Ohjelma Nuorten lyhyen radan mestaruusuinnit 2013
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 8
|
Kilpailu |
Nuorten lyhyen radan mestaruus |
|
Tulostuspäivämäärä |
26 tammikuu 2013 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Turku |
|
Tulostusaika |
08:54 |
|
|
Järjestäjä |
AUi ja ÅSK |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
25 tammikuu 2013 |
|
|
|
|
Laji 8, 200m Selkäuinti T-17 |
Loppukilpailut (5) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Rosa Sahlström |
1997 |
97A446 |
IU |
|
25m |
2:37.38 |
2:37.38 |
2 |
Mikaela Mitjonen |
1997 |
97A272 |
JoUS |
|
25m |
2:36.58 |
2:36.58 |
3 |
Ronja Järvinen |
1998 |
98A374 |
UiTa |
|
25m |
2:36.46 |
2:36.46 |
4 |
Unna Harjamäki |
1998 |
98A286 |
ÅSK |
|
25m |
2:35.93 |
2:35.93 |
5 |
Petra Kivelä |
1996 |
96A721 |
SWIM |
|
25m |
2:36.26 |
2:36.26 |
6 |
Jenna Väänänen |
1996 |
96A706 |
HäUS |
|
25m |
2:36.50 |
2:36.50 |
7 |
Hanna Hammar |
1998 |
98A182 |
UiTa |
|
50m |
2:41.05 |
2:37.05 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Nea-Maria Laitervo |
1997 |
97A414 |
RaisU |
|
25m |
2:35.13 |
2:35.13 |
2 |
Emma-Lotta Tynkkynen |
1999 |
99A073 |
TaTU |
|
25m |
2:34.44 |
2:34.44 |
3 |
Mirva Kallström |
1999 |
99A128 |
Cetus |
|
25m |
2:34.14 |
2:34.14 |
4 |
Suvi Huhtanen |
1999 |
99A194 |
UiTa |
|
25m |
2:31.84 |
2:31.84 |
5 |
Mona Kunnas |
1998 |
98A139 |
TaTU |
|
25m |
2:33.09 |
2:33.09 |
6 |
Annukka Kurttila |
1996 |
96A679 |
Cetus |
|
25m |
2:34.37 |
2:34.37 |
7 |
Nea-Amanda Heinola |
2000 |
00A310 |
NumKis |
|
25m |
2:34.46 |
2:34.46 |
8 |
Sara Kazi |
1999 |
99A752 |
RaisU |
|
25m |
2:35.19 |
2:35.19 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Anna Jantunen |
1998 |
98A157 |
SCN |
|
25m |
2:30.18 |
2:30.18 |
2 |
Susanne Frondelius |
1996 |
96A298 |
JoUS |
|
25m |
2:29.73 |
2:29.73 |
3 |
Milla Inkeroinen |
1998 |
98A634 |
Cetus |
|
25m |
2:28.57 |
2:28.57 |
4 |
Sonja Portin |
1998 |
98A105 |
OuLo |
|
25m |
2:27.97 |
2:27.97 |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Emma Nieminen |
1996 |
96A009 |
UiTa |
|
25m |
2:28.82 |
2:28.82 |
7 |
Ronja Mehtonen |
1999 |
99A136 |
SalU |
|
25m |
2:30.08 |
2:30.08 |
8 |
Selina Virkkunen |
1997 |
97A195 |
HäUS |
|
25m |
2:30.26 |
2:30.26 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Anna Kotonen |
1997 |
97A239 |
HSS |
|
50m |
2:31.45 |
2:27.45 |
2 |
Saara Ruti |
1997 |
97A587 |
NumKis |
|
25m |
2:26.99 |
2:26.99 |
3 |
Eveliina Kallio |
1999 |
99A444 |
RaisU |
|
25m |
2:26.31 |
2:26.31 |
4 |
Elviira Salmi |
1996 |
96A213 |
UiTa |
|
25m |
2:25.77 |
2:25.77 |
5 |
Katarina Mustonen |
1996 |
96A871 |
HäUS |
|
25m |
2:26.14 |
2:26.14 |
6 |
Selma Soininen |
1999 |
99A279 |
SWIM |
|
25m |
2:26.39 |
2:26.39 |
7 |
Julia Thurin |
1996 |
96A121 |
IFÅ |
|
25m |
2:27.08 |
2:27.08 |
8 |
Milla Kulmala |
1998 |
98A117 |
TaTU |
|
25m |
2:27.70 |
2:27.70 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Mona Juppo |
1996 |
96A571 |
Cetus |
|
50m |
2:28.74 |
2:24.74 |
2 |
Oona Kerttula |
1996 |
96A737 |
OU |
|
25m |
2:24.16 |
2:24.16 |
3 |
Anu Bergström |
1996 |
96A631 |
RaisU |
|
25m |
2:16.95 |
2:16.95 |
4 |
Vilma Ruotsalainen |
1996 |
96A597 |
LrU |
|
50m |
2:17.56 |
2:13.56 |
5 |
Carita Luukkanen |
1996 |
96A246 |
VuUS |
|
25m |
2:16.20 |
2:16.20 |
6 |
Lotta Upanne |
1998 |
98A195 |
MiUS |
|
25m |
2:18.74 |
2:18.74 |
7 |
Viola Kilpeläinen |
1998 |
98A386 |
HSS |
|
25m |
2:24.27 |
2:24.27 |
8 |
Nea Kolu |
1997 |
97A566 |
AUi |
|
25m |
2:24.94 |
2:24.94 |
Tekijä: WinGrodan 1.20.05 |
Tulostuspäivämäärä |
26 tammikuu 2013 |
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti |
Tulostusaika |
08:54 |
|