2019-08-20   12:32:52
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Yngre 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Gren 1-17; insim 07:15-08:15

6_S
Gren 6, 50m Bröstsim FL 11 
 
NR: Johanna Nicklasson 1996 Karlsborgs 00:38.33 år 2007 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
Englund Linnéa  2003  DEJE SS  AI5403  25 m  41.50   
274  Suchomel Linn  2003  SKÖVDE SS  AD2203  25 m  41.64   
174  Holmertz Wilma  2003  LASS  AD1803  25 m  42.42   
205  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  43.51   
170  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m  44.90   
341  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  46.04   
112  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  50 m  46.83   
47  Carlheim Wilma  2003  JÖNKÖPING  AI6403  25 m  47.11   
180  Karlsson Vera  2003  LASS  AI8403  25 m  47.43   
10  179  Karlsson Martina  2003  LASS  AA9603  25 m  47.46   
11  105  Petersson Sarah  2003  KARLSKRONA  AC7803  25 m  48.40   
12  359  Düring Hanna  2003  NKK  AL6603  25 m  48.67   
13  65  Nilsson Matilda  2004  JÖNKÖPING  AD0804  25 m  49.42   
14  357  Broden Hilma  2003  NKK  AS8203  25 m  49.45   
15  262  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  49.96   
16  298  Malmström Filippa  2003  SÖDERTÄLJE  AK3803  25 m  50.09   
17  141  Widerberg Karin  2003  SK LAXEN  AO3803  25 m  50.31   
18  209  Andersson Liv  2003  MASS  AW4403  25 m  50.87   
19  337  Holmberg Sofi  2003  VÄSTERÅS  AB3403  25 m  50.92   
20  41  Florén Frida  2004  HARNÄS SKU  AB1404  25 m  51.12   
21  128  Kjaergaard Henna  2003  SK LAXEN  AQ3803  25 m  52.11   
22  14  Grundström Thea  2003  GÖTEBORG  BA1203  25 m  52.22   
23  211  Gradinarska Boiana  2004  MASS  AJ5204  25 m  52.36   
24  177  Kardfall Alice  2003  LASS  AI0603  25 m  52.55   
25  182  Källsand Hedvig  2004  LASS  AA7604  25 m  52.55   
26  166  Friberg Elin  2004  LASS  AD1404  25 m  53.06   
27  227  Hagsten Skarda Magdalena  2003  HK SIM  AO6603  25 m  53.72   
28  284  Rydström Tilde  2003  SKURU IK  AX3603  25 m  54.05   
29  134  Schriever-Abeln Maja  2003  SK LAXEN  AR3203  25 m  54.06   
30  192  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  54.06   
31  Moberg Tindra  2003  ELFSBORG  AU5403  25 m  54.23   
32  55  Holmquist Moa  2004  JÖNKÖPING  AG1604  25 m  55.01   
33  367  Holgersson Ebba  2005  NKK  AE7205  25 m  55.22   
34  200  Bjarme Diana  2003  LUDVIKA SS  AC9803  25 m  56.18   
35  306  Lindahl Cecilia  2004  SOLSTA  AS1204  25 m  56.39   
36  294  Floby Christina  2003  SÖDERTÄLJE  AK2803  50 m  56.53   
37  165  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  25 m  56.70   
38  122  Fritz Hannah  2003  SK LAXEN  BB5603  25 m  57.15   
39  73  Tellfjord Tilda  2003  JÖNKÖPING  AC9203  25 m  58.35   
40  365  Hazard Ebba  2004  NKK  AC5204  25 m  58.52   
41  183  Linné Elsa  2003  LASS  AX4803  25 m  58.87   
42  280  Heinz Felicia  2004  SKURU IK  AU8204  25 m  59.98   
43  277  Bäckström Elsa  2004  SKURU IK  AU3204  25 m  1:00.11   
44  156  Arnell Maja  2004  LASS  AO8204  25 m  1:00.44   
45  187  Nilsson Elvira  2004  LASS  AF3804  25 m  1:01.23   
46  129  Lindblad Cazzandra  2003  SK LAXEN  AQ5803  25 m  1:01.72   
47  362  Ericsson Selma  2004  NKK  AG8604  25 m  1:03.24   
48  289  Östlund Olivia  2003  SKURU IK  AZ9203  25 m  1:04.29   
49  154  Arildsson Julia  2005  LASS  AE6805  25 m  1:17.79   
50  353  Arampampasli Rebecca  2004  NKK  AD7804  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.07  Utskriftsdatum  15 januari 2014 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  20:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner