2019-07-16   21:20:38
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Yngre 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

64_S
Gren 64, 200m Medley Po 13 
 
NR: Linus Junefelt 1992 Jönköpings 02:20.35 år 2005 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
113  Rydahl Johan  2001  KARLSTAD  AF4901  25 m  2:19.39   
215  Någård Daniel  2001  MASS  AE0701  25 m  2:38.37   
Kerman William  2001  ANDERSTORP  AA6501  25 m  2:39.19   
Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  2:41.99   
327  Brewitz Johan  2001  VÄSTERÅS  AH2101  25 m  2:42.42   
220  Sjöström Viktor  2001  MASS  AB2101  25 m  2:45.64   
110  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  2:46.26   
107  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  2:48.52   
210  Fredholm Alexander  2001  MASS  AE2301  25 m  2:50.29   
10  360  Engström Max  2001  NKK  AC9301  25 m  2:52.05   
11  318  Larsson Edwin  2001  UDDEVALLA  AB3501  25 m  2:52.15   
12  181  Kiasat Naevid  2001  LASS  AF6501  25 m  2:55.88   
13  19  Nislander Gustav  2001  GÖTEBORG  AQ0301  25 m  2:56.65   
14  140  Vaide Isak  2001  SK LAXEN  AN0901  25 m  2:56.92   
15  352  Börjesson Markus  2001  S 77  AE5101  25 m  3:00.13   
16  361  Ericsson Hjalmar  2001  NKK  AK1101  25 m  3:00.70   
17  28  Söderberg Nicolas  2001  GÖTEBORG  AK6701  25 m  3:00.91   
18  25  Segerdahl William  2001  GÖTEBORG  AI4301  25 m  3:01.35   
19  117  Aldrin John  2001  KATRINEHOL  AI8101  25 m  3:01.46   
20  108  Andersson Linus  2001  KARLSTAD  AP4301  25 m  3:03.12   
21  42  Ålenius Marcus  2001  HARNÄS SKU  AQ6901  25 m  3:03.41   
22  310  Alaei Samuel  2001  UDDEVALLA  AG7101  25 m  3:06.55   
23  64  Mozdzynski Karol  2001  JÖNKÖPING  AF4101  25 m  3:11.46   
24  295  Hellberg Robert  2001  SÖDERTÄLJE  AE7701  25 m  3:14.36   
25  27  Svedberg Max  2001  GÖTEBORG  AR3301  25 m  3:15.26   
26  37  Carlsson Adam  2001  HARNÄS SKU  AK1901  25 m  3:16.41   
27  299  Moureau Axel  2001  SÖDERTÄLJE  AL7901  25 m  3:18.27   
28  261  Lithner Daniel  2001  SÄFFLE SS  AJ9701  25 m  3:22.39   
29  136  Torbjörnsson Oliver  2001  SK LAXEN  AO2301  25 m  3:23.80   
30  121  Bjärudd Ludwig  2001  SK LAXEN  AQ3901  25 m  3:32.03   
31  114  Rönnquist Axel  2001  KARLSTAD  AR2101  25 m  3:45.85   
32  13  Feng Max  2001  GÖTEBORG  AR6301  25 m     
33  285  Stenström Elliot  2001  SKURU IK  AJ7101  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.07  Utskriftsdatum  15 januari 2014 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  20:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner