2019-05-25   13:38:13
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Yngre 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Gren 1-17; insim 07:15-08:15

1_S
Gren 1, 50m Fjärilsim Po 13 
 
NR: Linus Junefelt 1992 Jönköpings 00:28.13 år 2005 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
113  Rydahl Johan  2001  KARLSTAD  AF4901  25 m  29.35   
Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  32.43   
Kerman William  2001  ANDERSTORP  AA6501  25 m  33.23   
54  Hegmegi Oskar  2001  JÖNKÖPING  AB9301  25 m  33.86   
28  Söderberg Nicolas  2001  GÖTEBORG  AK6701  25 m  34.62   
215  Någård Daniel  2001  MASS  AE0701  50 m  34.67   
110  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  35.11   
19  Nislander Gustav  2001  GÖTEBORG  AQ0301  25 m  35.79   
360  Engström Max  2001  NKK  AC9301  25 m  35.85   
10  181  Kiasat Naevid  2001  LASS  AF6501  25 m  35.92   
11  210  Fredholm Alexander  2001  MASS  AE2301  25 m  36.73   
12  140  Vaide Isak  2001  SK LAXEN  AN0901  25 m  36.79   
13  220  Sjöström Viktor  2001  MASS  AB2101  25 m  36.98   
14  310  Alaei Samuel  2001  UDDEVALLA  AG7101  25 m  38.17   
15  340  Laxbäck Anton  2001  VÄSTERÅS  AM4101  25 m  38.36   
16  299  Moureau Axel  2001  SÖDERTÄLJE  AL7901  25 m  38.78   
17  327  Brewitz Johan  2001  VÄSTERÅS  AH2101  25 m  39.02   
18  361  Ericsson Hjalmar  2001  NKK  AK1101  50 m  39.71   
19  117  Aldrin John  2001  KATRINEHOL  AI8101  25 m  39.80   
20  108  Andersson Linus  2001  KARLSTAD  AP4301  25 m  40.59   
21  102  Kromnow Erik  2001  KARLSKRONA  AL9701  25 m  40.60   
22  295  Hellberg Robert  2001  SÖDERTÄLJE  AE7701  25 m  40.88   
23  261  Lithner Daniel  2001  SÄFFLE SS  AJ9701  25 m  40.89   
24  369  Könemann David  2001  NKK  AD0101  25 m  41.35   
25  42  Ålenius Marcus  2001  HARNÄS SKU  AQ6901  25 m  41.46   
26  136  Torbjörnsson Oliver  2001  SK LAXEN  AO2301  25 m  42.19   
27  64  Mozdzynski Karol  2001  JÖNKÖPING  AF4101  25 m  43.44   
28  121  Bjärudd Ludwig  2001  SK LAXEN  AQ3901  25 m  43.86   
29  13  Feng Max  2001  GÖTEBORG  AR6301  25 m  43.95   
30  366  Hoffner Linus  2001  NKK  AR8101  25 m  45.10   
31  27  Svedberg Max  2001  GÖTEBORG  AR3301  25 m  47.49   
32  Bohlin Karl  2001  GÖTEBORG  AV6301  25 m  47.91   
33  114  Rönnquist Axel  2001  KARLSTAD  AR2101  25 m  48.40   
34  190  Oscarsson Albert  2001  LASS  AH0101  25 m  49.97   
35  150  Addenbrooke Freke  2001  LASS  AP8701  25 m  52.69   
36  240  Engström Markus  2001  ÖSA  AN5701  25 m  56.32   
37  285  Stenström Elliot  2001  SKURU IK  AJ7101  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.07  Utskriftsdatum  15 januari 2014 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  20:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner