2019-03-26   01:22:11
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Caroline af Ugglas knattesim

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 1
Heatlista 
 
  Tävling  Caroline af Ugglas Knattesim    Utskriftsdatum  23 februari 2013   
  Tävlingsort  Bro    Utskriftstid  13:28   
  Arrangör  Upplands-Bro Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  23 februari 2013         
 
 
 
Gren 1, 25m Frisim Damer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
149  Veronica Hiram  2004  AK7204  ÖSMO SS    25m   
148  Klara Gustavsson  2004  AA4804  ÖSMO SS    25m   
179  Elsa Kjellström  2006  AA1406  UPPLANDS-B    25m   
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
156  Isabelle Lundberg  2005  AD5405  ÖSMO SS    25m   
34  Ester Pettersson  2005  AD6405  KANAANS SS    25m   
163  Freja Vesterlund  2006  AA7606  ÖSMO SS    25m   
151  Frida Josefsson  2005  AA6805  ÖSMO SS    25m   
72  Belize Engström  2004  AI5404  SPÅRVÄGEN    25m   
               

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
180  Saga Norrbrand  2005  AC9405  UPPLANDS-B    25m  36.29 
146  Emma Gabell  2004  AE7404  ÖSMO SS    25m  31.35 
Meja Bergerstam  2004  AC8804  BÅLSTA SK    25m  28.55 
Alicia Budden  2004  AA5404  BÅLSTA SK    25m  31.30 
153  Fiona Karlsson  2004  AE6404  ÖSMO SS    25m  33.70 
Olivia Budden  2007  AA3207  BÅLSTA SK    25m   

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
129  Clara Zielfelt  2004  AI2404  UPPLANDS-B    25m  28.06 
11  Sofia Ingemansson  2004  AC9204  BÅLSTA SK    25m  27.62 
107  Saimi Campoverde  2004  AE5404  UPPLANDS-B    25m  27.35 
162  Bianca Wernerman  2004  AE8404  ÖSMO SS    25m  27.38 
52  Tilde Pettersson  2004  AD9404  NORRTÄLJE    25m  27.75 
60  Moa Zetterström  2005  AA9805  NORRTÄLJE    25m  28.18 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
18  Tea Persson  2004  AC1404  BÅLSTA SK    25m  26.91 
49  Meja Lindgren  2004  AJ3604  NORRTÄLJE    25m  26.31 
Nathalie Hedlund  2004  AI9204  DANDERYD    25m  21.14 
40  Nea Nilsson  2005  AC7805  LINDESBERG    25m  25.37 
20  Emily Sandberg  2004  AH2204  BÅLSTA SK    25m  26.87 
10  Isabel Frykman  2005  AC2605  BÅLSTA SK    25m  26.99 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  23 februari 2013 
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap  Utskriftstid  13:28 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner