2019-10-17   17:27:01
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Yngre 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

8_S
Gren 8, 100m Frisim FL 13 
 
NR: Céline Bertrand 1995 Skövde SS 01:00.60 år 2008 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
216  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  1:00.78   
328  Brunzell Hannah  2001  VÄSTERÅS  AP6801  25 m  1:02.98   
347  Åberg Victoria  2001  VÄSTERÅS  AL7201  25 m  1:03.86   
301  Sundstrand Emma  2001  SÖDERTÄLJE  AJ3201  25 m  1:04.12   
212  Gradinarska Kamelia  2001  MASS  AI3601  25 m  1:05.49   
57  Johansson Wilma  2001  JÖNKÖPING  AT7401  25 m  1:05.83   
24  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  25 m  1:06.04   
271  Wennerberg Wilma  2001  SK STRÄNGN  AG3201  25 m  1:06.06   
368  Härdelin Josefine  2001  NKK  AF4601  25 m  1:06.52   
10  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  1:06.95   
11  194  Thörnros Alice  2001  LASS  AT8601  25 m  1:08.63   
12  370  Lindroth Ella  2001  NKK  AE1201  25 m  1:08.71   
13  348  Ångström Emelie  2001  VÄSTERÅS  AN8201  25 m  1:08.75   
14  131  Norrman Elin  2001  SK LAXEN  AX4601  25 m  1:08.83   
15  269  Lönnberg Clara  2001  SK STRÄNGN  AF9801  25 m  1:09.54   
16  45  Arberg Agnes  2001  JÖNKÖPING  AF6201  25 m  1:09.82   
17  63  Melander Thyra  2001  JÖNKÖPING  AJ7401  25 m  1:10.30   
18  208  Alvekrans Amanda  2001  MASS  AI7401  25 m  1:10.49   
19  39  Eriksson Alice  2001  HARNÄS SKU  AZ9601  25 m  1:10.53   
20  201  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  1:10.77   
21  320  Strömberg Annie  2001  UDDEVALLA  AL9401  25 m  1:10.77   
22  10  Dahlström Olivia  2001  GÖTEBORG  AV5601  25 m  1:10.98   
23  186  Mokhtari Sandra  2001  LASS  AR7801  25 m  1:11.05   
24  195  Tudegård Erika  2001  LASS  AR8801  25 m  1:11.07   
25  68  Prior Emilia  2001  JÖNKÖPING  AA9801  25 m  1:11.28   
26  38  Carlsson Elina  2001  HARNÄS SKU  AS5801  25 m  1:11.35   
27  204  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  1:12.00   
28  46  Brink Matilda  2001  JÖNKÖPING  AJ2401  25 m  1:12.35   
29  213  Jörstam Elsa  2001  MASS  AR4601  25 m  1:12.89   
30  91  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  1:13.05   
31  92  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  25 m  1:13.13   
32  278  Carlson Claudia  2001  SKURU IK  AM4601  25 m  1:13.50   
33  151  Almén Alice  2001  LASS  AI0801  25 m  1:13.71   
34  59  Klasson Fanny  2001  JÖNKÖPING  AJ4401  25 m  1:14.36   
35  258  Andersson Caroline  2001  SÄFFLE SS  AV4601  25 m  1:14.41   
36  229  Karlsson Elin  2001  HK SIM  AW6601  25 m  1:14.52   
37  11  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  25 m  1:14.57   
38  206  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  1:14.57   
39  237  Wiberg-Jansson Paula  2001  NYKÖPING  AX4801  25 m  1:14.72   
40  311  Cuperus Dagmar  2001  UDDEVALLA  BM7401  25 m  1:15.11   
41  178  Karlsson Elsa  2001  LASS  BA9401  25 m  1:15.14   
42  62  Malmkvist Eira  2001  JÖNKÖPING  AL8201  25 m  1:15.48   
43  69  Ruotanen Emma  2001  JÖNKÖPING  AX3801  25 m  1:15.55   
44  307  Lindahl Felicia  2001  SOLSTA  AG3801  25 m  1:15.74   
45  173  Holmertz Tuva  2001  LASS  AU0601  25 m  1:15.78   
46  96  Rydh-Dufva Inez  2001  KARLSKO SF  AF2601  25 m  1:16.54   
47  336  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  1:16.63   
48  230  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  1:16.68   
49  22  Olsson Sissy  2001  GÖTEBORG  BH1601  25 m  1:16.82   
50  281  Hjelmborn Ottilia  2001  SKURU IK  BE3801  25 m  1:16.93   
51  373  Ullstrand Ida  2001  NKK  BG8601  25 m  1:17.12   
52  235  Wistrand Alda  2001  HK SIM  AW2801  25 m  1:17.55   
53  343  Rydberg Ebba  2001  VÄSTERÅS  AN1401  25 m  1:17.99   
54  74  Wilhelmsson Ebba  2001  JÖNKÖPING  AJ8401  25 m  1:18.16   
55  17  Mickelsson Emma  2001  GÖTEBORG  BJ7801  25 m  1:18.74   
56  58  Jungåker Paula  2001  JÖNKÖPING  AS7801  25 m  1:18.80   
57  317  Kihlberg Linnea  2001  UDDEVALLA  AX7801  25 m  1:18.88   
58  133  Pålsson Therese  2001  SK LAXEN  BJ4401  25 m  1:19.51   
59  23  Persson Tilde  2001  GÖTEBORG  BK2201  25 m  1:20.90   
60  322  Tallberg Nora  2001  UDDEVALLA  BH0201  25 m  1:21.01   
61  241  Gabot Salma  2001  ÖSA  AN1801  25 m  1:21.05   
62  124  Grüneberger Erika  2001  SK LAXEN  AZ6201  25 m  1:21.46   
63  321  Tabarte Amanda  2001  UDDEVALLA  AX9801  25 m  1:22.73   
64  315  Gustavsson Maja  2001  UDDEVALLA  AL3401  25 m  1:22.90   
65  313  Dahlberg Wilma  2001  UDDEVALLA  AL1401  25 m  1:23.34   
66  264  Olsson Madeleine  2001  SÄFFLE SS  AW4601  25 m  1:23.55   
67  226  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  1:26.14   
68  339  Johansson Nora  2001  VÄSTERÅS  AI1201  50 m  1:28.13   
69  104  Palmgren Sarah  2001  KARLSKRONA  AE6801  25 m  1:30.24   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.07  Utskriftsdatum  15 januari 2014 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  20:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner