2019-05-24   01:04:50
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Yngre 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

49_S
Gren 49, 200m Medley FL 11 
 
NR: Martina Granström 1991 Jönköpings 02:45.14 år 2002 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
274  Suchomel Linn  2003  SKÖVDE SS  AD2203  25 m  2:51.93   
52  Hegmegi Annie  2003  JÖNKÖPING  AA1403  25 m  2:55.39   
174  Holmertz Wilma  2003  LASS  AD1803  25 m  2:56.49   
Englund Linnéa  2003  DEJE SS  AI5403  25 m  2:56.50   
341  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  3:16.25   
243  Johansson Cornelia  2003  ÖSA  AF1803  25 m  3:17.76   
112  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  3:19.46   
180  Karlsson Vera  2003  LASS  AI8403  25 m  3:20.42   
141  Widerberg Karin  2003  SK LAXEN  AO3803  25 m  3:21.31   
10  205  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  3:25.71   
11  192  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  3:27.06   
12  179  Karlsson Martina  2003  LASS  AA9603  25 m  3:28.23   
13  65  Nilsson Matilda  2004  JÖNKÖPING  AD0804  25 m  3:31.12   
14  47  Carlheim Wilma  2003  JÖNKÖPING  AI6403  25 m  3:35.60   
15  298  Malmström Filippa  2003  SÖDERTÄLJE  AK3803  50 m  3:36.26   
16  294  Floby Christina  2003  SÖDERTÄLJE  AK2803  50 m  3:51.30   
17  337  Holmberg Sofi  2003  VÄSTERÅS  AB3403  25 m  3:53.72   
18  105  Petersson Sarah  2003  KARLSKRONA  AC7803  25 m  4:09.87   
19  Moberg Tindra  2003  ELFSBORG  AU5403  25 m     
20  14  Grundström Thea  2003  GÖTEBORG  BA1203  25 m     
21  106  Pålsson Tuva  2003  KARLSKRONA  AC8803  25 m     
22  122  Fritz Hannah  2003  SK LAXEN  BB5603  25 m     
23  128  Kjaergaard Henna  2003  SK LAXEN  AQ3803  25 m     
24  129  Lindblad Cazzandra  2003  SK LAXEN  AQ5803  25 m     
25  134  Schriever-Abeln Maja  2003  SK LAXEN  AR3203  25 m     
26  227  Hagsten Skarda Magdalena  2003  HK SIM  AO6603  25 m     
27  262  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m     
28  277  Bäckström Elsa  2004  SKURU IK  AU3204  25 m     
29  280  Heinz Felicia  2004  SKURU IK  AU8204  25 m     
30  359  Düring Hanna  2003  NKK  AL6603  25 m     
31  365  Hazard Ebba  2004  NKK  AC5204  25 m     
32  367  Holgersson Ebba  2005  NKK  AE7205  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.07  Utskriftsdatum  15 januari 2014 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  20:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner