2019-07-16   20:38:43
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Yngre 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

60_S
Gren 60, 400m Frisim FL 12 
 
NR: Ellen Olsson 1995 SK Triton 04:50.33 år 2007 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
319  Persson Linnea  2002  UDDEVALLA  AL1802  25 m  5:10.94   
176  Järvikari Felicia  2002  LASS  AH9802  25 m  5:26.74   
345  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  5:31.14   
268  Eriksson Maja  2002  SK STRÄNGN  AM6602  25 m  5:32.11   
40  Florén Clara  2002  HARNÄS SKU  AL6202  25 m  5:35.06   
Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG  AA4802  25 m  5:36.01   
228  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  5:37.23   
169  Gunnarsson Elin  2002  LASS  AJ6802  25 m  5:40.76   
286  Westborg Anna  2002  SKURU IK  AE0402  25 m  5:40.93   
10  95  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  5:41.50   
11  130  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  5:52.52   
12  70  Sabic Nadija  2002  JÖNKÖPING  AI7802  25 m  5:54.51   
13  161  Bjerlöw Ia  2002  LASS  AA7602  50 m  5:59.61   
14  329  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  5:59.62   
15  127  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  25 m  6:03.05   
16  21  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  50 m  6:05.07   
17  61  Lindström Tilda  2002  JÖNKÖPING  AC0602  50 m  6:07.31   
18  15  Inghammar Linnea  2002  GÖTEBORG  AT0402  25 m  6:08.03   
19  248  Titus Jennifer  2002  ÖSA  AG5402  25 m  6:08.63   
20  232  Sibelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  6:21.58   
21  16  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  50 m  6:22.16   
22  12  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  50 m  6:22.55   
23  137  Wahlbeck Elsa  2002  SK LAXEN  AM4202  25 m  6:24.93   
24  143  Wollentz Julia  2002  SK LAXEN  AO1202  25 m  6:25.05   
25  132  Ottosson Petronella  2002  SK LAXEN  AN8802  25 m  6:34.42   
26  312  Cuperus Marit  2002  UDDEVALLA  BD0202  50 m  6:36.55   
27  342  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  50 m  6:53.64   
28  18  Mohammadi Natalia  2002  GÖTEBORG  AT2402  50 m  6:56.79   
29  203  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AB0802  25 m  6:59.05   
30  231  Olsson Ellen  2002  HK SIM  AV3202  25 m  7:02.43   
31  244  König Tyra  2002  ÖSA  AL2402  25 m  7:10.75   
32  Apelqvist Tove  2002  ELFSBORG  AO6802  25 m     
33  60  Kullberg Agnes  2002  JÖNKÖPING  AI8802  25 m     
34  89  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m     
35  120  Barrington Nathalie  2002  SK LAXEN  AY9202  25 m     
36  144  Ålenius Josephine  2002  SK LAXEN  AY2402  25 m     
37  217  Petersson Magdalena  2002  MASS  AA6602  25 m     
38  273  Lilja Astrid  2002  SKENE SIM  AE3602  25 m     
39  288  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  25 m     
40  296  Jonsson Carolina  2002  SÖDERTÄLJE  AU5402  25 m     
41  333  Grabmüller Andrea  2002  VÄSTERÅS  AZ3802  25 m     
42  375  Öhrn Lovisa  2002  NKK  AJ8802  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.07  Utskriftsdatum  15 januari 2014 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  20:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner