2019-08-20   12:37:26
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Yngre 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

45_S
Gren 45, 50m Ryggsim Po 11 
 
NR: Linus Junefelt 1992 Jönköpings 00:33.78 år 2003 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
257  Bevréus William  2003  S 71  AA5703  25 m  34.13   
139  Vaide Hugo  2003  SK LAXEN  AD8903  25 m  37.42   
Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  39.17   
100  Auer Axel  2003  KARLSKRONA  AB8103  25 m  39.78   
196  Wallin Erik  2003  LASS  AH0103  25 m  40.53   
71  Sanders Job  2003  JÖNKÖPING  AF2703  25 m  40.64   
259  Andersson Jonathan  2003  SÄFFLE SS  AB2903  25 m  42.43   
270  Malmquist Eric  2003  SK STRÄNGN  AC1703  25 m  42.62   
160  Barkehed William  2003  LASS  AH3903  25 m  43.11   
10  346  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  43.63   
11  297  Lööw Erik  2003  SÖDERTÄLJE  AH1303  25 m  43.76   
12  326  Berglund Vilgot  2003  VÄSTERÅS  AH6703  25 m  43.77   
13  53  Hegmegi Anton  2005  JÖNKÖPING  AA2105  25 m  43.88   
14  94  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  44.38   
15  300  Oerther Theo  2003  SÖDERTÄLJE  AF0503  25 m  44.39   
16  219  Sjöström Oscar  2003  MASS  AA2103  25 m  44.76   
17  260  Edberg Jacob  2003  SÄFFLE SS  AB1903  25 m  44.84   
18  119  Löfdahl Oscar  2004  KUNGÄLV  AA0504  25 m  44.96   
19  138  Vaide Axel  2005  SK LAXEN  AB2705  25 m  46.30   
20  126  Jonsson Gustaf  2003  SK LAXEN  AH3103  25 m  46.61   
21  221  Sundblad Marcus  2003  MASS  AF4103  25 m  46.75   
22  111  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  47.77   
23  198  Villegas Christian  2003  LASS  AI2503  25 m  48.28   
24  152  Almén Olle  2003  LASS  AH3503  25 m  49.96   
25  158  Aziz Kristian  2003  LASS  AH2503  25 m  50.11   
26  167  Gidlöf Filip  2003  LASS  AB9303  25 m  50.60   
27  163  Crnovrsanin Emir  2003  LASS  AM7903  25 m  51.43   
28  344  Rydberg Olle  2003  VÄSTERÅS  AH4703  25 m  51.89   
29  330  Dijkhuizen Tom  2003  VÄSTERÅS  AH5703  25 m  52.63   
30  218  Petersson Viggo  2003  MASS  AF3103  25 m  52.74   
31  189  Oscarson Ture  2004  LASS  AE9904  25 m  54.62   
32  164  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  25 m  56.52   
33  155  Arim Nassim  2004  LASS  AI9104  25 m  58.98   
34  355  Basov Sergej  2003  NKK  AL5703  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.07  Utskriftsdatum  15 januari 2014 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  20:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner