Program for Grand Prix 1
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Startlist Event 7
|
Competition name |
Swedish Grand Prix 1 |
|
Print Date |
26 januari 2013 |
|
|
Competition place |
Uppsala |
|
Print Time |
13:21 |
|
|
Organizer |
SSF/Upsala S |
|
|
|
|
|
Pool |
50m |
|
|
|
|
|
Competition date |
26 januari 2013 |
|
|
|
|
Event 7, 100m Backstroke Men |
Finals (2) |
World Seniors: Aaron Peirsol (1983) 51.94 2009-07-09 |
Europe Seniors: Camille Lacourt (1985) 52.11 2010-08-10 |
Nation Seniors: Simon Sjdin (1986) 55.10 2011-04-08 |
Nation Juniors: Mattias Carlsson (1990) 56.59 2010-08-09 |
|
Heat B (2) |
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
NOC |
Pool |
Time |
|
92 |
1 |
Christian Karlsson |
1993 |
AK0593 |
STRNGNS |
|
50m |
1:02.13 |
75 |
2 |
Anton Mikaelsson |
1993 |
AA4193 |
SKELLEFTE |
|
50m |
1:01.21 |
44 |
3 |
Pontus Palmqvist |
1991 |
AV7391 |
LASS |
|
50m |
1:00.65 |
48 |
4 |
Christoffer Carlsen |
1992 |
AM1192 |
MASS |
|
50m |
59.56 |
22 |
5 |
Petter Fredriksson |
1997 |
AJ4197 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:00.53 |
90 |
6 |
Adam Karlsson |
1994 |
AC7594 |
SPRVGEN |
|
50m |
1:00.97 |
161 |
7 |
Jacob Fredriksson |
1992 |
AC9592 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:01.91 |
166 |
8 |
Fredrich Risebrandt |
1992 |
AF1392 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:02.38 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
NOC |
Pool |
Time |
|
184 |
1 |
Armin Porobic |
1996 |
|
Lambertset |
NOR |
50m |
59.27 |
31 |
2 |
Axel Pettersson |
1995 |
AE8995 |
JNKPING |
|
50m |
58.74 |
205 |
3 |
Yakov Yan Toumarkin |
1992 |
|
ISRAEL |
ISR |
50m |
58.11 |
200 |
4 |
Guy Barnea |
1987 |
|
ISRAEL |
ISR |
50m |
56.77 |
201 |
5 |
Jonatan Josef Kopelev |
1991 |
|
ISRAEL |
ISR |
50m |
57.83 |
159 |
6 |
Mattias Carlsson |
1990 |
AP3590 |
UDDEVALLA |
|
50m |
58.36 |
203 |
7 |
David Gamburg |
1993 |
|
ISRAEL |
ISR |
50m |
58.95 |
70 |
8 |
Fabian Bergman |
1994 |
AQ2194 |
SALTSJB |
|
50m |
59.31 |
Generated by WinGrodan 1.20.06 |
Print Date |
26 januari 2013 |
Licensed to: Upsala Simsllskap |
Print Time |
13:21 |
|