2019-08-20   11:52:36
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Yngre 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

54_S
Gren 54, 100m Ryggsim FL 12 
 
NR: Caroline Bornius 1992 Göteborg S 01:10.82 år 2004 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
338  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  1:17.16   
Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG  AA4802  25 m  1:17.90   
21  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  25 m  1:18.70   
268  Eriksson Maja  2002  SK STRÄNGN  AM6602  25 m  1:21.08   
286  Westborg Anna  2002  SKURU IK  AE0402  25 m  1:21.45   
142  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN  AM1602  25 m  1:21.60   
199  Årebo Lena  2002  LASS  AJ1202  25 m  1:21.71   
228  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  1:21.99   
70  Sabic Nadija  2002  JÖNKÖPING  AI7802  25 m  1:22.45   
10  345  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  1:22.77   
11  95  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  1:23.06   
12  130  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  1:24.00   
13  Apelqvist Tove  2002  ELFSBORG  AO6802  25 m  1:25.29   
14  161  Bjerlöw Ia  2002  LASS  AA7602  25 m  1:26.44   
15  245  Langarap Miriam  2002  ÖSA  AM3602  25 m  1:27.29   
16  217  Petersson Magdalena  2002  MASS  AA6602  25 m  1:28.73   
17  61  Lindström Tilda  2002  JÖNKÖPING  AC0602  25 m  1:28.96   
18  137  Wahlbeck Elsa  2002  SK LAXEN  AM4202  25 m  1:29.01   
19  335  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  25 m  1:29.45   
20  40  Florén Clara  2002  HARNÄS SKU  AL6202  25 m  1:29.51   
21  239  Cullberg Emma  2002  ÖSA  BA8202  25 m  1:30.02   
22  101  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  1:30.17   
23  12  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  25 m  1:30.72   
24  169  Gunnarsson Elin  2002  LASS  AJ6802  25 m  1:30.98   
25  267  Bäckström Saga  2002  SK STRÄNGN  AD9202  25 m  1:31.10   
26  48  Davis Emmie  2002  JÖNKÖPING  AK7202  25 m  1:31.17   
27  329  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  1:31.18   
28  312  Cuperus Marit  2002  UDDEVALLA  BD0202  25 m  1:31.36   
29  127  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  25 m  1:31.48   
30  16  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  50 m  1:31.49   
31  97  Åhling Wilma  2002  KARLSKO SF  AU6802  25 m  1:31.73   
32  89  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  1:32.00   
33  296  Jonsson Carolina  2002  SÖDERTÄLJE  AU5402  25 m  1:32.26   
34  250  Åhlund Josefine  2002  ÖSA  AU5802  25 m  1:32.56   
35  309  Marjetta-Olsson Tilde  2002  SOLSTA  AF3602  25 m  1:33.43   
36  132  Ottosson Petronella  2002  SK LAXEN  AN8802  25 m  1:33.61   
37  333  Grabmüller Andrea  2002  VÄSTERÅS  AZ3802  25 m  1:34.67   
38  18  Mohammadi Natalia  2002  GÖTEBORG  AT2402  25 m  1:34.83   
39  15  Inghammar Linnea  2002  GÖTEBORG  AT0402  25 m  1:35.46   
40  90  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  1:35.50   
41  143  Wollentz Julia  2002  SK LAXEN  AO1202  25 m  1:36.13   
42  162  Bylehn Hanna  2002  LASS  BE9802  25 m  1:36.36   
43  364  Gårdman Klara  2002  NKK  BF8402  25 m  1:36.76   
44  159  Barkehed Felicia  2002  LASS  AZ8402  25 m  1:36.80   
45  144  Ålenius Josephine  2002  SK LAXEN  AY2402  25 m  1:36.83   
46  120  Barrington Nathalie  2002  SK LAXEN  AY9202  25 m  1:36.90   
47  247  Rönnqvist-Jerlström Saga  2002  ÖSA  AX4802  25 m  1:37.46   
48  232  Sibelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  1:37.65   
49  168  Grynning Johanna  2002  LASS  AI2202  25 m  1:38.17   
50  60  Kullberg Agnes  2002  JÖNKÖPING  AI8802  25 m  1:38.68   
51  203  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AB0802  25 m  1:38.94   
52  26  Simonsson Ella  2002  GÖTEBORG  BK2202  25 m  1:39.60   
53  354  Axelsson Maja  2002  NKK  AJ7802  25 m  1:40.03   
54  29  Thundal Maja  2002  GÖTEBORG  BJ3202  25 m  1:40.34   
55  288  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  25 m  1:43.02   
56  371  O´Brian Ellie  2002  NKK  AZ3402  25 m  1:44.03   
57  342  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  1:44.18   
58  331  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  1:44.20   
59  276  Almgren Josefin  2002  SKURU IK  AX0602  25 m  1:45.23   
60  242  Gustafsson Lovisa  2002  ÖSA  BG4402  25 m  1:45.52   
61  172  Haywood Helen  2002  LASS  BK6202  25 m  1:46.43   
62  56  Holsmark Moa  2002  JÖNKÖPING  BA4802  25 m  1:49.01   
63  175  Högberg Alva  2002  LASS  BF0202  25 m  1:49.61   
64  233  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  1:53.04   
65  265  Westberg Linnéa  2002  SÄFFLE SS  BD3402  25 m  2:05.82   
66  30  Vondrak Paulina  2002  GÖTEBORG  BI0602  25 m     
67  31  Vondrak Rebecca  2002  GÖTEBORG  BI9402  25 m     
68  273  Lilja Astrid  2002  SKENE SIM  AE3602  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.07  Utskriftsdatum  15 januari 2014 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  20:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner