2019-05-24   01:19:24
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Yngre 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

53_S
Gren 53, 100m Bröstsim Po 13 
 
NR: Mitchell Hägglund 1986 SPIF 01:13.00 år 1999 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
113  Rydahl Johan  2001  KARLSTAD  AF4901  25 m  1:10.77   
215  Någård Daniel  2001  MASS  AE0701  25 m  1:17.68   
Kerman William  2001  ANDERSTORP  AA6501  25 m  1:21.08   
110  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  1:22.82   
220  Sjöström Viktor  2001  MASS  AB2101  25 m  1:25.16   
42  Ålenius Marcus  2001  HARNÄS SKU  AQ6901  25 m  1:25.31   
310  Alaei Samuel  2001  UDDEVALLA  AG7101  25 m  1:25.88   
327  Brewitz Johan  2001  VÄSTERÅS  AH2101  25 m  1:26.05   
28  Söderberg Nicolas  2001  GÖTEBORG  AK6701  25 m  1:26.25   
10  19  Nislander Gustav  2001  GÖTEBORG  AQ0301  25 m  1:30.45   
11  107  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  1:30.49   
12  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  1:31.92   
13  210  Fredholm Alexander  2001  MASS  AE2301  25 m  1:31.96   
14  64  Mozdzynski Karol  2001  JÖNKÖPING  AF4101  25 m  1:34.01   
15  181  Kiasat Naevid  2001  LASS  AF6501  25 m  1:35.24   
16  361  Ericsson Hjalmar  2001  NKK  AK1101  25 m  1:35.29   
17  140  Vaide Isak  2001  SK LAXEN  AN0901  25 m  1:35.99   
18  102  Kromnow Erik  2001  KARLSKRONA  AL9701  25 m  1:36.31   
19  261  Lithner Daniel  2001  SÄFFLE SS  AJ9701  25 m  1:38.09   
20  299  Moureau Axel  2001  SÖDERTÄLJE  AL7901  25 m  1:38.92   
21  27  Svedberg Max  2001  GÖTEBORG  AR3301  25 m  1:39.54   
22  366  Hoffner Linus  2001  NKK  AR8101  25 m  1:41.48   
23  114  Rönnquist Axel  2001  KARLSTAD  AR2101  25 m  1:41.60   
24  13  Feng Max  2001  GÖTEBORG  AR6301  25 m  1:42.74   
25  121  Bjärudd Ludwig  2001  SK LAXEN  AQ3901  25 m  1:43.37   
26  25  Segerdahl William  2001  GÖTEBORG  AI4301  25 m  1:44.91   
27  295  Hellberg Robert  2001  SÖDERTÄLJE  AE7701  25 m  1:46.26   
28  332  Fahlén Max  2001  VÄSTERÅS  AM1101  25 m  1:46.66   
29  37  Carlsson Adam  2001  HARNÄS SKU  AK1901  25 m  1:47.13   
30  136  Torbjörnsson Oliver  2001  SK LAXEN  AO2301  25 m  1:53.27   
31  99  Arlehall Jesper  2001  KARLSKRONA  AA8501  25 m  1:55.95   
32  285  Stenström Elliot  2001  SKURU IK  AJ7101  25 m  1:57.49   
33  150  Addenbrooke Freke  2001  LASS  AP8701  25 m  2:01.90   
34  240  Engström Markus  2001  ÖSA  AN5701  25 m  2:04.30   
35  197  Wiklundh Max  2001  LASS  AR0301  25 m  2:21.86   
36  Bohlin Karl  2001  GÖTEBORG  AV6301  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.07  Utskriftsdatum  15 januari 2014 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  20:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner