens til Struer Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  18:55 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark