2019-07-16   21:05:57
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Yngre 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

52_S
Gren 52, 100m Fjärilsim FL 13 
 
NR: Emma Ekman 1989 Ludvika SS 01:08.40 år 2002 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
347  Åberg Victoria  2001  VÄSTERÅS  AL7201  25 m  1:09.69   
212  Gradinarska Kamelia  2001  MASS  AI3601  25 m  1:11.40   
328  Brunzell Hannah  2001  VÄSTERÅS  AP6801  25 m  1:13.89   
57  Johansson Wilma  2001  JÖNKÖPING  AT7401  25 m  1:14.16   
216  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  1:16.22   
368  Härdelin Josefine  2001  NKK  AF4601  25 m  1:16.53   
301  Sundstrand Emma  2001  SÖDERTÄLJE  AJ3201  25 m  1:18.50   
38  Carlsson Elina  2001  HARNÄS SKU  AS5801  25 m  1:19.53   
45  Arberg Agnes  2001  JÖNKÖPING  AF6201  25 m  1:20.06   
10  271  Wennerberg Wilma  2001  SK STRÄNGN  AG3201  25 m  1:20.37   
11  151  Almén Alice  2001  LASS  AI0801  25 m  1:21.14   
12  348  Ångström Emelie  2001  VÄSTERÅS  AN8201  25 m  1:23.93   
13  204  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  1:24.22   
14  320  Strömberg Annie  2001  UDDEVALLA  AL9401  25 m  1:24.42   
15  201  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  1:24.74   
16  59  Klasson Fanny  2001  JÖNKÖPING  AJ4401  25 m  1:25.00   
17  307  Lindahl Felicia  2001  SOLSTA  AG3801  25 m  1:25.93   
18  24  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  25 m  1:26.97   
19  336  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  1:26.99   
20  278  Carlson Claudia  2001  SKURU IK  AM4601  25 m  1:27.97   
21  281  Hjelmborn Ottilia  2001  SKURU IK  BE3801  25 m  1:28.92   
22  131  Norrman Elin  2001  SK LAXEN  AX4601  25 m  1:29.16   
23  269  Lönnberg Clara  2001  SK STRÄNGN  AF9801  25 m  1:29.32   
24  23  Persson Tilde  2001  GÖTEBORG  BK2201  25 m  1:29.37   
25  194  Thörnros Alice  2001  LASS  AT8601  25 m  1:30.36   
26  229  Karlsson Elin  2001  HK SIM  AW6601  25 m  1:30.50   
27  91  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  1:30.52   
28  186  Mokhtari Sandra  2001  LASS  AR7801  25 m  1:30.81   
29  10  Dahlström Olivia  2001  GÖTEBORG  AV5601  25 m  1:31.99   
30  343  Rydberg Ebba  2001  VÄSTERÅS  AN1401  25 m  1:32.15   
31  195  Tudegård Erika  2001  LASS  AR8801  25 m  1:32.16   
32  124  Grüneberger Erika  2001  SK LAXEN  AZ6201  25 m  1:34.13   
33  133  Pålsson Therese  2001  SK LAXEN  BJ4401  25 m  1:38.91   
34  206  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  1:42.46   
35  230  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  1:43.38   
36  373  Ullstrand Ida  2001  NKK  BG8601  25 m  1:43.60   
37  104  Palmgren Sarah  2001  KARLSKRONA  AE6801  25 m  1:44.87   
38  235  Wistrand Alda  2001  HK SIM  AW2801  25 m  1:46.18   
39  313  Dahlberg Wilma  2001  UDDEVALLA  AL1401  25 m  1:46.32   
40  315  Gustavsson Maja  2001  UDDEVALLA  AL3401  50 m  1:47.76   
41  11  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.07  Utskriftsdatum  15 januari 2014 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  20:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner