2019-05-22   00:51:26
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Yngre 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

55_S
Gren 55, 100m Frisim Po 12 
 
NR: Johan Rydahl 2001 Karlstads SS 01:00.70 år 2013 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
125  Gustavsson Julius  2002  SK LAXEN  AD0102  25 m  1:06.34   
188  Nilsson Sebastian  2002  LASS  AM2302  25 m  1:11.72   
109  Jovancic Milos  2002  KARLSTAD  AH1302  25 m  1:12.11   
314  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m  1:15.32   
214  Lundborg Ludwig  2002  MASS  AJ7702  25 m  1:15.58   
118  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  25 m  1:15.88   
358  Brolin John  2002  NKK  AB6302  25 m  1:16.18   
44  Agestav Daniel  2002  JÖNKÖPING  AB7102  25 m  1:16.78   
67  Petkoczi Patrik  2002  JÖNKÖPING  AG3702  25 m  1:17.01   
10  50  Ekström William  2002  JÖNKÖPING  AC5902  25 m  1:17.30   
11  222  Tan Kevin  2002  MASS  AD1102  25 m  1:17.34   
12  246  Laszewski Michal  2002  ÖSA  AC4902  25 m  1:17.53   
13  234  Thungren Andreas  2002  HK SIM  AL1502  25 m  1:18.48   
14  66  Nukovic Eldin  2002  JÖNKÖPING  AE5102  25 m  1:18.83   
15  123  Gaudenz Finn  2002  SK LAXEN  AL9502  25 m  1:19.11   
16  93  Lübeck Viktor  2002  KARLSKO SF  AG9302  25 m  1:19.64   
17  363  Ericsson Vilhelm  2002  NKK  AH4102  25 m  1:20.15   
18  282  Lindskog Hugo  2002  SKURU IK  AG8102  25 m  1:20.63   
19  283  Malmfors Morgan  2002  SKURU IK  AJ6702  25 m  1:20.88   
20  275  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  1:21.51   
21  238  Baastad Simon  2002  ÖSA  AC2102  25 m  1:21.73   
22  157  Axelsson Elias  2002  LASS  AJ9102  25 m  1:22.23   
23  153  Andersson Måns  2002  LASS  AH5102  25 m  1:22.37   
24  308  Marjetta-Olsson Nicolai  2002  SOLSTA  AB0702  25 m  1:23.44   
25  193  Staaf Ruben  2002  LASS  AI2702  25 m  1:24.40   
26  103  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  AD9502  25 m  1:24.84   
27  135  Swedblom Anton  2002  SK LAXEN  AR1302  25 m  1:25.65   
28  293  Jaramillo-Lopez Sebastian  2002  SÖDERTÄLJE  AJ7302  25 m  1:26.05   
29  20  Nordberg Marcus  2002  GÖTEBORG  AM4302  25 m  1:27.09   
30  184  Lundqvist Nicola  2002  LASS  AM0302  25 m  1:27.61   
31  249  Wilhelmsson Oscar  2002  ÖSA  AM3902  25 m  1:28.46   
32  33  Zasowski Philip  2002  GÖTEBORG  AM5302  25 m  1:30.57   
33  334  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  1:30.86   
34  279  Flykt-Rosen Axel  2002  SKURU IK  AQ5102  25 m  1:33.31   
35  185  Lust Isak  2002  LASS  AJ8902  25 m  1:34.12   
36  316  Josephson Jakob  2002  UDDEVALLA  AN8102  50 m  1:34.82   
37  287  Åkerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  25 m  1:35.70   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.07  Utskriftsdatum  15 januari 2014 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  20:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner